Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 11:43 pm

Las ca inveti si tu, mai putin si te aud ca vrei retete de tortUri... beat pana atunci vad ca vrei s-o intreci pe tipa din avatar... dama
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 09 Apr 2009, 11:45 pm

frumoasa tipa,nu? dama
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 09 Apr 2009, 11:48 pm

Da, dar nici cu tine nu mi-e rusine...la ce BMI ai eu nu ajung nici in 50 ani... boo
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 09 Apr 2009, 11:53 pm

livia eu n-am nici un bebe, n-am nici un sot caruia treb sa-i faca papa bun....
sincer sper din suflet ca dupa ce o sa am si eu un bebe sa am vointa voastra sau dau jos tot ce o sa pun

ma duc si eu la somn Sleep
noapte buna, somn usor pupi hug kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Vin 10 Apr 2009, 12:11 am

Am fost sa-i dau lui Stefan "cina" si incep sa ma pregatesc de nani Smile
Andreea o sa ai vointa sigur pt ca te vad ambitioasa wink Noapte buna si somnic pufos! pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:32 am

Buna seara fetelor hug .
LIVIA nu iti face griji de cantar ... ti-am spus ca avem zile si zile dama . Eu daca nu ma cantaream zilnic si nimeream dupa vreo saptamana de dieta sa ma cantaresc azi shot ... ma lasam de dieta suicid .
ANDREEAAA eu am o obsesie cu cantarul ala ups , dar faptul ca vad zilnic in minus ma incurajeaza :iuhuhu: . Problema e atunci cand arata mai mult ametit ... risc sa stric tot ce am realizat intr-o lunga perioada de timp.
ARIME de ce nu esti multumita de painica buburuza? Mie imi place tare mult cum se prezinta pofta .
Cred ca in seara asta trag si eu o raita pe la bunatatzuri wink .


Azi am mancat relativ ok ... am avut o mica abatere ups, adik 2 chiftelute de legume care contin numai chestii interzise la Monti Shocked . Oricum am fost cuminte saptamana asta in ceea ce priveste dieta bucurie . Stiu ca e important sa tin o luna fara abateri, dar nu vreau sa ma gandesc acum la asa ceva wink .... risc sa renunt de tot la dieta de stresul abaterilor ametit .
Deci am mancat asa:
- un mar
- sufle cu broccoli, conopida, branza slaba, smantana slaba, un ou
- 3 mititei din carne de pasare facuti la teflon, fara ulei deloc si o lingurita mustar
- 4 patratele cioco alba fara zahar + 6 patratele cioco Torras tot fara zahar :D
Am gustat niste carnita dintr-un ciolan de porc fiert in ciorba (cand l-am dezosat) + cele 2 chiftelute de legume.
Mi-au iesit pt.azi 1075.7 kcal Smile.
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 1:09 am

buna seara.
ce bine ca v-am gasit fetelor.ma intrebam pe unde sinteti..azi am fost acasa..miine la fel..
bine v-am regasit.


dau si eu raport
o felie piine neagra cu ceai si un triunghi de brinza "la vache qui rit",light
somon si brown rice-impreuna 300 calorii
5 patratele cico sugar free-103 calorii
cina-5 bucati varza de bruxelles cu sos alb si ham-probabil vreo 300 ,350 calorii
desert-sufle de capsuni -facut din capsuni,2 albusuri si splenda.
mers pe jos ,o ora si urmeaza sa merg la gym.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 1:15 am

Salut JULIENNE kiss bine ai venit Smile. Poate apare si ALINUTZA wink .

Ma pun acum la somn ca ma cam doare spatele Neutral .
Intentionam sa caut o reteta de "ceva dulce" de post, dar nu mai pot acum No .
Vorbim maine fetelor .... noapte buna. Va pup pe toate pupi .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 1:33 am

noapte buna ramo.ce bine ca sintem aproape toate pe aici. hug

pot pune si emoticoane.super.sper ca nu deranjam pe nimeni aici. flower
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 1:40 am

'neata fetelor! hug

Bun venit Juli kiss Nu deranjam pe nimeni, stai linistita hug
Si precum a spus ramo, sper sa vina cat mai curand si Alina love
Am ajuns probabil cam tarziu, deja fetele sunt la nani Sleep Sleep
Am facut si tortuletul, dar nu pap din el ca este prea tarziu, o sa-mi fac pofta maine pana in ora 15.00 wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 1:42 am

neata medeea.

ce tortulet ai facut?si de unde va inspirati voi cu "torturile"?
eu plec la sport in curind,ne auzim miine sau in seara asta daca mai rame cineva pe aici.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 1:42 am

Somnic pufos ramo, Andreea, livia... sper sa vb. maine kiss

juliennej a scris:neata medeea.

ce tortulet ai facut?si de unde va inspirati voi cu "torturile"?
eu plec la sport in curind,ne auzim miine sau in seara asta daca mai rame cineva pe aici.

Nu este o ocazie speciala, doar o pofta nebuna de tort cu crema de lamaie pofta pofta
L-am acoperit cu crema de vanilie bine
O sa pun in cateva minute un link unde sa vedeti tortuletul de asta seara inocent
Sa ai spor la sala juli, felicitari ca nu renunti si ca reusesti sa te tii de sport coarda

later edit: aici tortuletul link


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 6:11 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 3:56 am

revenit de la sala,o ora de eliptica si 110 ex pt abdomen cu mingea de 5 kg..

medeea,daca ai vreo reteta de praji cu lamiie si mac,o pui si aici,te rog?
asta e marea mea placere acuma...

f fain siteul si plin de chestii interesante.
o zi faina va doresc.
de acum ne "vedem"aici?
pe mess,id-ul meu e;cri_dai,in caz ca ne mai pierdem vreuna...Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 8:47 am

buna dim fetelor.

RAPORT ZIUA 9-PROTEINE
-cafea+250 ml lapte
-1 kiwi
-75 g paine graham+3 ochiuri+1 gogonea mare in otet
-100 g paine graham+300 g iaurt 3%
-50 g carnat crud picant+1 felie cascaval.
SPORT: 70 min bicicleta+2 1/2 ore facut curatenie intensiv.


Ultima editare efectuata de catre deiutza23 in Vin 10 Apr 2009, 10:30 am, editata de 1 ori
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Vin 10 Apr 2009, 8:55 am

Neata fetele mele dragi!!!! sa treaca si ziua asta si vine weekendul!!!!!!!! Smile Arime, este super tortuletul tau!!!!!!!!!! in weekend cred ca o sa gust si eu tort (mai ales ca eu intentionez sa-l cumpar peace . despre pastilele pe care le iau eu am citit in prezentarea lor ca au ca efect si reducerea absorbtiei caloriilor, scria ceva de genul "acum poti manca alimentele care-ti plac fara sa pui kilogramele nedorite". de la o feliuta de tort nu cred ca patesc nimic. mie chiar mi se pare ca am slabit Laughing , sper sa continui tot asa Smile.
Livia, mie nu mi se pare ca ai mancat rau, nu te mai cantari asa de des, ca nu cred ca ai cum sa te ingrasi 2 kg asa de repede.
Juli, Deiutza, felicitari multe pt sport!!!!
eu aseara am papat 1 pulpita de pui fara piele, la cuptor, o portocala si seminte decojite.
de dimineata am papat o chifluta mica "slabesti mancand" (a cumparat verisoara mea si am luat si eu una sa vad cum sunt) si un iaurt mic Tnuva 0.1% grasime. Azi ar trebui sa iau banutii si maine ma duc la cumparaturici wink
va pup!
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 8:57 am

JULLI felicitari pt meniu si sport si ope mine m-a prins febra dulciurilor,cauta aici,dar ai grija ca o sa mori de pofte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RAMO ma bucur ca iti merge bine cu monti,odihneste-te mai mult si o sa fi mai relaxata,azi sigur o sa-ti arate cantarul mai putin :D.
ARIME arata suuuper tortul,felicitari ca te-ai abtinut aseara sa nu mananci,eu visez doar tort diplomat,nu stiu ce-i cu mine,am in plan pt Pasti cu toate ca nu e traditional,dar la ce pofte am si cred ca voi face unul maaaaaaaaaaaare sa-mi fac poftele,sper sa nu sar iar de 60 si sa nu mai pot tine nimic dupa shot .
DANA super ca ai terminat curatenia si eu vreau sa termin maine,pe sapt viitoare sa las retusurile finale,adica inca o data baia,aspiratul,praful,oglinzile etc,ce fac oricum saptamanal,ca mai ales ca stam in casa o sa se faca iar mizerie,dar macar stiu ca in profunzime va fi curat.
ROXA sper ca esti mai bine cu durerile,te asteptam cand esti mai libera.
ANDREEEAAA succes in we acacsa,sa te abti si sa mananci doar cat iti propui :D.
ANDRICA tu iar ai mancat super bine,ca de obicei,nici nu ma mir ca slabesti.
LIVIA numara cal dc asa te simti tu bine si dupa Pasti ne facem iar planul de bataie,totul e sa ne abtinem cat putem acum,ca atunci sigur vom manca mai mult decat vrem.

azi am in plan paine cu reteta de la ARIME si fasole batuta pt mine la ziua de legume,am schimbat paturile,am pus o tura la spalat,mai am una de pus,dupa masa sterg geamurile si maine scot covoarele si lustruiesc parchetul,si le fac si cu peria.
sotul pleaca azi la Cugir la mama lui,il ia si pe Sori cu el,stau pana duminica asa ca voi fi mai libera doar cu Edy :D.
mama cat am scris Smile,revin.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 9:27 am

'neata fetelor! kiss

Abia astept sa pap azi tortulet, sunt mandra de mine ca aseara n-am mai mancat si am amanat pt. azi, mai ales ca ziua de ieri am mancat chiar frumos, iar seara am mancat o salata si nimic in plus... deja incep sa simt cum se subtiaza corpul si este doar prima zi in care am fost cuminte dama

juli super pt. sport, in ce priveste reteta de lamaie, am gasit gata facuta la Dr. Oetker, doar ca pe langa zahar si lapte cum scrie ca trebuie facuta, adaug si frisca lichida si le bag impreuna... sunt tare incantata de ea, super buna! pofta
Pe tortulet nu este mac, ci ornament cacao wink

An-deea ce tort vrei sa-i cumperi tatalui tau... ai spus la un moment dat de ceva cu cafea sau ma insel?! Sincera sa fiu n-am mancat pana acum, dar pare interesant foame

deiutza fac doar blatul Lissei cand simplu/alb, cand cu cacao... mi se pare super bun si nu mi-a facut niciodata probleme. De pe blogul Lissei am facut si cateva creme, asemenea bune pofta
Sa ai spor la treburi azi, de data asta ma iau de curatenie si nu mai aman wink

O sa revin mai tarziu, sa fiti cuminti kiss



ramomic a scris:Se pare ca nu stiu sa pun poza cu sufleul scratch .

aici: tutorial pas cu pas de pus poze link


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 6:13 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Vin 10 Apr 2009, 9:39 am

neata fetele

eu la servici, stau pe aproape.

La mine e pauza pana la PAste , ca degeaba ma chinui. croseta . Dupa o sa fie ceva intensiv. Mai ales ca urmeaza sapt mare si as vrea s-o tin cat mai ortodox . Deci o sa reiau dieta dupa Paste, deci pana atunci fara porceala si sarit calul

Voi cum sunteti?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Vin 10 Apr 2009, 9:48 am

Deiutza, spor la framantat!!!!!!!!!! Smile
Arime, am vazut data trecuta cand am fost in Pitesti la Taramul Ciocolatei un tort foarte frumos, jumatate acoperit cu cioco, jumatate cu cioco neagra cu cafea (cele doua jumatati aranjate ca si cum tortul ar fi un bob de cafea. tata e fan cioco cu cafea si ma gandeam ca i-as face o surpriza placuta sa i-l iau, mai ales ca o sa am niste banuti in plus ;). daca il mai gasesc si il cumpar, pun poze sa te inspiri albino
Sa stii ca si eu ma simt mult mai subtirica, oricum am suncuta pe burta, dar ma uitam de dimineata in oglinda la mine in sutien+chilotei si daca nu ma atingi sa vezi ce moale sunt sunt destul de ok Smile
Danuta, eu zic sa incerci sa nu te lasi inca prada poftelor, ca pana dupa paste se pot intampla muuuulte (depuneri de grasime)
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 10:02 am

deiutza la cat de ametita sunt ametit am si uitat, spor la framantat si sper sa-ti iasa buna painica (sa folosesti drojdie de bere, nu uscata) prietenie bine

dana are dreptate An-deea sa nu dai iama in toate. Anul trecut la fel am tinut post saptamana de inainte de Paste si culmea am slabit, desi se spune ca in post te ingrasi nu

An-deea Doamne ajuta sa gasesti tortuletul, abia astept sa-l vad... o sa fie o surpriza placuta pt. sarbatorit love

fug fuga si mai revin Laughing
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Vin 10 Apr 2009, 10:09 am

arime, de obicei au de toate acolo, sper sa mai gasesc si modelul asta, avand in vedere ca sunt Floriile si vor fi multi sarbatoriti Flowers
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 10:22 am

m-am razgandit,nu mai fac paine azi ca dc pleaca sotul cu Sori nu am pt ce sa fac.si la soacra nu-i pot trimite ca ea tine tot postul si painea e cu unt.asa ca o fac abia luni :0.
in schimb fac fasole batuta,o sa mananc mult ca mai nou imi e tot foame,nu pot manca fructe+2 mese cum ar trebui,mananc tot cate 3 mese pe langa fructe SadSad,mama masii de treaba SadSad.am pus fasolea la fiert,abia astept sa mananc Smile.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 10:32 am

neata fetele hug kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 10:38 am

moamaaaaa,ce mai slabeste fata asta,intr-o zi cat altele in 10 wink kiss kiss ,neata dama .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 10:44 am

int-una cat altele in 10 si dup-aia in 10 cat altele in una Laughing
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB