Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyAstazi la 10:54 am Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyAstazi la 10:53 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

+17
Anna Succubus
dandana
dana_mi16
chelsea
Giobsy
crixuta
ana_bela
deiutza23
an-deea
ramomic
alessia
livia1981
avr_dana
Roxy
arime
andreea_2008
juliennej
21 participanți

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de juliennej Dum 13 Sept 2009, 8:41 pm

salutare fetelor!

cam linsite pe aici,azi...Smile

azi am zi de carbo,am facut o salata imensa cu porumb,rosii,masline,hearts of palm si restul pt salata...am mincat un sfert cu 2 bucati dintr-o bagheta +3 pita si niste chips bagel...nu a fost f mult.dimineata o para si cafea cu lapte si soy milk.diseara restul de salata ,bagel chips si cioco...

o saptamina faina tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Sept 2009, 9:25 pm

Seara buna
Deiutza, eu nu cred ca pot sa tin foarte strict dieta. Am sa incerc sa evit dulciurile, pentru inceput. Iannis mananca din 2 in 2 ore si mie mi-e tot timpul foame zid Incerc sa mananc putin si des si sper sa tina faza asa. Oricum, ceva tot am reusit sa dau jos pentru ca am descoperit inca o pereche de pantaloni care ma incap Merci
Si eu am dat jos mult mai repede dupa ce l-am nascut pe Edy. Acum e mult mai greu, dar sper sa reusesc pana la urma, ca nu imi place deloc cum arat.
Livia, noi suntem relativ bine deocamdata. De fapt, Edy cred ca a facut conjunctivita si maine nu stiu daca merge la gradi. Sper sa nu fie foarte dezamagit.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Dum 13 Sept 2009, 10:04 pm

Buna seara!
Eu pana la urma n-am scapat si a trebuit sa fac ceva dulce. I-am facut sotului o tarta simpla cu mere, arata sooper, eu n-am mancat, dar cred ca o iesit buna. Mie mi-am facut 2 mere coapte si le-am mancat cu zaharina lichida si scortisoara sa-mi treaca pofta...ce rau e sa fiu grasa Sad Sunt multumita de mine ca am rezistat, desi e tare greu.
Juli vad ca papi frumos, felicitari, rezultatele se vad deja!
Deiutza felicitari si tie pt decizia luata, trebuie sa facem si noi ceva!
Ana pupi sa-i treaca lui Edy repede! Tu nu te stresa prea tare ca se duc ele kg!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Dum 13 Sept 2009, 10:13 pm

Seara buna!
Ramo, Roxy ma bucur ca sunteti iara printre noi si sper sa fiti mai prezente odata cu venirea anotimpului rece... hug
Deiutza multa sanatate la pitici si bafta multa in ceea ce priveste dieta! wink Bafta la gradinita maine wink
Andreea este inca la tara, distractie faina in continuare, maine sigur o sa ne dai un raport frumos, precum ne-ai invatat! hug
Juli asemenea si tie, o saptamana frumoasa... mi-ai facut pofta de o salata si imediat ce trimit meseajul merg sa-mi pregatesc una mare si satioasa wink
Livia vad ca pana la urma ai prestat la tarta cu mere, eu nu si inca mai stau pe ganduri daca sa o fac asta seara sau sa fac pas, mai ales ca am mancat tare frumos azi, eventual s-o fac maine sa mananc in cursul zilei, nu seara!
Ana multa sanatate lui Edy si sper sa nu fie nimic grav pt. a ajunge la gradi sa se bucure de inceputul anului alaturi de ceilalti colegi ai lui... si pupici apasati la Iannis cel mancacios love Cum stai cu restantele, ai reusit sa ajungi sa le dai?

Cum m-am "pricopsit" cu 3 restante, acum sunt in pragul restantelor, am dat vineri pe prima si sunt convinsa ca o iau, chiar sper la o nota mare Cool
Sambata am fost la Ferma animalelor, undeva prin Pantelimon. Raisa s-a distrat teribil, n-am reusit sa pun poze pe group, insa am pus aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
este tare haioasa calare pe ponei love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Dum 13 Sept 2009, 10:18 pm

Arime pupi tare frumoase pozicile, Raisa e o scumpa si a crescut mult!
Ti-am zis ca si noi "mulgem dozatorul", singura diferenta e capacul albastru de la sticla rade
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Dum 13 Sept 2009, 10:25 pm

livia1981 a scris:Arime pupi tare frumoase pozicile, Raisa e o scumpa si a crescut mult!
Ti-am zis ca si noi "mulgem dozatorul", singura diferenta e capacul albastru de la sticla rade

Multumesc frumos Livia hug In sticlele din poza laptele era deja fiert, ca uitasem sa le fac poze cand am ajuns acasa rade
PS: Am rezolvat cu puiul de la rotisor, de fapt costa 11ron, asa ca am primit inapoi 15 ron wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Sept 2009, 10:29 pm

Livia, pupi
Arime, mai am si eu o restanta in 25 si nu am apucat sa citesc nimic. Sper sa reusesc de maine. zid
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Dum 13 Sept 2009, 10:32 pm

Arime ma bucur ca ai rezolvat, era pacat de bani. Pana la urma a costat chiar mai putin wink
Ana spor la invatat! Cu 2 bebei e mai greu...defapt si cu unul Smile
Fetelor bafta si sa luati examenele cu note mari! pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Sept 2009, 10:34 pm

livia1981 a scris:Arime ma bucur ca ai rezolvat, era pacat de bani. Pana la urma a costat chiar mai putin wink
Ana spor la invatat! Cu 2 bebei e mai greu...defapt si cu unul Smile
Fetelor bafta si sa luati examenele cu note mari! pupi
Dah, e taaaaaare greu sa inveti cu 2 bb-i.
fetelor, va pup. Am plecat la nani, ca e tare tarziu, pentru mine pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Dum 13 Sept 2009, 10:36 pm

ana_bela a scris:
Arime, mai am si eu o restanta in 25 si nu am apucat sa citesc nimic. Sper sa reusesc de maine. zid

multa bafta la invatat Ana, ceea ce-mi doresc si mie wink Buna noapte si somnic usor! pupi

Asa este Livia, mi-a inapoiat mai mult decat am dat pe pui, un pui de 800gr. l-am platit ca pe o gaina de 2 kg rade Merci, sa fie in ce priveste restantele! hug
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 14 Sept 2009, 9:13 am

neata fetelor, am trecut doar in vizita ca azi am ceva de umblat...
week-end-ul clar n-a fost de SB dar asta e, de azi o iau de la capat. de cantarit nu ma cantaresc ca n-am fost la baie de vineri si garantat imi arata mult mai mult :D

Vineri:
10:00 – 3cremvusti pui, 1rosie, 1cafea cu lapte
13:00 – 2oua, sunca de pui, 1rosie, 1lingurita ulei
15:30 – 150g iaurt 0.1%
22:00 – 2cremvusti pui, 35g pringels
Dulciuri: 13g cioco diet(65cal din 75permise)

Sambata:
2pulpe pui, 5boabe struguri, 30g seminte, 30g popcorn, 1/2felie paine unsa cu icre

Duminica:
1pulpa pui, 1felie pizza de casa cat palma, 3patratele placinta cu visine, 30g seminte, 1shake capsuni, 5boabe struguri, 2covrigei uscati


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Lun 14 Sept 2009, 9:50 am, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Sept 2009, 9:31 am

Neata fetelor Smile
Oficial de azi intram in luna a 5-a, asa ca azi incepe un fel de gradi pentru noi rade
Arime, e foarte misto locul pentru un copil, e fain sa ai mai multe variante educative dar si distractive.
Livia, felicitari ca te-ai abtinut de la tarta, asta sa fie inceputul de augur....
Trebuie neaparat sa ma duc sa-mi cumpar niste pantofi mai comozi si ciorapi de burtica, ca nu se mai poate asa, se face si rece afara....ufffff
Fug la munca, ne mai trancanim azi...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 14 Sept 2009, 9:35 am

pupi cris, sa ai o zi usoara
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Sept 2009, 9:42 am

andreea_2008 a scris:pupi cris, sa ai o zi usoara
Merci Handrica, pupi sper mai degraba sa fie o zi cu vesti bune, pe astea le tot astept de cateva zile, si intarzie sa apara....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 14 Sept 2009, 9:47 am

daca le primesti sa ne anuti si pe noi wink eu iti tin pumnii
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Sept 2009, 11:03 am

andreea_2008 a scris:daca le primesti sa ne anuti si pe noi wink eu iti tin pumnii

Merci, incep sa imi pierd sperantele...m-am saturat sa tot astept, deja incerc sa ma gandesc la varianta cea mai putin buna si sa ma obisnuiesc cu ea...
Da na, importat e sa raman pozitiva eu si cu bebe Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 14 Sept 2009, 2:16 pm

buna ziua fetelor.
noi de dim ne-am trezit tarziu si am plecat rapid la gradi,nu am baut nici cafea si acum am o durere de cap groaznica,nici la copii nu le-am dat sa manance ca am stiut ca prima zi e scurta,cand am ajuns noi totul se terminase,am stat 10 min si am plecat.
am mers si mi-am luat 1 maieu si o bluzita cu maneca lunga si apoi in drum spre casa inca o fustita sub genunchi,asa mai grosuta,tare mai imi place,o sa va pun maine poze.
acum sunt acasa,Sori doarme si cand se trezeste mergem la party la Deva.pe Edy l-am lasat la mama si il luam la intoarcere.
am pus la cuptor o budinca de macaroane cu br dulce voi manca deseara ca eu inainte de a pleca pe masina sau microbuz nu pot manca nimic,am impresia mereu ca mi se face rau si vomit.
pe azi-maine tre sa-mi vina bucuriile,eu sunt mult mai dreapta la burta ca ieri dar cantarul arata 65,deci sigur se apropie si retin deja apa.
cand venim de la Deva merg la cineva care mi-a adus o cerere de angajare,tre s-o completez s-o duca maine si apoi sa astept.
acum beau o cafea cu lapte,dar nu cred sa-mi treaca durerea de cap fara o pastila.dim am mancat un corn de brutarie de 90 de g. si acum cafeaua.pap si tort la party si sper sa nu adun f multe cal.
va poop si vb maine.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de livia1981 Lun 14 Sept 2009, 2:24 pm

Buna fetelor!
Andreea frumos raport, placinta cu visine... foame
Cris bafta sa primesti vestile bune pe care le astepti! Sa ne ti la curent! Cat depsre burtica sa ai grija acum de ea, dimineata e chiar rece. Eu purtam pe sub pantaloni colanti de bumbac, mie mi-au fost mai comozi astia, de la ciorapi aveam mancarimi. Smile
Deiutza bafta cu angajarea! Asteptam pozici! wink
Tot am zis ca fac budinca de macaroane cu branza fara branza rade si va dau reteta, dar acum ca mi-ai amintit de ea, poate o prestez zilele astea pt sot.
Ana l-ai dus pe Edy la gradi sau mai sta in vacanta?
Vad ca nu prea se ingehsuie lumea pe-aici
An-deea iar ai disparut?
Claudde, Miki, Chels n-au mai venit de multa vreme...
Dana, Roxy, Ramo, Daniela cam rarut
Na ca am facut strigarea, poate veniti la raport pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Sept 2009, 3:15 pm

O sa incerc azi Livia sa ma duc sa vad de pantofi, ciorapei/yagarashi din aia mai grosi lungi, ca stau foarte naspa la capitolul asta....
Cred ca o sa ma sacrific pentru ciorapeii aia de graida....sa dau pe ei 90 ron, acu mi e frica sa nu mi iau teapa.....poate nu-s ca lumea, ca fac criza dupa atatia bani...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 14 Sept 2009, 7:25 pm

09:00 – fasole batuta, 1cafea cu lapte
11:00 – 150g iaurt 0.1%
15:00 – 1pulpa pui, 2linguri fasole batuta
16:00 – 15buc fistic
19:00 – ¼ piept pui, 2linguri fasole batuta, 1gogosar
Dulciuri: 13g cioco diet (65cal din 75permise)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 15 Sept 2009, 8:29 am

buna dim,dau raport si fug la gradi ca tata e racit si nu vine dupa Sori.

14 sep 2009
-1 corn(90 g)-220
-200 ml suc-90
-cafea cu lapte-93
-cafea cu lapte condensat-30
-suc 500 ml-225
-1 felie tort de cioco-350.
TOTAL=1008 cal.SPORT=60 min mers,dc nu mai mult.
v-am pupat,paaaaaaaaaaaa.

PS:65,2 kg in prima zi de M.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 15 Sept 2009, 9:23 am

neata fetelor
deiutza felicitari pt nr de cal dar...unde e mancarea? Twisted Evil iar n-o sa te tina multe zile dc "mananci" atat de mult (adic doar cafea si suc)


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Mar 15 Sept 2009, 10:19 am, editata de 2 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de crixuta Mar 15 Sept 2009, 10:16 am

deiutza23 a scris:buna dim,dau raport si fug la gradi ca tata e racit si nu vine dupa Sori.

14 sep 2009
-1 corn(90 g)-220
-200 ml suc-90
-cafea cu lapte-93
-cafea cu lapte condensat-30
-suc 500 ml-225
-1 felie tort de cioco-350.
TOTAL=1008 cal.SPORT=60 min mers,dc nu mai mult.
v-am pupat,paaaaaaaaaaaa.

PS:65,2 kg in prima zi de M.


Vaaaaai, Deiutza....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de arime Mar 15 Sept 2009, 10:35 am

'neata fetelor!
Andreea chiar daca nu ai papat in week-end de SB, totusi ai papat oK, felicitari... m-ai uimit ca doar 10 broboane de struguri in tot week-end-ul Smile
Crix o sarcina usoara in continuare, ai avut greturi pana in prezent? Legat de dressuri, imi luam cu talie inalta si cu numar putin mai mari decat imi trebuia wink Nu stiu daca la voi aveti Golden Point, insa gasesti dresuri cu multi Deni, suficient de grosi, dar si de o buna calitate, rezistenti hug
Deiutza au dreptate fetele, nu ai papat nimic ieri, mancarea lipseste cu desavarsire din meniul tau Sad

Ieri ne-am intalnit cu niste prieteni tare dragi noua, nu ne vedem noi zilnic cu ei din lipsa timpului... bine, nu ne mai vedem zilnic cu niciunii din prietenii nostri, insa incercam cat decat sa tinem legatura cu ei, fiecare cu viata lui, cam asa se intampla cand vin copiii, cei care nu au copii parca evita sa te mai vada rade E, in fine si cum spuneam... acesti prieteni vor sa le fim nasi anul ce vine,asa ca ambitia mea de a slabi s-a accentuat, vreau sa fiu o nasica slabuta... ca la primele 2 perechi de fini eram cam grasa cum am cununat la 2 luni de la nastere Smile
Sa aveti o zi frumoasa! hug
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 15 Sept 2009, 10:43 am

frumos arime, o sa fi iar nasica pupi

si pe mine m-am uimit ca am rezistat la struguri ca erau muuulti si albi (preferatii mei) rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB