Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

+45
anna_sandu
pufoi
bobitica
oliv
Dodo-pui
teisoara
lacrisel
cica elena
xlaligia
Floren
Teima
fizicuta
europolis
flori de camp
CCristinaC
Giobsy
Lumaria
victoriacus
Gianina4ever
NicoleCeaMov
canadianca50
irish05
Greteledelweiss
dragan mirela
MagdaMarin
gretty
Day
piciul
danniela
Giorgi
betymi72
AcidoR
mnarcisa
Ducess
valentinadof
Dorulet
dorina narita
barbin
Celya_f40
Geta_63
bisisica bijuterii
Serban Valentina
Gabica
ema
SilviaDumitrescu
49 participanți

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 13 Feb 2014, 8:31 am

Buna dimineata!

Azi savurez cafeaua impreuna cu voi, fara stres si sper fara telefoane de la munca... Mi-am luat doua zile de concediu si incerc sa-mi fac toate tabieturile. Poate dupa amiaza sa mai tricotez dar acum imi fac un plan de bataie pt a iesi in oras. Poate ajung si pe la dentist, macar sa vad ce program are! rade Ma gandeam sa invit o prietena in oras sa mai ,,comentam '' si noi ca fetele...  rade Bagati voi de seama ca eu nu prea am chef de treaba azi!  rade 
O zi frumoasa tuturor! kiss

Scuze Day ca ne-am ciocnit pe traseu! pupi 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Joi 13 Feb 2014, 8:45 am

Good morning...remember me???

Ce dor mi-era de voi!!!! Gata m-am intors la rutina, de ieri dar nu am avut timp nici sa respir, am un sef in coasta, nu stiu care stanga dreapta, dar..ma tot cheama. Intr-un fel ma bucur ca asa de multe mi-a rezolvat....inca mai sunt ramase in stand by dar le face el pe toate sper eu.
Facem angajari la greu  scratch scratch  azi am tehnicieni si soferi. Primii habar nu am, musai sa imi fac lectiile sa vedem ce ii intreb, ultimii tre sa merg cu ei pe traseu...eu personal zise seful....mama mia!!!
O zi faina si saru' mana de cafea!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 13 Feb 2014, 8:47 am

Buna dimineata!
Danniela,unde ai disparut?Spor la triere si grija mare pe traseu!
O zi buna(chiar daca ploua,sau mai ales ca ploua)!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Joi 13 Feb 2014, 9:00 am

Am fost la capitala  king king  Am botezat o mandrete de fetita!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Joi 13 Feb 2014, 9:20 am

Sa traiti si voi ,si finuta!!! Si sa ne aduci poze,sa va vedem Smile
Deci nici acum nu-mi depun CV-ul pentru angajare...Danni,te rog,eu,cand angajati plimbator de hartii sau ametiti cu diploma,spune-mi si mie ,sa vin la interviu macar :P
Si plec la o cafea,sa-mi asez gandurile in ordine,ca nu mai stiu cu ce sa incep si in ce ordine sa le fac:) Solutia,incep cu o binemeritata pauza :P
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de ema Joi 13 Feb 2014, 9:37 am

Buna dimineata
Danni sa va traiasca finuta Poze! Poze! Vrem poze!
Day sa ai spor la mesterit si multa inspiratie
Marilena, sa nu te sune de la serviciu si sa te simti bine cu prietena ta Cat despre treaba, lasa ca mai e si maine o zi Daca le faci azi pe toate, maine te vei plictisi
La mine ploua cu bulbuci Atata ploaie nu am vazut in viata mea Nu stiu de unde tot curge si unde mai intra in pamant Aproape ca nu e zi fara ploaie
Beau si eu o cafea cu voi si plec pe la treburi dar mai bag cate un ochi si pe aici O zi buna sa avem
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 13 Feb 2014, 10:43 am

danniela a scris:
Facem angajari la greu  scratch scratch  azi am tehnicieni si soferi. Primii habar nu am, musai sa imi fac lectiile sa vedem ce ii intreb, ultimii tre sa merg cu ei pe traseu...eu personal zise seful....mama mia!!!
Si de ce nu m-ai anuntat din timp Danni!!! ???  Uite acu... zid  mi-a scapat locu' de munca  scratch   rade   si ce te mai plimbam eeeeeu...mama, mama........ wink Vorba lu' Day, macar ma prezentam si io... rade 
Ema, buna ploaia cateodata,,stii tu, ba se numara bani, ba.... wink 
Cert e ca o cafea...e binevenita oricand!
Pentru toata lumea kiss si s-auzim de bineee!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Gabica Joi 13 Feb 2014, 11:18 am

Mulţumesc de cafea.....

pupici
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 13 Feb 2014, 2:59 pm

Danni, sa-ti traiasca finuta!
Ema, stai linistita ca m-a sunat sefu cand eram la dentist! El nu a stiut ca am ramas in concediu fiindca eu am biroul in alta locatie.
Cu prietena ma intalnesc maine, asa am convenit, sa mergem si la targul mierii sa-l vizitam. Asa ca mi-am facut program si pentu maine ca sa nu ma plictisesc in concediu. wink 
Acum merg sa fac un pui mic de somn  rade 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Vin 14 Feb 2014, 6:26 am

Buna dimineata! Fetelor este o zi copiata.... de Valentine Day's...dar noi avem destule motive sa zambim! Ne apropiem de primavara, ziua se mareste si soarele ne zambeste de mii de ani in fiecare dimineata!
O zi buna si ....ce sa fac tot o cafea!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

P.S. IARTA-TI DUSMANUL ... DE CE ? .... CA SA FII LIBER !!
...Procesul iertării începe în propria ta inimă. El are foarte puţin de-a face cu ceilalţi.Este uşor să-i ierţi pe ceilalţi, atunci când te-ai iertat deja pe tine. Dar este imposibil să-i ierţi pe ceilalţi, până când nu te-ai iertat pe tine.
..Aşadar, păstrează-ţi inima şi ochii deschişi, întâmpină cu bucurie fiecare moment, atunci când vine – şi binecuvântează-l când se duce.
Fii încredinţat că totul este în regulă, exact aşa cum este.
Fiecare experienţă pe care ai avut-o, a fost deja iertată.Nu eşti un prizonier al trecutului. Eşti liber să răspunzi cu iubire şi adevăr, chiar în acest moment.
.. Acesta este dansul divin.

Paul Ferrini – Cuvinte de înţelepciune pentru fiecare zi
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Vin 14 Feb 2014, 8:03 am

Da Piciule,pentru noi,ortodocsii ,e copiata ca valoare religioasa.De acord.Dar pe mine,personal,nu ma impiedica asta sa nu o tratez ca pe o zi a iubirii(pe care o cheama intamplator Valentine Day,si nu Iubirica ).Asa ca sa fiti iubite,dragelor,si sa iubiti!
La cata dragoste sta in inimile noastre,de ce sa o tinem ascunsa??Uite-asa,eu profit de ziua de azi sa va spun voua ca va iubesc pentru ca existati aici,mereu pe faza,gata sa dati o mana de ajutor sau un sfat,sa descretiti frunti incruntate,sa aduceti binele prin frumosul pe care il creati!
Sooo...will you be my Valentine?All of you?(asta asa,ca sa copiez inclusiv formula de adresare)
Si sa nu ma luati la misto,uite si cafeaua indragostita Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Feb 2014, 8:21 am

Buna dimineata!
Sa fiti iubite si indragostite.
Mai fetelor la mine se tot aude din 3 in 3 secunde un raset de copii/copil Se mai intampla la cineva asta? E de la forum  e de la Fb? E de la ameteala din capul meu? (asta ar fi prea de tot ) CE fac ca sa opresc? Radem, radem dar ne mai si oprim zic  wink nu o tinem asa toata ziua

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 14 Feb 2014, 8:50 am

Happy Valentine Day la toata lumea!Silvia nu stiu despre ce raset e vorba,habar n-am,eu n-aud nimic! Smile 
Hai,s-avem o zi mai frumoasa ca niciodata!
 kiss

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Feb 2014, 9:03 am

Nici eu nu aud nimic!!!!!
Buna dimineata!
Valentina la multi ani de ziua numelui, si Valentinei Serban la multi ani si fratelui meu cel mai mare Valentin!!!
Day, I wanna be your Valentine!!!  love love love 
Si eu va iubesc si ma simt excelent in compania voastra!!!
Ma intorc la semnaturile mele  zid zid zid zid 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 14 Feb 2014, 9:14 am

Fetelor,Day,Piciule,acum v-am citit Embarassed .Multumesc Daniela!!Piciule deja mi-ai confirmat ca am facut o treaba buna de dimineata! wink 
Si eu va iubesc! love Azi e liber la dragoste!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de ema Vin 14 Feb 2014, 9:29 am

Buna dimineata Valentinelor, la multi si fericiti ani de ziua numelui
Si eu abia astept sa vina dimineata sa pot intra pe forum Faptul ca imi lipsiti, ca sunt dependenta de forum e tot o forma de iubire Deci va spun si eu ca imi sunteti dragi si ca va simt apropiate de sufletul meu
Piciule, multumesc pentru mica lectie de iertare Aveam nevoie
Deci, o zi cu mult soare si multa dragoste
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 14 Feb 2014, 9:37 am

Buna dimineata!
Cel mai frumos sentiment pe care-l traim, macar odata in viata, e acela de a fi indragostita! Parca plutesti, totul e roz, nu-l auzi nici pe cel din dreapta, nici pe cel din stanga care tipa la tine ca ti-ai pierdut capul si te-ai intragostit de cine nu trebuie. Pacat ca nu tine mult!!!! rade Nu mai zic ca ne putem indragosti la orice varsta, trebuie doar sa-i dam voie inimii sa iubeasca!
Asa ca servesc o cafea indragostita de la Day, poate cine stie are efect pe termen lung! rade 
Silvia, la noi nu se aude nimic. Poate ti-a ramas o pagina deschisa prin calculator. Eu zic sa-l inchizi definitiv, 5 minutele si sa iesi putin pe afara ca e soare si frumos. pupi 
O zi frumoasa si cu multe surprize placute!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Geta_63 Vin 14 Feb 2014, 9:52 am

Buna dimneata fetelor .
La multi ani celor care isi au poarta numele sf Valentina , multa sanatate si fericire .

Silvia acum cand am citit despre rasetul de copil , mi-am adus aminte ca alaltaseara cand vorbeam cu copii pe skype , se tot opreau si ascultau , a un moment dat s-au ridicat si au mers la geam , fiind deja intuneric m-au facut curioasa si i-am intrebat ce este ... mi-au raspuns ca aud un copil mic si nu se vede nimeni afara , iar in bloc nu sunt copii...

Happy Valentine `s !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Feb 2014, 10:05 am

vaaaaai de pacatele mele.... chiar asa rau am luat-o cu capul? vecini cu copii mici nu am ...
Acum a incetat dar sigur era ceva de undeva nu doar din capul meu . Cred ca de la pagina de cautare Google

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 14 Feb 2014, 10:52 am

Cu multa dragoste tuturor Forumistelor si  celor ce poarta numele Sf.Valentin !
Danniela multumesc de urari, sa-ti traiasca fratele , sa aiba sanatate si multa fericire !
Sa iubiti si sa fiti iubite toata viata !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 hug hug 
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Gabica Vin 14 Feb 2014, 11:21 am

Bună dimineaţa
Ce multă iubire pe aici....
Miroase a primăvară.....
Eu vă iubesc în fiecare zi....
Din fiecare postare am învăţata câte ceva....

prietenie 


 kiss

Silvia ai început să auzi îngeraşii???
Frumos, ce cadou ai primit!!!!!
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de piciul Sam 15 Feb 2014, 7:54 am

Buna dimineata! Nu pot sa nu-mi aduc aminte de Denis Ten lebada...
si acum in frac, bronz la patinaj, Olimpiada Soci!
Voi nu beti azi cafea?  cafea 
O zi buna!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 15 Feb 2014, 8:16 am

Buna dimineata!Multumesc,piciule,e atat de frumos patinajul!Ma bucur pentru el si pentru ceialalti,chiar si pentru Zoli!
O sambata frumoasa!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de danniela Sam 15 Feb 2014, 8:39 am

'neata!
Eu o sa beau un capuccino, pen'ca ca am avut deratizare si miroase ca naiba si simt cum gatul meu e ca o foaie de glaspapir.
O sambata frumoasa, ziceam ca ma duc cu fecior la plaja!
Am fost la capitala si eram cea mai alba dintre toti, eu care de un an stau pe coasta oceanului Indian. Rusinica sa imi fie. Nu ma duc azi dar macar maine sper. Azi am soferi la interviu proba oras. Ei Celya, ce as fi vrut sa vii cu mine prin oras!!!!!
Pentru carat hartii inca nu am pozitie...mai asteptam Day!!!
O zi faina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Day Sam 15 Feb 2014, 10:09 am

Asta este...mai asteptam  kiss 
Buna dimineata fete harnicute!Sa aveti un weekend suuuuperb si linistit(ma rog,sau zbuciumat,fiti atente ce va doriti ,hihihi)
Eu am tema africana pentru un set....si-mi umbla leoparzi prin creieri Smile Ia sa vad eu azi ce-mi iese Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (40) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (40)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB