Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Joi 22 Mai 2014, 8:10 am

Neata! Hai ca am venit si eu cu o tura,pana fierbe cea de la Piciul Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Marilena,ai mare dreptate,cateva zile in mijlocul naturii fac mult bine....si bine am face toate sa ne luam macar jumatate de ora pe zi pentru o iesire singure,intr-un parc,ceva,in apropiere,macar,pentru o vorba cu sinele .Dar....cine are timp de prostii de-astea?? Va recunoasteti?Ca eu da! Stau la curte,as putea sa ies in gradina si sa admir natura.Cinstit,sunt zile la rand cand nici macar nu descui usa din spate,cea dinspre gradina,iar prin cea din fata casei trec doar sa plec in oras...in rest stau in casa si ori fimotez,ori casc gura pe internet.Oare de ce nu casc gura pe internet din gradina???Ca tot pe wifi as fi,dar la aer :D Mda...tema! Ca tot e vara si cald si am un nuc(pardon,3) superb,ia sa-mi fac eu un locsor de aerisit neuronul plictisit Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de valentinadof Joi 22 Mai 2014, 9:14 am

Neata,fete!Harnicute care ne faceti cafeaua cea de toate zilele!
Apropo,eu daca nu intru in gradina si solar de cateva ori pe zi doar sa-mi admir plantutele si sa vorbesc cu ele nu ma simt bine!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Joi 22 Mai 2014, 9:50 am

Bună dimineaţa
Eu ies din tiparul vostru, în fiecare wekend mergm undeva la ţară găsim noi unde... Câteodată mergem la nişte prieteni şi lucrăm agricultură doar aşa de amorul artei, un săpat un udat... nu e mare lucru pentru grădină dar pentru noi e benefic, ne dezmorţim  oasele, mai punem sângele în mişcare.
Are alt gust cafeaua băută în grădină, cusutul la umbră...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Joi 22 Mai 2014, 10:32 am

Buna dimi si de la mine
Citesc ce scrieti si va imaginez pe fiecare in locurile descrise  Mi-e dor de acasaaaa.....
La noi ploua de nu se mai opreste. Sambata trecuta am avut noroc (adica a fost soare) si am vizitat Vaux le Vicomte. Am zabovit la iarba verde in curtea palatului (de fapt am ascultat muzica clasica alungiti pe sezlonguri) ca sa ramanem si pe seara (a fost noaptea muzeelor) si s-a organizat seara "la palat la lumina candelelor") Imaginati-va ca toata gradina era intesata de candele si ca muzica lui Bach, Mozart, Haydn a inundat spatiul
Deoarece fotografiile mele nu pot reda toata splendoarea locului (nu au surprins prea bine vederile de ansamblu) si pentru ca vreau sa va fac partase la frumusetea locului, va pun un link (imaginile se schimba)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 22 Mai 2014, 11:31 am

Neata fetelor!!!!

Hai sa va povestesc ceva haios!!!!!
Ieri am fost cu plocon la o prietena care a nascut de curand. Fetele mari fiind colege la scoala si noi f buni prieteni, mi-am permis sa le iau si pe ele. Oricum, erau curioase sa o vada pe cea mica cum mananca laptic de la mama ei... zis si facut! Incepe aia mica mica sa manace, se uita si cea mare a mea si exclama: mamaaaaa, dar de ce e cu negru acolo?(stiti voi aureola mai inchisa...)
eu: ca sa vada mai bine de unde sa manance! (ca in povestea cu lupul  rade rade )
se uita si cea mica a mea si o intreaba pe proaspata mamica: II DAI NESQUIK????
SA MURIM DE RAS!!!!!!  rade rade rade rade rade rade 

Sper ca v-am facut sa zambiti si pe voi, ca eu rand intruna cand imi aduc aminte...!

O zi buna!!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de valentinadof Joi 22 Mai 2014, 12:17 pm

Foarte tare,eu am ras! rade Cat are cea mica,Lacrisel?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Joi 22 Mai 2014, 12:27 pm

Lacrisel, minunată întâmplarea.
Eu am fost duminică cu fiica mea (11 ani) la spital, veneau mămicile de la alăptat (în acest spital bebei au salon separat). Noi ne aşteptam prietena. Mămicile au început să-şi mulgă sânii. Aceeaşi înrebare uitându-se în sânul ei (are şi ea măslinuţe!!)
- De ce e aşa închisă culoarea la mămici la...?
- Puternic vascularizată îi zic eu (ştie termenul) 
- Mamă ce de lapte e pe aici, cred că nu mai beau o perioadă!

 rade 

Ema, frumoase imagini, eu sunt fascinată de castele...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 22 Mai 2014, 12:56 pm

Superb Ema!!
Buna dimineata!
Lacrisel eu una da, am ras, cate le trece prin minte!!!
La mine a fost perioada inmultitului. Am avut de anul trecut pana acum 8 plecate in maternitate. Numai ca aici au doar 3 luni si isi iau concediu o luna. Dupa 4 luni deja se intorc la munca. Azi mi-a venit una si la inceputul lui iunie pleaca ultima. Sper sa ia o pauza. Ce-i drept staff-ul e tanar, cred ca eu is cea mai batrana dintre ei, poate or mai fi barbati la security, dar femei nu, toate is tinere.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Joi 22 Mai 2014, 1:59 pm

Ma bucur ca v-am inveselit nitelus!!!!
Ana - cea mare - are 6 jumate
Eva - cea mica - face 4 in iulie.

Sa traiasca la toata lumea!!!! Sa ne bucuram de ei/ele si sa ne mai minunam de minunatiile ce le pot scoate in momente de inspiratie maxima!!!!

O zi faina tuturor!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Joi 22 Mai 2014, 4:03 pm

Sa iti traiasca si ale tale. Ai mei scot perle majore deja!!! Adica ceva in gen: mama, ce zici imi cumperi jocul asta?? Si costa vreo suta de dolari....mdaaa...o nimic toata!!!!
Dar....sanatosi sa fim ca le-om scoate noi la capat. Si daca tot ma vait sa zic ca mi-am bulit masina, cred ca chiuloasa e praf...aleluia.... zid zid 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Vin 23 Mai 2014, 6:24 am

Buna dimineata!
Nu am gasit cafea cu NESQUIK.... Smile 
Danniela ma bucur ca tu esti ok.....masina e un fier, care se va repara..cu efort, cei drept.
Weekend placut! ...si dupa cum vedeti timpul nemilos trece oricum...Asa ca zambiti, e gratis si bucurati-va de o pala de vant, de mirosul si culoarea unei flori...de munca facuta cu placere...asortata cu obligatiile de zi cu zi!
De noi depinde sa zambim si sa facem totul cu bucurie!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Vin 23 Mai 2014, 8:40 am

Neata! Merci,Piciule,pentru cafea,pica la fix Smile
Mai ce copii cu perle aveti Smile M-ati binedispus Smile Mai spuneti,ca mie-mi place ce citesc Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 23 Mai 2014, 9:14 am

Buna dimineata,doamnelor!
Laptele e pentru bebe,noi cu cafeaua,nu-i asa?Multumim,piciule!
O zi frumoasa si plina de realizari! prietenie 
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Vin 23 Mai 2014, 10:55 am

Bună dimineaţa
Am pus-o pe fiica mea să-şi facă curat în dulap... ca să-şi găsească hainele mai uşor....surpriză azi dimineaţă era cu şosetele mele în picioare....
Din alea subţiri... O să-mi pun lacăt la dulap.... 
Weekend frumos...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Vin 23 Mai 2014, 11:06 am

Buna dimineata
In seara asta,in Franta se sarbatoreste "ziua vecinilor" Se pun mese in curtea blocului sau pe strada, fiecare aduce cate ceva de mancat si de baut, se pune muzica Cica e ca sa ne imprietenim, sa devenim mai aproiati. Dar numai in seara asta ca de maine redevenim rautaciosi si reci unii cu altii
Un sfarsit de saptamana frumos cu mult soare si cu stare de bine
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 23 Mai 2014, 11:24 am

Ema, locuiesti in Franta???? Am fost si eu la Paris si da, ai dreptate, chiar sunt rautaciosi!!!! Am calatorit muuult prin lume si natie mai rautacioasa si mai nationalista ca francezii nu am intalnit!!! Chiar daca stiau nu vroiau sa vorbeasca in enegleza - cica de ce nu vorbesc eu franceza ???? Iar de ajutat, il luau pe ”nu stiu” in brate! Bleac, mi-a ajuns...Mie mi s-a parut muuuuuuult mai romantica Roma decat Parisul!!!!
Iarta-ma, nu am vrut sa fiu rautacioasa, dar am inghetat de m-a luat ...bip ...cand am fost. Singura data cand voi reveni la Paris va fi peste 2 ani cand mergem cu fetele la Disney Land.

Scuze de  off topic !!! Dar eram la cafea Smile

GABICA, CE MAI AI PRIN DULAP DE TREBUIE SA PUI LACAT????? JUCARELE, CHESTII, SOCOTELI????  rade 
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Vin 23 Mai 2014, 11:32 am

Lacrisel, mie imi spui?
Soacra mi-a zis in fata ca-mi uraste parintii pentru simplul fapt ca sunt straini (nu se cunosc personal)M-am mai plans eu de rautatea astora si o tanti de pe forum mi-a sarit in cap cum ca as avea eu o problema (probabil ca fie-sa face parte dintre cei care arunca cu rahat in ce e romanesc iar francezii adora asta) Asa ca nu mai zic nimic
Si mie mi-a placut mult Roma Orasul respira un aer de "indragosteala" cum spune Day Iar italienii sunt mai calzi, mai umani, mai ...normali
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Vin 23 Mai 2014, 12:53 pm

Doar haine Lacrisel, dar am un şoc de fiecare dată când îmi văd hainele pe fata mea...
Duminică am mers în parc, îmi luase un  tricou  tip maieu negru....
La gât avea un lanţ cu un pandantiv cu pietricică roz.
Pandantivul îl primisem cu mulţi ani înainte de la un coleg pe post de mărţişor.
În picioare avea şosetele mele albe!!!

"jucării" nu am.... încă am soţul valid!!!!  rade
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 23 Mai 2014, 1:39 pm

Gabica, cati ani are fata ta, ca sa stiu si eu ce ma asteapta... si mai ales cand!!!
Pai alea te joci cu ele si cu sotul valid din dotare!  rade rade Aici ma refeream la macao, tabinet, ca sa nu zica cieva ca ne permitem cam multe la o simpla cafea... Laughing 

Ema, daca frantuzul tau e romantic si nu ia in seama ce zic altii, felicitari si multi ani impreuna!!!! kiss  Nu conteaza restul natiei!!!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Vin 23 Mai 2014, 2:49 pm

Lacrisel ... hug 
La fel si voua
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 23 Mai 2014, 6:12 pm

Dragelor, eu cred ca la cafea putem vorbi de absolut orice fara sa fim off topic!!!!
Lacrisel mie mi-a luat ceva timp sa realizez la ce zici tu jucarii....  rade  rade  rade 
Gabica, de ce ai soc??? Eu ma imprumut cu fiica-mea, adica ea iubeste sa ii dau ceva de la mine. Ne dam haine una la alta, bijuterii, machiajuri. Tu nu vrei sa ajungi la faza asta??? Noi suntem bune prietene.
Azi am fost in biroul ministrului turismului, si ne zice ca lor kenyenii le place sa faca dintr-un lucru mic unul mareee si sa il rezolve in ani, adica sa complice lucrurile. Am ramas uimita ca a fost asa de sincer, desi eu eram singura straina, ceilalti doi colegi ai mei fiind kenyeni.
Vai e 6 deja si inca mai am de lucru, musai sa scriu un email si ma cotesc apoi.....
Seara placuta!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Sam 24 Mai 2014, 7:01 am

Buna dimineata! M-am rasfatat destul pe ziua de azi! Baut doua cesti de cafea, bantuit pe net pe forum si acum la munca de sambata...curatenie, piata, mancare si gradinarit..sper sa nu ploua dupa-amiaza! O zi buna si cu spor va doresc!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 24 Mai 2014, 8:54 am

Buna dimineata!
Multam` de cafeluta Piciule si sa ai o zi cu mult spor.
Asa m-ati distrat cu postarile voastre ca rad de una singura prin casa! rade 
Azi nu plec de acasa. N-am un plan de bataie, las sa vina totul din instinct. Fata nu a venit acasa, mancare a facut al meu aseara, asa ca poate putina curatenie o sa fac. Schimb lucrurile din sifonier cu cele de vara...dar sa vad...azi vreau sa ma odihnesc!
Ne pusesem de gand sa iesim la un gratar dar e nor afara si nu pare sa plece repede.
Week-end placut sa aveti, cu multa bucurie in suflet! kiss 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Giorgi Sam 24 Mai 2014, 1:01 pm

Buna dimineata ..pe la pranz!Cica a fost cutremur ca lumea ,simtit la Bucuresti.Asa-i?
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Giorgi Dum 25 Mai 2014, 8:10 am

Buna dimineata !!O zi superba sa avem !Azi e soare ! coffee 
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 7 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB