Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

+18
diada
Dorulet
Angelica18
Celya_f40
pufoi
tomari
denis21
georgeta.prnic
fiordaliso
Miniona
symos
dorinamisov
firicel
ikuta
mihaelavama
SilviaDumitrescu
europolis
romaya
22 participanți

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Dorulet Mier 25 Iul 2012, 4:06 pm

Multumim,Dorina,vei fi in gandul si inima noastra.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Dorulet Joi 26 Iul 2012, 10:29 pm

Uite ca a trecut si ziua de joi si chiar ne-am intalnit.Cine?Cinci doamne bine,asta e sigur.Si spre necazul celor care n-au ajuns,iata cateva imagini sugestive.Mai intai,experta Romaya ii explica atotcunoscatoarei Ikuta cum sta treaba cu un model:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Apoi,am trecut la discutiile pe care cinci prietene le pot avea cand se intalnesc fata-n fata pentru prima oara(nu cred ca va intereseaza ce a fost pe masa):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ghiciti cine e :Angelica si MihaelaVama,plus cele doua de mai sus.
Apoi a venit momentul plecarii(se apropia deja ploaia):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si la urma,baiatul care ne-a facut o poza,ne-a gasit stand pe o banca si a vrut sa ne mai faca o poza,in timp ce o asteptam pe Mariana:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper ca v-a placut darea de seama.Drept pentru care semnez:Dorulet


Ultima editare efectuata de catre Dorulet in Vin 27 Iul 2012, 8:17 am, editata de 1 ori
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de ikuta Joi 26 Iul 2012, 11:08 pm

Dora, vezi ca trebuie sa dai un miel!Este Mihaelavama ca sa stie fetele despre cine vorbesti!Si a fost foarte fain, asa ca ar trebui sa ne mai intalnim!
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de romaya Joi 26 Iul 2012, 11:23 pm

A fost fain ,ne-am distrat ,am povestit de toate ..am ras din orice rade si sa stiti ca am avut si admiratori Smile ..deh..suntem bine reprezentate si vrand-nevrand iesim in evidenta .. dama unu' tinerel tot vroia sa ne pozeze ..sigur ca l-am lasat ,cu conditia sa ne cuprinda pe toate .. rade

Am promis sa ne mai intalnim si sper sa se-ntample -FETE FAINEEEEEE bucurie
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Angelica18 Joi 26 Iul 2012, 11:34 pm

A fost super.Sigur trebuie sa ne mai intalnim.Va pup pe toate. kiss
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 26 Iul 2012, 11:36 pm

Doamneee ce va invidiez (in sensul bun) Bravo voua fetelor! prietenie

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Angelica18 Joi 26 Iul 2012, 11:38 pm

Silvia,data viitoare vii si tu.Te primim cu bratele deschise si cu flori in gara.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 26 Iul 2012, 11:44 pm

eehhh de n-ar fi fost asa departe..... wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de georgeta.prnic Vin 27 Iul 2012, 12:32 am

Doamnelor pupi pupi pupi pupi pupi pupi
Se vede ca v-ati distrat de minune,si ce frumos este la voi la Cluj bine
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Dorulet Vin 27 Iul 2012, 8:19 am

Scuze,obisnuita cu sora mea...am corectat.Sper sa le para rau celor care n-au venit.Imi pare tare rau ca Teodora a fost si nu ne-a depistat.Daca apucam sa citesc mesajul de la ea...
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de firicel Vin 27 Iul 2012, 4:38 pm

Ce fete faine!Si eu va invidiez si tot in sensul bun al cuvantului ca si Silvioara!Felicitari pentru intalnirea voastra!Eu va anunt cu durere in suflet ca "schimbul de experienta"la Cluj,pica anul acest.Poate anul viitor wink Asa ca nu scapati fara sa ma aveti si pe mine printre voi Smile Va pupacesc pe toate! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Dorulet Vin 27 Iul 2012, 4:41 pm

Nu-i nimic,Firicel,ne vom intalni noi.Poate se pune de-o mare intalnire spre toamna.Undeva...candva...
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de denis21 Vin 27 Iul 2012, 4:49 pm

Doamnelor ma bucur pt. bucuria voastra de a va fi intalnit. hug Imi amintesc de bucuria pe care am trait-o anul trecut cand m-am intalnit cu Firicel si am vorbit de parca ne cunosteam de-o...viata.
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de mihaelavama Vin 27 Iul 2012, 5:30 pm

fetele au postat pozele cu intalnirea inainte de a ajunge eu acasa. mi-a placut foarte mult si locatia, dar mai ales ”fetele”. ikuta, dorulet, romaya, angelica ma bucur ca v-am cunoscut si sper sa ne mai vedem ... pentru ca drumurile mele vor duce mai des catre cluj de acum inainte. kiss
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Angelica18 Vin 27 Iul 2012, 6:57 pm

Si eu sper si astept sa vad rezultatul la ce crosetai in parc cand am venit eu.Sunt sigura ca va fi super.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de fiordaliso Dum 29 Iul 2012, 11:54 am

Fetelor, am ratat intalnirea din pacate pentru ca a trebuit sa plec pe neasteptate si nu am avut timp nici sa mai intru pe net sa va anunt, si imi pare rauuuuu! Ma bucur sa va vad macar in fotografii, si sper sa fiu prezenta la urmatoarea intalnire. Acum, ca va cunosc din poze, poate va vad pe unele din voi la targurile de pe strada Corvin!
Este o initiativa frumoasa, si merita sa ne intalnim din cand in cand, sunteti minunate si de-abia astept sa va cunosc! love
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 50
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de ikuta Dum 02 Sept 2012, 10:32 pm

Fetelor am o mare, mare rugaminte la voi.Va rog sa cautati, cand aveti timp, la magazinele din apropierea voastra "lac de mobila"facut de TargovisteDaca gasiti dati-mi un mesaj sa-mi spuneti unde este sa pot merge sa cumpar.Am mare nevoie de acest lac, sa pot termina de finisat ultimele lucrari de decoupage. kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Angelica18 Dum 02 Sept 2012, 10:40 pm

Daca vad pe undeva te anunt.Ce-ti mai face mana?Poti sa lucrezi cu ea asa?
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de ikuta Dum 02 Sept 2012, 11:36 pm

nu foarte mult dar am inceput.Altfel incepeam sa o iau razna.Multunesc, te rog daca vezi pe undeva sa-mi lasi un mesaj.Am o gramada de lucrari la care trebuie sa le mai dau ultimul strat si nu mai gasesc lac zid
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de ikuta Vin 31 Mai 2013, 11:18 pm

Fetelor ce ziceti nu ne intalnim intr-o dupa masa?Nu am merita si noi o dupa masa petrecuta impreuna?Astept propuneri!Mihaela,cand vii la Cluj?
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 01 Iun 2013, 12:05 am

ikutaaa vezi ca vine si Celya40 la Cluj maine - poimaine

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 01 Iun 2013, 7:49 am

Astept sa vad pe cand va hotarati si,daca nu sunt in spital,vin cu mare drag ca mi-e dor de voi.Poate vin mai multe de data asta.Imi sunteti tare dragi si-mi doresc sa va intalnesc. kiss
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de ikuta Dum 02 Iun 2013, 6:12 pm

Mersi Silvioaro, ii dau mesaj cu nr meu de telefon, poate ne intalnim.Fetelor ce ziceti de 11 sau 12 iunie?ora 16 la Chios?
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de mihaelavama Lun 03 Iun 2013, 8:38 pm

eu vin la cluj in weekend cu o trupa la un festival de teatru in limba engleza in calitate de design director al piesei, dar fiind cu o colega si 14 copii voi fi foarte ocupata. mi-e dor sa va intalnesc! ... poate mai la vara daca mai faceti un targ al mestesugarilor vin sa va vad. kiss
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Dorulet Mar 04 Iun 2013, 10:22 am

Hotarati data,ora 16,Chios mi se par ora si loc rezonabile.Si sper sa vina mai multeeeeee!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj  - Pagina 3 Empty Re: Carte de oaspeti - Forumiste à la Cluj

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB