Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

+101
violetas
Chirrox13
Marry
corina corina
Aditza
zahariaelouise
danabarbu2007
craluca
Dana06
Lali
ghita
Simonetta241
valentinadof
melus
videcor
bela gio
Elena Nicoara
mariaz_09
ambitioasa
dienutzababy
iuliana72
sunflowers
denis21
anne
bibidesign
Savu Ramona
Motzu
Gianina4ever
gty
RamonaM
Crissy86
mariasam
greenscarf
mnarcisa
arielas
telena
ciucamona
aurishta
Miniona
firicel
elena.habasescu
aleahim67
adrian.alex
roxanabacila
didi_cj
claras
Adriana13
tiana
crissungurean
subryna
MagdaMarin
greieras
LYNDA
Maci
mikybt
Uca
codruta-cosmina
betymi72
SilviaDumitrescu
Oanaaa
anca1820
Alina.C
bubu85
Medi
Flavia Flavia
anc@
artistplastic64
scami
ema
miha_loves_zaf
Lucia.BlueFlower
AlinaJ.Bijoux
Gabiuta
Cristale
ELENA76
Fraise
chocolate
sasha_sorina
nicky3128
jojo21
Giobsy
Karina33
clodi
stella
tala
leonutza69
alinutza80
geany
ioana soare
dandor
duchess
juliana
Camy
cris69
Ania
Admina
diada
emilia
MihaelaT
arime
t.alina
105 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de duchess Lun 09 Mar 2009, 4:30 pm

foarte frumos tabloul Smile
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de juliana Mar 17 Mar 2009, 10:14 am

nu am mai trecut pe aici de mult timp.multumesc pt aprecieri in numele sotului meu ,ii transmit
t alina e superb tabloul Flowers
juliana
juliana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 11/11/2008

http://julliana.wordpress.com

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de cris69 Mar 17 Mar 2009, 11:47 pm

t.alina a scris:Sa cam pus praful pe aici Neutral , l-am sters si pun un tablou
Laughing
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si mie imi place.si inca foarte mult.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de ioana soare Dum 03 Mai 2009, 12:28 am

Nu pot sa spun ca este chiar pictura, mai degraba sunt niste stampilute. Mi se pare o idee buna pentru mamicile care vor si o altfel de amintire din perioada cand se minunau cat de mici sunt bebeii lor:)

La sfarsitul lui 2006 cand s-au nascut nepotelele mele si ma uitam si nu-mi venea sa cred ce manute si degetele mici au, m-am gandit sa fac ceva ca sa ne ramana o amintire cu ele asa , in afara de sosetele si hainute. Si mi-am adus aminte de un cadou pe care i-l facusem mai demult prietenului meu, cand mi-am manjit toata palma cu tus de stampila si am aplicat-o pe un carton colorat. I-am scris si cateva cuvinte langa si i-a placut mult. Asa ca m-am dus la pitici inarmata cu vopsele pe baza de apa pensula si coli groase A4 colorate si cu aprobarea mamicii am facut stampilute. Manutele nu au iesit pentru ca bebeii au tendinta sa stranga degetelele , dar talpile au iesit super.Smile De atunci a devenit traditie sa le facem in fiecare an.
Primul tablou e facut la o luna, al doilea la un an si o luna, iar ultimele doua (deja nu au mai incaput 4 labute pe o coala de A4) la doi ani si o luna.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de geany Joi 14 Mai 2009, 12:50 am

Aici in Germania este traditie de cand lumea din cate am auzit.Din momentul in care viitoarea mamica ramane gravida,isi ia notite cu date in care are reactii mai deosebite,masuratori si chiar si mulajul la burta cand e in apropierea timpului de nastere.Apoi la bebelusi fac stambile cu niste culori pentru asta recomandate sau se iau mulaje la manute si picioruse.Toate se pastreaza ani buni.Chiar si dupa nastere contiuna sa noteze starile si intamplarile in timp aparute.

Felicitari pentru talentul de care dati dovada...imi plac si mie peretii original pictati decat abtibildurile,care chiar daca sunt frumoase nu au acea originalitate ca si urma pensulei pe perete
Tabloul acela cu para e atat de frumos.
Eu pictez doar dupa ce am facut contururi,altfel nu trag nici o linie uniforma Sad
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de alinutza80 Mar 19 Mai 2009, 3:08 pm

T.Alina f frumoase tablourile ,felicitari Flowers
alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de leonutza69 Vin 05 Feb 2010, 10:48 pm

Ma bucur f. mult ca exista si subiectul asta, o sa o invit pe sora mea, pasionata de pictura sa se inscrie, sant atat de incantata de voi ca i-am povestit si ei si mi-a cerut situl. Lucrarile vs sant minunate!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de tala Vin 05 Feb 2010, 11:59 pm

Sunteti o adevarata sursa de inspiratie. ma gandeam si eu la un moment dat sa incerc niste picturi pe perete insa mi-e teama sa nu ma satur erepede de ele. Pt copil am facut zeci de tablouase in functie de pasiunile de moment.


Azi am facut pt o nepotica un unicorn/pegas pe lemn (in poza inca nu era uscat complet, si e cam diform bietul de el).
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Am o intrebare pt fetele care lucreaza cu vopsele in ulei - exista unele care sa se usuce relativ repede?. Am pictat la un moment dat cateva tablouri pe care le-am facut cadou dar nici acum (dupa un an) nu sunt f sigura ca s-au uscat...E vre-o tehnica speciala?
tala
tala
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de leonutza69 Sam 06 Feb 2010, 1:36 pm

tala a scris:Sunteti o adevarata sursa de inspiratie. ma gandeam si eu la un moment dat sa incerc niste picturi pe perete insa mi-e teama sa nu ma satur erepede de ele. Pt copil am facut zeci de tablouase in functie de pasiunile de moment.


Azi am facut pt o nepotica un unicorn/pegas pe lemn (in poza inca nu era uscat complet, si e cam diform bietul de el).
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Am o intrebare pt fetele care lucreaza cu vopsele in ulei - exista unele care sa se usuce relativ repede?. Am pictat la un moment dat cateva tablouri pe care le-am facut cadou dar nici acum (dupa un an) nu sunt f sigura ca s-au uscat...E vre-o tehnica speciala?

de cele in ulei nu stiu nimic, de fapt eu cumpar cateodata pentru sora mea,vopsele pentru pictura si-mi aduc aminte ca mi-a spus sa nu-i cumpar cele acrilice pentru ca se usuca aproape imediat sau oricum f. repede si cum ea este la inceput se misca mai incet....sper sa se inscrie si ea pe forumul asta asa puteti sa schimbati impresii....o zii buna
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de stella Mar 09 Feb 2010, 11:59 am

Tala, culorile in ulei se amesteca cu ULEI DE IN (costa aproximativ 15 - 20 ron) + putin diluant, dar foarte putin, eu personal folosesc rar diluant, o pictura in ulei se usuca intr-o saptamana daca amesteci culorile cu ulei, daca spui ca nu esti sigura ca s-au uscat tablourile pe care le-ai facut cado (nici dupa un an) presupun ca nu ai folosit ulei deloc. Smile
Pictez in ulei si nu numai, de vreo 10 ani (cu mici pauze), daca mai ai vre-o nelamurire poti sa ma intrebi :D
atasez si eu cateva poze cu tablouri realizate de mine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Femeie - ulei pe panza

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Peisaj - ulei pe panza

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adam si Eva - ulei pe panza

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tu - tableta grafica

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
One by one - tableta grafica

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Umbre - tableta grafica

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Portret Tudor Chirila (pe vremea cand era in Vama veche si imi placea :P) - tableta grafica

sper sa nu se supere nimeni ca am atasat atat de multe pozici...
sper sa va placa

acum fug sa-mi spal pensoanele ... :D

sporuri!!
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de tala Mar 09 Feb 2010, 12:57 pm

Stella,
WOW
noroc ca exista exclamatia asta pt ca I am speachless.

plus ca mi-ai dat o veste buna, si anume ca nu trebuie sa arunc frumusete de culori (ai intuit bine, nu am folosit nici ulei de in nici diluant.... Embarassed )

sa ne mai arati ce ai facut, voi intra aici ca la galeria de arta si multumesc pentru lamuriri
tala
tala
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de clodi Mar 09 Feb 2010, 1:30 pm

Sunt superbe tablourile tale! M-am uitat de cateva ori la ele si tot nu ma satur Smile Superb!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de Karina33 Mar 09 Feb 2010, 1:39 pm

Si eu am ramas gura-casca! Stella m-ai lasat masca cu tabletele grafice! Nici tablouri in ulei nu-s de dat deoparte, dar nu m-au 'atins' ca grafica!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de stella Mar 09 Feb 2010, 1:46 pm

Va multumesc! Cool

Tala, altceva ce pot sa te sfatuiesc, in caz ca nu stii...pensoanele pe care le folosesti la culorile din ulei "trebuie" sa fie din par de porc (parul mai dur), in comparatie cu cele pentru acoarele care "trebuie" sa fie din par de veverita sau ponei (parul foarte finut),..pensoanele pe care le folosesti la uleiuri trebuie spalate cu diluant, daca nu le speli o data bine se intaresc si nu mai sunt bune.

beat
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de tala Mar 09 Feb 2010, 2:31 pm

daaa, m-am dotat cu asa ceva si cu ele am facut acele tablouase de care ziceam. (hehe, trebuia sa fi vazut fata cumnatei careia i le-am facut cadou cand i-am spus ca am citit pe net ca un tablou vopsit in ulei nu se usuca cu adevarat nici in 60 de ani.. rade )
tala
tala
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de Giobsy Mar 09 Feb 2010, 2:57 pm

Stella, creatiile tale sunt superbe!
Ma inclin!
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de stella Mar 09 Feb 2010, 3:21 pm

=)) ha ha... imi imaginez
multumesc Giobsy
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de jojo21 Mar 09 Feb 2010, 4:58 pm

salutare!foarte frumoase creatiile dumneavoastra!nici nu indraznesc sa compar creatia meacu cele ale voastre.dar am facut o cu dragoste pentru fetita mea,amalia![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
jojo21
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 35
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 30/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de nicky3128 Joi 11 Feb 2010, 3:12 pm

Am si eu un tablou facut de mine.Nu se vede foarte bine k este facuta poza cu blitz si bate lumina in el.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nicky3128
nicky3128
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 19/01/2010

http://bijuuri-nicky.blogspot.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de sasha_sorina Lun 15 Feb 2010, 10:56 pm

Ce frumoase sunt picturile voastre!
Eu nu subnt aşa talentată, deşi îmi place tare mult să pictez.
Ataşez un tablou care în curând va primi şi o ramă.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sasha_sorina
sasha_sorina
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 15/02/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de stella Mar 16 Feb 2010, 6:32 pm

nicky mie imi place tabloul pe care l-ai facut,in ce tehnica ai lucrat? ca nu pot sa-mi dau seama :D

sasha_sorina si desenul tau e interesant, ideea e interesanta

ma bucur ca incercati si tineti la lucrarile voastre Smile

pun si eu vreo cateva schite

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de Admina Mar 16 Feb 2010, 8:48 pm

Stella, esti foarte talentata si secretoasa, pe deasupra. boo
Foarte frumoase uleiurile, imi plac: Femeia si Peisajul. love Si ultima serie de schite, sunt fascinante toate mainile.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de nicky3128 Mier 17 Feb 2010, 12:57 pm

Stella sincer sati zic nu stiu tehnica folosita.Eu doar am o idee si o pun in practica asa cum ma pricep.Este facut cu tempera pe carton si auriul este facut cu bronz.
Multumesc! Eu ce sa mai zic ceea ce faci tu este super.
nicky3128
nicky3128
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 19/01/2010

http://bijuuri-nicky.blogspot.com/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de stella Joi 18 Feb 2010, 7:13 pm

Embarassed m-ai prins Admina Cool he he
Multam pentru aprecieri!


niste melci:...trebuia sa fac un design de logo pentru o firma de Transport in comun...si melcii erau prima idee :D
merg incet...dar sigur rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
stella
stella
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 18/10/2009

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de chocolate Joi 18 Feb 2010, 7:28 pm

E super ideea cu melcul rade A fost acceptata ca logo ?
chocolate
chocolate
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 399
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 31/10/2009

http://pinterest.com/lllorelllei/my-work/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril...(1) - Pagina 2 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril...(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB