Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

+63
Alma Mater
valentinadof
irish05
Rica Mateiuc
cristina iosif
piciul
Ionela.Radu
Cristache
danae
ivanutamihaela
lucky
dorinamisov
Serban Valentina
Bijuterii Ramona
alinutza_andrei08
Liliana Solom
Mickey
mariliv
Flory53
andreea106
Admina
barbin
alinachiri
michelinebeaulieu
Gabiuta
europolis
alinuta96
logra
samo99ro
marya222006
clara birau
flori balteanu
MihaelaT
kitty_1973
crina68
ileana cosanzeana
mari01
sorinamircov
canadianca50
greieras
virginia
Chirrox13
MagdaMarin
danniela
emmancita
Celya_f40
ghita
tinap
victoriacus
AlinaJ.Bijoux
vyky2010
CCristinaC
ema
Dorulet
emilia
SilviaDumitrescu
Angelica18
Day
Dodo-pui
mnarcisa
pufoi
Tache Marilena
stejara
67 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 29 Noi 2012, 2:01 pm

Eu plec acasa, m-a invoit sefa. Cred ca s-a speriat de mine de cum arat. Abia tin ochii deschisi si am o voce ..... Culmea e ca m-a sunat si sotul mai devreme ca nu se simte nici el bine si l-a invoit si pe el seful lui. O sa punem afis la usa cu carantina. rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 29 Noi 2012, 2:05 pm

Pufoi, ai si papagalita? Mi dispiace ca e bolnavioara:( Tu ai terminat cu tot cursurile??? vin la masaj profesionist??? hug
Marilena, tuica fiarta, fripturica si ce sa mai....refacere grabnica! Asa carantina...... wink Smile
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 29 Noi 2012, 2:11 pm

In Kenya,Danniela?!Te invidiez,ca acolo mi-as fi dorit si eu sa ajung odata,dar in Africa m-am oprit la Egipt.Poate nu le dau voie caposii lor de soti,poate ca standardul lor de frumusete e altfel.Am vazut odata un trib, de undeva de prin Nigeria sau Niger,niste oameni cu dinti superbi pe care si-i ciopleau,ca asa era traditia lor.
Celya,bine ai revenit acasa!(Cand ii spun sotului meu cum a fost traversarea, te va invidia,ca tot mi se plange ca in croaziera n-am avut parte de niste valuri ca lumea)
Ema,ce fel de civilizatie poate fi acolo unde e un conglomerat de semintii?
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Joi 29 Noi 2012, 2:25 pm

Dorulet, niciodata nu e tarziu!!! Mda si caposii soti probabil au o vina, ca deh, mai bine te uiti la una de pe strada cu fundul gol decat la nevasta ingrijita zid zid zid
Celya ce de aventuri mama, mie mi-ar fi fost frica.
Marilena sanatate si refacere grabnica, acuma o sa boliti ''in familie'', cine o sa va faca ceai??? Nu e bine asa....
L-as trimite pe fii-miu dar o sa va faca un ceai de slabit cum mi-a facut mie rade rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de ema Joi 29 Noi 2012, 2:31 pm

Marilena insanatosire grabnica pentru amandoi
Pufoi, imi pare rau de papagalita ta Poate nu e grav si e doar slabita
Cristina nu mi-am luat mare lucru de la targ Mai toti vindeau aceleasi lucruri, adica fursecuri (sunt specifice zonei), decoratiuni de Craciun extrem de scumpe (un globulet mic cat o corcodusa,fara nici un desen 1.40 euro) , chinezarii, colaci alsacieni si vin fiert cu scortisoara, instalatii de pom mult mai ieftine in magazinele obisnuite, undeva erau fete de masa brodate pe un fel de nailon (27 de euro una cat un servetel) Erau niste standuri venite din Georgia (vindeau caciuli tricotate, niste carpete ca cele oltenesti de pe la noi dar in culori sumbre, vin)As fi vrut sa vad niste artizanat local, nu pomisori din margele de care fabricam si noi, sau artizanat indian sau bijuterii home-made Rar cumpara cineva cate ceva (mai mult mancare si vin)
Cam aceleasi chestii le-am vazut la casutele amenajate pe Champs Elysees sau la magazinele cu chinezarii
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Celya_f40 Joi 29 Noi 2012, 2:41 pm

danniela a scris:
Celya ce de aventuri mama, mie mi-ar fi fost frica.
Marilena sanatate si refacere grabnica, acuma o sa boliti ''in familie'', cine o sa va faca ceai??? Nu e bine asa....
L-as trimite pe fii-miu dar o sa va faca un ceai de slabit cum mi-a facut mie rade rade
Deci sa fie clar ca mi-a fost frica, doar de aia n-am dormit. La fiecare val puternic, parca se rupea vaporul.....brrrrr!!!
Apoi referitor la fiu-tau draga mea, tu tu intelesesi ca e carantina in doi??? cu recomandari serioase de la mine? unde vrei sa trimiti baiatu sa strice treburile pe acolo ?... hm????? wink
Marilenoooooo, sper ca m-ai citit si inchizi usa din timp rade dama beat alungare virusi de orice neam rock
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 29 Noi 2012, 2:46 pm

Ema, sa inteleg ca e mai fain la tirgurile de la noi. ca, pe linga chinezarii mai gasim si ceva artizanat de-al nostru. Smile
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Angelica18 Vin 30 Noi 2012, 7:27 am

Buna dimineata! Azi sunt libera,asa ca am venit cu cafeluta sa va urez o zi plina de bucurii.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de CCristinaC Vin 30 Noi 2012, 7:33 am

Yammmyyyy, cafeluta si prajituri! Energie din plin. Angelica, saru'mina!
Buna dimineata! Am uitat sa zic, cu ochii dupa cafeluta.
Eu merg la serviciu azi, ca am facut o programare in urma cu doua saptamini, cind nu stiam ca azi ar fi liber.
La multi ani celor care poarta numele Sf. Andrei! Flowers
O zi frumoasa tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de irish05 Vin 30 Noi 2012, 8:20 am

buna dimineataaaaaaaaaa si La Multi Ani Andreilor, Andreelor!
o zi linistita sa avem !

la prajituri nici nu ma uit :p
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 30 Noi 2012, 8:22 am

Buna dimineata!Multumim,Angelica.O zi frumoasa(ca esti libera).Vin si eu cu cafea pentru ochi si suflet,pentru fiecare,dar mai ales pentru cei cu numele Andrei/Andreea.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

M-am ciocnit de irish05,fara urmari,sper.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Vin 30 Noi 2012, 8:42 am

OOO la multi ani, am si uitat ca e sarbatoare azi, sa ii trimit fie-mi un mesaj, e bine ca diseara programasem shoppiiiiinnnnng, cred ca dau mancare la purandei in oras si o sa ne lafaim...daca to e sarbatoare.
Gata ca am treaba, multumim de cafele si o zi faina!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 30 Noi 2012, 8:48 am

Eu sunt la serviciu,e liniste,asa ca beau o cafea cu voi! hug
La multi ani sarbatoritilor!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de piciul Vin 30 Noi 2012, 9:30 am

Multumesc de cafea si prajituri! coffee
La multi ani sarbatoritilor! cake
O zi buna tuturor! kiss
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 30 Noi 2012, 9:37 am

Buna dimineata! Primiti si o rapciugoasa la cafea? Ma doare nasul cat am tras de el. Imi curg si ochii... zid
M-am doftoricit cu toate cele aseara dar pana nu-si face damblaua nu pleaca de la mine. Mi-am pus si usturoi la talpi si m-a luat somnul. M-am trezit pe la 1 noaptea ca ma ardea pielea de la picioare. zid
E bine ca azi am liber si pot boli linistita acasa. Pana luni sper sa-mi treaca.

La multi ani Andreilor si Andreelor! Azi se pune grau la incoltit. Usturoi pe la geamuri...eu mi-am pus la picioare! rade Tot am facut miros si am speriat duhurile rele!
L-am trimis pe Adi la piata sa-mi cumpere peste ca azi se mananca peste. O sa-l fac marinat , la cuptor ca o aduce pe soacra-mea de la spital si nu are voie sa manance prajeli.
O zi frumoasa va doresc! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 30 Noi 2012, 10:02 am

La multi ani sarbatoritilor! Se lasa cu chef azi? wink
Marileno, iti doresc grabnica insanatosire, daca n-a tinut figura cu tuica fiarta, incearca cu vin fiert.....asa o tratezi si pe soacra mai cu ''bucurie'' wink
O zi frumoasa tuturor kiss
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Vin 30 Noi 2012, 10:57 am

Eu tot nu m-am prins de ce aveti azi liber scratch
Marilena mai bine nu puneai usturoi si dadeai si tu virusul la vreun vampir, sa mai boleasca si ei nu numai noi!!!!
Am si uitat de chestia cu usutroiul, nu ca as fi pus vreodata dar macar vorbeam despre!!!
Eu mi-am terminat rapoartele alea mari, lungi si necesare. Cu restul o sa ma lafai cam toata ziua.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Angelica18 Vin 30 Noi 2012, 11:02 am

Pentru ca Sf. Andrei e protectorul romanilor,guvernul a decretat zi libera.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 30 Noi 2012, 11:20 am

Iti multumesc Celya. Am baut vin fiert cu multa scortisoara dar n-am imbatat vitrusii! rade
Dani, eu zic ca virusii astia au devenit imuni, nu le mai pasa nici de usturoi si nici de alt leac babesc! rade
Angelica, eu cred ca mai degraba a fost declarata zi libera ca se apropie alegerile si 1 decembrie pica sambata.... Noua ne da prima de Mos Niculae ce nu s-a pomenit pana acum dacand lucrez in fabrica asta, numai ca sa mergem cu totii la vot!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Angelica18 Vin 30 Noi 2012, 11:23 am

Marilena,ziua de azi a fost data libera prin decret inca de la inceputul anului.Cel putin noi,de atunci am stiut ca va fi liber de Sf. Andrei.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Vin 30 Noi 2012, 11:32 am

Pentru Marilena: raceala direaza 7 zile cu tratament si o saptamana, fara tratament! Cel putin asa se spune! Dar eu cred ca ce a fost a mai greu a trecut, asa ca zambeste, mai ai putin si-ti trece - Sanatate!
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Alma Mater Vin 30 Noi 2012, 11:37 am

Buna dimineata, tuturor!

Nu am mai intrat de foaaarte multa vreme pe aici, nu prea mai cunosc multa lume, dar mi-ar face placere sa va descopar pe fiecare dintre voi in masura timpului disponibil.

As dori sa urez tuturor celor ce poarta numele Andrei/Andreea la multi ani si la cat mai multe bucurii alaturi de cei dragi!

V-ati baut deja cafeaua?
Alma Mater
Alma Mater
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 44
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Vin 30 Noi 2012, 12:07 pm

Aaaa, nu am stiut, am cam piedut evenimentele, daca ma uit la canale indiene , africane si englezesti, asta e!
Da si aseara doamna ambasador zicea ca abia asteapta sa treaca alegerile.
Prima, Marilena???? Cum arata ? rade rade
Cred ca nu am mai auzit cuvantul asta de nu mai stiu cand.... dar ma bucur ca v-au dat. Acuma daca va duceti la alegeri sau nu...treaba voastra rade rade
Alma, bine ai venit printre noi, la mie e 1 ceasul asa ca am baut cafeaua demult, ma uit sa manac ceva.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Vin 30 Noi 2012, 12:23 pm

Dani, arata bine, are 3 cifre! rade
Alma bine ai venit la cafea! Mai beau una cu tine, poate inec virusii! rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Alma Mater Vin 30 Noi 2012, 12:32 pm

Cofeina virusilor??? Sa stea drepti (in fata ta)! wink Insanatosire grabnica!
Alma Mater
Alma Mater
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 44
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB