Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

+17
ramomic
diada
zylv
livia1981
andreea_2008
Armeana
deiutza23
dana_mi16
Giobsy
Roxy
avr_dana
ana_bela
crixuta
SilviaDumitrescu
juliennej
alessia
arime
21 participanți

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Dec 2009, 8:29 pm

Vai fetelor, ce liniste ...in stilul asta ne cam ducem la vale.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Joi 03 Dec 2009, 9:01 pm

Salutare fetele
Da, cam liniste pe aici. wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de diada Joi 03 Dec 2009, 9:31 pm

avr_dana a scris:
Am facut totul corect- zic eu .
Imi apare BB code ca fiind activ, Am dat si inregistrare, imi apare si sus ca previzualizare, Apoi dupa inreg imi zice "Profilul dvs. a fost actualizat"....dar aici tot nu apare.

Am mai incerccat si inainte sa-mi pun alte tickere dar tot nu avrut ......
Sad

eu zic ca nu ai copiat codul care trebuie, am intrat in profilul tau si am vazut tickerul, dar nu am putut sa-l pun ca nu am codul corect. Am incrcat dar nu a mers, este imposibil sa nu mearga, am avut si eu si mai au fete, te rog sa mi-l trimiti pe privat, trebuie s-o rezolvam pupi hug se copiaza codul pentru forumuri.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 03 Dec 2009, 10:12 pm

am revenit sa mai fac putina galagie pe aici rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de diada Joi 03 Dec 2009, 10:23 pm

Hai ca m-am mai uitat, ti-am pus tickerul cum il are si andreea (nu pe-al ei) dar tu trebuie sa intrii in profilul tau sa te duci la preferinte si sa setezi Adauga intotdeauna semnatura la mesaje, selectezi DA. Altfel te intreaba de fiecare data cand postezi daca adauga si semnatura.

Sper sa fie OK de data asta! pup!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Dec 2009, 8:56 am

Neata fetelor Smile
O zi frumoasa, inceput de weekend wink
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 04 Dec 2009, 9:50 am

Neatza fetele,

O zi frumoasa va doresc!!!!!!! kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 04 Dec 2009, 10:35 am

neataaa Smile
un sfarsit de sapt cat mai frumos si sa primiti multe cadouri
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de arime Vin 04 Dec 2009, 11:53 am

Ziua buna tuturor!
Andreea ti-am vazut pozele, frumoase si reusite! Abia astept o iesire din asta sa ma relaxez si sa ma bucur de natura!
Livia merci frumos de complimente la tortulete hug
dana sa stapaniti masina sanatosi si sa va bucurati de ea!hug
Alessia felicitari pt. achizitii, sa le porti iubita si cu mult drag!pupi Tre' sa merg in cautarea unei rochite pt. revelion, sper sa si gasesc ceva care sa-mi placa!
Juli tare dragute pozele, felicitari pt. ceea ce faci acolo cu micutii. love O masa tare bine aranjata de thanksgiving wink
Vine mosul, asa ca va urez de pe acum daruri multe si alese! santa santa
Week-end placut si sa mergeti la vot! wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Vin 04 Dec 2009, 6:40 pm

buna fetelor

ms Diada, o sa mai incerc Smile

Un sf de sapt cat mai frumos si sa va aduca Mos Nicolae tot ce vreti ;)
Alessia eu si acau ma gandesc cat ai putut sa te rasfeti.......eu nici nu mai stiu de cand nu am mai fost la un asemenea shoping ...eheeee criza si somaju asta Rolling Eyes .
Oricum felicitari si vrem poze evident :D

Cine pe unde petrece Craciunul si Revelionul?
Arime probabil la vre-un restaurant, nu?, de vrei sa te innoiesti cu rochita :D

week-end frumos kiss


Ultima editare efectuata de catre avr_dana in Vin 04 Dec 2009, 7:32 pm, editata de 1 ori
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de diada Vin 04 Dec 2009, 6:42 pm

Hei, ai reusit! pupi ura love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Vin 04 Dec 2009, 7:30 pm

diada a scris:Hei, ai reusit! pupi ura love

multam de indicatii pupi hug
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Dec 2009, 8:08 pm

Buna seara fetelor, linisteeeeeee, valeu....
Medeea, ai facut si un tort patriotic, nu se putea, de cand ma tin sa ti zic....
Eu am avut o zi aglomerata, de-abia am intrat pe net....
Si eu de-abia astept sa sarbatoresc Sf Nicolae Smile
Acusica vine Craciunul kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Vin 04 Dec 2009, 10:26 pm

Seara buna Cris
Tu nu ai intrat in concediu? Question Ti-am vazut burtica...e superba ...si nu te-ai ingrasat mare lucru

Si eu am obs tortul tricolor al lui Arime ;) ...torteleste cu orice ocazie Smile

fetelor unde sunteti?? Fugiti dupa mos Nicolae? croseta
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Vin 04 Dec 2009, 11:14 pm

Ehe, Dana, multumesc, pupi dar m-am ingrasat, f mult s-a pus pe fund, burtica (evident love ) si picioare sus, pulpe.....Pozele sunt facute strategic, dupa cum am mai mentionat. m observat ca acuma la sarcina m-am ingrasat diferit de pana acuma....e asa ciudat, am am facut un fund asa rotund, ma asteptam ca in parti sa fie suncile mari, dar cred ca le trage burtica in fata si nu se vad tare, sanii....deh!....
Cand o sa ma apuc de dieta la anu, o sa va zic cat am pus in total, bla bla uri....
Pana atunci sunt nitel depri, dar ceva minor, asa, a melancolie, si de-abia astept sa arat inapoi la fel. Eu zic ca sunt motivata, sper sa ma tina si sa nu ma las coplesita de noile responsabilitati.....
Cat despre concediu, as cam putea sa intru in prenatal acuma, insa dat fiind ca am iar proiectelul meu, imi mai tin mintea ocupata, vreau sa-l pun pe picioare, si voi vedea cum ma ma simt...
Oricum, cand mi s-a dat proiectul pe mana, am fost intrebata daca pot garanta sf lui dec....si eu sunt de cuvant lucru (prost obicei).
Oricum suntem rupti de bani si daca intru in conediu raman fara bonus (astept sa vad ce iau acu pe nov), plus tiketele de masa.....plus ca speram sa ne facem credit de casa, m-am plicitsi acasa si as manca in continuu.....mai bine asa, trece si timpu mai repede......
Oi vedea in ianuarie cum ma hotarasc....daca nu ma fac prea mare si putin deplasabila....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Sam 05 Dec 2009, 2:50 am

salutare!

cris-nu ti vad pozele.le -ai pus si aci,la noi sau numa dincolo,pe idieta?
fain tortulet,alessia.
fetelor ,va doresc un weekend frumos si cu un mos care sa va aduca de toate.

kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Sam 05 Dec 2009, 8:47 am

Neatza fetele
Eu merg azi iar la scoli. Va doresc un weekend minunat. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Sam 05 Dec 2009, 10:55 am

Neata fetelor
Asa-asa, weekend mijto :D...si lung..
Julienne, pozili sunt si pe idieta, si acelasi le-am pus si la noi la halbum, acolo undi avem tati pozi.....unde pui si tu cu montessori, cu jucariile, cu copiii....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de avr_dana Sam 05 Dec 2009, 12:14 pm

buna fetele

Cris e fain daca poti sa mai lucrezi. Asta daca te simti in stare. Cunosc multe pers care au lucrat pana in ultimul mom ca au putut si nu au avut probleme.
Iar la faza cu banii...e ff adevarat ...mai ales acu la sarbatori, trebuie mai multi. Si daca mai iei si bonusuri e si mai bine...poate si o prima de Craciun ceva wink

O zi frumoasa Ana Smile

wk placut tuturor kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de ana_bela Sam 05 Dec 2009, 10:26 pm

Salutare fetele
Am scapat de scoli pe 2009!!!!!! Huh, m-au terminat drumurile si pe Iannis si mai tare, ca a stat fara mami lui. Sad Acu sunt tare obosita, dar revin de maine in forta. kiss
O seara minunata.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Dum 06 Dec 2009, 12:18 am

buna seara,iaca vin cu sanioara:)!

aici ningeeeee...si asa poate veni mosu'!cind eram mica,ziceam ca de nu ninge ,nu poate veni mos nicolae....
aici nu este mos nicolae..i-am zis la omul meu,dar a uitat ,probabil..si nici eu nu am chef sa mai ies dupa ceva de pus cadou.

ana-bravo ca ai terminat cu scoala pe anul asta.eu mai am un curs sapt viitoare si gata si la mine.deja vreau vacanta.sint asa obosita si fara chef...
cris-pozele alea le-am vazut..am crezut ca ai altele noi..esti o sexy mama:)!

va pup si sper ca mosu v-a adus tot ce v-ati dorit!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Dum 06 Dec 2009, 12:58 pm

Neatza fetele dragutzele. a venit Mosu?
La mine da!
Chair a fost inspirat Mosu!!!!
VA PUUUUP si vorbim!!!
Dar de ce asa liniste?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de crixuta Dum 06 Dec 2009, 2:13 pm

Neata fetelor Smile
Un Mos Neculaie, cum sa zic, putin calorios si frumos? :D
Eu cu sotu am luat 2 cioclatele mici si cate o portocala, ca i-am zis ca si-asa pap dulciuri in fiecare si, macar acuma sa nu ma umplu cu minuni...
Oricum maine la servici va fi jale, ca am facut cu echipa "Secret Mos Neculai" si o sa aducem cu totii dulciuri sa le punem in papucei, deci va fi full de dulcirui, offfff...
Julienne, n-am alte poze noi, ca alea sunt recente...Eu nu vreau anu asta frig, nici zapada nimic, ca imediat ce se reaceste tare, stau cu frica in san sa nu ma imbolnavesc...
Dana, la noi prima de Craciun nu s-a dat niciodata, deci sperante nu trag pt asta....
Noi speram si sa reusim sa facem un credit la casa, dar nu cred ca vom reusi sa incheiem treaba pana nasc eu...era fain daca reuseam...
Da am stat la discutii cu sotzu`weekendu asta si am zis ca mai bine suntem prevazatori, adica punem mana si ne pregatim apartamentul unde stam pt bebe, desi e cam mic, si o sa ne vina cam greu, incercam sa debarasam de toate prostiile, adica sa punem in cutii tot ce e nefolositor, sa ducem la ai meu, sa aruncam ce e de aruncat, naspa e ca am igrasie, deci sa curatam pt a mia oara, dar sa punem mana si sa dam cu var, ca asta e cea mai intelingenta pozitie...
Si poate pana la vara reusim sa ne luam si apartament, dar nu putem sta asa fara sa ne luam masuri de precautie....
Dana, ce ai primit? :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de juliennej Dum 06 Dec 2009, 3:39 pm

ziua buna ,fetelor!
ce liniste-i aici...Sad

cris-bafta si sa va gasiti o casuata frumoasa.si la noi asta e prioritatea pe anul viitor.sa gasim o casa,sau un pamint si apoi sa face casa in fabrica ca e mai ieftina.sa vedem de si reusim...eu una nu vreau sa am rate la casa pe 30 de ani cum se practica pe aci si ro,cred.om vedea..
dana,ce ti-a adus mosul?
am inceput sa ascult colinzi si ma pun asa intr-o stare de Sad ..asta e..nu le poti avea pe toate,nu?
aseara am iesit pe la 10 pm cu omul la o plimbare prin zapada.f fain a fost.toate-mi aduc aminte de copilarie si casa.
no,va pup ca am dat in melancolii raaaau de tot.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de dana_mi16 Dum 06 Dec 2009, 3:45 pm

Cris- sper sa vi se implineasca visul cat mai repede, sa aveti casuta voastra cuibusor de nebunii......
Jully- sunt frumoase colinzile, imi plac la nebunie, sper sa ai casuta ta, e asa de bine!
Mosul mi-a adus blugi si o bluzita cu maneca scurta, se poate purta la colanti si cu helancutza pe dedesut! kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB