Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

+57
alinutza_andrei08
teisoara
marina40
Gabiuta
despina13cucli
arielas
Giorgi
mariliv
gabriela1554
violetas
Andante
Gabry_ela
piciul
oanaraluca
firicel
Liliana Solom
mari42
tiana
fizicuta
valentinadof
diada
Anita_Cristal
kitty_1973
canadianca50
bisisica bijuterii
Kristina
Day
Amalia T. Design
MihaelaT
amoni
symos
Chirrox13
emmancita
alinachiri
victoriacus
ema
Admina
stoy
ileana cosanzeana
sergiu valentin
tinap
Dodo-pui
irish05
letho
AlinaJ.Bijoux
flori balteanu
culea mirela
pufoi
mnarcisa
corina corina
danniela
Gianina4ever
SilviaDumitrescu
europolis
CCristinaC
Dorulet
MagdaMarin
61 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de alinachiri Lun 28 Ian 2013, 6:44 pm

Ce frumoasa este!!!! Sa o porți sănătoasă!!! Si ce super reducere!!!!
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 28 Ian 2013, 6:50 pm

S-o porti sanatoasa Ema.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de pufoi Lun 28 Ian 2013, 6:58 pm

Emma foarte finuta rochitica ta!
Si eu am fost ieri seara, in fuga pe la magazine si am luat: o cuvertura pentru dormitorul meu, o rochie neagra cu imprimeuri, care cica era la reducere, dar am dat 25 euro pe ea, o pardesica alba din lana de numai 10 euro si prosopele 1+1 la 3 euro.
O oja , un fond de ten si lipituri pentru unghii.
Fac poze si vi le arat.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 28 Ian 2013, 7:53 pm

Eu mi-am cumparat azi un set de hrtie colorata format A4 de la LIDl. Am dat 13 lei pe el si contine 200 de coli!!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de emmancita Lun 28 Ian 2013, 8:08 pm

Multumesc tare mult, dragelor!! kiss
Am luat si eu mai multe lucrusoare( toate pt mine), dar rochita asta mi-a placut f mult! Am hotarat de acasa ca pt copii nu mai luam nimic, de cate ori mergeam ei se alegeau cu cele mai multe si acum nu mai am loc in dulapuri pt ei!! Mai e randul nostru wink
Spor la lucru Alina! Sa faci felicitari frumoase si sa ai vanzare buna!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de violetas Lun 28 Ian 2013, 8:10 pm

Alina, sa ai spor la lucru cu hartia (pentru martisoare, nu?)!
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 28 Ian 2013, 8:23 pm

Da si pt. martisoare!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de alinachiri Lun 28 Ian 2013, 8:43 pm

Am fost si eu in vizita la Lidl:)))[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 28 Ian 2013, 9:10 pm

Mersi Emma, acum am vazut. hug Imi place rochita ta, mai ales ca e pe roz si tricotata sau crosetata. Sa o porti sanatoasa!!!
A...am uitat sa mentionez ca am primit ieri din Germania distrugatorul manual de documente. L-am primit cadou pt. zoua mea si sunt asade happy ca il am insfarsit ca de mult mi-l doream!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de gabriela1554 Mar 29 Ian 2013, 8:57 pm

sa ma laud si eu wink Am trecut pe langa un magazin de haine ieftine (nu mi-e rusine sa intru acolo) si am vazut in vitrina un palton maro ce m-a atras. Desi ma imbrac mai mult sport si nu aveam niciun palton. Prima data am spus ca nu intru, dar prietenul meu a zis, ca daca tot suntem acolo sa intram, bineinteles ca l-am cumparat, dar m-am mai uitat pe umerase si am gasit alt palton negru, gros, lung, mare de mine, parea cam batranesc. L-am luat si pe acesta si l-am taiat in lungime, stramtat si din poala am facut cordon.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 29 Ian 2013, 9:46 pm

Sa le porti sanatoasa!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 29 Ian 2013, 10:01 pm

Sa le folositi sanatoase!

Gabriela, am si eu o curiozitate... de ce sa-ti fie rusine sa intri intr-un magazin cu preturi mici? cyclops Eu una am luat si de la magazine gen 12 lei si de la preturi pentru tine si chiar am gasit lucruri dragute. Ultima oara mi-am luat doua bluze cu 19,8 bucata, drept ca aveau cate o dantela ca la guvernante pe care am executat-o (prefer lucrurile mai simple; una o am in poza cu ultima fusta lucrata si cealalta-i tot asa, dar alta culoare) si nu s-au scamost, nu s-au lungit si nici n-au intrat la apa cum am patit cu un pulover de 65 lei, spalat la 30 de grade, delicate si care inca o spalare si cred ca-l poarta fii-mea.

Eeee si sa ma laud si eu daca tot am trecut pe aici cu ceva cumparat de 2 saptamani. rade Intr-un chiosc a gasit serifu parfumul meu preferat, BU galben, cel care a aparut prima data. Erau doua sticle de 100ml asa ca ale mele sunt. wink E mirosul care-mi place cel mai mult. Do'nsoara de acolo ziea ca i le-a adus un furnizor. scratch

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de alinachiri Mar 29 Ian 2013, 10:24 pm

Sa le folosiți sănătoase! Si eu intru in magazine gen 3,8! Mai mult mi-am luat 2 perechi de blugi cu 20 lei/perechea!!! Ca sa nu mai zic de SH-ul meu preferat Humana-de la ei mi-am achiziționat 2 pulovere aproape noi ( unul cu eticheta de la mexx si altul h&m) si o Esarfa cu 10 lei (înainte e Craciun)!!! Si tot de la ei imi iau diferite bluzite sau fuste/ rochii pe care le modific eu dupa gustul meu! Nu am inteles niciodata de ce sa dai 100 lei pe o singura piesa vestimentare gen pantalon/bluza/fusta/rochie doar ca are o anumită eticheta! Prefer sa se aseze bine decat o eticheta de firma:)))! Scuze de offtopic!


Ultima editare efectuata de catre alinachiri in Mar 29 Ian 2013, 10:27 pm, editata de 1 ori (Motiv : Am scris de pe telefon si au iesit câteva greșeli:))
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 29 Ian 2013, 11:29 pm

Alina sunt in totul de acord cu tine!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de gabriela1554 Mier 30 Ian 2013, 12:05 am

nu mi-e rusinesa intru, tocmai asta ziceam. dar sunt multe care nu intra sau nu recunosc. am auzit chiar si vedete care intra si cauta haine vintage ca doar acolo le gasesc. stiu ca acolo e mai buna calitate, dar nu gasesc mereu ce caut
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de mariliv Mier 30 Ian 2013, 7:15 am

Eu intru intr-un astfel de magazin.Cel mai mare pret pe care il dau este de =3 lei.Asa mi-a cumparat f.multe cupoane de materiale sa am ce strica cand ma incearca"marele meu talent de croitoreasa".Cumpar numai de ce cred ca voi avea nevoie,parca as avea nevoie de ceva.
mariliv
mariliv
helper
helper

Numarul mesajelor : 34
Localizare : acasa
Data de inscriere : 15/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 30 Ian 2013, 5:06 pm

fetelor,care aveti lidl in orass~~!!
cine se ofera sa imi ia si mie cate un set de crosete gen cele mai sus?mai exact marimile celor de mai sus???sa mi le trimita prin posta contra cost???va rooog!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de alinachiri Mier 30 Ian 2013, 6:54 pm

Daca mai găsesc iti iau eu si vb pe privat!
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de danniela Mier 30 Ian 2013, 7:30 pm

Eu nu intru in astfel de magazine ca mi se pare ca is ieftine si...la banii mei...si vai da cum puteti sa luati toate gioarsele!!!!


Cred ca a-ti inteles nu???
Nu va spun ca va invidiez! Ca chiar nu pot merge, musai sa merg cu cineva local. Fii-mea a fost cu prietena ei si a venit cu poseta de piele, tricouri de firma pe care a dat 2 dolari si tot asa. Si nu is multe magazine sau nu le stiu eu, dar cand va aud ca luati fire si materiale imi vine... sa va bat!!! De ciuda ca nu am vazut pe aici.
Ca sa fiu on topic va spun sa va purtati cumparaturile cu placere!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Joi 31 Ian 2013, 8:24 pm

ma pot lauda si eu ca mi-am luat crosete???
nu am lidl in oras,dar cineva dragutz din alt oras s-a oferit sa imi caute,si mi-a luat!!!!!!!iuuuuii!!!!!am crosete!!!!! pupi
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 31 Ian 2013, 8:26 pm

Asa sint sufletele bune ! felicitari !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Joi 31 Ian 2013, 8:28 pm

aici am multe prietene care m-au ajutat atunci cand am avut nevoie,mulumesc muuuullllttt!!!!!tuturor!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 31 Ian 2013, 8:29 pm

Ma bucur mult ! kiss
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Giorgi Vin 01 Feb 2013, 8:02 pm

Am luat o gentuta care nu mai da bataie de cap la asortat Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 01 Feb 2013, 8:07 pm

Ce draguta e!!! love Cat ai dat pe ea? Sa o porti sanatoasa!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB