Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

+57
alinutza_andrei08
teisoara
marina40
Gabiuta
despina13cucli
arielas
Giorgi
mariliv
gabriela1554
violetas
Andante
Gabry_ela
piciul
oanaraluca
firicel
Liliana Solom
mari42
tiana
fizicuta
valentinadof
diada
Anita_Cristal
kitty_1973
canadianca50
bisisica bijuterii
Kristina
Day
Amalia T. Design
MihaelaT
amoni
symos
Chirrox13
emmancita
alinachiri
victoriacus
ema
Admina
stoy
ileana cosanzeana
sergiu valentin
tinap
Dodo-pui
irish05
letho
AlinaJ.Bijoux
flori balteanu
culea mirela
pufoi
mnarcisa
corina corina
danniela
Gianina4ever
SilviaDumitrescu
europolis
CCristinaC
Dorulet
MagdaMarin
61 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de oanaraluca Lun 31 Dec 2012, 12:58 pm

Magda esti o scumpete! Folie din aceasta imi trebuie si mie. Eu folosesc hartie de copt de fiecare data ca sa protejez tavile. Insa folia aceasta reutilizabila m-ar ajuta mai mult la portofel.
Daca se poate sa imi spui de unde ai luat-o si cand ti-as fi recunoscatoare!
La multi ani! Sa fiti sanatoase si sa aveti noroc!
oanaraluca
oanaraluca
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : constanta
Data de inscriere : 03/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de piciul Lun 31 Dec 2012, 2:34 pm

Si vrei sa spui ca daca pun aceasta folie(pe care de unde o pot cumpara? scratch ) cozonacii mei nu se vor arde in cuptorul meu minunat???!!! pale
Trebuie sa-mi spui secretul, doar vine anul 2013..adica are 13 in coada...nu vrei sa spun "cozonacii mei s-au ars ca e ...13"! hug
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Gabry_ela Mar 01 Ian 2013, 2:03 pm

Cozonacii s-au ars ca nu au stat langa ei. Vorbesc din proprie experienta. Mai ales in timpul sarbatorilor apar fluctuatii la presiunea gazului si... daca nu esti pe faza.... "castigi" nitica arsura.
avatar
Gabry_ela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 57
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Andante Mar 01 Ian 2013, 6:00 pm

Buna seara si la multi ani!
Pt cele inca interesate de aceasta folie, am gasit-o sambata trecuta (29.12.2012) in Lidl.Imi pare rau ca nu mi-am luat 2 buc, una pt tava mare si inca una pe care sa mi-o 'impart' eu cum doresc (de ex., 2 tavi mici de chec/cozonac).Am testat-o intr-o tava mica de cuptor electric, si am 'pliat-o' pe margini pana la dimensiunea necesara, si tot mi-a copt bine ceea ce am avut de copt...deh..nu m-am indurat s-o tai!
Andante
Andante
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 57
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Dorulet Mar 01 Ian 2013, 8:30 pm

Trebuie sa caut si eu,nu stiu daca la noi este,am fost la Lidl,dar n-am vazut.Mi se pare mai buna la buzunar decat hartia de copt.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4796
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de danniela Mar 08 Ian 2013, 7:45 am

Eu mi-am luat de imbracat, 2 rochite si o bluza!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

asta are margelute la gat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 08 Ian 2013, 10:09 am

Daniela, sunt foarte frumoase. Sa le porti iubita!
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 15 Ian 2013, 10:19 pm

Mie mi-a luat sotul cu 60 de ron o pereche de ghete din piele naturala.Cica sunt ieftine dar nu-mi plac de nici o culoare asa ca saptamana asta le pun la vanzare.zid zid


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si din seria ce am mai castigat anul asta va arat castigul primit azi prin curier. Valoare totala 655 ron.

O friteuza Moulinex



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O rama foto digitala Philips

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar bonus un MP3 player tot Philips

Philips (se pare ca aceasta marca se tine scai de mine e al 4 lea produs Philips castigat wink )


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Cum doresc sa-mi detartrez dintii sa-i fac albi stralucitori si sa-mi fac rafturi in pod o sa pun la vanzare o parte din ele ca sa am finantele necesare iar aceste dorinte ale mele sa nu afecteze deloc bugetul nostru. wink wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de oanaraluca Mar 15 Ian 2013, 10:29 pm

Magda ce de lucruri ai castigat!(asta daca am inteles eu bine) Sa reusesti sa le valorifici cat mai repede si sa-ti indeplinesti visele, mai ales ala cu organizarea podului!
off topic apropo de castiguri:saptamana asta am primit un bax de ulei prin curier. premiu obtinut prin tragere la sorti la un concurs din supermarket.
nu va suparati pe mine de offtopic da ma laud si eu ca n-am mai castigat niciodata. nu prea am noroc eu la chestii de astea.
oanaraluca
oanaraluca
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : constanta
Data de inscriere : 03/01/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 15 Ian 2013, 10:31 pm

Felicitari si la mai multe.Vezi daca participi se mai si casiga.Eu sunt deja obisnuita cu castigurile. wink rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 15 Ian 2013, 10:54 pm

Felicitari drafelor!!! Magda, da la fel de concursuri participi de tot castigi atatea> Sper ca nu te superi ca te intreb dar m-ai facut curioasa!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 16 Ian 2013, 6:59 pm

Ultimul nu era concurs,cu prin navigarea mea pe net am fost intrebata de o reclama ce premiu vreau sa aleg.
Dupa ce m-am asigurat ca nu trebuie sa cumpar nimic am ales ceva.
Iar din 16000 de inscrieri eu am fost aleasa.Scurt si la obiect. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 16 Ian 2013, 10:25 pm

Esti o norocoasa atunci. Eu nu prea am morocul asta!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 20 Ian 2013, 9:51 pm

Cum au am fost iar la shopping la mall (la cumparaturirile soacrei) m-am ales si eu cu niste ghete pe care le ador.Si cum sunt la reduceri au costat doar 24 ron.
Cat 2 pachete de tigari arse intr-o zi de o famile fumatoare. wink

Noi suntem amatori de reduceri ra o mare parte din incaltamintea noastra o luam in ianuarie /februarie cand se fac marile reduceri.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 20 Ian 2013, 10:07 pm

Magda,sa le porti sanatoasa si iubita! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 20 Ian 2013, 10:15 pm

Multumesc.Cand am ajuns la masina le-am si incaltat cu eticheta cu tot ca sa le testez pana acasa sa vad daca pot conduce cu ele. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Ian 2013, 10:44 pm

F. dragute Magda. Sa le porti cu placere!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de canadianca50 Lun 21 Ian 2013, 5:12 pm

Frumoase incaltari ! ar fi numai bune de gleznele mele dolofane !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de victoriacus Lun 21 Ian 2013, 5:28 pm

Magda,superbe ghetutele.sa le porti sanatoasa!
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de violetas Lun 21 Ian 2013, 8:49 pm

Sa le porti sanatoasa,Magda! Te invidiez ca poti conduce cu tocuri, eu nu pot. Imi iau pantofii cu toc in sacosa si ma schimb in masina. rade
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 21 Ian 2013, 8:53 pm

Va multumesc,eu conduc cu tocuri destul de inalte inca de cand mi-am luat permisul.Nu este greu pentru mine insa am remarcat ca imi cam stric pantofii cand conduc.
Mai ales cei cu toc micut sau adidasii.La calcai acolo unde sprijin piciorul de podeaua masinii.
zid zid
Cu astia inca nu sunt probleme. wink
Imi doream mult o asemenea pereche si uite asa mi-am mai indeplinit un vis. wink


_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 23 Ian 2013, 6:32 pm

Daca Magda si-a indeplint visul si are cizmele ce si le doream, am reusit si eu sa imi indeplinesc unul.
de foarte mult timp imi doream o foarfeca de croit profesionala si acum cateva zile am reusit sa imi iau una. Diferenta este foarte mare, se cunoaste ca e scula buna. Parca imi e ciuda ca am asteptat atat pana sa o iau.
asa arata:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 23 Ian 2013, 6:54 pm

Sa o folosesti cu placere si sa o pui cat mai des la treaba. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 23 Ian 2013, 7:32 pm

Felicitari Narcisa s-a tai sanatoasa muuulte materiale cu ea.
Ce marca este?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de emmancita Lun 28 Ian 2013, 6:42 pm

Ieri am luat si eu la pas magazinele cu reduceri si mi-am gasit o rochita fix pe gustul meu, daca as fi lucrat-o eu, as fi intarziat luni de zile sa o fac.E si capusita. De la 50 era redusa la 10 euro:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB