Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Creatiile noastre bijuterii - cap 2

+42
codrutza19
da-mely
Ana Maria
andrea.z style
Alania
Ela
SemyazaAngel
DANIELA.I
natural-trandafir
daniella84
carmenush
maria_covacef
Giobsy
fancy_bijoux
Aditza
andreiutairi
negrutik
Aisha69
Fran78cesca
mo4nyk
trice
ionela stefan
chrissart
Miki76
Armeana
noor
julix_2007
ppisic
duchess
zmotocel
StMihaela
geany
ioana soare
diada
vilcris
andy
ariana
Camy
aisha
Admina
MihaelaT
bijouxdemonange
46 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de bijouxdemonange Lun 29 Iun 2009, 9:51 am

Am uitat sa va arat o mica parte din ce am facut eu saptamana care a trecut" rspectiv un colier si doar un cercel (pe al doilea nu am reusit sa-l mai fac, intrucat am fost "rapita" si dusa la mare :D )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de duchess Lun 29 Iun 2009, 11:15 am

Foarte frumoase bijuteriile ,Diada !
Bijouxdemonange , frumoase creatii !
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Lun 29 Iun 2009, 11:22 am

Foarte frumoase Diada, Iar Bijouxdemonange...te-ai intrecut pe tine cu colierul acela...deosebit...Felicitari!
Pun si eu o bratarica pe care am inceput-o mai demult dar nu o finalizasem...acum am reusit...sper sa va placa...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de bijouxdemonange Lun 29 Iun 2009, 11:24 am

Multumesc! Si eu sunt foarte incantata de rezultat! love

Andy, este superba bratara! love kiss
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de ioana soare Lun 29 Iun 2009, 12:03 pm

Diada si mie tot setul verde imi place cel mai mult! E superb!

Bijoux ,ca de obicei , tot ce faci e superb, original si deosebit!

Andy foarte frumoasa bratara! Mi-ar placea si mie una asa!

Multe felicitari pentru voi si la cat mai multe creatii! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de bijouxdemonange Lun 29 Iun 2009, 12:05 pm

Multumesc mult Ioana! kiss
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Lun 29 Iun 2009, 12:26 pm

Multumesc fetelor. Ioana, si mie mi-ar placea o posetutza ca alea pe care le faci tu....deci suntem chit.. wink
Daca vrei facem schimb..tu imi faci o posetutza..eu iti fac o bratarica kiss
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de aisha Lun 29 Iun 2009, 1:52 pm

diada, foarte fain setul verde! O sa-mi fac si eu unul asa.
bijoux, deosebite modelele tale - de fondul plastic, cel ce era odata...

andy, foarte reusita bratara! E pe memory wire? Si cum sunt puse restul? O schema, ceva? Please...ca e prea frumoasa! Merci
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de ariana Lun 29 Iun 2009, 2:01 pm

Bijoux,felicitari.Imi place mult colierul love


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 29 Iun 2009, 2:16 pm

Felicitari fetelor!
Sunteti foarte talentate si creative!
Flowers

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Lun 29 Iun 2009, 2:29 pm

Multumesc inca o data tuturor!
Aisha, intr-adevar e pe sarma cu memorie...nu stiu daca iti pot explica....schema..nu a fost schema..e total originala..am luat margelutzele si fir si am incropit floricele..legate intre ele...fara schema pur si simplu am descoperit incercand...Dupa ce am obtinut un sir de floricele...care poate fi purtat si ca atare (ma rog, cu incuietoare...)am bagat pe sarma memory si am mai presarat margelutze printre spatiile dintre flori...nu e greu deloc!
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de diada Lun 29 Iun 2009, 2:51 pm

Mersi fetele, dar cum a mai zis, nu se compara cu ce minunatii faceti voi.

Bijoux, foarte original colierul! love

Andy, frumoasa rau bratara ta, nici nu am mai vazut bratara asa pe memory, felicitari!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de bijouxdemonange Mar 30 Iun 2009, 8:33 am

Multumesc mult fetelor! Ma bucur ca va place colierul! Intr-adevar e mai deosebit! O sa mai fac in genul asta! Insa mai intai sa incropesc ceva cutii speciale ca sa am unde sa le pastrez, caci este o problema cu asta :p

kiss kiss
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de Admina Mar 30 Iun 2009, 9:51 pm

diada a scris:

si o bratara si un colier verde, a mai facut, dar au fost date cadou si mi-au placut mult, mai am de facut cerceii:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Da, da frumos set si cel albastru este super. Imi pare cunoscut cel verde...hug cea care l-a primit iti multumeste, lucrezi tare finutz si finisezi totul atat de bine. love

Bijoux, incredibil colier. Este fantastic, cred ca ai muncit la el o groaza. Si sa-ti fie de bine marea si intreaga escapada. sunny
Andy, superba bratara. M-ati innebunit cu stilul asta romantic si deosebit... Plus ca spui ca nu te-ai inspirat de nicaieri, deci ura

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de bijouxdemonange Mar 30 Iun 2009, 9:57 pm

Multumesc Admina pentru tot! Sa stii ca nu e chiar atat de complicat colierul, doar un pic migalos si multa imaginatie!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Vin 03 Iul 2009, 5:09 pm

Buna ziua tuturor,

Se pare ca nu prea ati avut activitate in ultima vreme...sau doar timp sa intrati pe forum...asa ca m-am gandit eu sa sparg gheata. Smile
Vreau sa va prezint un set foarte dragut as zice eu (desi nu se cade sa zic eu asta). Are mai multe variatiuni, si cred ca inca nu e in forma finala...ma mai gandesc inca cum sa il mai imbunatatesc. Daar..deocamdata arata asa:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acum as vrea sa imi spun putin pasul...sunt foarte dezamagita de furnizorii de materie prima...asa ca v-as ruga daca vreti (macar pe pm daca este impotriva regulamentului altfel) sa imi spuneti si mie de unde luati materia prima. Eu vreau sa va povestesc putin ce am patit eu... acum vreo 3-4 sapt. am facut comanda la magazinul online "X" (sa le spunem asa, sa nu suparam pe nimeni), si am asteptat o saptamana si jumatate sa imi vina comanda si ....nimic. Am trimis mail la ei...nimic...nici macar nu au avut bunul simt sa raspunda (le-am mai dat ragaz vreo 2 zile), am sunat apoi..suparata..si imi spune...azi (era vineri) il punem la curierat rapid ca tot atat costa ca si posta si sambata pana seara il aveti...(sa mentionez si ca am sunat de nu stiu cate ori...si mi-a raspuns intr-un final un domn..de zici ca il trezisem din somn....da....sa continui). Luni...sun iar la ei...(ei nici un semn, un telefon sa zica ceva nimic.)Imi spune domnul...sambata a fost livrat ...ajunge azi sau maine...nu l-am crezut... (ma si mintea dealtfel...eram convinsa). Ma rog..sa scurtez povestea..nu a fost trimis evident..am sunat ca o fata simtita sa anulez comanda..sa nu o mai livreze...si nu a dat doi bani.Deci..nu voi mai comanda la X.
A doua zi, am facut comanda la "Y". Mi-a zis ca dureaza 1 saptamana si ceva sa proceseze comanda si apoi pana ajunge...Vazand ca sunt aproape de mine ca si locatie, am sunat sa spun ca ma duc sa ridic personal coletul..A spus ca nu se poate..ca nu e sotul de acord (era o doamna). In schimb a spus ca are dansa drum in oras si mi le aduce personal a doua zi. Dupa doua zile nimic...am considerat comanda compromisa...nu voi mai intra in posesia ei.
Asadar, au mai ramas magazinele "Z" si "W" care nu au mai nimic pe stoc. In concluzie nu am mai facut nici o comanda..Va rog deci sa imi recomandati si mie niste furnizori seriosi cu o gama cat de cat mare de produse, cum ziceam macar pe PM daca altfel nu se poate.
Va multumesc ca mi-ati ascultat pasul si va astept cu noi creeatii.
P.S. Imi cer scuze ca sunt putin off topic
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de diada Vin 03 Iul 2009, 6:50 pm

Andy, bestial setul, nu dragut! bravo, lucrezi foarte frumos! love love love

Cat despre furnizorii de materie prima, parerile negative eu sunt de acord sa se spuna aici despre ei, macar sa nu mai ia si alte fete teapa, dar sa avem si aprobarea Adminei in legatura cu asta.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de Admina Vin 03 Iul 2009, 9:10 pm

Andy, superb set. Si versatil, inteleg ca se poate scoate decoratia si purta simplu... nor
Apropo de firma/ firmele care te-au suparat si nu si-au onorat comanda; da, clar poti da si numele lor. Problema este sa nu intre un membru nou sa spuna: cumparati sau nu cumparati de la X, Y... dar un membru care a postat, a pus creatii si e activ, ca tine, nu e nici o problema. Chiar te rog, sa stim si noi. Doar ca poti incepe un subiect nou, despre furnizori de materie prima pentru bijuterii, ca sa nu vorbim aici.
Diada, hai tu, peace asa rea ma stii pe mine?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Vin 03 Iul 2009, 10:23 pm

Multumesc fetelor. Ma bucur ca va place setul. Este cam tot ce am putut face din cateva margelutze pe care le mai am... Sad
Am deschis un nou topic, va astept cu pareri
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de diada Sam 04 Iul 2009, 12:45 am

Admina a scris:
Diada, hai tu, peace asa rea ma stii pe mine?

off topic rea ma stiu pe mine! fuga

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de Camy Sam 04 Iul 2009, 9:20 pm

BIJOUX colierul este superb,imi place foarte mult.lucrezi deosebit.

andy si tu la fel sunt minunate,deosebite ai un stil aparte.

felicitari tuturor.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de andy Dum 05 Iul 2009, 1:58 pm

Iti multumesc Camy. Esti draguta! kiss
avatar
andy
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 68
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 04/06/2009

http://www.hailapiata.ro/bijoux/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de ppisic Dum 05 Iul 2009, 11:38 pm

Andy, sunt superbe creatiile tale!! Bratara pe memory e bestiala!!!

Bijouxdemonange, m-am love love love love de colierul tau !!! Super artistic!!! Din ce fel de sarma l-ai facut ? Imi place si cercelul..neaparat sa-i faci si pereche Smile
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de ppisic Lun 13 Iul 2009, 2:01 pm

Weekendul asta am fost harnicuta si am margelit putin:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pupici !
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de diada Lun 13 Iul 2009, 2:43 pm

foarte frumos love love love imi place combinatia de culori!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre bijuterii - cap 2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre bijuterii - cap 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB