Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyIeri la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Lun 02 Noi 2009, 2:53 pm

buna fetelor

am trecut sa va salut rapid...ca pierd sirul paginilor scrise.

Noi suntem in vacanta o saptamana...si incerc sa deschid cald mai rar...ca sare david pe el. Acu face nani
In wk am fost in IAsi ...brrrrr fff frig...ne-am plimbarit Smile

Si eu am urmarit concursurile - si de croitorie si bijuteriile...dar nu am apucat sa votez...pierdeam sirul a ce imi place si .... scratch
Arime...f fain ca iesi in club cu fetele. CU RAisa ce ai facut? An-deea ce mai face?

Andrica nu dispera...exista un timp al fiecaruia....numai ca, criza asta ne cam duce cum vrea ea.

CRis...ce doctor tampit.... zid Ne tine pe toate in suspans. Apropo de echo..eu mi-am facut destule ....nu cred ca e chiar grav.
Alessia nu ai mai rez cu netu??

VA salut si fug langa david ...ca am un somn pe mine....
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Lun 02 Noi 2009, 3:23 pm

Si eu am trecut repede sa va salut, am o zi tare proasta Sad si pe deasupra nici aia cu blogul n-au facut inca nimic si asta imi da o stare de nervi, sper sa-mi revin si sa se rezolve pana la urma.
Cris vroiam sa zic ca eu am facut 2 eco intr-o zi, atunci cand dr mea a vazut dublu, 2 bebei, am mai cerut o parere si tot dublu a vazut si al doilea dr. Rolling Eyes
Deci se poate, daca vrei neaparat sa vezi ce porti in burtica pupi Oricum important e sa fie sanatos!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Lun 02 Noi 2009, 6:54 pm

Fetele eu azi nu am mai intrat ca sunt asa suparata , dezamagita de ine si deznadajduita si si si .... de numa, azi am fost anuntata ca am picat si interviul asta. Nu mai inteleg nimic, imi vine sa imi iau campiii
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Lun 02 Noi 2009, 6:54 pm

Seara buna, fetelor !

Eu azi am umblat la cumparaturi, E o aglomeratie si o nebunie in orasul asta la anumite ore de iti vine sa zid cyclops . Pe mine ma cam sperie pandemia asta sau ce o fi. Nici nu stii cum sa reactionezi. oricum pe Tudor nu il aduc in spatii publice, aglomerate etc.

Andrica , trebuie sa iti pastrezi speranta cu joburile. O sa apara ceva intr-un final.
Livia, imi pare rau ca e asa complicat cu bloguiala asta. E trist. Tu pui suflet si te dedici si altul vine si profita. pupi Sper sa ai o seara mai buna.
Cris, chiar asa aiurit e medicul asta ? pai, schimba.l.Asta e medicul cu care o sa nasti ? Sau la asta mergi doar pentru 4D ?
Julienne, si eu ma bucur sa te citesc kiss Tudor cel mare (mic nu mai e ca are 90 cm) si voinic implineste 2 ani. Si pentru ca el e fan Mickey&co incercam de ziua lui sa ne invartim in jurul acestui subiect.
Dana, ce fain ca dormi cu David. Eu nu prea apuc. Cand doarme Tudor, atunci muncesc mai mult rade Profit de alea doua ore la maximum.

ies cu Tudor putin in curte si apoi trec la programul de seara. Va pup !

L.E. Dana, nu fi suparata. Stiu ca e foarte greu. Iti doresc sa iasa asa cum vrei tu. Poate ca dureaza mai mult, e calea mai lunga, dar in cele din urma ai sa reusesti ceea ce ti-ai propus. pupi
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Noi 2009, 10:42 pm

buna fetelor, m-am intors si eu acasa....am fost la un restaurant si-am mancat de simt ca pleznesc rade rade sigur am sarit de 2500cal zid zid zid
ma duc sa ma bag in pat ca-s cam ametita (am venit cu un taximetrist care a condus mai sportiv si nu mi-a picat tocmai bine)

md: 40g crakersi integrali, 2cremvusti pui, 1felie feta, 1cafea cu lapte
g1: 100g bisc ovaz cu stafide, 3lingurite dulceata capsuni
p: 2pulpe inf pui, 2linguri fasole batuta
g2: 1banana, 1cafea cu lapte
c: 2pulpe inf pui, 3aripioare, 50g cartofi prajiti, 200ml limonada, 1/2castronel crema cu mac (pe asta nu stiu cum sa o explic si nici aproximez cantitativ dar era maare...un fel de crema cu mac, frisca, dulceata de visine...)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Lun 02 Noi 2009, 11:33 pm

Buna fetelor
SI eu am avut intalnire intre fete azi si am ajuns mai tarziu acasa....
Ne-am hotarat de ne ducem la eco ceva mai incolo, spre sf lui nov....
Roxa, nu e dr meu ala, e doar dr care mi a facut eco.....
Dana, chiar n are sens sa disperi....usor nu e, clar, plus ca perioada e absolut nefasta Sad.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 03 Noi 2009, 7:50 am

Neatza fetele,

Va multumesc ca sunteti mereu langa mine si orice as avea voi stiti sa ma aduceti la linia de plutire, insa azi sunt la fel ca ieri, plus ca sunt nervoasa ca m-am ingrasat foarte mult. Nu stiu cum sa fac sa dau jos. zid zid zid zid
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Noi 2009, 9:11 am

neata fetelor wink
dana o sa ne gasim noi de munca...iar despre ingrasat nu stiu ce si cum ai mancat in ultima vreme ca sa-ti zic ce sa mai tai pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 03 Noi 2009, 9:13 am

Neatza Andreea,
Da, sper sa ne gasim ceva, dar pana atunci om vedea.
Pai am papat muuult si anapoda, in sensul ca eu cand sunt stresata me retrag in papa si asa pun pe mine cu nemiluita zid zid zid
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Noi 2009, 9:19 am

am inteles.... pai at nu stiu ce sa zic, cea mai buna metoda e sa scapi de sursa de stres Sad
eu una deja incep sa ma ob cu ideea ca nu cred ca mai sunt prea mari sanse sa-mi gasesc anul asta ceva dar la mine e mai complicat pt ca n-am nici exp deloc
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 03 Noi 2009, 9:21 am

Da, asa e trebuie sa scap de sursa de stres si sa nu mai stau acasa.
Si eu sunt cu aceeasi idee ca ma angajez la anu, chiar daca am experienta
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mar 03 Noi 2009, 1:16 pm

Buna fetelor!
Eu mi-am mai revenit putin, am rezlvat problema cu furaciosii de retete Smile

Dana_mi imi pare sincer rau, dar nu esti tu de vina pt situatia de criza din tara, tu esti tanara, ai o pregatire, sunt sigura ca iti vei gasi ceva care sa ti se potriveasca, trebuie sa ai putina rabdare. Eu inca mai sper ca va trece criza asta. Pup sa treaca supararea pupi
Cu kg si eu fac la fel, asa ca nu stiu sa-ti dau un sfat, incerca sa te linistesti si sa nu te invinovatesti pe tine pt situatia asta.
Andreea putina rabdare si sigur o sa-ti gasesti ceva wink
Roxy pupi cand e ziua lui Tudor?
O zi frumoasa sa aveti!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Noi 2009, 1:40 pm

livia prajitura cu mereeeeeeee rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 03 Noi 2009, 2:03 pm

Fetelor, asa e cand stai prea mult acasa, ai timp sa te gandesti la tot felul si te stresezi inutil.
Sfatul meu: ganditi pozitiv, adica profitati de timpul petrecut acasa, cand veti lucra si veti veni atat de rupte incat sa nu aveti timp sa va spalati o masina de rufe....e jale....puneti-va toate lucrurile in ordine acuma, cititi o carte, faceti un pilates, rasfatati-va cu o baie cu spuma wink Smile e pacat sa nu profitati acu....timpul asta nu l mai regasiti ever....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Mar 03 Noi 2009, 2:08 pm

buna fetelor

am trecut sa va salut ...azi am program de infrumusetare :D............de la un job imi iau gandu anu asta Sad Sad Sad

Tot citeam pe net de gama de produse aslavital ...is ff bune. Am folosit si eu mai demult, dar nush de ce le-am lasat. Acu vreau sa-mi iau toate prod de la ei ...

.....sie u cu dieta ca si voi ...in plop...uneori din lipsa de ocupatie tot imi vine sa mananc cate ceva, sa rontai...dulce sarat. Si cum vremea nu-mi permite sa ies la plimbare stau ca ursul in barlog si hibernez..pap...fac nani............oufff ce viata ...fara pic de aventura zid Laughing Laughing
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Noi 2009, 2:19 pm

asa e cris...stam acasa si ne gandim la tampenii rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mar 03 Noi 2009, 3:33 pm

Asa e nu numai ca ne gandim la prostii, dar mai si facem rade a se vedea ce-am mancat eu in ultimile luni Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Noi 2009, 3:37 pm

rade rade rade exact
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Mar 03 Noi 2009, 7:34 pm

Salut fetitzele mele kiss !
Azi mi-am schimbat firma de net si tv. Am anulat contractul cu firma cealalta de la 1,dar ne-am conectat aici de azi,pt ca au fost f ocupati.In fine,ma bucur ca am rezolvat si pot scrie si eu.V-am cititi zilnic de pe tel,insa nu pot raspunde,ca nu-mi accepta parola...in fine.

In primul rand LAMULTI ANI! pt SORY si felicitari ca ai slabit asa mult DEEA! WEu am slabit doar 1 kg in 2 saptamani(700 gr in prima si 300 gr in a 2-a),dar inca n-am schimbat tickerul.

CRIS,bebe e sanatos,asta conteaza acum;afli tu pana la urma ce vrea el sa fie hug .

ANA_BELA,tocmai am primit poze cu nepotelul meu si ma mir cum se schimba de la o saptamana la alta.Deja vrea sa se ridice,ii place cand mamy ii canta cantecele,insa are unul preferat(Vulpe tu mi-ai furat gasca) la care rade si gangureste mereu cand sora mea il canta. Cred ca si bebe IANNIS va uimeste in fiecare zi cu personalitatea lui,chiar daca e doar un bebe de 3 luni jumate.

ROXY,ce ma bucur ca ne scrii mai des acum pupi .LA MULTI ANI FERICITI! pt TUDOR.Sa fie sanatos si sa aiba mult noroc in viata! Doamne cum mai trece timpul! Mi-aduc aminte cum povesteai de el cand era mic-mic,cum a inceput sa gangureasca si apoi sa mearga si acum are deja 2 anisori!!!!!!!!!(multi inainte).

DANA ,ANDRICA si DANA_ME,va inteleg cu joburile si stiu cat e de greu.Si aici e ffff greu de gasit un job acum si milioane de americani si-au pierdut jobul anul asta.Multe companii au dat faliment si cunosc cativa romani care si-au pierdut jobul si inca nu si-au gasit nik. Sper sa nu ne atinga si pe noi,cel putin nu deocamdata.

Noi am fost la o petrecere de HALLOWEEN sambata seara,pe la 11,30 noaptea,dupa ce am lucrat toata ziua si eram super obositi.Nu mi-a parut rau deloc ca am mers,a fost suuuuper;toata lumea a fost costumata de Halloween.Sotul a fost imbracat in puscarias,eu in politista sexy si Vanny in albinutza.Incerc de zori sa pun si poze,dar nu reusesc si nu stiu de ce.Mai incerc diseara ,ca acum sunt in intarziere deja .

Ca poop pe toate si mai vbim prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 03 Noi 2009, 8:35 pm

Merci Halinutza, asa e......
Ne-am hotarat sa mergem la altcineva la sf lui nov, da vreau sa aleg pe cineva dragalas Smile, o persoana rabdatoare care sa inteleaga ce inseamna sa ai primul bebe wink
Plus ca vreau sa vizualizeze ce nu a vazut dr asta, ca la anumite chestii a scris nevizualizat, examinare dificila, si deci impusc mai multi iepuri dintr-odata......
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Mar 03 Noi 2009, 8:56 pm

Salutare fetele
Am culcat si eu puiu mic si mancacios. Azi nu prea a vrut sa doarma si a fost foarte obosit.
Alessia, asa e, a inceput sa tina in manuta jucarii, rade in hohote, cand are chef si ii place sa il ridic in fundulet. E baietel mare.
Am fost ieri la doctor in Timisoara (Livia, sa nu ma bati ca nu am ajuns si la tine, dar intentionez) si ne-a zis ca se comporta si arata ca un bb de 5 luni. La 3 luni ar fi trebuit sa aiba cam 6 kg si el are 8. N-am ce sa-i fac, nu pot sa-l tin de gurita.
Cris, sunt asa de curioasa ce bb ai in burtica!!!!!!!!!!!!! love
Dana, Andreea, Dana_mi, stiu ce inseamna sa nu te angajeze nimeni, mai ales daca nu ai experienta. Am trecut si eu prin asta. Sunt alaturi de voi. Eu, daca as fii patron, as prefera sa iau persoane tinere si sa le instruiesc eu, la standardele mele, dar nah, din pacate nu sunt.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 03 Noi 2009, 10:00 pm

Ana, mie parca mi-a trecut si curiozitatea si tot rade rade
Parca asa a fost facut, sa ma tina in suspans cu fazele astea.....prefer sa cred ca e baietel si nu-mi mai bat capul f mult...ca as putea sa merg acu la eco, da n-am chef, nah! zid zid
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Mar 03 Noi 2009, 10:03 pm

Cris, eu sunt curioasa. rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 03 Noi 2009, 10:06 pm

ana_bela a scris:Cris, eu sunt curioasa. rade

pupi rade
Cred ca e baietel,,,,daca ar fi fetita ar fi criminal...ar insemna ca intentionat s-au intamplat toate lucrurile astea ca sa demonstreze ca e smekerutza :D
Noi 2 singure vorbim pe 2 forumuri rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Mar 03 Noi 2009, 10:08 pm

crixuta a scris:
ana_bela a scris:Cris, eu sunt curioasa. rade

pupi rade
Cred ca e baietel,,,,daca ar fi fetita ar fi criminal...ar insemna ca intentionat s-au intamplat toate lucrurile astea ca sa demonstreze ca e smekerutza :D
Noi 2 singure vorbim pe 2 forumuri rade
Pai daca s-a culcat mai devreme, am chef de vorba. wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 15 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB