Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Vin 06 Iun 2014, 6:58 am

Buna dimineata! Sa zambim! Se anunta o zi faina! Spor sa avem...ca duminica si luni e sarbatoare .... Rusaliile.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
o cafea .. practica  wink
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 06 Iun 2014, 8:17 am

'neata si multumim de cafea!!!
Iar e sarbatoare???
Cand eram copil iubeam sa fie mereu sarbatoare, acum....nu, nu imi place!!!!


Ultima editare efectuata de catre danniela in Vin 06 Iun 2014, 5:51 pm, editata de 1 ori
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 06 Iun 2014, 9:26 am

Buna ziua!
Sa avem o zi frumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 06 Iun 2014, 11:18 am

Buna ziua! Da, da....circula aer de vacanta, bine zici Danniela! Deocamdata am luat doar biletul, ca deh...cu cat mai devreme, cu atat mai ieftin...dar pana in auguuuuust  ... Rolling Eyes 
La Cluj nu cred ca voi mai sta atat de mult ca si anul trecut, dar cel putin sper sa reusim o alta intalnire a forumistelor   Cool 
Vreau la bai vreo 10 zile, vreau dentist, vreau in delta....vreau....dar ce nu vreau? Vreau Spa!  rock 
 coffee 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Sam 07 Iun 2014, 8:41 am

Neataaaaaa.Week-end,week-end ,dar cat dormiti???
Hai la cafea,ca e vremea frumoasa,starea de indragosteala isi face prezenta,am vesti bune(no,legate de mine,nu nationale,ca am facut ieri un CT si ma bucur sa spun ca indiferent de ce-o fi prin mine,metastaze nu sunt,iupiiiiiiiiiiiiiiii),asa ca dau o cafea cu dragoste pentru toate fetele mele harnicute Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa avem pofta!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 07 Iun 2014, 10:14 am

Ma bucur sa aud vesti bune, mai ales daca e vorba de sanatate,  wink , indragosteala...suna bine  hug 
De cafea ce sa mai zic....e supeeer! Merci Day!  kiss 
Sa avem parte de o zi frumoasa!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de aurishta Sam 07 Iun 2014, 12:11 pm

Bravo, Day, ma bucur si eu de vestile bune  Smile 
Am luat si eu o cafeluta, cam tarzioara...
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Sam 07 Iun 2014, 10:54 pm

Eu cafea de fel nu beau si nici nu va recomand la ora asta sa mai beti vreuna, decat daca aveti vreun gand de stat de planton  wink , insa ma bucur din suflet pt tine Day. Inseamna ca Dumnezeu ti-a mai dat o sansa sa te bucuri de viata, deci iubeste fara limite!  hug

PS: Dragostea este cel mai bun medicament!   pupi
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Dum 08 Iun 2014, 6:49 am

Buna dimineata!
Bravo Day! Sa gandesti mereu pozitiv si sa te bucuri impreuna cu cei dragi tie!
E soare, e sarbatoare...Halep ne-a dat o lectie de lupta adevarata...de fair play!
Sa aveti o zi minunata!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 08 Iun 2014, 8:05 am

Neata fete dragi!Asa va vreau ,optimiste si vesnic indragostite!Day  hug S-avem cea mai frumoasa zi de duminica din viata noastra! love 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 08 Iun 2014, 9:01 am

'neataaa!
Simona a trezit Romania la viata abia acum? Nu-i frumos. De doi ani o urmarim, impreuna cu fiu-meu. Anul trecut, la competitiile mari, nici macar nu i s-a pomenit numele in media romaneasca, au avut grija strainii de asta!  Sad
Bravo Simona!  love 
Am fugit cu cafeluta.....  wink kiss 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 08 Iun 2014, 9:22 am

Atunci nu era destul de importanta ca presa sa isi ia banii Celya!!! Sau poate nu mai au divorturi si certuri intre sotii si amante.
'neata!
Am o lene care doare!!! Oare ies vreodata din starea asta??? Ca ma scoate din minti!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Dum 08 Iun 2014, 9:26 am

Neataaaaaaaaaaaa! Mie mi-e bine iar :)acum beau cafeaua cu voi,pe terasa casei mele.Da,in sfarsit am si eu terasa mea,deci va invit cu si mai mult drag :)Stiti cam cum ar fi o intalnire a forumistelor aici??? kiss kiss kiss 
Pana una-alta sa ne fie bine si sa fim fericite toate,ok?Aveti grija sa nu lasati pe nimeni sa va impiedice starea Smile
Oups,Danni,cred ca tocmai te-am scos eu din starea de lene,cu ghiontul asta:)Scuze,sper ca n-ai vanatai de la ciocneala Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 08 Iun 2014, 9:37 am

Si ce vanatai fac, uneori habar nu a de ce m-am atins.....
Da' de unde Day, zici ca-s batuta, asa daramata arat, nu am nici o tragere de inima, doar tragere de timp.....
Ma bucur pentru tine, zici ca ai terasa frumoasa??? Ce-as veniiiii!! Si apoi vii si tu la mine, adica veniti si voi la mine si ne bem cafeaua normal nu virtual!!!
Verisoara-mea s-a dus in Tunisia, nu putea sa vina la mine. Si e a doua oara cand merg in Tunisia!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de aurishta Dum 08 Iun 2014, 6:44 pm

Sa va arat ce cafea faina "a crescut" la mine in sufragerie: [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][/img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 09 Iun 2014, 7:40 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neata va spun de la Ploiesti ,eu sunt libera azi si servesc cafeaua cu voi acolo unde mi-as dori sa fiu.Pe plaja la mareeee.Dar cum nu e inca posibil asta ma multumesc si cu o poza.wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Lun 09 Iun 2014, 8:51 am

Buna dimineata fete dragi!
N-am mai intrat pe forum de pe 3 iunie si imi era tare dor de voi. Am fost plecata la Ramnicu Sarat la socrii si acolo n-am net. Dupa ce beau cafeluta plec iar dar de data asta la ai mei sa le duc mancare si medicamente ca tot avem zi libera de la serviciu.
In primul rand vreau sa le multumesc Silviei si Gabicei pentru complimentele facute, vorbe frumoase ce care m-au coplesit total.  Merci 
Day, ma bucur mult pentru tine. Stiu ca ai tras o sperietura zdravana. Cand ma intorc de la mare, adica peste 3 saptamani, trec sa beau o cafea pe terasa ta. Anul trecut am fost la Flori si anul acesta mi-am propus sa vin la tine. Daca mai am timp, trec si pe la fratelo dar sincer vorbind, nu-mi prea place atmosfera de la el! rade 
Va pupacesc! Am plecat la drum ca ne prinde caldura!  kiss 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Lun 09 Iun 2014, 9:12 am

Neataaaaaaaaaa! Sa aveti o saptamana superba,cu oameni frumosi si buni pe langa voi(daca-s de-ailalti,lasati-i in voia lor),cu zambete si fapte bune Smile
Eu am bagat deja o gaina la presiune,vad eu ce-o iesi din ea,o s-o las in grija sotului sa-i stinga focul cand suna,si eu o sterg englezeste la cafele cu fetele Smile
Marilena,te asteeeept  hug 
Si reiau invitatia,fetelor,oricand sunteti binevenite la Galbenoaia(asa-i zicea nepotul meu casei mele,din cauza culorii,hahaha),nu uitati,drumul spre mare trece SI prin Slobozia :D
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 09 Iun 2014, 11:09 am

Auristha,am ramas masca,ca la tablou!Absolut superb!Te transpune in visare cafeaua ta!
Magda,ce dor mi-ai facut de mare!N-am vazut-o de 3 ani,ce-i drept pe mine ma oboseste la mare cu,copiii dar 2 zile acolo tot sa fie!
Day drumul meu la mare nu trece prin Slobozia dar il mut eu pe-acolo! Smile 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 09 Iun 2014, 12:07 pm

Buna ziua,doamnelor!
O zi superba de sarbatoare,un inceput de saptamana sub semnul dragului soare.
Cine vine la cirese?Mai intai am fost la vanatoare,pentru ca am niste superbi gandaci de un verde smarald,carora am constatat ca le plac si ciresele,nu numai trandafirii.Apoi am cules cirese si acum stau la umbra si ma delectez.
Danniela,nu vrei sa fiu eu verisoara ta?
O zi minunata in continuare! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de aurishta Lun 09 Iun 2014, 12:23 pm

valentinadof a scris:Auristha,am ramas masca,ca la tablou!Absolut superb!Te transpune in visare cafeaua ta!
 
 Merci love Smile  Chiar ca asa este! Sub pictura asta am o canapea si pe marginea de sus ne punem adesea cafelele! De cateva ori mi s-a intamplat, vazand doar cu coada ochiului cafeaua din tablou, sa intind mana  ca s-o iau! rade  Nu mai spun ca vecinii care vin in vizita intind mana catre coltul pervazului sa vada daca este real! Smile rade 
In alta ordine de idei (sau in aceeasi  Smile ), copiii ma imbie la (inca) o cafeluta, asa ca o sa va tin companie si cu una adevarata! coffee peace
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Lun 09 Iun 2014, 6:46 pm

Va salut in parg de seara>
A liptist motivat sa stiti.
Dorulet, mi-ar face onoare sa fii verisoara mea!!! Ce m-as mai mandri!!
Eu umblu sa imi schimb masina, o vand pe asta si iau alta productie mai noua dar nu foarte noua ca iar sare rumanul ca nu avem bani. Degeaba ii tin eu teorie ca luam de cati bani avem, el musai sa se vaite pe la altii ca vrea in rate si se imprumuta si alte prostii. Batut in freza. Eu fac tot cum stiu eu si el ma asculta ca doar de aia is nevasta-sa!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Mar 10 Iun 2014, 5:46 am

Buna dimineata! E buna sau dupa paranghelia de aseara ne cam doare capul... wink 
Oricum se anunta o saptamana fierbinte...insa ieri a tras iar o ploaie zdravana!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se anunta o zi plina...am restante si nici nu m-am odihnit cine stie ce..
O zi buna tuturor!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Mar 10 Iun 2014, 7:38 am

Neata Piciule Smile Sa-ti fie ziua linistita !Le scoti tu la capat pe toate!
Neata fete cucuiete!La mine e soare si am in plan o cafea la doamna Flori,o sun inainte sa nu mi-o fur iar,apoi revin acasa si ma bag cu nasu-n Fimo,am o comanda literara Smile Vedeti voi,probabil maine Smile
Sa va iasa planurile si sa fiti fericite Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 10 Iun 2014, 9:10 am

Neatza!O zi frumoasa!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 12 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB