Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

+44
Giorgi
Lia33
mlizeta
Elena Nicoara
mama2008
Gabica
valentinadof
angelyc
raluk0182
danniela
mishou
Andreea cristina
anc@
flori balteanu
piciul
cris_io_mat
LRodica
daniela60
kmn
Dorulet
Greteledelweiss
gretty
mylena
dorinamisov
bebelusha
Cristache
antonelabrindusa
alessia2007
Enache Victorita Nicoleta
Michelle88
Angelica18
cica elena
canadianca50
AlinaJ.Bijoux
aisha
valih
SilviaDumitrescu
flori de camp
Roxi_J
victoriacus
lennny
stephanya
AITEN
anielle
48 participanți

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 22 Feb 2021, 2:02 pm

alinutza80 a scris:Eu le-am facut pt persoane care le poarta fara sutien Smile
Smile Sa stii ca m-am gandit si la posibilitatea asta (eu in nici un caz).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mar 08 Iun 2021, 4:54 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bumbac subtire negru cu aplicatii din flori crosetate si broderie color.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mar 08 Iun 2021, 4:57 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bluza din rozete si tunica alba, ambele bumbac subtire.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

diada, Dorulet și Michelle88 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 09 Iun 2021, 6:31 am

Neobosite sunt mainile tale de aur,Gretty!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mier 09 Iun 2021, 7:03 am

Multumesc, Dorulet, ma mai bucur de comenzi... cine stie pt cat timp...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de LRodica Mier 09 Iun 2021, 8:01 am

Foarte frumoase.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Sam 09 Oct 2021, 8:27 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Se pare ca e tot mai solicitata matasea...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

anatrif și Dorulet apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de LRodica Lun 11 Oct 2021, 7:26 am

Interesant modelul. Imi place.
Sa o poarte sanatoasa.
Cu ani in urma am lucrat si eu o bluza din matase pentru fiica mea. Parca nu se mai termina Smile . Se lucreaza foarte greu.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Lun 11 Oct 2021, 9:53 am

Nu mai e matasea de atunci... am folosit matase de vascoza, bulgareasca, rasucita bine si ceva mai subtire decat bumbacul Flavia, ca sa ofer o comparatie... este destul de migaloasa pt ca aluneca si daca scapi accidental un ochi de pe croseta, se desira rapid cate 4-5 ochiuri inapoi...piciorusele compromise trebuie desirate, evident, dupa ce prinzi repede ultimul ochi care s-a desirat; n-am mai vazut aceasta "reactie" la niciun alt fir, fuge doar ultima bucla, aceea de sus, una dupa alta, restul piciorusului ramane intreg; dar eu ma descurc, lucrez cu o croseta putin mai groasa, de 1,6 mm in loc de 1,2 mm, asta pt ca am o clienta careia ii lucrez doar matase.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de alinutza80 Mier 03 Noi 2021, 2:11 pm

Ultimele 3 creatii realizate cu fir Alize Diva . Un fir de care sunt pur si simplu indragostita Smile[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

vlad_mom apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mier 03 Noi 2021, 2:32 pm

Diva e un fir greu, o microfibra acrilica, vara tine cald si intra mai mult decat bumbacul; eu am facut un compleu din bumbac (jacheta si fusta) din 650 gr, si unul din microfibra diva, tot model ajurat si aceiasi marime, din 980 gr. Firele compatibile ca grosime.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de alinutza80 Mier 03 Noi 2021, 2:53 pm

Pt aceste bluzite am folosit in jur de 200 g , pt fiecare , nu am probat deocamdata si cu fir de bbc . Voi incerca sa folosesc la urm proiect Alize Bella sa vedem cat intra .
alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mier 03 Noi 2021, 5:36 pm

Alize bella e un fir bun, dar e 15 lei/bobin; iti recomand la aceiasi grosime bobinele Cairo tot de 100 gr dar 10 lei/bobin sau mai subtire bobin Bombay tot cu 9 sau 10 lei/bobin, depinde de la cine le iei; firul e bulgaresc dar din bumbac egiptean, la Ami Creativ sunt culori foarte frumoase si multe;  Eu am lucrat din Cairo  prima sidin Bombay a doua, cu 150 gr fiecare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

alinutza80 și anatrif apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de alinutza80 Mier 03 Noi 2021, 6:07 pm

Multumesc de recomandare . Am notat. Cu fir din bbc am lucrat 2 bluzite , nu mai stiu cat fir a intrat la fiecare . Firul folosit a fost Flavia. Dar mi se par bluzele cam grele . Astea lucrate cu alize diva parca sunt mai fluide .
alinutza80
alinutza80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 43
Localizare : ro
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Mier 03 Noi 2021, 7:25 pm

Ai dreptate ca e greu flavia, din toate firele de bumbac flavia e cel mai prost... e mult prea rasucit - de aceea e greu - si din cauza asta da o lucratura batzoasa, neplacuta pe piele... si mai are si firul de baza chinezesc, la noi doar se vopseste si se bobineaza... dar Talmaciu n-o sa recunoasca niciodata... lucreaza odata cu Cairo si ai sa vezi diferenta, e moale si se lucreaza usor iar produsele sunt placute ca firul nu e prea rasucit; alt fir bun cam la aceiasi grosime si de buna calitate e si Violet dar tot putin mai scump. Eu cu bumbac din gama alize nu am lucrat ca ale mele cliente au fost multumite cu cairo si bombay si asta au vrut; iar acum lucrez matase bulgareasca Ajur si matase naturala Lana Gatto.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

alinutza80 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 04 Noi 2021, 8:28 am

Alinuta, ce faine sunt! Imi place mult tare cea in dungi! Eu le vad purtate peste bluza mulata sau maleta...nu neaparat pentru ca ai zis ca-i diva (cu asta fac eu jucariile, imi place cum se lucreaza, iar hainutele pentru papusa cu forever care e mai subtire).
Cu alize bella am facut eu palariuta si posetuta pentru nepotica, mie nu mi-a placut firul, nu este rasucit bine, daca desfaci ce ai lucrat nu mai e rasucit deloc, se agata, este mai gros fata de diva, cu andrele iese mai bine. Am avut bluze din bumbac tricotat, un calvar la uscat dupa spalare. (pe net e 7lei/bobina 50g).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

alinutza80 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de LRodica Joi 04 Noi 2021, 8:33 am

Sunt dragute bluzitele.
Nici mie nu imi place flavia pentru bluze. Doar una am facut , mov, dar nu imi place sa o port. Si s-a micsorat dupa spalare. E in dulap, astept omul potrivit sa o fac cadou Smile .
Despre celelalte fire doar am auzit, adica alize diva mai am dintr-un scul, roz, am facut rochita unei papusi.
Multumim de informatiile legate de fire.

Vlad-mom, ne-am ciocnit mesajele.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

alinutza80 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Joi 04 Noi 2021, 9:18 am

Firul Alize bella (bumbac) are 360 m/100 gr iar Diva (microfibra acrilica) are 350 m/100 gr, practic aceiasi grosime, doar ca Diva e acryl (prelucrat ca micro-fibra); un bumbac subtire la Alize este Miss care are 280 m /50 gr sau 520m/100gr deci foarte subtire; dar eu l-am evitat pt ca e foarte rasucit, ceea ce inseamna ca lucratura se strange mai ales la spalat, si ca Flavia nu e prea placut pe piele; cu cat un bumbac e mai rasucit si mai mercerizat, cu atat e mai batzos... de cca 11 ani lucrez numai pe comanda si stiu ce vor clientele, ce simt ele la fire diverse de bumbac subtire ( ca asa ceva imi cer)
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

alinutza80 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 04 Noi 2021, 10:03 am

Da, este si la 100g-360m, dar si la 50g-180m, eu am ales la 50g din cauza culorii, voiam o anumita combinatie de batik.
Am zis si eu asa, ca daca e raportul greutate-metri acelasi ar trebui sa fie aceeasi grosime si m-am inselat, depinde de fir, daca e mai aerat, mai pufos, mai putin rasucit, din cate fire... Tot acrilic am luat si e mai gros (NAKO Bebe Mix 100% ACRIL 100GR~370M vs. Alize Diva 100% Acril, 100g~350m, desi are 20m in plus ar fi trebuit sa fie chiar o idee mai subtire si nu e, chiar are un aspect de lana, e si mai aspru).
Alize Miss l-am vazut pe net folosit la hainute pentru papusa mea, insa pretul m-a facut sa aleg Forever, pentru ca le fac din placere doar pentru papusile mele.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de gretty Joi 04 Noi 2021, 5:13 pm

Ai dreptate, am inteles... Spor la imbracat papusi!
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Rochie lucrata in tehnica dantelei irlandeze

Mesaj Scris de anielle Lun 06 Dec 2021, 1:43 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre diada in Mier 12 Ian 2022, 8:50 am, editata de 1 ori (Motiv : scos dublura poze)
anielle
anielle
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 312
Varsta : 57
Localizare : galatzi
Data de inscriere : 16/12/2009

anatrif și Michelle88 apreciază acest mesaj

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de LRodica Lun 06 Dec 2021, 2:13 pm

Wow, a fost ceva de lucru la ea.
Imi place.
Flowers
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de mlizeta Mar 14 Dec 2021, 4:44 pm

Wow cata migala, cata munca. Admir foarte mult aceste lucrari si ma inclin in fata celor care au atata rabdare. Felicitari!
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de piciul Joi 16 Dec 2021, 6:55 am

Anielle e facuta de tine? Daniela Margian?
Deosebita! E si migala si atentie si talent!
Spor! Sa fie asa cum iti doresti!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de anielle Dum 09 Ian 2022, 11:22 am

piciul a scris:Anielle e facuta de tine? Daniela Margian?
Deosebita! E si migala si atentie si talent!
Spor! Sa fie asa cum iti doresti!

Daaa, e lucrata de mine. Pe pag mea de fb gasiti modul de lucru si o am si pe doamna care i.am lucrat.o, imbracata cu ea
anielle
anielle
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 312
Varsta : 57
Localizare : galatzi
Data de inscriere : 16/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28) - Pagina 10 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB