Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

+47
diblaru maria
bobitica
Buburuza
ANCA ECATERINA
Karina33
maravela lucia florina
anidaz
tantza_m
irish05
Gabica
AlinaC
ghita
canadianca50
Flora-handmade
AcidoR
mariposa.romania
criss472013
oliviamar
Carmencyta
europolis
pufoi
veronta
Teima
dorinamisov
vyky2010
bety1234567
despina13cucli
stejara
Geta_63
Day
bubu85
Celya_f40
AlinaJ.Bijoux
ema
CarmenClaudia
diada
Greteledelweiss
rivka
Gianina4ever
MagdaMarin
firicel
Serban Valentina
valentinadof
piciul
CCristinaC
Dorulet
Ducess
51 participanți

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Vin 02 Aug 2013, 3:59 pm

Firica spor la gatit. Cred ca ma bag si eu la ceva....muffins poate. Am dat gata bucataria. au ramas doar paharele se le pun la locul lor. Asa ca ma odihnesc....mancare nu am dar doar ce s_au invatat restaurantele din zona cu noi co t cumparam de la ei. Apropo, la noie mai ieftin la restaurant decat in tara.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Sam 03 Aug 2013, 6:38 am

Buna dimineata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]O sa incerc sa ma inving pe mine azi! O zi buna tuturor!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 03 Aug 2013, 8:09 am

Neata se di le mine tot suparata ca nu pot pleca la mare.Am adus unchiul acasa la el iar sotul o ajuta si supravegheaza pe concubina lui in fiecare dimineata si seara,abia vine mai devreme acasa.
Tocmai cand a obtinut cateva zile libere de la munca pt a pleca la mare tot nu putem ca suntem blocati cu unchiul zid zid zid zid zid zid zid 
Asa ca ma resemnez si plang  de necaz atunci cand sunt singura dar poate macar sper sa obtin o tableta in schimbul acestui sacrificiu.E foarte greu dar poate macar o promisiune sa-i smulg sotului.wink 

Dar stau si eu la piscina in curte si ma balacesc in concediu.
Soacra vrea si ea la spital  la analize tot in concediul meu de parca imi face in ciuda ca sa fiu legata de maini si de picioare sa nu pot pleca de acasa nicaieri in concediu.
Doar cu noi face asa ca daca ea nu a plecat totata viata nicaieri sa nu plecam nici noi,cu nepoata si cumnatul e foarte toleranta privind concediile lor.
Ca doar bietii de ei muncesc,eu nu .zid zid zid zid zid 

N-am auzit-o sa zica si ea "duceti-va mama si voi cateva zile si apoi ma internez"
ea nuuu vrea exact la mijlocul concediului meu ca sa fiu blocata acasa,toate weekendurile.zid 

Gat mi-am spus pasurile si plec.O zi cat mai faina va doresc.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Geta_63 Sam 03 Aug 2013, 9:03 am

Buna dimineata ,Magda poate primesti tableta si uiti de suparare ...  sa  aveti un weekend frumos .
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Sam 03 Aug 2013, 10:01 am

Neata. Magda te inteleg, e tare greu asa. Sunt sigura ca soacra ta se bazeaza pe concediul tau sa ii fie ei bine. Asa sunt unele persoane , nu o face din rautate ci din inconstienta. I se pare ca i se cuvine. Asa faceau fostii socri, in concediu trebuia sa stai la tara sa isi faca ei treburile, tu nu aveai nevoie de odihna. Nici ai mei parinti nu erau mai departe. Noi suntem alte generatii, gandim altfel.
Va doresc o zi faina. La mine tot zi ploioasa. Nici nu imi vine sa pun masina de spalat si cosul e iar plin.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 03 Aug 2013, 10:38 am

Buna dimineata pe la pranz!
Azi imi sosesc oamenii acasa! Cred ca s-a saturat al meu de munca si o zbugheste acasa. Soacra-mea spera sa stea tot concediul la tara dar sa se multumeasca cu ce i-a facut. Asa ca nu stau singura in week-end!bucurie 
Magda, nu te mai consuma ca te imbolnavesti. E neplacut cand altii iti strica planurile. Cum zicea si Danni, ei fac parte din alta generatie, cu o alta gandire. Poate reusesti si gasesti o cale de mijloc si impaci pe toata lumea. Nu ai pe nimeni cunoscut care ar dori sa vada de unchiul tau cateva zile contra cost? Ia si varianta asta in calcul.
Am plecat la bucatareala. Daca am fost singura e frigidelul goool! Face nudism saracul!rade 
O zi frumoasa tuturor!kiss 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 03 Aug 2013, 11:09 am

Bunaa!Eu nu gatesc ca mai am mancare,si deja e cald.In schimb am de bagat niste ardei iuti la sticla/borcan.
Magda,sper sa ti se indeplineasca dorinta sa pleci.
Week-end placut!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de rivka Sam 03 Aug 2013, 11:09 am

neata fetelor ,e tare buna cafa mmmm ....magda viseaya la tableta fa o baie in piscina bronzeazate si las-o incolo de soacra bucurate de soare wink ....
eu sunt stresata cu nunta fetei mele mai sunt doua saptamani sunt tot un ghem in stomac si lista cu ce trebuie facut scade offff stresssss va pp fetelor
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Sam 03 Aug 2013, 12:45 pm

wow Rivka, o sa fii soacra. Felicitari si fericire la tineri. Te cred cu ghemul...offff. Marilena si la tine??? A mea mai ca ar fi mers cu noi in anul trecut in concediu si omul ar fi luat o. Numai ca avem copii mari si eu gura mare si le a trecut la amandoi. Daca nu a fost in concediu la viata ei e fix problema ei. Si eu am sarit multe concedii inclusiv pe cel de acum, asta e. Si eu la bucatarie, am bagat osso bucola cuptor si fac o ciorba de perisoare.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Dum 04 Aug 2013, 7:34 am

Buna dimineata! Pe caldura asta doar ceai...asa recomanda doctorul! Si cafeaua?!Sad [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Danniela si eu am facut ciorba de perisoare si acum am pus aparatul sa faca o paine...ca doar eu vreau salate si sucuri de fructe si legume...
Rivka, multa fericire fetei tale! Gianina4ever, sa pui ardei si pentru noi, venim iute, iute sa-i luam!
Magda, mai ai apa in piscina sau s-a evaporat de caldura... (caldura ta plus cea solara wink )
Cum spunea cineva: " Sa multumeste pe toata lumea e imposibil. Dar sa-i enervezi pe toti e floare la ureche."
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Day Dum 04 Aug 2013, 8:43 am

Buna dimineata fete cucuiete!Sa aveti o duminica superba,cu soare dar nu canicula,si cu activitati foaaaaarte placute sufletului vostru.Ma duc sa-mi fac o cafea,contrar indicatiilor medicului...ca ceaiul ma culca la loc in loc sa ma trezeasca...
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Dum 04 Aug 2013, 9:32 am

'Neata dragutelor! Eu deja am baut un capuccino ceea ce e o raritate la mine, eu fiind adepta ceaiurilor... Dar in fine, va doresc sa aveti cafeaua cat mai dulce si duminica cat mai placuta si relaxanta! Flowers 
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 04 Aug 2013, 10:41 am

Buna dimineata!
Piciul,am ardei pentru toata lumea Smile 
Eu am mancat niste pepene rece si azi ma relaxez cu niste felicitari.Trebuie sa fac si cu copiii ceva.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 04 Aug 2013, 10:53 am

Buna dimineata!
Si eu am intentia sa ma relaxez, mai ales ca trebuie sa ma pregatesc psihic pentru ziua de maine, prima zi de lucru de dupa concediu Smile
O duminica asa cum v-o doriti sa aveti!
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de danniela Dum 04 Aug 2013, 11:22 am

Buna dimineata!
Eu mai am pana joi Cristina, asa ca mai am timp de pregatiri, cred ca zilele astea imi bag nasul in garderoba, mai spal la mana ce e de spalat si calc ce e de calcat.
Piciule cine mananca painea daca tu vrei fructe si legume??? Ti-am vazut o poza la croitorie parca....si arati trasnet!!
Cu enrvarea cam asa e...floare la ureche. Ca tot ziceam...sotul meu cel stangaci.... am facut aseara zacisca, o oala mare. Dimineata hai sa mancam ca statea 'mnealui cu gandul, prajim niste paine...adica o ardem pe margini si ramane mijlocul neatins zid zid si ne asezam la masa. El merge sa aduca doua farfurii ca cica sa nu dam pe masa, se duce in bucatarie si ia fix doua farfurii din fundul dulapului care nu le folosesc decat daca am musafiri (is vechi si putine) si vine cu ele, normal ca tot pe fata de masa a dat si apoi cica ce am cu el....nu-i asa ca-s eu nebuna??
Altfel la noi zi ploioasa, sezon ploios scurt in traducere, am chef de bucatarit ceva...da stiu am facut curat in bucatarie si le stiu locul la toate rade rade rade 
Sa aveti o zi faina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de diada Dum 04 Aug 2013, 12:38 pm

MagdaMarin a scris:
Soacra vrea si ea la spital  la analize tot in concediul meu de parca imi face in ciuda ca sa fiu legata de maini si de picioare sa nu pot pleca de acasa nicaieri in concediu.
N-am auzit-o sa zica si ea "duceti-va mama si voi cateva zile si apoi ma internez"
ea nuuu vrea exact la mijlocul concediului meu ca sa fiu blocata acasa,toate weekendurile.zid 

soacra e soacra, clar, oricum, dar atat timp cat are grija de copii tai, si voi va puteti duce la serviciu, asta este. Uite eu ce libera sunt, imi cresc copii si nici nu ma freaca la creieri. Bineinteles ca asta implica din partea noastra multe sacrificii dar, am scaapt de soacra. Si una peste alta mi-am propus sa nu ma mai enerveze, nici soacra nici mama, sa nu le mai bag in seama, sa-mi vad de viata. Pe ele nu o sa le multumesti niciodata orice ai face.

Macar tu ai piscina si soare sa iti incalzeasca apa hug cat despre tableta... hm... doar eu sunt cea care nu le agreaza? nu m-ar ajuta cu nimic o tableta... mai gandeste-te, mai bine un laptop! pup

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 04 Aug 2013, 1:11 pm

Buna ,va multumesc pentru gandurile bune,da Diada asa este.
Chiar te invit la mine la piscina vara asta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In legatura cu tableta.... un laptop e de 3 ori mai scump ca o tableta de 9''  cu husa si tastatura inclusa e 299 ron.
Si imi e de ajutor ca pot neviga linistita si in afara casei cu net wireless  de la routerul meu.Asa pot sta si cu cei mici si.. pot fi si in pod/mansarda/atelier (etc) fara a fi dependenta de desktop. wink 

Parerea mea.
Bineinteles ca sotul e de o alta parere total opusa zid zid zid zid zid zid  dar...... nimic nu ma impedica sa-mi doresc nuu scratch
In loc de mare... piscina,in loc de laptop...tableta.Sper macar.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de diada Dum 04 Aug 2013, 1:20 pm

Tu le-ai pus chilotei la copii? din soft? rade as veni eu si la tine, dar nu se poate, macar virtual hug multumesc! al meu vrea tableta si nu vreau eu sa-l las sa ia, nu mi se pare utila, si cred ca... imi ia laptop rade si nici de-ala nu vreau, am unul mai slabut, dar merge, nu e cazul sa luam altul, dar el isi face socotelile si stie mai bine.

sa ai ce iti doresti hug si spor maxim iti doresc!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Dum 04 Aug 2013, 3:59 pm

Buna fetelor! Bine v-am regasit. M-am intors ieri din concediu si de azi am intrat in priza. De dimineata am gatit:ardei umplut, am copt vinete si ardei sa fac o salata, la pranza sotul si copiii au vrut cartofi prajiti cu gratar.
De maine sper sa imi reintru in ritm. O sa imi fac timp sa ma pozez in toaletele facute pentru concediu .
Va doresc spor la treaba si o saptamana minunata!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Ducess Lun 05 Aug 2013, 4:21 am

Buna dimineata si bine v-am regasit! Dupa o vacanta scurtutza(numai 2 saptamani) in care am avut nepoata la mine si am bantuit prin lume,trebuie acum sa bat iar drumul pana in Romania s-o duc inapoi si apoi sa ma reintorc la cotidian:zid: zid zid Dar in sfarsit a venit si la noi vara, asa ca nu e tragic😉 Va doresc tuturor o zi superba!kiss 
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de piciul Lun 05 Aug 2013, 4:50 am

Buna dimineata!
Ducess sa te bucuri de vara cat mai mult! Sanatate tie si celor dragi tie!
E luni, e luni, e luni....o cafea pentru cei care sunt in vacanta si spor la lucru tuturor![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 05 Aug 2013, 7:09 am

Buna dimineata!
Mie imi trebuie multa cafea astazi. E prima zi de lucru, dupa vacanta si intru direct la contabilitati. Fuse si se duse, mama e de vacanta, ca scurta mai fuse. Smile Da' las' ca saptamina urmatoare sunt libera de pe 15.
Deci, sa avem o zi frumoasa si cu spor gramada! kiss kiss 
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Day Lun 05 Aug 2013, 8:03 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neataaaaaaaaa!Multa vreti,multa aveti ! Cafea!Vacanta nu pot sa va dau,ca v-as da si multa vacanta tuturor...
O saptamana frumoasa,racoroasa si spornica sa aveti,fete cucuiete Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de ema Lun 05 Aug 2013, 9:36 am

Buna dimineata
M-am intors din vacanta si azi stau sa citesc ce ati mai scris
O zi frumoasa si racoroasa cu spor in cele propuse a fi facute
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Gabica Lun 05 Aug 2013, 9:56 am

Bună dimineaţa
Mi s-a terminat şi mie vacanţa Sad 
Cum m-am trezit dimineaţă, m-au luat diverse dureri numai la gândul că vin la birou...
Asta e! Trebuie să mai şi muncim....
Am mult de citit pe aici, am reuşit în concediu să intru de vreo 2 ori, dar se încărca foarte greu o pagină aşa că nu am zăbovit prea mult pe aici.
Să aveţi spor în ce faceţi.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (37) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (37)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB