Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Desen, acuarela, ulei, acril... 2

+70
greieras
raluk0182
Laczak
aurishta
adina_lg
feerya
trandafiras78
saharra
Buburuza
vlad_mom
aisha
ioana soare
danabarbu2007
mlizeta
LRodica
Gabica
Dorulet
piciul
Geta_63
lelia40
AcidoR
valentinadof
deosebita1
MihaelaT
crina dantes
ciucamona
rivka
Crissy86
dorinami
mari42
bisisica bijuterii
sergiu valentin
maddy29
emilia-elena
Aghata
emmancita
carmendana
Snow Butterfly
denis21
diaviviane
dede2988
anc@
aalexander
Lucia.BlueFlower
alinuta96
Celya_f40
Panea Laura
LupulHaski
cillywilly
irinaroscacreations
Angelica18
Pui_dEuropolis
myky7robc
Admina
Dodo-pui
vlavi
smihaelaviorica
Artadar
corina corina
camelia84
clodi
AlinaJ.Bijoux
marina40
pufoi
Gianina4ever
RamonaM
tinap
Gabiuta
bela gio
Giobsy
74 participanți

Pagina 6 din 16 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Urmatorul

In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de tinap Joi 06 Dec 2012, 6:03 pm

Bela gio,Cilly,super creatiile voastre!Adevarate artiste!
Bela gio,nu faci si tu niscai cadouri,acum de Craciun? rade
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de maddy29 Mar 11 Dec 2012, 6:51 pm

Pictura nu prea imi iese dar ma pricep mai bine sa desenez in creion..Sunt uimita de aceste picturi...multitudinea de culori iti atrage privirea....Chiar ai talent!!!!Bela.
maddy29
maddy29
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Localizare : romania
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de sergiu valentin Mar 11 Dec 2012, 7:29 pm

Superbe flori ,aduc caldura pe frigul de afara ! Flowers
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 59
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Celya_f40 Mar 11 Dec 2012, 10:12 pm

Bela, vin la tine sa-mi dai lectii!!! Ce romantice sunt tablourile tale, numai trandafiri.....de ce numai trandafiri?
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mier 12 Dec 2012, 9:02 am

cillywilly a scris:noi emotii]

Interesante tablourile tale, cillywilly.
Mie imi place cel mai mult cel cu bambusii.
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de mari42 Mier 12 Dec 2012, 10:54 am

Bela, sunt superbi trandafirii toti, dar cei galbeni sunt de-a dreptul suuuuperbi!
mari42
mari42
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 226
Varsta : 54
Localizare : bacau
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Mier 12 Dec 2012, 8:12 pm

Cadourile vin la copii cuminti.
Primii 5 care se inscriu pe lista mosului primesc si de la mine un cadou.

Asta sunt lucrate in ultima vreme:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Simona

bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de carmendana Mier 12 Dec 2012, 8:32 pm

Wow! Sunt SUPERBE! kiss
pai cine nu si-ar dori un cadou de la tine?
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Mier 12 Dec 2012, 8:44 pm

Pe bune ca nu am glumit.
Mosul asteapta inscrieri pe PM.
Nu fiti timide ca nici nu stiti ce pierdeti.
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Vin 14 Dec 2012, 9:16 am

Dragele Mosului (va stiti voi care ati fost cuminti)

Ati reusit sa-l puneti pe spiridusul Mosului in dificultate.
Unde sunt vremurile de altadata cand cele mai frumoase flori erau rosii, roz, galbene?
Unde sunt culorile traditionale de Craciun?
Cerintele au fost ciudate ca sa spun asa: una alba, trei mov, una multicolora (cred ca de la soare ti se trage).

Va anunt ca Mosul si spiridusul lui au rezolvat problema cum s-au priceput ei mai bine si tablourile sunt in curs de impachetare.

Mos Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de tinap Vin 14 Dec 2012, 12:40 pm

Mosulica Simonica,esti un mos intelept si cu inima mare,generoasa,asa cum ii sta bine unui adevarat Mos!Sa ne traiesti multi ani!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de dorinami Vin 14 Dec 2012, 1:30 pm

Sunt superbe tablourile...am ramas fara cuvinte...!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Mar 18 Dec 2012, 1:34 pm

Mosul va aduce pachetele in cateva zile. Urmariti cutia postala.
Si mai are mosul o rugaminte: A nu se deschide decat in dimineata de Craciun. Pana atunci stau cumintele sub brad.

Multumesc
Simona

PS Tinap n-ai cumva un nr. de tel. ca sa pot stabili o intalnire cu mama ta. Ca n-are rost sa-l pun la posta. Merci
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Admina Mar 18 Dec 2012, 2:40 pm

Bela, superbe tablouri, cum ne-ai invatat. Flowers
Va rog niste sfaturi, ca pentru o incepatoare de la 0. Am luat panza, pensule rotunjite si plate din par natural si vopsele acrilice: alb, negru, rosu, galben, albastru si vreau sa incerc sa ma joc cu ele. Ce trebuie sa stiu? Se pregateste cumva panza? Ma gandesc sa dau un fond intr-o culoare pala? Asa se face? As vrea ceva abstract. Cum e mai bine, sa incerc intai pe hartie sau e diferit pe panza?
Aveti cumva un tutorial de baza (daca stiti ceva bun, bine explicat, daca nu am sa mai caut pe youtube)? Merci in avans.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Mar 18 Dec 2012, 3:00 pm

Buna ziua Admina
In primul rand eu lucrez florile in ulei. Acrilice mai folosesc doar pentru fundal doar pentru ca se usuca mai repede. In ultima vreme nu am prea folosit.

Apoi spui panza, la metru sau pe sasiu? Pensule din par de porc? Acrilicele in recipiente mari?
De fapt le-ai luat de la Lidl nu?
Cat de mare e panza?
Da-mi cateva detalii.

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de denis21 Mar 18 Dec 2012, 9:45 pm

Super tablourile!Imi imaginez fetele cuminti wink ,in dimineata de CRACIUN kiss . Vor spune - BINE AI VENIT MOSULE!Cine nu s-ar bucura de un asemenea dar din suflet!Felicitari, ai un suflet mare! hug
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Admina Mier 19 Dec 2012, 11:23 am

Bela, panzele sunt grunduite, pe rama de lemn stabila, cu 8 pene pentru intindere (nu sunt prea sigura cum arata penele, ca nu le-am vazut in set (inca e nedesfacut, ca nu stiu unde sa incep operatiunea asta si unde sa le intind). Sunt de 18*24; 24*30; 30*40;40*50; 50*70 cm. Vopselele au 100ml cele de la magazin si am mai luat unele online Darwi care au 80ml. Nu le voi amesteca intre ele, doar pe cele de aceiasi firma. Setul de pensule arata asa si nu scrie decat peri naturali.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce ma sfatuiesti, in materie de culoare? Cu cele 5 culori (ma rog, doar 3 sunt culori, de fapt) pot obtine orice nuanta sau sa cumpar nuante in cantitati mai mici? Spre exemplu mi-ar placea sa pictez mov/ lila/ violet. love As vrea sa donez unul (bine, depinde mult si cum iese) pentru sala unde merg la niste cursuri (mai sunt picturi naive acolo, deci nu ar fi chiar deplasat).

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Crissy86 Mier 19 Dec 2012, 10:17 pm

Pot să-mi spun și eu părerea dacă nu supăr pe cineva. Cu cele trei culori pe care le ai nu vei putea obține prea multe combinații. Culorile cred că sunt cele mai uzuale, roșu oxid, galben de crom și albastru ultramarin. Dacă vei amesteca galbenul cu albastrul sigur nu vei obține un verde smarald sau dacă pui roșu cu albastru nu obții violet de cobalt. De asemenea dacă amesteci alb cu albastru ultramarin nu obții albastru ceruleum ș.a.m.d
Poate ar fi bine să cumperi un set de vopsele acrilice la tuburi de 25ml, sunt acum în ofertă la Lidl.
Crissy86
Crissy86
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Admina Joi 20 Dec 2012, 11:47 am

Merci ca mi-ai zis. Merci De asta ma temeam si eu, desi nu aspir spre nimic complicat, vreau totusi nuante frumoase si adiacente. Ma gandeam la ceva simplu, in acest gen, in nuante de mov:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Joi 20 Dec 2012, 1:24 pm

Culorile reci pe care le-ai mentionat sunt potrivite intr-o atmosfera mai calda.
Culorile calde din ultimul mesaj (si pe care eu personal le prefer) sunt mai placute ochiului aducand in atmosfera lumina verii si lanurile de grau cu maci.

Am inteles ca vrei abstractiuni.
Dar cauta pe youtube Donna Dewberry caci are o metoda de pictura mai usoara si mai rapida. Doar ca pensulele din par de porc nu sunt potrivite. Are la magazinul mai sus mentionat un set de pensule potrivite pentru aceasta metoda (cele sintetice plate).
Culorile de la magazin cele 24 sunt f.bune pentru pictura one stroke (Donna Dewberry). Cele din recipiente mari pot fi folosite la fonduri (fundaluri)

Spor la pictura. Si sa nu fii timida sa ne arati.

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de mari42 Joi 20 Dec 2012, 1:57 pm

Buna, va scrie una din fetele cuminti la care Mos Simona- Bela, le-a trimis cadourile deja, multumesc mult si tot respectul pentru gestul facut, incredibil as putea spune... in aceste vremuri..tot respectul ...sa ne traiesti mosule! sa ai parte de cele mai frumoase sarbatori de pana acum sa dea bunul Dumnezeu !
mari42
mari42
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 226
Varsta : 54
Localizare : bacau
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Joi 20 Dec 2012, 2:42 pm

Mi-a facut placere.

Sarbatori fericite si un an nou bun cu impliniri si multa dragoste

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de rivka Dum 23 Dec 2012, 1:00 pm

Buna , wink multumim de cadou e superb ,eu nu am fost acasa si fetele au desfacut repede cadoul de la Doamna Craciun hug ,fata care deseneaza si ea s-a ambitionat si ne-a spus ca nu se lasa pana nu picteaza si ea asa de frumos ,a douazi a plecat cu sora ei mai mare si si-a cumparat panze si culori acum astept sa vad ce-o iesi wink
multumim side imboldul dat fetei Merci
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 53
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Dum 23 Dec 2012, 4:09 pm

Imi pare bine ca sunt inspiratia fetei. Sunt convinsa ca va obtine rezultate foarte bune. Secretul este 1% talent si 99% munca.
Dar rezultatul va unge cu lumina sufletul oricui se va uita la tablourile ei.

Va urez sarbatori in pace si liniste cu familia asezata in jurul mesei de Craciun.

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de bela gio Dum 30 Dec 2012, 3:29 pm

A venit tiganca florareasa cu flori pentru toate fetele.
Sa fiti frumoase si fara frica in anul ce vine. Nu poate fi in totalitate rau.
Prima mea iubire:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In memoria mamei:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Desen, acuarela, ulei, acril... 2 - Pagina 6 Empty Re: Desen, acuarela, ulei, acril... 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 16 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB