Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Bijuterii din fimo - II

+38
kitty_1973
Lucia.BlueFlower
JENI
sandy
cryna
Aditza
GIO Studio
gabbriela
waby
angells
ANYTHA
Cristale
dandana
maria_covacef
RoxanaL
diada
vilcris
costi_iacob
Giobsy
chira
aisha
ADArt
SilviaDumitrescu
marilyn
Adeana
ruxypixy
AlinaJ.Bijoux
andy
innana
loremunteanu
67dana
andrea.z style
IrinaH
icabica
Day
firimitura
SemyazaAngel
Admina
42 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Admina Mier 06 Ian 2010, 11:36 am

Day, sunt minunate bijuteriile din fimo. love Eu tot trag cu ochiul la accesoriile pe care le folositi voi, la insirat coliere si bratari. Parca niciodata nu imi comand ce-mi trebuie. Am si sarme si gute, dar nu reusesc sa le finisez frumos... Sad

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Day Mier 06 Ian 2010, 12:08 pm

Pai....sa fac o lista cu chestiile ce nu trebuie sa-ti lipseasca?Eu comenzile le fac pentru completare,doar daca vad ceva cu adevarat special ma mai avant,ca ma ia barbatul pe sus:)nu de alta,dar deja am incarcat casa cu muuulte.....


Ultima editare efectuata de catre Day in Mier 06 Ian 2010, 3:16 pm, editata de 2 ori
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de angells Mier 06 Ian 2010, 2:01 pm

multumesc de raspunsuri fetelor. am citit la blog la andreaz (deocamdata, mai a si alte boguri de verificat, dar nu amdecat 2 ochi, si nu-i pot impartii Smile) ) tot felul de posturi. foaaaaarte interesant. concluzia? as incerca si acum daca as avea materialele. ma gandesc pana una alta sa ma duc la librarie sa cumpar plastilina sa ma joc rade

@ DAY. ai fi tare draguta daca ai face o lista cu ce e musai sa avem. eu habar nu aveam de tehnica asta, si acum ca am citit, vreau sa incerc neaparat
kiss
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 45
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Day Mier 06 Ian 2010, 3:15 pm

Pai....swirl-ul deja l-ai citit daca ai fost pe blogul Andreei!O sa fac lista,dar la scoala de bijuterii,aici punem rezultatele.
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Mier 06 Ian 2010, 8:46 pm

Totul superb, eu nu ma mai satur de privit si imi vine un chef nebun sa lucrez cand vad ce poate sa iasa. Am insa cateva intrebari pentru persoanele mai pricepute si cu experienta. Eu m-am apucat de fimo de cateva luni si mai am multe de invatat. La canes mi se strica floricelele din interior cand subtiez cilindrul, mai exersez poate intr-o zi o sa-mi iasa, dar n-as vrea sa stric tone de fimo ca-i cam scump, daca aveti un sfat sa-mi dati la acest capitol astept cu nerabdare.
Bratarile cum va ies cele dintr-o bucata, nu se rup? Mai am ceva intrebari dar le iau pe rand. Sper sa-mi raspunda si mie cineva. Flowers
O seara faina!
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de ADArt Joi 07 Ian 2010, 8:44 am

Waby asa cum au spus fetele de multe ori aici un cane trebuie lasat "sa se raceasca" inainte sa incepi sa-l reduci. Stiu ca arzi de nerabdare sa vezi ce-a iesit dupa ce l-ai ansamblat, dar ....trebuie sa te abtii Smile. Am citit undeva ca se recomanda sa-l lasi chiar si 2 zile. Daca n-ai rabdare merge si sa-l bagi nitel in frigider.
Alt sfat este sa folosest in cane-uri FIMO clasic chiar daca e mai greu de lucrat cu el, diferenta se vede in rezultatul final.

Fimo copt ar trebui sa-si pastreze o oarecare elasticitate. Daca ti se rupe usor bratara revizuieste tehnica de coacere folosita ;)
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Day Joi 07 Ian 2010, 9:16 am

Waby,bun venit in breasla noastra!Un cane de fimo se subtiaza doar prin strangere si intindere,NICIODATA prin rulare!Asta e prima greseala.Apoi,foloseste acelasi tip de fimo in intregul cane,nu pune si clasic,si soft....
Despre bratari,Ada are dreptate,fimo corect copt trebuie sa aiba o usoara elasticitate.Eu personal folosesc pentru siguranta o armatura din sarma cu memorie pentru bratari.Uite aici am 2 randuri de memory:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Joi 07 Ian 2010, 4:50 pm

Day a scris:Waby,bun venit in breasla noastra!Un cane de fimo se subtiaza doar prin strangere si intindere,NICIODATA prin rulare!Asta e prima greseala.Apoi,foloseste acelasi tip de fimo in intregul cane,nu pune si clasic,si soft....
Despre bratari,Ada are dreptate,fimo corect copt trebuie sa aiba o usoara elasticitate.Eu personal folosesc pentru siguranta o armatura din sarma cu memorie pentru bratari.Uite aici am 2 randuri de memory:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hey,
Multumesc pentru promptitudine. Deci asta era secretul la cane, hug , mai incerc azi sa vad ce iese si te tin la curent. Bratara ta este superba si cred ca ai mare dreptate, cu niste sarma speciala pe dedesubt ies brici, acu ce sa zic ca m-au luat durerile de cap cand am vazut pe toate siteurile zeci de feluri de sarme si sarmulite, daca ai putea sa-mi dai un exemplu concret ar fi perfect, adica sa-mi dai un link. Ti-am zis ca sunt incepatoare dar imi place f f mult ce fac si cand vad ca ceva stiinta pusa in practica face sa-mi iasa ceva si mai ok mai tare ma inversunez sa-mi iasa.
Flowers
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Day Vin 08 Ian 2010, 8:30 am

Uf,Waby,m-ai lovit!Link.....nu prea are rost,ca sunt cam peste tot sarmele astea.Da un search pe memory wire bratari si vezi imagini.De obicei se foloseste sarma asta cu memorie pentru insirat margele la bratara,dar mie mi-a placut cum se aseaza intre foile de fimo,deci am folosit-o mai atipic.
Hai su pozeleeeeee!Sau vrei sa ne faci sa asteptam perfectiunea?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Vin 08 Ian 2010, 2:14 pm

Day a scris:Uf,Waby,m-ai lovit!Link.....nu prea are rost,ca sunt cam peste tot sarmele astea.Da un search pe memory wire bratari si vezi imagini.De obicei se foloseste sarma asta cu memorie pentru insirat margele la bratara,dar mie mi-a placut cum se aseaza intre foile de fimo,deci am folosit-o mai atipic.
Hai su pozeleeeeee!Sau vrei sa ne faci sa asteptam perfectiunea?
Hey,
Am gasit. Am stat pana la 2 dimineata sa fac un cane, a iest ceva simpatic desi nu cum ma asteptam zid . Vor veni si fotografiile numai ca eu nu am aparat si cu telefonul nu-mi ies cum trebuie, sapt urmatoare merg cu ce-am realizat la cineva cu aparat foto. Promit sa vin si cu dovezile ca am inteles ce ati explicat.
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty cane

Mesaj Scris de gabbriela Vin 08 Ian 2010, 7:09 pm

salut la toata lumea.Lucrez de doi ani cu fimo si cernit si daca-mi permiteti, va dau si eu citeva sfaturi din experienta mea:
-puteti amesteca fara nici o problema fimo cu cernit,indiferent ca e clasic sau soft
-cind faci cane,dupa ce ai terminat cilindrii cu mijlocul si cu petalele.asezi in picioare mijlocul apoi ftumos aranjezi cilindrii cu petalele,le ajustezi sa steie uniform il intorci si cu fundul in sus ca sa nu fie deplasate in urma imbinarii si incepi saumpli golurile cu fimo transparent ptr. ca floarea sa-si pastreze forma(faci niste cirnaciori subtirei si le indesi intre cilindrii cu petale,atentie,sa nu indesi prea mult,uita-te din toate partile sa nu deformezi)apoi,dai prin masina de taitei fimo transparent(alb) la pozitia cea mai subtire(1)si invelesti totul in ea,tai excesele.Acum iei in miini cane-ul si incepi sa framinti usor cu degetele din interior spre exterior pina aproape isi dubleaza lungimea,dupa care poti sa-l rulezi linistita pina ajungi la marimea dorita.Tai cele doua capete care s-au deformat si poti incepe feliatul.Eu doar vara cind e foarte cald las cilindrii sa se raceasca putin,acum se poate lucra fara probleme.
Daca aveti si alte intrebari va ajut cu placere,in functie de cum i-mi permite timpul,va doresc spor la treaba.
gabbriela
gabbriela
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : oradea
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de GIO Studio Vin 08 Ian 2010, 11:07 pm

Salut!
Imi pare bine sa va intalnesc..chiar si online...
nu de mult m-am apucat si eu de margelit si am o intrebare esentiala legata de fimo:

se poate folosi masina de taitei pentru fimo?
sau musai-neaparat masina speciala pentru polimer-clay/fimo???

nu de alta dar mi se pare mai esentiala cea de taitei ...ca are mai multe functii si e la acelasi pret cu una de fimo, care doar intinde pasta...

spor la lucru !
idee
GIO Studio
GIO Studio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/01/2010

http://www.giostudio.ro

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de firimitura Vin 08 Ian 2010, 11:11 pm

eu folosesc o masina de paste pentru a intinde foile de fimo si sunt foarte multumita. masina de fimo mi se pare prea scumpa in magazinele online. eu am luat masina mea de paste cu 45 de lei de la auchan si isi face treaba bine.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de GIO Studio Vin 08 Ian 2010, 11:14 pm

da, exact de aia intreb si eu... am descoperit in magazin de specialitate masina fimo la 250 lei...mi se pare enorm No ... si am gasit masini de taitei de la 70 lei in sus..care mai si taie pasta in forme diferite love

MULTUMESC pentru raspuns :D

maine merg si eu sa caut in auchan..sper sa fie si la noi
GIO Studio
GIO Studio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/01/2010

http://www.giostudio.ro

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Sam 09 Ian 2010, 1:33 am

Aromepentruochi si eu tot o masina de paste am si sunt fmultumita. Daca nu gasesti prin zona ta asa ceva sa-mi dai de veste si caut siteul de pe care mi-am luat-o eu, am dat cam 55 ron pe ea.
Acum pb mea nu este cu masina care functioneaza ea bine ci cu ce-mi iese. Am luat in considerare mai toate sfaturile primite aici, si cu ocazia aceasta multumesc Day si gabbriela, incep sa prinda contur minunatiile mele, voi veni si cu poze Smile acum insa as vrea sa stiu cum scapati voi de scame si impuritati cand lucrati cu alb sau alte culori deschise. Nu sariti...stiu ca trebuie sa-mi spal f bine mainile, suprafata de lucru (in cazul meu o bucata de geam) impecabila si cu toate astea apar firicele de cevauri, sa fie oare de la aerul de Bucuresti sau omit ceva?
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de gabbriela Sam 09 Ian 2010, 11:05 am

scame pot aparea din casa,de pe haine,din par,de la animale,(eu am 4 pisici carem-i dau de furca)de oriunde.Eu am o tavita pe care pun margelele terminate si le tin acoperite cu o punga de nailon pina le duc la copt.Daca totusi apare vreo scama,ceva,il indepartez cu virful acului sau scobitoare.Daca materialele din care lucrezi le tii ore in sir pe masa de lucru,acoperale si pe ele cu o punga.Eu am taiat punga ptr. gunoi menajer,e mare si foarte subtire.
gabbriela
gabbriela
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : oradea
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Dum 10 Ian 2010, 1:21 am

Multumesc Gabriela! Astazi mi-am pus cutiutele la punct ca nu se mai putea Smile Ieri m-am uitat si pe siteurile celor din afara, am gasit siteul unei frantuzoaice..o doamne ce cane facea te dadeau pe spate. Am auzit totusi ca fimo dupa coacere se poate slefui, dar nu stiu cu ce. Sa va arat totusi cateva din fotografiile facute pana sa ma apuc de cane.
Auci..cum pun fotografiile? nu-mi iese.


Ultima editare efectuata de catre waby in Dum 10 Ian 2010, 4:24 pm, editata de 1 ori
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Aditza Dum 10 Ian 2010, 1:58 am

ai [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] explicatii
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de GIO Studio Lun 11 Ian 2010, 12:08 am

am inceput totusi sa fac ceva si eu din cernit...fara sa mai astept masina de taitei. eram curioasa daca o sa imi iasa ceva.

cam asta am reusit:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

abia astept sa ajung si eu la un nivel mai avansat bucurie

edit diada - atasarea pozelor din picasa -> clic dreapta -> properties -> location -> copy link si aici dat paste in casuta 16 sau bagat intre [img][/img]
GIO Studio
GIO Studio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/01/2010

http://www.giostudio.ro

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de waby Lun 11 Ian 2010, 12:10 am

Sunt tare simpatice. Felicitari! Mie chiar imi plac si as purta cu drag asa ceva. Da-i bice ca ai mana buna!
waby
waby
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de GIO Studio Lun 11 Ian 2010, 12:12 am

hihi..multumesc de incurajari hug
GIO Studio
GIO Studio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/01/2010

http://www.giostudio.ro

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de firimitura Lun 11 Ian 2010, 8:30 am

Aromepentruoch sunt tare simpatice. tine-o tot asa. ura
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de andrea.z style Lun 11 Ian 2010, 12:12 pm

Foarte reusite primele incercari ale tale. Felicitari!!! love
avatar
andrea.z style
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 243
Localizare : arad
Data de inscriere : 12/10/2009

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de ADArt Lun 11 Ian 2010, 4:36 pm

Felicitari si din partea mea Smile.
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de GIO Studio Lun 11 Ian 2010, 4:50 pm

ups nu am inteles cum sa pun pozele cu picasa...am dat click pe "imagine" si apoi am copiat in casuta aceea link-ul....ce nu fac bine?? ca am incercat sa pun 4 poze Smile, iar cele care se vad acum sunt reeditate de "diada"

ma poate ajuta cineva?? ups
GIO Studio
GIO Studio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/01/2010

http://www.giostudio.ro

Sus In jos

Bijuterii din fimo - II - Pagina 9 Empty Re: Bijuterii din fimo - II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB