Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

+42
carmenco
Dodo-pui
samo99ro
mnarcisa
noki
annamarya
mihulmic
Dorulet
piciul
ritame
vero79
betymi72
europolis
fizicuta
valentinadof
ghita
irish05
filipoidana
victoriacus
barbin
AcidoR
nico1206
Cristache
Greteledelweiss
Ginet
Celya_f40
Giobsy
dragan mirela
michelinebeaulieu
nicolae68daniela
Tache Marilena
Giorgi
lacrisel
ema
Gabica
tantza_m
LRodica
AlinaJ.Bijoux
Day
danniela
SilviaDumitrescu
macanetu
46 participanți

Pagina 28 din 31 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de mihulmic Mar 04 Noi 2014, 4:33 pm

Lacrisel, am votat numai ca in cadrul provocarii
Sper ca am pus unde trebuie ...
sau este pagina separata de vot?
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de flori de camp Mier 05 Noi 2014, 5:31 am

Bună dimineaţaaaaa!!!!!
După 2 săptămâni de coşmar cu lucrări ce nu suportau amânare, reuşesc să beau cafeaua fără să mă grăbesc că am de terminat nu ştiu ce lucrare.
Şi din cauza faptului că ieri a trebuit să mă trezesc la 5 să termin ceva înainte de a pleca şi la spital, am uitat să schimb ora de trezire la telefon şi după ce ne-am dat şi eu şi soţul jos din pat am realizat că era 5, nu 6! rade rade rade M-a înjurat soţul puţin, dar i-a trecut repede.

În altă ordine de idei ... acum sper să am timp să termin paltonaşul fetei, să-i termin şi eşarfa la care-i mai trebuie un trandafir doar, eşarfa fără destinatar începută, că vesta mea o fac doar când merge la balet cu fiica din dotare, adică mâine. wink
Dar viaţa e frumoasă şi de bucurie că am terminat lucrările azi facem pizza, spre bucuria copiilor foame
Şi vouă vă doresc o zi cât mai plină de evenimente frumoase! dama
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Mier 05 Noi 2014, 6:03 am

Buna dimineata!
Ma bucur Flori de camp ca ai reusit sa termini lucrarile si te poti bucura in voie alaturi de cei dragi! Cineva spunea:... "Bogatia este in timpul in care reusesti sa faci ce-ti doresti!"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu mai am cateva saptamani de foc pana voi finaliza proiectele si ma bucur cand am timp sa citesc aici pe forum ce mai este nou in lume!  kiss O zi minunata!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de flori de camp Mier 05 Noi 2014, 6:42 am

Te delectezi cu fursecuri la cafea...! Frumos, Piciule!
Fi-mea aseară nu mai vroia să doarmă de bucurie că nu mai am eu de lucru, ca să ne "giugiulim" în voie wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dodo-pui Mier 05 Noi 2014, 7:09 am

'neata dragelor
O zi luminoasa va doresc la noi e soare dela prima ora.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
o cafa las,cu drag
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de mihulmic Mier 05 Noi 2014, 7:20 am

Buna dimineata fetelor Smile
Si spor la proiecte Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mier 05 Noi 2014, 7:52 am

Buna dimineata!
Ce de cafelute sunt azi!
Zi cu soare si la Campina, atat ca am dat o gheata groasa de pe masina.... BRRR! E bine ca in birou am caldurica.
O zi cu mult spor in tot ce faceti azi! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 05 Noi 2014, 8:35 am

Buna dimineata,doamnelor!
Dupa bruma argintie de azi-noaptese arata o zi insorita.Asa,ca sa ne insufle energie in realizarea planurilor.
O zi cu spor ! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 05 Noi 2014, 9:22 am

Buna dimineata si de la mine!
La cafea cu voi si cu finisat ce-am lucrat ieri toata ziua. Ma pregatesc sa sustin Steaua maine seara wink
Nu sunt eu microbista, dar cum sa nu merg eu odata ce stadionul unde va avea loc meciul e in orasul vecin? Vom fi o mana de romani, dar steagul pregatit de mine (rosu-albastru) 3/2m, o sa fie clar vizibil in tribune. Caut loc sa postez esarfele, am facut 2 de matase, ca si steagul de altfel. Mi-au dat ceva de furca, mai ales ca n-am mai cusut la masina de multi, multi ani. Oricum, nu stiu decat sa cos drept zid
Ah, da...si am mai facut niste insigne....le pun si alea la accesorii undeva...
Deseara-mi sosesc musafiri, care vin tot la meci si ei, de la vreo 300km mai la sud de mine. Prieteni virtuali, satmareni de ai mei, abia astept Smile
Va doresc o zi frumoasa! kiss
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Giorgi Mier 05 Noi 2014, 9:24 am

Buna dimineata!O zi frumoasa tuturor !
Frig!Brrrrr !!!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 05 Noi 2014, 9:54 am

Neataaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Va pup pe toate!!!!!!!!!! prietenie prietenie prietenie
Sunteti cele mai tari!!!!! Multumesc inca o data ca m-ati ajutat cu votul vostru!!!! Acum sper ca Michelle sa isi faca timp - adica bebele sa o lase Smile - sa intre pe forum si sa imi dea adresa...

La noi nu e chiar frig... masina nu a inghetat azi-noapte, asa ca azi se anunta o zi plina de soare si de grade. Ieri au fost 15 la pranz... asta nu prea e vreme de inceput de noiembrie!

Va imbratisez inca o data!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Mier 05 Noi 2014, 10:06 am

Buna dimineata ( ...cam tarziu ...) ,
Mama de buna dispozitie pe aici si ce rasfat , imi place mult de tot . Ma bucur ca suntem cu toate bine si voioase . Sper ca si Daniella si Ema sa fi iesit din starea rea .
Celya si eu " Hai Steaua " ....sotul e cu Dinamo.....va dati seama ce e pe aici ... rade.
Si la noi e soare....chiar daca cu dinti , soarele iti da asa o stare de buna dispozitie .
O zi superba si plina de veselie tuturor .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Mier 05 Noi 2014, 11:42 am

Buna dimineata, dragelor.
Azi sunt in pofte...de covrigi Cum la noi nu se gasesc decat in Alsacia in preajma Craciunului, imi fac singura Daca reusesc, vi-i arat
In rest, tiparul de care vorbeam nu e verificat nici acum (nu gasesc coli de hartie sau folie de nailon ca in Romania si am lipit niste hartie de copt si niste ziare care imi obosesc ochii teribil), am un fotoliu de camasi de calcat, nu stiu ce sa gatesc pe diseara si cam atat A! Uitasem: am soare
O zi frumoasa, spor, inspiratie, o inima usoara
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Noi 2014, 11:56 am

Salutari!! Da, eu incerc sa ies si am o durere de cap, am dormit prost cred din cauza pernei sau nu stiu ca asa m-am trezit cu durere de cap. Acum dau cu apa si sper sa treaca!!

Stiti de ce mi-e ciuda>??? Rau nu o duc, mancare avem, serviciu avem, bani....daca ii chibzuim bine ii avem si pe aia, sanatosi suntem, atunci ce doamne iarta-ma am????
Ziceti si voi???
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Mier 05 Noi 2014, 1:11 pm

Danniela: DOR DE DUCA?????? rade rade rade rade

Pleaca pentru cateva zile de-acasa, o sa te intorci cu forte proaspete!!! ps - si-l mai scoti si pe „copilul mare„ de la calculator Smile (daca mi-e permis)
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Mier 05 Noi 2014, 2:20 pm

Neata :P Ca tot e tarziu dupa ora forumului,deci nu va prindeti voi la ce ora postez eu ,haha :D
La mine e soare si caldut:) am avut musafiri(pe Europolis) de dimineata,ne-am cafelit,apoi am iesit sa mai rezolv treburi de om handicapat(adica sa duc certificatul pe unde trebuie) si acum ma odihnesc un pic cu nasu-n forum Smile Si de-oi avea chef,poate mai imbarlig niste pietre-n sarma,vad eu,iat mai pe seara ZUMBAAAAA :D Mi-e un dooor,ca saptamana trecuta n-am servit din motiv de tratament eu si absenta instructor (ca si el e om si mai apar probleme) Smile
Sa va fie ziua zglobieeeee Smile

PS.Danniiiii,scutura din cap si spune-ti tie ca starea de bine e deja in tine,trebuie doar sa o lasi sa se manifeste Smile Tot n-ai gasit sala de Zumba? Uite,ai tema :D
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Noi 2014, 3:32 pm

As pleca, chiar mi-e dor macar de o zi de iesit!! Dar...am scarbici si copil la scoala!! Daca aveam masina lu barbata-miu plecam peste ocean in sud....hi, hi....cred ca ma duc la Watamu, cu copil cu tot, o sa ne plictisim dar asta e, vedem nisipul alb de pe plaja, fluxul pana la scari si pe king George, asta e un peste care mananca carnati!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Joi 06 Noi 2014, 5:57 am

Buna dimineata! Cum am sugerat aseara, haideti sa spunem noi ora si asa avem un reper! Acum la mine ora este 5:48!
Azi avem de finalizat multe ...sambata este sarbatoare mare si deci pauza!
Spor in toate fetelor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S. Celya azi e meciul! Aseara am cautat pana m-au lamurit ai mei barbati sa ma las de sportul asta! Oricum Haide Steaua!
Si ca sa fim in tot cu timpurile
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 06 Noi 2014, 7:58 am

Buna dimineata,doamnelor!
Piciule,ce cafea si melodie cu morala!Ma alatur si urarii!
Eu ma duc mai intai la plimbare cu catelusa,intre timp pun apa la incalzit,apoi trec pe la voi sa va salut.
Sambata vor da Mihaelele si Gabrielele cafeaua,cred.
O zi plina de lucruri terminate cu succes! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Joi 06 Noi 2014, 8:08 am

Neata buna fete:) E 8,05 si deja am planul facut: ma cafelesc bine,cam pana la pranz si pe urma ma joc cu mainile-n Fimo.Nu de alta dar duminica sunt targoveata,gata,m-am hotarat,merg cu Flori la capitala Smile Deci gagici de Bucuresti,ne vedem?Daca ajungeti acolo si gasiti una care tot da din maini si din gura si n-are stare locului,eu sunt :D
Hai sa avem o zi cu spor la toate :D
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Joi 06 Noi 2014, 8:35 am

'neata!!!
Day ce limbarnita ai de dimineata!!! Ma bucur pentru tine!!!
Mai eu am o pisica aiurita rau, face niste slalomuri prin casa, sare peste tot, se ascunde, vaneaza, mi-a daramat si rupt din flori. Cred ca o duc la doctor sa o sterilizez. Poate asa se mai potoleste. Insa e o scumpa ca nici macar o frunica nu trece de ea!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Joi 06 Noi 2014, 9:17 am

Buna dimineata
La mine e 08:15, e frig, soarele se pregateste sa urce pe cer un pic mai sus ca sa-l vedem si noi, nu am nimic in plan pe astazi
O zi asa cum v-o doriti
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 06 Noi 2014, 11:18 am

Neata!!!!!

Ca sa fiu si eu in contradictoriu cu fetele matinale, la mine e 11.15 Smile Pe la 05.58 sigur dormeam... Smile
Day , unde e targ? Eu ajung la capitala abia joi - EEEEEEEEEEEEEEEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, SILVIOARA!!!!!! Ne vedem la targul de turism?????? Daca vii, da-mi pm te rog cu nr de tel sa ne intalnim!!!!!!!!!!!!

In rest, eu tot fac si desfac niste caciuli... Dupa ce am facut prima caciula de 3 ori (pana mi-am dat seama de marime), pe a doua am nimerit-o din prima (trebuia sa fiu batuta in cap, nu?), daaaaaaaaar, a venit randul fularului, pe care l-am facut prea lat si prea scurt... asa ca acum desfac!!!!

O zi relaxanta!!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 06 Noi 2014, 11:29 am

lacrisel ,nepoata zice ca sarim peste targul din toamna asta. Sad Mi-ar fi placut sa ma mai plimb putin si mai ales sa ne cunoastem personal.
Sa avem o zi buna si veselie!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 06 Noi 2014, 11:43 am

Si mie, Silvia Sad Cu alta ocazie Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 28 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 31 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB