Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyAstazi la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:05 pm

nu l-am vazut inca, multumesc ca mi-ai adus aminte wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mar 21 Apr 2009, 11:08 pm

Cu placere pupi
Asa ai facut si tu cand am uitat eu si sa mai faci Laughing
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:11 pm

mai fac, mai fac pupi

nu mai sunt nou-venit invatacel wink am devenit de-al casei beat
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mar 21 Apr 2009, 11:38 pm

Am vazut, felicitari esti pe drumul cel bun wink mai putin si ajungi "miss" Laughing

Eu incerc sa incarc niste poze, deocamdata pe photobucket... Embarassed
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:39 pm

sa ne dai si noua linkul dama
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mar 21 Apr 2009, 11:43 pm

hug esti figura...
Trebuie sa-mi fac curaj odata si sa le incarc aici Laughing singurul lucru ce-mi lipseste e albumul privat. boo
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:44 pm

pai....poti sa-ti faci album privat pe pb, ne dai linkul aici si-l stergi repede dupa ce vedem hug
chiar....ar fi o idee sa ne facem un album acolo si sa stim doar noi parola...sa putem sa punem toate poze. dc vreti, bineinteles
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mar 21 Apr 2009, 11:50 pm

O sa-l dibuiesc eu si pe PB ala, inca sunt la experimente... Smile Da chiar ideea ta e super buna.
Mai era varianta de la Roxy, vedem cum facem sa avem si poze...
Andreea nu esti pe mess?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:52 pm

varianta de la roxy am ratat-o ups
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mier 22 Apr 2009, 12:05 am

Hristos a Inviat!

kiss
Va imbratisez pe toate cu drag prietenie

Ce activitate, se vede ca a trecut Pastele, toata lumea pe baricate, la dieta! Smile Am trecut cu bine, am mancat de toate si in cantitati industriale pana in prezent wink Sper cat de curand sa ma tin de treaba mai ales ca vremea tine cu mine si imi mai da o sansa sa slabesc pana se face frumos si cald afara Smile

Fetelor in afara de curatenie nu am pregatit mare lucru, aveam de gand sa fac cozonac, dar soacra mi-a dat 2 cumparati, vroiam sa inrosesc oua, la fel mi-a dat 10 oua inrosite, cele din cosulet pozate Smile ... asa ca am ramas cu vreo 49 de oua crude, cu vopseaua si ingredientele pt. cozonac ca intr-o buna zi poate fac un cozonac bee Azi in schimb am avut musafiri, printre care si An-deea, care mi-a facut ciocolata de casa, a iesit super buna, vreau sa va spun ca mi-a dat clasa, am avut 2 incercari de facut ciocolata de casa si nu se compara cu a ei love
livia imi pare rau ca piticul s-a accidentat. Asa este perioada asta, trebuie sa fim numai cu ochii pe ei, ca numai boacane fac!
ramo cate bunatati ai facut acolo, foarte harnicuta!
alessia, crix multa sanatate (legat de notificarile primite in email -
"Anunta-ma intotdeauna de raspunsurile primite" probabil aici este problema ta, sa bifezi casuta cu "NU" )
Andreea multa bafta cu lucrarea de licenta pupi
dana sper ca ai avut o zi frumoasa la gratar pupi

legat de poze fetelor, o sa fac un album privat pe yahoo groups si doar cu aprobare si parola sa avem acces la poze wink O sa ma ocup personal de acest lucru si cat mai curand posibil va dau link-ul sa dati accept wink
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 12:08 am

gand la gand arime cu albumul privat hug

ce frumooooooos ca a fost an-deea la tine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mier 22 Apr 2009, 12:17 am

andreea_2008 a scris:gand la gand arime cu albumul privat hug

ce frumooooooos ca a fost an-deea la tine

asta seara o sa incerc sa va dau invite la groups celor ce le am in lista pe mess, pt. restul o sa las aici link si voi sa cereti acceptul wink

Da, chiar ne-am simtit bine, a stat pana pe la 22.00 la noi Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 12:18 am

a stat ceva wink f frumos
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mier 22 Apr 2009, 12:30 am

gata grupul pt. foto fetelor, am dat invitatiile deja celor ce le am in lista de mess

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Mier 22 Apr 2009, 12:32 am

Buna seara fetitzele kiss . Nu stau mult ca vreau sa vad un film ... inca sunt obosita cyclops ca zilele astea ne-am pus in pat abia spre dimineata si ne-am trezit tot dimineata Rolling Eyes , asa ca sunt in permanenta zombi.
ALESSIA nu am tinut dieta chiar deloc de ceva vreme ups, dar sper sa-mi revin cat de curand boo . Am inceput cu mancatul aiurea cu o saptamana inainte de Paste si apoi de duminica incoace am mancat aproape numai sarmale ametit (fara paine Smile ) + ceva praji si cozonac (de vreo 2 ori cate o felie) bine si bineinteles carnaciori si cascaval in aluat Monti pofta ... sunt acele aperitive despre care intreba LIVIA wink ... delicios bine .
La praji am facut blat Monti si am pus fructoza in loc de zahar si saratelel + aluatul de la carnaciori au fost si ele la fel din aluat Monti inocent . La cozonac am folosit excluziv faina alba, dar tot am inlocuit zaharul cu fructoza wink.
Aluatul pe care il numesc eu Monti e facut cu urmatorul amestec de fainuri: 50% faina integrala de grau, 30-35% tarate de grau si 15-20% faina de soia. La aluatul pt.carnaciori am pus 40% faina integrala de grau, 30% tarate, 15% faina de soia si 15% faina de naut wink ... am inteles ca si asta e f.buna pt.a scadea Ig-ul fainii integrale si la gust aluatul a iesit suuuuuuper bun wink .
AND-EEA spune-mi te rog daca e ok cum combin fainurile pupi hug . Saptamana asta cred ca fac si pizza Monti (daca trebuie sa respect ceva la pizza sa ma avertizezi te rog). Multumesc anticipat pupi Merci .
Kg nu am multe in plus, adik doar unu wink ... dimineata aveam 77.8 kg, dar duminica dimineata aveam 77.1 kg Smile si nu aveam cum sa pun un kg in 2 zile, mai ales ca ieri am mancat chiar putin. Sunt sigura ca in momentul in care incep sa mananc de dieta voi scapa repde de kg-ul asta wink .
MIKI felicitari pt.greutate pupi si sper pe viitor sa intri mai mult pe la noi hug .
ROXA distractie fain ala socrii si de sambata la dieta hug ... ce vrei sa tii de data asta?
ALESSIA, CRIS ma bucur ca sunteti mai bine cu racelile kiss . Si pe mine ma ustura gatul, desi am luat ospen 4 zile Sad .
ARIME vad ca esti aici pupi ... merg sa vad ce ai scris Smile .
DEIUTZA te asteptam si pe tine sa ne spui cum ai petrecut Smile .
JULIENNE, BEE pupici multi si pt.voi pupi .
Vorbim maine fetele ... acum sunt franta si merg la somn Sleep , adik ma pun la film si poate adorm rapid wink .
Va pup pe toate pupi prietenie .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 12:35 am

ma duc si eu la somn fetelor
noapte buna si vise frumoase kiss hug kiss hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mier 22 Apr 2009, 12:51 am

Buna noapte Andreea pupi te-am vazut deja in group-ul yahoo, asemenea si pe ramo wink Astept si pe restul de fete Merci
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Mier 22 Apr 2009, 5:17 am

buna seara ,fetelor

ma bucur ca ati aparut aproape toate aici si ca ati avut un pasti frumos.

eu de miine las cozonacii si pasca.le duc la lucru si incerc sa maninc mai light ca am o burta ca un butoias.

o zi faina si cu spor la trminat ultimele bunatati din frigi..Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de crixuta Mier 22 Apr 2009, 8:28 am

Buna dimineata fetelor, eu stau astazi acasa ca ma simt inca destul de rau si nu vreau sa ma chinui iar la servici. Sper ca pana maine sa fiu super ok.
Multumesc pentru ajutor, acum cred ca n o sa mai am probleme cu notificarile.
Fug sa-i mai dau cu un ceiutz coffee
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 22 Apr 2009, 8:44 am

buna dim fetelor,eu sunt bine,dar nu am stare deloc,am o lehamite de toate dietele si nu pot intra sa spun ca am mancat mult si ca de maine sau de azi incep dietra si apoi de fapt sa nu fac nimic.
sunt si eu umflata,mi-e groaza cand vine vb sa ma imbrac sa ies,dar nu am stare de dieta.
va poop,stati linistite ca imi revin eu,nu am patit nimic rau,dar nu am chef de vorba.sper sa nu va supi pe mine.
va poop pe toate si voi reveni intr-o zi mai buna pt mine kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mier 22 Apr 2009, 9:03 am

Buna dimineata fetelor!
Eu am inceput o noua zi iar cu gand de dieta, vad eu ce iasa pana diseara.
Deiutza cred ca toate suntem in aceiasi stare, asa se intampla intotdeauna dupa sarbatori sau dupa un dezmat de cateva zile. Cu greu revenim la dieta, dar ne revenim noi. Am incredere in tine si sigur o sa-ti vina si tie cheful pupi Suntem aici pt orice nu numai pt diete wink
Ramo ce multe bunatati monti ai facut. Mi-au atras atentia cornuletele alea, cred ca sunt si foarte bune.
Juli bafta la dieta!
Cris multa sanatate sa-ti revi cat mai curand!
Arime acum intru si eu la grup sa vad daca nu-mi prind urechile pe-acolo.
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mier 22 Apr 2009, 9:27 am

Buna dimineata, dragele mele! Smile
Crixuta, ma bucur ca te simti mai bine, bagi si azi mult somnic si esti refacuta Smile. eu zic sa mergi la serv de saptamana viitoare, ca nu are niciun rost sa incepi serviciul de joi Smile.
Alinuta-Alessia, ce mai face baby-Vani?
Livia, tu tot disociat vrei sa tii?
Juli, succes la dieta, mai bine ca ai tot papat bunatati, sa nu mai stai cu gandul la ele Smile
dupa cum v-a spus Arime, aseara eu am fost musafirul Smile. la ce bunatati face ea, nu ma asteptam sa fie asa apreciata ciocolata mea de casa, insa daca intr-adevar ti-a placut, ma bucur mult Smile
Ramo, arata tare bine tot ce ai gatit, mie saratelele imi fac cu ochiul rau de tot Smile. sa stii ca inca nu sunt experta in faina de soia, o singura data am folosit si mi-a placut mult. in principiu este ok sa pui faina integrala 50%, tarate 30% si faina de soia 20%, eu cred ca urmatoarea data cand gatesc voi face cu 50% faina integrala, 30% faina de soia si 20% tarate (cu faina de soia iese aluatul pufos si crescut).
Deiutza, sunt sigura ca in cateva zile vei reveni cu ambitia bine cunoscuta la dieta Smile


Ultima editare efectuata de catre an-deea in Mier 22 Apr 2009, 10:32 am, editata de 1 ori
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de crixuta Mier 22 Apr 2009, 9:45 am

Aoleu Andreea, ce bine suna sugestia ta Smile Merci , da ` nu pot chiar asa..... tricot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mier 22 Apr 2009, 9:58 am

'neata fetelor! kiss

am uitat aseara, rusine mie... roxy distractie placuta la soacra pupi
juli bafta cu dieta, cat de curand o sa te urmam toate! wink
crix sanatate si sa te doftoricesti bine sa treaca mai repede hug
An-deea aseara papam cand cioco, cand pufuleti foame ... in dimineata asta am papat ultima bucatica de cioco ramasa de aseara Merci A fost tare buna pofta
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mier 22 Apr 2009, 11:20 am

Ramo, din punctul meu de vedere ai mancat super "onorabil", avand in vedere ca a fost Pastele Smile. eu de azi sper sa tin Monti fara abateri, ieri am papat pe seara 2 pungi de pufuleti, ca pana atunci fusesem cumintica Smile, dar nu mi-a parut erau de ei Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB