Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

+54
Anita_Cristal
Gianina4ever
bubu85
flori balteanu
europolis
laurin
Giobsy
IOANA 80
mimiady63
Eva
arielas
kitty_1973
Cristache
Tache Marilena
Dodo-pui
diblaru maria
Celya_f40
ema
gabyd
cristinamihaela
Admina
OvidiuS
denis21
emmancita
LORIMAR
alinutza_andrei08
irish05
tinap
MihaelaT
ikuta
piciul
Andata
MagdaMarin
clara birau
carmenco
danniela
AlinaJ.Bijoux
symos
vyky2010
culea mirela
Serban Valentina
Gabiuta
CCristinaC
samo99ro
firicel
dorina64
sergiu valentin
Day
SilviaDumitrescu
Dorulet
lennny
Angelica18
virginia
pufoi
58 participanți

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de firicel Dum 27 Mai 2012, 1:28 pm

Ziua buna dragelor fete care ati intrat mai tarziu kiss Am mancat de pranz si acum am intat sa va ciersc in timp ce-mi fierbe apa de cafea.
Lorimar,dulceata o faci cu bagatul capsunilor in zeama de var sau nu?Am avzut si eu ieri in piata si parca as vrea sa fac dar erau asa scumpeeeeeeeee...10 lei/kg.Oare o mai scadea pretul sau asta e?
Silvia,mi-au sosit cipicii asa ca fac poze si ii pun ,unde sa-i pun ,la ajutor?
Va doresc o zi minunata ! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 27 Mai 2012, 1:33 pm

Da Fircel la ajutor pupi pupi pupi pupi pupi

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de danniela Dum 27 Mai 2012, 2:29 pm

Ma bucur Lenny ca ti-am fost de ajutor love
Lrimar odihneste-te cand poti numai nu exagera ca mai sunt zile!! Iar statuie nu va face nimeni, spun din proprie experienta ca nu am avut cand ma dadeam cu capul de pereti si nici acum nu am cand nu mai dau nici doi bani!!!
Iii zic fetei, "ia uite ce sunt pe masa aia, caiete, pahare, de sters unghiile, suport de lumanari" la care ea zice "da, e casa de oameni normali" !!!
Mi-am pus a doua cafea, o beau cat se imbraca ea, si mergem la piata ca nu mai am fructe, apa, croncanele pentru dimineata. Cand vin imi fac o masca la fata si imi curat unghiile, am zis!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 27 Mai 2012, 2:47 pm

danniela pupi pentru fata ta. Imi place cum gandeste Bravo ei!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de LORIMAR Dum 27 Mai 2012, 3:15 pm

Firicel,nu stiu cum e cu zeama de var la capsuni,eu stiam ca se folosea la dulceata de nuci desi eu nu o practic nici acolo.Eu pun capsunile cu zahar sa stea peste noapte iar dupa ce le pun la fiert mai folosesc zahar vanilat si zeama de lamaie,oricum e inpropriu spus dulceata ca nu prea iese asa daca nu pui muuult zahar si cum prea mult zahar strica o sa iasa.....gem de capsuni!!! wink Si credeti ca nu se mananca?Ehehee...Nu stiu cat or fi in piata,si anul trecut tot din productia proprie am facut 20 de borcanele asa ca las fetele sa se sature bine de capsuni si restul le prepar.Noroc ca e un soi de capsuni productiv si se coc si in septembrie...soare sa fie...
Danniela,chiar nu exagerez pt ca le fac in voie si de voie... wink ,mai arunc un ochi la fete,mai fac cate ceva....bine ca pot iesi la aer curat in gradina ca nu stiu ce faceam daca stateam la bloc.... Laughing
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de firicel Dum 27 Mai 2012, 3:55 pm

Merci Lorimar!Si eu tot asa fac si-mi iese tot mai mult gem wink si nu ramane nemancat Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Day Dum 27 Mai 2012, 5:09 pm

Se mai pune?E tot cafea de dimineata,da?Am dormit ca un prunc!!!!!Vreo 40 de minute!!!N-am mai dormit dupa amiaza de cand eram.....la gradi si ma obliga doamna rade Parca vad ca la noapte stau la panda:)
Carmenco,de ce ,mama,m-ati admirat? rade merci Smile
Magda,super tare dansul piticeilor:)Felicitari ficiorului,si tie ca il ai Smile
Of...ce as vrea sa va iau pe toate la rand...ca tare-mi place gasca asta de aici:)Va pupicesc,sa aveti o seara reusita Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de carmenco Dum 27 Mai 2012, 5:16 pm

Day a scris:Se mai pune?E tot cafea de dimineata,da?Am dormit ca un prunc!!!!!Vreo 40 de minute!!!N-am mai dormit dupa amiaza de cand eram.....la gradi si ma obliga doamna rade Parca vad ca la noapte stau la panda:)

Am o colega de serviciu mult mai mare decat mine, peste 50 de ani are. Cand eram la camin, in grupa mijlocie cred, ea era contabila acolo si mai statea in locul unei educatoare cand avea treaba. O tin minte ca ne-a obligat intr-o zi sa dormim cu mainile sub cap, ca sa adormim mai repede, sa nu ne mai foim Smile . Din clipa aia am i-am purtat dusmanie pe viata si cand ma supara la serviciu ii reprosez rade . Si mai zicem "e copil, nu stie" dar eu nu o sa uit toata viata rade .

Day a scris:Carmenco,de ce ,mama,m-ati admirat? rade merci Smile

Pentru ca esti frumoasa si desteapta hug .
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de piciul Lun 28 Mai 2012, 5:56 am

Buna dimineata! Hai sus, sus! La treaba! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

bounce O saptamana buna, plina de zambete!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Day Lun 28 Mai 2012, 7:26 am

Buna dimineata,Piciule!Ce matinala esti asa,de lunea!Sarumana de cafea si mic dejun!
O saptamana perfecta sa aveti,fetelor:)
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 28 Mai 2012, 7:29 am

Buna dimineata!
Piciule multam fain de tratatie! Cornurile alea arata tare bine!
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de danniela Lun 28 Mai 2012, 8:41 am

Buna dimineata!
Eu am dormit azinoapte cu Costi Ionita zid zid , si nici macar nu imi plac manelele, o viata meeeeeeeeeeaaaa ca atat tin minte!!!! Mai si avea un apartament murdar si saracacios si-i ploua in dormitor (ploua la mine afara) . Imi beau cafeaua sa imi revin ca parca mi-o zis si multumesc foarte mult cand am plecat , de ce oare nu stiu, ca nu i-am facut nimica zid zid
Sa aveti o zi faina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Day Lun 28 Mai 2012, 8:43 am

rade rade rade Saraca de tine.....mi-e mila de somnul tau...sau lipsa lui,la asemenea cosmar!!!!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de lennny Lun 28 Mai 2012, 8:58 am

sunny Neata ,fetele!Multumesc de tratatie,piciule.Ce matinala ai fost azi !

danniela, sotul tau stie pe cine visezi tu noaptea? wink Smile Poate,Costi, iti multumea ca ia-i votat melodia la Eurovizion...

Sa aveti o saptamana plina de soare! sunny sunny sunny
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de culea mirela Lun 28 Mai 2012, 9:46 am

Buna dimineata tuturor la mine e cam asa, dupa cum spune Marina Voica .. Si afara ploua,ploua
Si-i trecut de ora noua
Noi vorbim cu mare arta
Despre una, despre alta

va doresc o zi frumoasa , spor la numarat banii ,facut copii wink sau spor la lucru
...dupa cum prezinta vremea cam astea sunt actiunile de astazi..
culea mirela
culea mirela
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 48
Localizare : constanta
Data de inscriere : 15/03/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de samo99ro Lun 28 Mai 2012, 11:01 am

Buna dimineata si o zi buna sa aveti! Ati auzit careva daca mai vine soarele anul asta? Deja mi s-a urat de ploaie...
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 28 Mai 2012, 12:07 pm

Buna dimineata va spun si eu si va invit sa bem un ceai impreauna , caldut pe
aceasta vreme ....ploioasa si rece ...parca e toamna tirzie.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi in continuare cu spor in realizarea proiectelor voastre ! hug

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de emmancita Lun 28 Mai 2012, 12:18 pm

Buna...ziua! Valentinaaaa, ce frumos!! Vin si eu la tine la cafea!( ceai) ! kiss
La mine e prea cald! mie imi place asa cald, sunt ca reptilele care stau la soare, as lua toata caldura daca as putea. wink
O zi frumoasa va doresc!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de denis21 Lun 28 Mai 2012, 12:57 pm

Buna fetelor!Tocmai ce am venit de la medicul de familie,am probleme cu gatul si mi-a amortit un pic partea dreapta a fetei.Mi-a dat reteta,sper sa nu fie nimic grav. Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 4246 Joi dupa-amiaza trebuie sa merg sa vada daca nu trebuie sa-mi dea programare la neurologie.Eu zic ca m-a tras un curent.A mai patit cineva asa ceva?Ce tratament ati urmat?
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 28 Mai 2012, 1:05 pm

Emmancita trimite-ne si noua soare .....si mie imi place mai cald dar la 25-30 grade nu la 35-40 , sper sanu se incalzeasca f f tare acum dupa vremea asta friguroasa... speram.... hug
Sper sa-ti placa ceaiul... rade rade
Denis21 multa sanatate .... da se intimpla si de la curent dar se rezolva cu tratament hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Lun 28 Mai 2012, 1:07 pm, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de carmenco Lun 28 Mai 2012, 1:06 pm

Neata fete!

Eu azi sunt in contradictie cu vremea. Mi+am pus fusta, scurtuta, bluza rosu aprins Smile , bratara si colier rosii (fir flavia) si ma simt excelent doar ca mi se inchid ochii putin Smile . Ca astept si eu soarele, e adevarat dar ma straduiesc sa nu mai bag in seama foarte tare vremea.

Denis, sanatate, refacere cat mai grabnica! pupi
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 28 Mai 2012, 1:11 pm

Carmenco , ai o tinuta care cheama soarele , foarte bine faci daca ne
mai imbracam si in culori inchise chiar ca vine toamna -iarna..... rade
V-as fi servit si eu cu o cafea acum la prinz, sa ne treaca somnolenta dar am zis ca
e prea multa dupa cele servite dimineata .... de aceea am facut ceai. hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Lun 28 Mai 2012, 2:24 pm, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de symos Lun 28 Mai 2012, 1:20 pm

buna fetele ............ce daca ploua si m-am udat de dimineata cand am dus copiii pana la piele rade ...............eteeeeeeee na pt azi stau acasa am inceput un ceva ce se vrea de vara .am reusit sa fac o cupa e prima din croseta .pana acum le faceam la andrele ...............si in ciuda vremii eu ii dau inainte cu sexosul meu sa vezi ca sunt gata cand o iesi soarele dama ...........................oare mai iese? sunny bucurie va pup pe toate
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de denis21 Lun 28 Mai 2012, 2:03 pm

Mersi fetelor de urari,sper sa nu fie probleme.Ma cam gandesc sa nu ajung la neurolog,sper sa nu... wink
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de danniela Lun 28 Mai 2012, 2:09 pm

Denis ai grija, o colega a fost diagnosticata cu pareza incipitori, i se strambase un pic fata, parca se lasase obrazul in jos daca imi amintesc bine. Era de la curent si stres, fuse-se suparata in perioada aia. Dar sa mor de imi aduc aminte cu ce s-a tratat. Nu lasa problema asa, daca nu simti fata, nu vreau sa te sperii ci doar sa iti spun sa ai grija de tine love love
Lenny nu am votat melodia lui ca nu mi-a placut, habar nu aveam ca e compusa de el, mi-a sugerat nu stiu care sa votez din patriotism, ceea ce nu mi se pare ok. Nu ma pricep la muzica si daca nu cade bine la ureche .... ce inseamna patriotism??? Poate la anul o sa scoata alta melodie si mai urata si din n motive sa ajunga la eurovision iar noi ca turma sa votam din patriotism!!! Ei hai mai bine sa facem ceva bine si sa avem merite! Parerea mea!!!
Carmen si eu is la fusta!!!! Si niste toaaaceee, si a trebuit sa merg pe jos... nu ma intrebati nimic!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (29) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (29)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB