Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Quilling - Arta de a rula hartia (12)

+21
Floren
gmiki1
myky7robc
anc@
claudia_sm
diana-s
annamaria26985
vmir
MagdaMarin
monatibi
vlavi
SweetEnci
MoniKozi
tantelu01
ikuta
SilviaDumitrescu
firicel
AlinaJ.Bijoux
aba
zarina28
monaistr
25 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de tantelu01 Vin 21 Oct 2011, 6:03 pm

Exact asa, cum spui tu vlavi. Am dat banii si pe un dispozitiv special in care sa bagi prforatorul si sa ai mai multa forta la apasare. Ce am patit cu el? A ramas perforatorul intepenit in el si de perforat tot n-a perforat. Mama lor de ustensile!!!!
Un weeken frumos la toate fetele! kiss
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Vin 21 Oct 2011, 6:27 pm

Ei, asta e! Mă oftic că nu am avut noroc şi... aştept să câştig la loto ( pentru asta trebuie să iei bilet?!) ca să îmi iau altele mai bune. Dar or fi altele mai bune? Eu am luat de acolo de unde mi-a recomandat vmir, iar ea a fost mulţumită. Eu... ghinion. Sad
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de SweetEnci Vin 21 Oct 2011, 6:48 pm

uff .. mamaliga lor de perforatoare. Si eu am doua stricate zid , un perforator simplu - model floricica care s-a blocat si blocat a ramas di tat ... si un perforator de margine, care perforeaza doar cand vrea. Am cumparat acum cateva zile un perforator de margine, de pe net si deocamdata sunt multumita de el, e ok .
Cand e vorba sa tai in linie dreapta niciodata nu tai cu foarfeca, ci cu un cutter, deoarece nu reusesc sa tai drept cu foarfeca oricat as incerca rade
Am mai facut cateva felicitari, azi va arat un omulet de zapada
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Modelul care se vede in josul felicitarii este facut de perforatorul nou, de care v-am pove.
SweetEnci
SweetEnci
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 46
Localizare : Mures
Data de inscriere : 13/09/2011

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de gmiki1 Vin 21 Oct 2011, 6:51 pm

nu toate sunt de calitate...eu una din foarfece,zig zag,care am luat-o tot cu 3 lei,am folosit-o la maxim anul trecut,taia foarte bine pana i s-a rupt un maner,am incercat sa-l lipesc dar de pomana,am incercat sa-l inlocuiesc,nu mai taie la fel,cred ca e vorba de noroc
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de aba Vin 21 Oct 2011, 6:53 pm

Gmiki, frumoase felicitarile imbunatatite, deja se vede ca ai acordat mai multa atentie. Spor mult in continuare.
Tantelu, da' ce ochi ai! Am crezut ca se vede asa din cauza ca e facuta poza din vreun unghi.... Eu nu presez deloc felicitarile dupa ce pun florile si nu m-am gandit ca se poate intampla sa se deformeze. Asa deci, mai am de invatat. Cand vrei sa folosesti perforatorul, ameninta-l ca-l duci inapoi, se pare ca nu-i place acolo. dama
Despre ustensile nu stiu ce sa spun. Nu am decat doua perforatoare amarate, pe care le-am folosit putin. Cu foarfecele am taiat dar m-am chinuit pana a iesit cat de cat bine, sa stiti ca am cam risipit si aruncat multa hartie.
Sa aveti mult spor, prietenie

Edit ca am trimis in acelasi timp mesajul.
Sweet, e frumos omuletul. pupi


Ultima editare efectuata de catre aba in Vin 21 Oct 2011, 6:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 21 Oct 2011, 6:55 pm

Eu sunt multumimita de tot ce mi-am cumparat pana acum. Nu sunt 100% ca nimic nu e perfect dupa parerea mea dar, totusi. Cu perforatoarele trebuie sa ma mai imvat. Am si eu dispozitiv din ala special cum zice tantalu dar nu l-am folosit decat de proba pt. ca nu imi dau seama cum sa mut cartonul sub perforator ca sa iasa contimu modelul pe intreaga latura a felicitarii. Asa le folosesc imvers, pe cele pt. bordura si merge destul de bine. Si daca folosesc carton putin mai gros decat cel obijnuit trebuie sa apas cu atata forta de imi e frica trec prin biroul pe care lucrez cu el. O ricum sper sa le folosesc cat mai mult timp pt. ca nu vrea sa dau f. des pe asa ceva.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Vin 21 Oct 2011, 11:36 pm

Sweet, îmi place tare mult modelul perforatorului tău.
Îmi trimiţi şi mie mesaj privat ca să-mi spui de unde l-ai comandat?
Ei, hai că s-a mai îndurat fiică-mea să îmi mai transmită o fotografie. Acesta e un mic dar pentru o prietenă foarte dragă mie.
Rama ar fi trebuit să aibă şi sticlă, numai că eu, din exces de zel, am început să lipesc floricelele pe care ataşasem şi mijlocul fără să iau în calcul că se înalţă modelul. Aşa că... am renunţat la sticlă, am păstrat tablouaşul pentru mine, iar ei i-am făcut unul cam tot aşa, dar fără mijlocul florilor ataşat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de SweetEnci Vin 21 Oct 2011, 11:52 pm

Foarte dragute sunt floricelele, imi place cum a iesit "darul" ... bv kiss ti-am trimis pm
SweetEnci
SweetEnci
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 46
Localizare : Mures
Data de inscriere : 13/09/2011

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de aba Sam 22 Oct 2011, 12:12 am

Frumos tabloul, aplauze Sigur o sa-i placa prietenei tale.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 22 Oct 2011, 12:19 am

foarte frumos tabloul dar si cine e in tablou (tu care esti ? wink )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Sam 22 Oct 2011, 12:56 am

Cea micuţă, topită de dragul prietenei mele. flower Eu sunt bruneta. Să vă zic: Am cunoscut-o în urmă cu 4 ani şi mai bine, pe un forum. Din prima mi-a plăcut pentru că e un om deosebit, are un fel dea gândi şi de a scrie care m-a cucerit. Am devenit amice de forumeală, apoi am descoperit că avem oarece afinităţi şi i-am propus să fim prietene. Ea a spus întâi DA cu gând că e o prietenie ca oricare alta, de dragul scrisului , dar în timp am devenit realmente atât de bune prietene încât acum îmi spune că eu sunt singura fiinţă pe care şi-ar fi dorit-o ca soră. Am utat să vă zic: Ea e din Timişoara, eu din Brăila, nu am reuşit să ne vedem niciodată face to face până în vara asta când mi-a făcut surpriza să bată atâta drum cu trenul (deşi ea e destul de bolnăvioară), şi să mă trezesc cu ea la uşă.
Acum doi ani fata mea a avut nevoie să meargă la Timişoara să fie consultată de un medic de acolo pentru că are nişte noduli la sân.
Carmen s-a oferit să o găzduiască şi să o ajute să ajungă acolo unde trebuia.
Of, ştiu că sunt of topic, dar... simţeam nevoia să vă împărtăşesc bucuria de a descoperi în lumea pixelilor UN OM. Şi dacă veţi avea răbdarea să mergeţi la topicul "ce muzică ascultaţi acum" la pag 15, veţi găsi un mic filmuleţ pe care i l-am făcut cadou eu şi fiică-mea în urmă cu 2 ani. Îmi cer scuze că am scriiis...
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de claudia_sm Sam 22 Oct 2011, 11:06 pm

Sweet... vreau si eu PM cu site-ul, daca nu e cu suparare.
Vlavi... imi place tabloul tau. Prietena ta va fi incantata de el.
claudia_sm
claudia_sm
helper
helper

Numarul mesajelor : 13
Localizare : satu mare
Data de inscriere : 11/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de Floren Dum 23 Oct 2011, 10:07 am

vlavi a scris:Cea micuţă, topită de dragul prietenei mele. flower Eu sunt bruneta. Să vă zic: Am cunoscut-o în urmă cu 4 ani şi mai bine, pe un forum. Din prima mi-a plăcut pentru că e un om deosebit, are un fel dea gândi şi de a scrie care m-a cucerit. Am devenit amice de forumeală, apoi am descoperit că avem oarece afinităţi şi i-am propus să fim prietene. Ea a spus întâi DA cu gând că e o prietenie ca oricare alta, de dragul scrisului , dar în timp am devenit realmente atât de bune prietene încât acum îmi spune că eu sunt singura fiinţă pe care şi-ar fi dorit-o ca soră. Am utat să vă zic: Ea e din Timişoara, eu din Brăila, nu am reuşit să ne vedem niciodată face to face până în vara asta când mi-a făcut surpriza să bată atâta drum cu trenul (deşi ea e destul de bolnăvioară), şi să mă trezesc cu ea la uşă.
Acum doi ani fata mea a avut nevoie să meargă la Timişoara să fie consultată de un medic de acolo pentru că are nişte noduli la sân.
Carmen s-a oferit să o găzduiască şi să o ajute să ajungă acolo unde trebuia.
Of, ştiu că sunt of topic, dar... simţeam nevoia să vă împărtăşesc bucuria de a descoperi în lumea pixelilor UN OM. Şi dacă veţi avea răbdarea să mergeţi la topicul "ce muzică ascultaţi acum" la pag 15, veţi găsi un mic filmuleţ pe care i l-am făcut cadou eu şi fiică-mea în urmă cu 2 ani. Îmi cer scuze că am scriiis...

Ahaaaa, deci ea este prietena ta, cea care iubeste caii!!! Si eu ii iubesc! Si stii bine(dupa coment-urile mele de la poeziile tale) ca imi place tare mult cum scrii ! Sa fiti sanatoase- tu, fata ta si prietena! kiss
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Dum 23 Oct 2011, 10:10 am

Mulţumesc, Floren! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Şi ţie, asemenea!.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 23 Oct 2011, 12:05 pm

valavi Toate gandurile bune de maine catre voi. M-ai emotionat hug

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Dum 23 Oct 2011, 12:17 pm

Ştii, Silvia, eu încă mă mai emoţionez la gândul că AM O PRIETENĂ. De ce? Pe la vreo 18 ani, o vecinică de bloc, de-o seamă cu mine, părea că-mi e cea mai bună prietenă. S-a dovedit a nu fi aşa. Ei, cu mintea mea de copil de-atunci, mi-am promis că niciodată nu voi mai avea o prietenă - cu sensul de a face confidenţe cuiva, de a lăsa garda jos, cum se spune. A trebuit să treacă un car de ani şi... iată, acum mă pot lăuda că mă simt fericită să am din nou o prietenă.
Dacă vi se pare că aceste postări nu-şi au locul aici, vă rog să le ştergeţi.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de aba Dum 23 Oct 2011, 12:37 pm

O felicitare aproape terminata. Scrisul l-am pus provizoriu pana-mi cumpar o stampila, dar eram curioasa cum arata, ceva nu-mi place. Poate imi dati voi o idee. Daca nu scriu mi se pare prea gol in cele doua colturi si nu stiu ce altceva as putea pune.
Mult spor fetelor, hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Dum 23 Oct 2011, 12:44 pm

Aba, dar dacă ai veni din capetele florilor de sus cu câte o panglică?
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de aba Dum 23 Oct 2011, 12:50 pm

De la cele doua flori mici? E o idee. Si tot uitandu-ma la poze imi dau seama ca ar arata mai bine daca as face ceva si la mijlocul florilor... Multumesc Vlavi, pupi
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Dum 23 Oct 2011, 12:51 pm

Pune scrisul pe mijloc şi pănglicuţe pe lateral. Dar cred că ar trebui să nu fie la fel de late ca la funda de la clopoţei.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de monatibi Dum 23 Oct 2011, 12:58 pm

mie imi place asa Smile
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de aba Dum 23 Oct 2011, 1:00 pm

Multumesc Mona, nu vreau sa o incarc dar cu scrisul meu... pupi
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de monatibi Dum 23 Oct 2011, 1:05 pm

sa-l vezi pe al meu,e groaznic,tu ai scris frumos.
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de vlavi Dum 23 Oct 2011, 1:26 pm

Şi eu zic că aba scrie frumos. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 23 Oct 2011, 1:46 pm

Aba si mie imi place scrisul tau dar nu imi place unde l-ai pus. Parca e ceva in plus pe felicitare. Eu zic ca merge la mijloc. Iar la floricele poti pune cate 3 fasii de culoare galbena rasucite strans. Cam asta vad eu acum pt. felicitarea ta. Oricum, e f. draguta. hug


Ultima editare efectuata de catre AlinaJ.Bijoux in Lun 24 Oct 2011, 12:26 am, editata de 1 ori
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling - Arta de a rula hartia (12) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - Arta de a rula hartia (12)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB