Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

+51
europolis
Karina33
angells
danadea
scamutza
dina_dorina
denisia_16
Gabyx
Lali
Camy
Giobsy
Ramonica
carmenush
alinagr
kittygreeneyed
AlinaJ.Bijoux
clodi
geany20062006
ralum
bubu85
feliciagl
Agatha
icabica
Ana Maria
stella
Kristina
teisoara
Aditza
StMihaela
Cristale
smihaelaviorica
aidaalex
rucsy
Ela
geany
veraelyazji
DANIELA.I
marlen372001
diada
Eva
ppisic
MihaelaT
SilviaDumitrescu
Admina
Noemi
ioana soare
maria_covacef
adar
aisha
bijouxdemonange
Armeana
55 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de aisha Mar 06 Oct 2009, 1:44 pm

Mihaela, imi place mult si geanta asta. Culorile sunt combinate foarte fain. Felicitari!

Ppisic, ca de obicei, reusita creatie! Vad ca te-ai pus pe crosetat. Felicitari si pt castigarea concursului!
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de ppisic Mar 06 Oct 2009, 1:53 pm

Bijoux, multumesc mult! pupi

Aisha, multumesc pupi Da, se pare ca m-am molipsit de un nou virus: crosetatul Laughing Am descoperit ca merge sa crosetez si seara , cu margelitul e mai greu, prefer sa lucrez la lumina zilei (in special cu margelute mici) si atunci timpul e cam limitat Smile
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 06 Oct 2009, 2:20 pm

Multumesc!
Diana, e foarte frumoasa si imi place mult ca ai facut-o in doua culori.Felicitari! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de Eva Mar 06 Oct 2009, 2:34 pm

Maria, Mihaela, Ppisic, felicitari! Sunt superbe creatiile voastre! love
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de ioana soare Mar 06 Oct 2009, 3:34 pm

Ppisic foarte frumoasa gentuta si super interesant efectul dat de inversarea culorilor!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de diada Mier 07 Oct 2009, 8:04 am

Mihaela, Ppisic, sunteti extraordinare! lucrati minunat, foarte, foarte frumoase gentutele! love love love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de aisha Mier 07 Oct 2009, 10:46 am

Mihaela, zi-mi si mie te rog, cu ce fel de fir ai lucrat si ce nr. de croseta. Si atunci cand se incepe floarea, pe cerculetul din mijloc cate ochiuri de lant fac?
Ca e mult prea frumos modelul de geanta. Mi-a placut de prima data cand l-a postat ppisic. As incerca sa-mi fac si eu una...
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty manere ??

Mesaj Scris de marlen372001 Mier 07 Oct 2009, 11:29 am

dragelor, fetelor, gentile sunt minunate si am si eu mai multe proiecte. m-am oprit insa la manere. Stie cineva de unde luam manere de bambus? eu am mai intrebat pe la mercerii si nimeni nu mai aduce.

Astept orice sugestie. mersi !

Marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 07 Oct 2009, 2:15 pm

Sar'na!
Aisha, eu am lucrat cu Rosa(acril) si croseta nr. 3 si am inceput cu 6 ochiuri de lant. Si l-a partea patrata eu m-am mai dus cu inca un rand pe cele patru laturi.
Sa ai mult spor!
kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Joi 08 Oct 2009, 8:33 am

Am lucrat si eu o geanta, dar am epuizat manerele pe care le aveam.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In afara de manere voiam sa va intreb daca ati vazut pe vreundeva fire VOLGA (astea sunt sculuri de bumbac de Talmaciu).
Astept raspuns.

Spor la treaba, fete harnice !
Marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de aisha Joi 08 Oct 2009, 9:58 am

Mihaela, multumesc. Rosa e fir de la Coats?
Ppisic, tu ce fir & croseta imi recomanzi? Am intrebat-o intai pe Mihaela pt ca noi, in Ro, avem acces cam la aceeasi gama de fire, pe cand tu, afara, cred ca ai multe mai multe variante.

Marlen, reusita geanta. Dar nu pare intarita si captusita. Sau doar asa imi pare mie?
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Joi 08 Oct 2009, 10:33 am

Poza e facuta inainte de a-i pune balenele pe lateral si captuseala. A trebuit sa ma gandesc putin cum s-o fixez ca sa nu-i afectez forma ei din lucru.

Acum arata OK. Are tot ce-i trebuie.
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de ioana soare Joi 08 Oct 2009, 10:52 am

Marlen ai putea sa pui poze si cu ea gata? Sunt convinsa ca are un cu totul alt aspect decat asa neterminata. Si sa ma dumiresc si eu care-i treaba cu balenele Smile
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 08 Oct 2009, 11:48 am

Marlen ,firul VOLGA de care spui ,la noi se gasea(sunt de la sibiu),pot sa intreb si iti voi da un raspuns.daca vrei?
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Joi 08 Oct 2009, 2:03 pm

da, maistra, sigur ca vreau.

problema e cu aici la bucuresti nu se gaseste deloc. aveam o toneta in piata sudului si aceasta s-a desfiintat (cica modernizeaza piata!!).
e un fir foarte bun si de andrele si de crochet. poti intreba daca stiu de vreun depozit aici ?

intre timp, nu ma uiti si pe mine cu explicatia impartirii ochiurilor ?

te pup si spor la treaba,
Marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 08 Oct 2009, 2:04 pm

Aisha, sincer, nu stiu sa-ti spun si nu mai am niciun scul intreg in casa sa ma uit pe eticheta. In orasul asta al meu cam asta gasesc pe ste tot(acril si alpin) si mai iau cand gasesc la second. Chiar zilele trecute am gasit 3 sculuri cu un fir foarte interesant, scrie pe el WSG EXCUSIV GARNE NUVOLA, 24m, 80%baumwolle, 20% acetat. Mi-a placut mult si la 1 leu bucata era pacat sa nu iau.Pacat ca nu avea mai multe, dar le gasesc eu o intrebuintare Smile

Marlen, e foarte draguta! Astept sa vad si noua poza.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de veraelyazji Joi 08 Oct 2009, 4:49 pm

Buna ,fetelor, sint super frumoase creatiile voastre, ura
Credeti ca ma puteti invata si pe mine sa crosetez? Imi doresc foarte mult sa crosetez.
Am gasit pe net citeva indicatii,dar sint in lb.engleza si imi este cam greu sa inteleg procedeul de crosetare.Ajutati-ma va rog!Mersi mult. Embarassed Flowers
veraelyazji
veraelyazji
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 49
Localizare : Gaza-Palestina
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 08 Oct 2009, 5:04 pm

veraelyazji a scris:Buna ,fetelor, sint super frumoase creatiile voastre, ura
Credeti ca ma puteti invata si pe mine sa crosetez? Imi doresc foarte mult sa crosetez.
Am gasit pe net citeva indicatii,dar sint in lb.engleza si imi este cam greu sa inteleg procedeul de crosetare.Ajutati-ma va rog!Mersi mult. Embarassed Flowers
Bine ai venit!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link am invatat sa crosetez si acu' sunt mandra de ce pot face.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de veraelyazji Joi 08 Oct 2009, 5:19 pm

Mersi mult de tot ,voi incerca si eu si sper sa reusesc ca voi.
veraelyazji
veraelyazji
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 49
Localizare : Gaza-Palestina
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 08 Oct 2009, 7:41 pm

MARLENE,voi intreba,daca au aici la noi pot sa-ti iau eu si sa-ti trimit,daca vrei.
Nu-mi aduc aminte despre ce era vorba cu impartitul ochiurilor,aminteste-mi.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 08 Oct 2009, 9:15 pm

Marlen cred ca am gasit manere de bambus, pot sa comand eu dar vine cu transport cam 20 lei/pereche. Sunt in forma de U intors, deci nu cerc. Mi se pare ca am vazut si cerc. Le-as primi cam in 2 sapt daca le comand si platesc
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 09 Oct 2009, 8:16 am

maistra, te rog mult intreaba de fir. aici nu sunt depozite si nici nu stu vreo firma care sa distribuie. sunt numai bobine de angelica si astea nu prea merg si la tricot.

imi poti scrie si e-mail la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - ca sa nu mai incarcam aici cu discutii private...

am postat si eu la proiectele de tricotat o intrebare cum imparti ochiurile exact cand incepi puloverele de la gat. am lucrat ceva dar nu sunt multumita - mi se pare ca se trage catre maneci. deci te rog mult sa-mi spui care e proportia intre ochiurile de la gat : fata/ maneca/ spate, imi poti trimite si pe e-mail.

multumesc de ajutor !
Marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de marlen372001 Vin 09 Oct 2009, 8:19 am

draga noemi,

iti multumesc mult de ajutor. Da, as vrea si eu vreo 2 perechi in U. Am proiecte o droaie (printre care si o geanta aurie!) si nu merg orice fel de manere la ele.
spune-mi cum sa procedam. poti sa-mi scrii si e-mail : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Ti-as putea trimite si poze cu genti - sau orice altceva modele ai dori.

Cand ma uit pe site-uri afara si vad ce are lumea curaj sa posteze drept modele... ce simple si usor de facut sunt si ce spectaculoase... ma apuca invidia. numai manerele imi lipsesc.

Te pup, Marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 58
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de geany Vin 09 Oct 2009, 2:46 pm

Marlen, noi inca asteptam pozele la geanta terminata wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de Noemi Vin 09 Oct 2009, 6:52 pm

Marlen pun aici si pt celelalte fete manerele pe care le-am gasit, poate nu e locul potrivit dar sa zicem ca tine de genntile crosetate.
Grosime maner 1 cm
Dimensiune maner 15*20 cm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2) - Pagina 2 Empty Re: Accesorii crosetate - genti, curele, bijuterii (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB