Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Hainute pentru copiii nostri (19)

+57
Butterfly_Amalia
Admina
LRodica
32vali
anamaria maria
corilex
stefutza3
Karina33
Floren
nico21
alessia2007
MihaelaT
gaza
deeoxana
corina corina
danabarbu2007
Uca
Danutzaaa
aidil
arielas
michelinebeaulieu
Samarineanca
i.xell
florinaflorina
Elspethalexia
marina40
piciul
teisoara
mikygarabet
MagdaMarin
valentyna_sweetly
musetel
nicopop
wellwe
Greteledelweiss
luminitza22
Dodo-pui
any11
claudia_mami
PAULA CONSTANTIN
dadah
greieras
barbin
adina_lg
filipoidana
mnarcisa
nico1206
zsofia
aurishta
mlizeta
Andata
cleobejan
rosita
Panea Laura
scoobbyy
anna_sandu
Clio_Ela
61 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Joi 04 Iun 2015, 11:16 am

Multumesc! bucurie
Mamica a fost foooarte incantata!
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de valentinadof Mar 09 Iun 2015, 2:38 pm

Dulce tare setul cu papucei si chilotei! love
Pai de ce sa nu-i primeasca Diada la sport cu ei?Sunt comozi,lejeri,nu vad care ar fi problema!Sa-i poarte sanatosi,imi place materialul asta army.
Eu am facut pt ziua nepotelelor niste colantei din bbc cu elastan si un pic de danteluta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de 32vali Joi 11 Iun 2015, 1:10 pm

Va arat si eu fusta pe care i-am facut-o fetei mele. Este din denim subtire cu elastic in talie si danteluta din bumbac la tiv. Am surfilat cu piciorusul special de surfilat pentru masina liniara din dotare.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am vrut sa particip la concursul Tinuta pentru copii, dar nu am cusut nici o bluza pana acum, aseara abia am reusit sa fac un tipar dupa un tricou. Am taiat materialul, dar trebuie cusut. Sper sa iasa. Sa aveti o zi frumoasa!
32vali
32vali
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de diada Vin 12 Iun 2015, 11:57 pm

Ma gandeam ca nu sunt ca niste pantaloni de trening obisnuiti, uni, nu stiu daca se gasesc in comert asa, cu imprimeul asta. Oricum, nu i-a zis nimic domnul de sport, copilul ii poarta cu drag (nici nu ma asteptam sa-i poarte) si acum vrea sa-i fac si hanorac.
Sunt frumosi colantii si cred ca sunt incantate nepoatele!

Vali, frumoasa fusta, si abia astept si bluza, nu are cum sa nu-ti iasa! hug

Azi au fost copii invitati la ziua unei fetite. Ce-or fi avand fetele astea cu ei de-i tot invita, au fost singurii baieti... bine ca am doi rade
Am mesterit ceva rapid, si as mai fi avut eu sa-i fac cate ceva dar a expirat timpul rade ne-a invitat prea devreme! la ora 16.00 si eu la 15.30 impachetam cadourile. Am avut un aparat cu care nu prea m-am descurcat eu sa le arat adevarata frumusete lol!

cadoul:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

fusta caleidoscop:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

fusta catifea, am cusut benzi pe ea sa o mai deschid, jos are banda de ciucuri:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si un tricou in doua culori, verde si rosu, la gat i-am pus danteluta, i-as fi pus si 3 nasturasi dar nu i-am gasit la timp.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fetita a fost foarte incantata de ele!


_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de kabunta Sam 13 Iun 2015, 10:25 am

Imi place idea cu danteluta de la colanti. E de retinut.

Vali forte bine fusta. Curaj si cu bluza. Numai lucand progresezi ca nu cred ca s-a nascut nimeni invatat.

Diada felicitari. Stiu ca eu abia asteptam sa mai fac si cate o rochita sau gentuta pentru cineva, da acu mi-am facut si eu mandra mea si o sa am pt cine lucra sper daca nu o sa fie baietosa si sa imi ceara tot pantaloni ....

Am facut si eu acum vreo saptamana 10 perechi de pantaloni scurti de tricot sa fie de tavaleala vara asta ( putin cam colanti pt baiat da merg ) unii sunt in cate 2 exemplare iar unii gri simpli se pare ca nu i-am pozat ( cred ca ii purta sau erau deja la spalat ):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de diada Sam 13 Iun 2015, 1:47 pm

Super pantalonasii Kabunta, si practici! Materialul cu angry este bestial! Si eu trebuie sa-i fac celui mare pantaloni scurti pentru somn si stat in casa, cel mic vrea lungi neaparat :D sa vad cand le vine randul.
Sa le poarte cu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Admina Sam 13 Iun 2015, 6:07 pm

Wow, ce frumos ati lucrat pentru pitici, ai vostri sau ai altora! Bravo, la cat mai multe, sa le poarte sanatosi si veseli. bounce

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 14 Iun 2015, 9:59 am

Vali,curaj,e faina fustita!Hai cu bluza!
Kabunta,ai niste materiale frumoase tare.ca de fiecare data!
Diada,stiu ele fetitele de ce iti invita baietii la petreceri!Pai daca mami lor face hainute frumoase!
Eu am mai  lucrat o fustita in pliuri perfecta pt evenimentele scolare ce au loc in perioada asta.Si ceva colanti cu cirese.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de diada Dum 14 Iun 2015, 12:52 pm

Imi place fusta cu pliuri, pentru ce varsta este? Si colantii, bestiali! Vazusem si eu o vascoza cu cireste, doar ca era pe fond alb. N-a fost sa fie a mea, nu am mai gasit-o.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 14 Iun 2015, 1:18 pm

Fusta e pentru o fetita de 13 ani, subtirica.

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de deeoxana Dum 14 Iun 2015, 10:19 pm

numa frumuseti ati postat aici de cand am intrat ultima oara love
de atunci am facut si eu doua seturi mama - fiica si inca doua rochite pt serbarea de sfarsit de gradinita

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
deeoxana
deeoxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 122
Varsta : 37
Localizare : hateg
Data de inscriere : 06/03/2013

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 15 Iun 2015, 9:13 am

Deeoxana,foarte frumos!Si materiale si lucratura!Felicitari si la cat mai multe!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de 32vali Lun 15 Iun 2015, 10:56 am

Multumesc pentru incurajari fetelor. Foarte frumoase toate lucrurile realizate de voi. Stiu ca nu s-a nascut nimeni invatat si sunt pentru a invata. Intotdeauna am gandit ca daca altii pot si eu pot. Sa aveti o saptamana usoara!
32vali
32vali
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 20 Iun 2015, 10:45 pm

Wouuuu, câte haine frumoase aţi cusut! Felicitări!
Printre hârtii pentru controlul ARACIP, final de an şi serbări am reuşit să-i cos Dianei o rochie albastră din voal, aşa cum şi-a dorit. Din păcate n-am apucat s-o pozez aşa în detaliu că am fost tot pe fugă, dar postez totuşi ce am.
În partea de jos sunt două straturi semicloş sau cum zic fetele cloş simplu, partea de sus e cu volum şi pe linia taliei am cusut două rânduri de aţă elastică, iar cordonul e pur şi simplu un şnur auriu împletit.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Detalii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Astăzi a fost botezat cel mai mic membru al familiei noastre, micul Justin-Mihail-David, iar părinţii lui m-au ales moaşă de botez.
Am ales să-i cos eu ţinuta cu care-l duc la biserică şi cum iubesc catifeaua am ales să-i fac un costum din catifea bleumarin (pantalon şi vestă), cămaşă albă din poplin, un mic jabou şi nelipsita beretă împodobită ca pentru un prinţ. Am vrut să-i cos şi papuceii, dar timpul nu mi-a mai permis, aşa că i-am cumpărat şi doar i-am personaizat puţin ca să formeze un tot cu ţinuta.
E dificil să coşi hăinuţe atât de mici cu multe detalii, dar a meritat tot efortul...a fost ca un prinţ.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de diada Sam 20 Iun 2015, 11:18 pm

In primul rand cat de mare s-a facut Diana! o adevarata domnisoara! Imi place foarte mult rochia ii vine foarte bine.

Cat despre finut, fara cuvinte! foarte tare tinuta! nu stiu ce inseamna "moasa de botez" in zona noatra nu avem termenul dar spectaculos costumul! sa va traiasca sa va aduca bucurii!

p.s. Imi era dor de creatiile tale hug sa ai spor in toate!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 20 Iun 2015, 11:43 pm

Mulţumesc!
Diana e aproape cât mine, la toamnă merge clasa a V-a. Smile
Moaşa de botez e un fel de naşă mică, cea care face primele băiţe când vine bebe acasă din maternitate, îmbracă copilul şi-l duce la biserică în ziua botezului, acolo se face un scurt ritual după care-l dă naşei şi ea ţine lumânarea. Pe parcursul vieţii moşii sunt tot părinţi spirituali ca şi naşii.
În vara asta voi avea timp şi chef de cusut. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de piciul Dum 21 Iun 2015, 7:04 am

MihaelaT, sa-ti traiasca fata si finutul! Tinutele de inalta clasa si nici vestimentatia ta nu este departe! Sanatate multa tie si celor dragi tie!
P.S. si tortul e ok, asa cum ne-ai obisnuit! Ai atata energie!
Numai bine si multe bucurii si realizari! Noroc in toate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de LRodica Dum 21 Iun 2015, 8:28 am

Mihaela T, foarte frumoase tinutele realizate de tine. Sa-le poarte sanatosi. Flowers
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3701
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 21 Iun 2015, 9:53 am

Mulţumesc!
Piciul, rochia mea e de anul trecut. Am una roşie cusută şi anul acesta, dar încă nu am reuşit s-o pozez, am îmbrăcat-o la un botez. O voi poza într-o zi...

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Ginet Dum 21 Iun 2015, 3:37 pm

Foarte frumoasa rochita albastra si fetita si mai frumoasa, iar costumasul pentru printisor e deosebit de elegant !
Ginet
Ginet
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 22 Iun 2015, 7:26 pm

Mulţumesc, Ginet!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Uca Mar 23 Iun 2015, 10:41 am

Mihaela, ce mare a crescut Diana! E o adevărată domnișoară!
Este așa de frumoasă și delicată!
Rochia o face să arate ca o prințesă. Felicitări!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Admina Mar 23 Iun 2015, 10:52 pm

Mihaela, felicitari pentru rochia domisoarei Diana si pentru costumasul micutului crestin! Sa-ti traiasca amandoi, sa fie fericiti si sanatosi.
Superba rochia si costumasul e minunat, bine lucrat si chiar imi place ideea de print, in costumas de catifea. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 23 Iun 2015, 11:12 pm

Mulţumesc!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de valentinadof Mier 24 Iun 2015, 1:52 pm

Foarte frumoase,Mihaela!Multa migala pentru printul nepot dar cu siguranta ca a fost apreciata tinuta lui de toata lumea!Dar tu......ai intrat la apa!Ai slabit!Sau Diana nu mai este chiar un copil! Smile

******************************************************

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Admina in Sam 27 Iun 2015, 3:43 pm, editata de 1 ori (Motiv : Capitol nou)
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (19) - Pagina 12 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (19)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB