Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

+88
Giobsy
denis21
bumbu antonia
aurahd
aleinad
obanceacristina
aurag14
deea_2kz
dorinamisov
Dodo-pui
ALICET
ivanoiuadela9
irinel62
cld
zorzonica_z
kitty_1973
Abinusu
georgeta.prnic
godeta
corina corina
daniela67
claudiana
delfin
Gianina4ever
gretty
b_blondutza18
tinap
snk_lorelay
ragazza
ionela stefan
valy_tud
amoni
CCristinaC
feliciagl
dorina64
licuta
Kristina
violetas
andrei aura
dadina
lenus70
alinutza80
fish
anca_criss
mariaz_09
canadianca50
alessia2007
mnarcisa
Uca
Admina
Gabriela_2011
virginia
lennny
firicel
elena_florescu
chis mioara
murca
lady
letho
LORIMAR
geo
first_sister_diana
danniela
raluca1234
anc@
Serban Valentina
crina68
anamaria79"
iuliana72
europolis
anasia
vasilica
danielabordei
mykya
valih
cozma felicia
mishou
rucsy
SilviaDumitrescu
arianalaura
samo99ro
romaya
kmn
emmancita
myky7robc
Octa75
emi
brunettzzica
92 participanți

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Gabriela_2011 Joi 03 Noi 2011, 3:02 pm

Uca: - te rog sa privesti cu atentie blogul, exista banner, iar daca dai click pe el ai sa observi ca exista si link! in caz ca nu il gasesti iti indic si locul: dreapta jos (cu toate ca ti-am trimis email cu imagine in care este clar vizibil banerul)

Probabil ca singura chestie care te-a deranjat a fost ca nu ti-am cerut voie!

Bannerul va sta pe blogul meu pana diseara cel tarziu la 18-19 cand ajung acasa si am sa il scot.

Nu este nici o problema ca ai sters link-ul catre blog, maca asa stiu ce inseamna fairplay aici.

Succes!
Gabriela_2011
Gabriela_2011
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : de
Data de inscriere : 01/04/2011

http://gabriela-artsylife.blogspot.com/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Uca Joi 03 Noi 2011, 3:13 pm

Nu sunt singura care nu a găsit bannerul pe blog,după cum observi şi în subiectul acesta pe care l-ai deschis, remarca Adminei:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Probabil l-ai adăugat după atenţionări. Eu una nu l-am văzut, altfel nu îţi stergeam link-ul.
Promovăm şi apreciem iniţiative ca şi cea pe care ai avut-o cu lecţiile despre croşetat, dar regulile trebuiesc respectate iar eu am acţionat în consecinţă.


Te rog să nu mai scri cu altă culoare căci încalci, din nou, regulamentul.

Mulţumesc.

Edit: eu nu am primit nici un mail Exclamation






Ultima editare efectuata de catre Uca in Joi 03 Noi 2011, 3:19 pm, editata de 1 ori (Motiv : completat)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Admina Joi 03 Noi 2011, 3:14 pm

Gabriela, folosirea colorilor este rezervata moderatorilor si administratorilor. Ai postat 3 mesaje pe acest forum si sunt toate cu trimitere catre blogul tau si cu samanta de cearta. Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi, daca te intereseaza sa iti promovezi blogul afla ca nu esti prima si nici ultima persoana, zeci de alte forumiste au inceput asa si au primit avertizari. Ai rabdare, obisnuieste-te cu aceasta comunitate si apoi o sa-ti recunoastem si talentele, calitatile. Fiind nou venita nu te astepta sa te lasam sa ne incalci Regulamentul. Nici eu si nici Uca nu am vazut banner-ul respectiv pentru ca nu era, in momentul postarii. Daca l-ai adaugat foarte bine, vom lasa link-ul, dar poti sa vorbesti frumos, eu una te-am rugat, nu am avut un ton de scandal si o atitudine ostila, totusi tu asa ne-ai raspuns. Mai gandeste-te!
Am mutat postarea la acest subiect si am adaugat link-ul.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 03 Noi 2011, 4:16 pm

Crina !
Cred ca ai putea sa adaptezi ceva modele pentru rochita fetitei tale de aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sau de aici :https://picasaweb.google.com/116842428581913688786/SukienkiIKomplety?authkey=Gv1sRgCOSAr6Dg7qnpQw

hug hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 4:49 pm

Asa fratilor, sa mai vorbim si de ale noastre ca ma zapacisem de tot...credeam ca am gresit topicul....multa cearta brrrrrrrrr...
Valushka te pup!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Joi 03 Noi 2011, 5:12 pm

Crina, uite inca 2 modele pentru domnisoara Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 5:44 pm

Romaya,superbe sunt!
Saru-manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de europolis Joi 03 Noi 2011, 5:49 pm

Crina sa o faci pe prima ca e superba pupi
Multumim Romaya kiss


Ultima editare efectuata de catre europolis in Joi 03 Noi 2011, 5:50 pm, editata de 1 ori (Motiv : greseala editare)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Joi 03 Noi 2011, 6:25 pm

Da, cea fodrata e deosebita ,o am in vedere la primavara.. pentru o domnisoara absolventa Smile
Cred ca ar trebui facuta initial fusta rochiei din plasa si pe randurile plasei prinse randurile de volane ,ca sa nu fie prea suprapuse ...voi ce ziceti ?
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 6:47 pm

Io zic,Generaleaso,sa-mi dai indicatii cat mai multe!Ca-mi prind urechile!
Cam cat material o intra?
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Joi 03 Noi 2011, 7:03 pm

Io zic ca, poti incepe de la gat -cum iti place tie asa mult ... pupi conform schitei puse de Lenny mai-nainte.Partea de sus model de picioruse mari si fusta - un trapez din plasa usor evazat adica, pe care potrivesti randurile de volanase cat sa se acopere putin intre ele ... eu asa as face .. Smile
kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 8:05 pm

In afara de faza cu trapezu" am inteles tot!
Am vazut ca sunt 3 tipuri de volane!
Oricum pe silueta fiica-mii ar arata super!( Codru e mai slaba decat fata asta).
Dar e munca titanica,desi e o bijuterie de rochie...o sa fiu in stare sa o fac?Parca mi-e frica Sad Cat o intra? La un fir putin mai gros ca Flavia?
Romaya, te pup si multumesc inca odata!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Joi 03 Noi 2011, 8:52 pm

Trapezu'= cand ajungi cu partea de sus in zona curelei din poza (sub sani) continui cu modelul plasa =gaurele ,acuma vad ca-l ai si si in schema Smile ,gaurele pe care le cresti pe parcurs cat sa fie usor evazata si sa o incapa ..
2 tipuri de volane le faci direct pe randul de plasa ,numai la cel cu floricele e mai complicat : faci o mie Smile de floricele prinse intre ele cu cele 6 ochiuri de lant si apoi le faci cele 2 randuri de margine ,cu al doilea le prinzi de plasa fustei.
Material nu cred ca intra foarte mult comparativ cu o rochie normala, volanele se suprapun putin ,plasa in plus nu cred ca ia mult material ..si apoi o faci scurta ..io zic ca in jur de 400 de Flavia ar fi suficient ,nu stiu alt fir..
Sigur esti in stare s-o faci ,merita efortul ca prea-i deosebita..
Asa ca :" ne mobilizam,facem echipa,tragem tare si batem tot " rade
kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 8:59 pm

Nu pot Generaleaso sa te dezamagesc!
Doar imi esti profa de crosetat de ceva timp! Rochia asta chiar este un examen!!! Sarut dreapta pentru frumoasele incurajari!!!
In privinta materialului,nu cred ca merge degradeul, poate o incarca prea mult!
Am bumbac destul!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de kmn Joi 03 Noi 2011, 10:00 pm

crina, romaya....dati bataie ca apoi vin si io wink
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 10:17 pm

Romaya, merge firul acesta?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Joi 03 Noi 2011, 10:48 pm

crina68 a scris:Romaya, merge firul acesta?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Poate ca intr-adevar o prea incarca degrade-ul .. scratch e destul de complicata rochia si fara ajutor ..cred c-ar fi mai potrivit un uni deschis,clar, care sa puna in evidenta modelul .. degradeul aluneca privirea ..zic eu pupi

P.S - domnisoara-nepoata-mea o vrea violet .. Smile


Ultima editare efectuata de catre romaya in Joi 03 Noi 2011, 10:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare text)
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Joi 03 Noi 2011, 10:55 pm

OK
Multzam de sfat! pupi pupi pupi pupi


Modelul ales de tine ,Romaya, este bestial!Imi place fff mult si m-a convins!Ramane de vazut cat de talentat e neamtu( adica io rade )
Fii-mea este a opta si mi-a spus aseara ca o vrea gri, mai mult, ca ar accepta( daca ii va place cum iese) sa fie rochita de banchet!
Iar eu;in clipa asta ,nu stiu sa fac decat partea de sus rade

Bumbac,mai am: verde deschis(nuanta modelului),lila,visiniu,kaki,albastru inchis,negru(Flavia sau ca Flavia)
Codruta este o satena cu ochii verzi-cenusii!

Si inca ceva: Din degradeul acela,cam ce ar merge lucrat? Ce ziceti voi?
Octa mi-a dat ideea de o tunica cu modelul acela arabesc( semicerc) pe fata!Mi-a dat si ceva modele si o pupi

crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 04 Noi 2011, 3:49 pm

Ma poate ajuta cineva cu diagrame pentru pestisori?
Am nevoie de cateva aplicatii la un "ceva"
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Vin 04 Noi 2011, 4:34 pm

Crina, daca fata vrea gri -asa sa fie Smile Flavia are niste gri-uri... frumoase wink si daca-i vorba de banchet ,poti adauga ceva matase sau fire lucioase la culoare ,cu care sa tivesti volanele si eventual marginea decolteului ,maneci ..etc ..iti vin tie idei.. pupi
Dac-o lasi pana la primavara putem face sezatoare cu modelul asta .. rade
Din degrade merge o tunica sau bolero..etc , modelul sa fie simplu ,poate fi chiar plasa -arata foarte bine ..
Cateva inspiratii .. Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de cozma felicia Vin 04 Noi 2011, 4:42 pm

Crina,fa-i o culoare care sa-i scoata ochii in evidenta(desi nu cred ca mai este nevoie) iar Octa are dreptate cu degradeul(merge super modelul acela arabesc).
cozma felicia
cozma felicia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 733
Varsta : 67
Localizare : Ovidiu-Constanta
Data de inscriere : 21/09/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Vin 04 Noi 2011, 7:42 pm

Madam la General,sa traiti! pupi pupi pupi pupi

Felicia multumesc de sfaturi! pupi pupi pupi pupi


Ultima editare efectuata de catre crina68 in Vin 04 Noi 2011, 11:56 pm, editata de 1 ori
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de alessia2007 Vin 04 Noi 2011, 11:50 pm

mnarcisa a scris:Ma poate ajuta cineva cu diagrame pentru pestisori?
Am nevoie de cateva aplicatii la un "ceva"

Acest peste este aplicat, pe pagina 2 sunt instructiunile. Sper sa nu gresesc cu linkul.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
alessia2007
alessia2007
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 42
Localizare : arges
Data de inscriere : 14/01/2010

http://angelicalucreaza.blogspot.com/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 12:23 pm

Conform principiului, putine idei,dar fixe,iacata ce model arabesc imi iese:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de myky7robc Sam 05 Noi 2011, 12:30 pm

crina, dar tu ma uimesti cu rapiditatea, cred ca numai ce te gandesti si deja sunt gata vreo 10-20 de randuri.
Si unde mai pui ca este si f elegant tot ce lucrezi, se cunoaste ca ai pt cine.
kiss
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 11 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB