Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyAstazi la 10:14 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Nici o saptamana, fara lucru de mana!

+26
mariaisfs
mamiboom
clodi
maria_covacef
kisslandia
SilviaDumitrescu
angells
Clio_Ela
olympia
AlinaJ.Bijoux
rucsy
ileana cosanzeana
Lucia.BlueFlower
CristinaB
ioana soare
LYNDA
carmenush
firimitura
Ana Maria
geany
diada
marlen372001
dianavieru
julix_2007
kitty_1973
Admina
30 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de marlen372001 Dum 17 Ian 2010, 8:00 pm

si la mine e valabil nici o zi fara lucru de mana. saptamana asta am terminat vreo 4 brose si gentuta cu flori aplicate aurie. nu e gata, ca imi trebuie manerele adecvate.

am inceput un pulover roz cu model ajurat.

deci : nici o zi fara lucru de mana !
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Dum 17 Ian 2010, 9:41 pm

Eu dau raportul pentru prima saptamana(asa sunt eu mai inatrziata rade)
Fular crosetat si o ceva, la care inca ma mai gandesc daca va deveni brosa sau decoratiune pe elastic pt fular (eventual par)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pentru aceasta saptamana dau raportul cu un fular tricotat, care inca nu e pozat. Il voi posta in zilele ce urmeaza. Am inceput si o caciula, insa nu e gata lucru de mana
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Lun 25 Ian 2010, 2:45 pm

Hei, aici nu mai da nimeni raportul??
Eu am ramas datoare deci musai sa ma prezit la raport.

Fularul si caciula tricotate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Un top crosetat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ce nu va pot arata este: cusut goblen si inceput un nou produs tricotat.



prietenie Haideti la raport pentru saptamana incheiata!!! barfa
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de olympia Lun 25 Ian 2010, 4:02 pm

Geany imi place teribil combinatia ta de galben cu gri!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Mar 26 Ian 2010, 8:22 am

Vin si eu la raport:

Saptamana trecuta am terminat o vesta si am mai facut o palarioara si botosei .

Eu putin mai greu pentru ca mai am de umblat si pentru nunta!!! Embarassed

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Ian 2010, 9:29 am

Geany, dar esti harnica, nu te incurci. Minunat setul fular-caciula, sunt niste culori care arata minunat impreuna. love
Eu am tras chiulul la raport, desi am terminat cate ceva. O caciula groasa si un basc, ambele crosetate. O sa le postez la subiectul lor, ca nu le-am facut poza de grup.
Si niste broderii, am inceput o caciulita tricotata pe loom, ca trebuia sa-l incerc. E pe acelasi principiu ca si ghergheful de tricotat, am sa revin cu poze cand termin primul obiect lucrat asa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Mar 26 Ian 2010, 9:36 am

Multumesc fetelor. kiss
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 26 Ian 2010, 3:50 pm

Ce harnicute sunteti!
Am tras chiulul de pe forum in ultima vreme, dar nu a fost zi in care sa nu lucrez ceva, chiar si numai cateva randuri de crosetat, cand pruncul meu invata sau cand ma uitam la tv.

Fular alb crosetat, terminat saptamana trecuta.
Jambiere tricotate-incheiate astazi (am pozat una din lateral si una din spate)
Mai am in lucru un guler cu acelasi model, aceleasi torsade. Sper ca martea viitoare sa fie gata si el. (la mine se considera marti sapt incheiata, pt ca martea nu merg la serviciu)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Dum 31 Ian 2010, 9:23 pm

Fetele am venit si eu cu raportul... hug

Sapatamna cea a trecut am terminat un sal pentru mina , am crosetat o caciula soacrei mele si am terminat spatele pantru o vesta...

Sper saptamana ce vine sa fac mai multe!!!!

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de angells Dum 31 Ian 2010, 10:56 pm

LYNDA a scris:Fetele am venit si eu cu raportul... hug

Sapatamna cea a trecut am terminat un sal pentru mina , am crosetat o caciula soacrei mele si am terminat spatele pantru o vesta...

Sper saptamana ce vine sa fac mai multe!!!!

kiss

si poze? Smile
eu lucrez la un fular. maine il termin si vi-l arat wink
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 44
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Lun 01 Feb 2010, 8:02 am

Angells am pus poze la saluri,fulare ,esarfe crosetate.... hug

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Lun 01 Feb 2010, 6:23 pm

Vin si eu cu raportul pe saptama ieri incheiata.
-Rochita neagra, inceputa inainte de revelion si amanata din cauza de triplock fitzos si dereglat rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-continui la tricoat si goblenit. Acestea mai dureaza pana la finalizare tricot broda
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 01 Feb 2010, 6:59 pm

eee aici toata lumea da raportul la ce a facut sapatamana trecuta, eu va spun ce am inceput pentru saptamana asta (sper sa si termin).
Atentiune, atentiune fular crosetat pe coada de lingura de lemn rade si sa stiti ca rad dar nu glumesc. Mai multe va spun atunci cand o fi gata si sper sa va si arat faze din timpul lucrului wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de olympia Lun 01 Feb 2010, 7:11 pm

Hop si eu cu o esarfa pictata inca neterminata, inceputa ieri:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

(Mai multe fotografii am pus la "hainute pictate")

Pana la sfarsitul saptamanii sper sa revin cu ea gata!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de geany Lun 01 Feb 2010, 7:17 pm

olimpia, pe mine ma imbolnavesti cu fluturiii bounce bounce bounce Mor dupa fluturi, insa doar ce-i pictati, nu cei reali. La cei reali nu nu-mi place "corpul".

Silvia, eu sunt chiar curioasa ce metoda folosesti si ce rezultat iese Shocked
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de marlen372001 Lun 01 Feb 2010, 7:36 pm

fetelor,

nu prea pot sa ma laud inca, fiindca nu merge foarte repede.
iata la ce lucrez :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

e un pulover, cu model de frunze (stiu ca-ti place modelul, lynda)

mai am destul de lucru la el. va voi arata rezultatele.

spor si voua la lucru !

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de kisslandia Mar 02 Feb 2010, 12:20 am

SilviaDumitrescu a scris:eee aici toata lumea da raportul la ce a facut sapatamana trecuta, eu va spun ce am inceput pentru saptamana asta (sper sa si termin).
Atentiune, atentiune fular crosetat pe coada de lingura de lemn rade si sa stiti ca rad dar nu glumesc. Mai multe va spun atunci cand o fi gata si sper sa va si arat faze din timpul lucrului wink
revolutionezi tehnica crosetatului.....super treaba. Ma faci curioasa. Eu sar din forum in forum citindu-va si admirand ce mesteriti, ma uimiti... pupi
kisslandia
kisslandia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de maria_covacef Mar 02 Feb 2010, 1:03 am

Eu banuiesc ce vrea sa faca Silvia wink
Cumva punctul peruan?
Am vrut sa il incerc si eu, dar nu am gasit un instrument de lemn destul de gros.
Spor la treaba
kiss
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 05 Feb 2010, 10:18 am

draga maria_covacef,

e buna pentru punctul peruan si o andrea foarte groasa de lemn (eu am nr.10 de bambus) sau un creion din ala de jucarie, se gaseau odata la vanzatorii de suveniruri.

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Vin 05 Feb 2010, 10:48 am

Olympia, pai ce lucrezi tu, e arta. love Spor la pictat, sper sa o termini.
Marlen, minunat modelul dantelat. Chiar ca e migalos, dar iese deosebit si merita.
Eu am uitat saptamana asta sa dau raportul pentru saptamana trecuta. Am primit cadou loom-uri rotunde (asemanatoare gherghefului de tricotat, doar ca in cerc). Si am lucrat o caciulita cu un ditamai motul, un fular care inca nu e gata, tot pentru fica-mea si o gluga diafana pentru mine, care tot asa, nu e gata. Embarassed Sper sa le termin pe ambele si le postez, cu intarziere.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de LYNDA Vin 05 Feb 2010, 11:23 am

Marlen arata foarte bine!!!!

Abia astept sa incep si eu modelul sa vad cum o sa ma descurc...
Embarassed
Admina abia asteptam poze... hug

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de clodi Vin 05 Feb 2010, 11:54 am

Eu lucrez la o jacheta inceputa de anul trecut inainte de concursul cu rochia... am intrerupt lucrul la jacheta si am participat la concurs, apoi m-am apucat de modificat niste pulovere la masina de cusut (am uitat sa fac poze inainte de modificare ca sa vedeti si in ce a constat lucrul zid ).. au iesit chiar bine avand in vedere ca nu am triploc si eram sceptica in privinta rezultatului. Si acum, in cele din urma m-am reapucat de jacheta.. nu stiu de ce dar ma misc asa de incet cu jacheta asta... saptamana asta am facut cate o singura cusatura pe seara zid atata am cusut si descusut plange..of! sper sa am ce sa arat in curand cos
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Clio_Ela Sam 06 Feb 2010, 10:17 pm

Eu dau raportul pentru o sapt si jumatate Smile
Terminat, in sfarsit, setul cu torsade (ca jambierele postate saptamana trecuta)
Guler, mitene si banderola (vroiam sapca, dar inca nu stiu cum sa fac)
Pt saptamana viitoare,mi-am propus (macar) sa croiesc tricotul la care ma uit de o luna si jumatate
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de julix_2007 Sam 06 Feb 2010, 10:28 pm

Saptamana asta am creat felicitari pentru 8 Marie si pentru Paste, pe care le-am expediat astazi la Constanta. Am dat seama la tutorialul cu felicitari, pas cu pas. O sa vin cu mai multe dovezi, ca deschid topice speciale. Am in plan alte felicitari pentru uzul propriu, caci clientii nu se arata la orizont, precum si martisoare.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Admina Dum 14 Mar 2010, 11:53 am

Julix, sunt foarte frumoase toate felicitarile tale. Clientii apar ei, incearca sa faci un blog, sau ceva de gen, cu felicitari pentru diverse teme, eventual si niste invitatii haioase pentru nunti/ botezuri. Ar merge facute marturii in acest gen, eventual personalizate cu numele mirilor/ bebelusului si data si un desen dragut (animalute in costume de nunta, bebelus ursulet, etc).
Eu am tras chiulul rau de tot, spre rusinica mea am plecat intr-una din zile cu blugii "scurtati" prin retezare cu foarfeca... rade Ma omoara lipsa timpului liber si putinul care e, il petrec revenindu-mi din alergatura.
Am apucat sa fac doua curele, insa, saptamana asta. Cred ca imi iau inima in dinti si ma apuc si de geanta reversibila, ca imi si trebuie si e musai.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Restul sunt postate la Posete si accesorii, la Croitorie.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Nici o saptamana, fara lucru de mana! - Pagina 2 Empty Re: Nici o saptamana, fara lucru de mana!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB