Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyAstazi la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

+88
Giobsy
denis21
bumbu antonia
aurahd
aleinad
obanceacristina
aurag14
deea_2kz
dorinamisov
Dodo-pui
ALICET
ivanoiuadela9
irinel62
cld
zorzonica_z
kitty_1973
Abinusu
georgeta.prnic
godeta
corina corina
daniela67
claudiana
delfin
Gianina4ever
gretty
b_blondutza18
tinap
snk_lorelay
ragazza
ionela stefan
valy_tud
amoni
CCristinaC
feliciagl
dorina64
licuta
Kristina
violetas
andrei aura
dadina
lenus70
alinutza80
fish
anca_criss
mariaz_09
canadianca50
alessia2007
mnarcisa
Uca
Admina
Gabriela_2011
virginia
lennny
firicel
elena_florescu
chis mioara
murca
lady
letho
LORIMAR
geo
first_sister_diana
danniela
raluca1234
anc@
Serban Valentina
crina68
anamaria79"
iuliana72
europolis
anasia
vasilica
danielabordei
mykya
valih
cozma felicia
mishou
rucsy
SilviaDumitrescu
arianalaura
samo99ro
romaya
kmn
emmancita
myky7robc
Octa75
emi
brunettzzica
92 participanți

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de cozma felicia Sam 05 Noi 2011, 1:09 pm

Crina,iese super de abia astept sa-l vad gata
cozma felicia
cozma felicia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 733
Varsta : 67
Localizare : Ovidiu-Constanta
Data de inscriere : 21/09/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 1:13 pm

Myky,
Din pacate nu am cat timp mi-as dori!Si nici prea priceputa, nu prea sunt...dar ma straduiesc!Mai mult in weekend lucrez ,cu exceptia duminicii Smile
In privinta elegantei,m-am scolit pe forumul acesta,dealtfel stii si tu, sunt ffff multe lucruri deosebite!Iar fetele sunte de aur!
Avand o domnisorica acasa, trebuie sa progresez Smile , mai ales ca-i plac diverse!Multumesc de gandurile bune!
Pentru mine povestea asta e ca o terapie a frumosului.Ma relaxeaza teribil!Cu aceeasi pasiune rezolv probleme de fizica Smile
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Sam 05 Noi 2011, 1:30 pm

Ce faci Crina ? N-ai stare ,esti peste tot ,harnicuto pupi Foarte fain si interesant arabescul ..si mai e si negru ..o sa-ti iasa super ,ca de obicei aplauze
Aud ca domnisoarei tale ii plac diverse lucrate manual... bravo, aici e meritul tau... iar din partea mea .. bucurie
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 1:39 pm

Saru-manaaaaaaaaaa Generaleaso!
Si mie imi place ce iese,dar in poza pare mare dar in realitate diametrul e cam de 20cm...firul este subtire(Flavia)....partea cea mai grea va fi cand termin cercul si va trebui sa-i dau forma de bluza! O sa ma consult cu una din modelele date de Octa!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Sam 05 Noi 2011, 1:50 pm

Am gasit si eu ceva asemanator ,poate te ajuta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 2:08 pm

Exact schema aceasta mi-a dat-o sarboaica!Octa iti mai multumesc odata pupi
Generaleaso, ma gandesc sa fac o tunica cu degradeul albastru Codrutei, chiar dupa partitura postata de dvs.!
Umplutura bluzei cred ca o sa o fac din picioruse duble, ma gandesc ca iese fain prin contrast!Multumesc ca ma supervizezi si-mi dai incredere in fortele proprii pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 05 Noi 2011, 2:33 pm


Sorela Crina!
Te hotarisiiii .....sorela noastra draga.....la model??
Te schimbasi intre timp... sorelo ...lucrezi cu alte fire ?
Parca spuneai ca ai ,, Alizee DIva,, si acum te gasesc cu mostre de altfel foarte frumos executate cu fire negre.
Daca nu te hotaresti ti-o trimit pe Frida ...stii tu ,,zgubilitica,, ca a revenit si cu alte modele ... si cu sperietura de la ea ...te hotaresti repede repede... rade rade
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 2:38 pm

Valushka,
Neuronul personal are putine idei dar fixe ,cum am mai spus: incerc modelul arabesc pe fir negru si daca iese ma bag pe alize cu unul asemanator!Ma gandesc ca daca lucrez si desir alizeu" se strica, mai ales ca nu-i bumbac!

Frida este muza mea! Sa nu razi daca te trezesti cu mine lucrand cine stie care dintre bluzele ei! rade pupi pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 05 Noi 2011, 2:50 pm

Crina !
Ai sa rizi ,dar chiar te cred rade rade
De aceea ti-am si amintit de ea... rade rade
Asa cum ai spus, da Alizeul cred ca se ciufuleste daca-l supui la mai multe incercari.
Spor sa ai in toate incercarile tale ....sunt convinsa ca va iesi ceva frumos si pe placul fetitei tale. wink
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 2:58 pm

Valushka,
Multumesc de urari si incurajari si sa stii,sorella ca astept sa vad ce faci frumos si tu!
Te pup!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 05 Noi 2011, 3:25 pm

Crina draga, deocamdata ,,imbirlig,, cite ceva la croset....dupa f.f.multi ani la ceva dantelute ,snururi pentru laseta... si motife pentru fata de masa.
Ca in orice activitate facuta de mina omului daca pierzi o vreme indelungata antrenamentul ....trebuie sa exersezi , fac si desfac pina imi place ce iese.
Intrind pe acest minunat Forum si vazind ,,frumuseti,, de dantele ...nu mai zic de dantela irlandeza sau belgiana ....mi-a venit cheful din nou de ,,crosetarit si chiar de laseta pe care o abandonasem nici nu vrei sa stii de ciiiiiiti ani !!!! Vorbesc de ,,crosetarit si imbirligarit,, asa ne spunem noi eu si ,,dantelareasa noastra talentata Romaya,,. rade



Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Sam 05 Noi 2011, 3:47 pm

Astept sa ma delectez cu filigranele voastre!(sau filigrame?) pupi

e ceva in neregula,am urmat schema si in loc sa se formeze semicercul vad ca fac un cerc in toata regula si mai are si onduleuri pe margine zid Sad
va atasez si o poza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de kmn Dum 06 Noi 2011, 10:12 am

crina....daca te hotarasti la bolero-ul postat de romaya, m-as baga si eu la el...poate il facem in paralel.....
iar la primavara as face si rochia, dar asa cu ajutor...ca singura nu cred ca ma descurc (de muuuuuuuuuuult o am in vizor dar nu am indraznit la ea) wink
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Dum 06 Noi 2011, 10:32 am

Camelushule,
Nu boleroiul Smile il am pe raboj ....., ci bluza asta( ma rog aproximativa)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e un alt model dar asta-i stilu!(arabesc l-am botezat)
De rochita ,cred ca ma apuc mai repede, fii-mea e nerabdatoare Smile ,oricum partea de sus o fac usor(doar e faimosul raglan),mai departe, sacaim lumea de pe forum pupi pupi
Acum Codru o vrea verde! Noroc cu remorca de fire din dotare, ca are de unde alege!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de kmn Dum 06 Noi 2011, 10:43 am

e super culoarea....ce fir e asta?
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Dum 06 Noi 2011, 10:48 am

Ai pm.
Oricum,revenind la arabesc,acum am probleme cu schema din pagina anterioara...nu iese semicerc....cacealma,dar nu ma las, il voi modifica pana iese Smile ........... Smile azi e relach

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Dum 06 Noi 2011, 11:10 am


Crina frumos si acest fir.
Ai un pm de la mine. hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Dum 06 Noi 2011, 11:21 am

Valushka,
Nu am primit PM-ul!
Ma obsedeaza si-mi da o stare de iritare modelul asta arabesc de-mi vine sa urlu(mai ales ca nici nu pot lucra astazi)M-am hotarat: schimb schema cu cea de la vesta neagra postata de Octa.Daca nici asa nu va iesi, apar la stirile de la ora 17 rade

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Dum 06 Noi 2011, 11:58 am

Crina, stai nu te enerva.. si vezi ca nu-i voie cu suicid la stirile de la 17.. Smile
Acuma ca vad poza .. cred ca nu trebuia sa cresti la deschizatura ,se facea semicerc numai prin cresterea in restul lucrului ..
N-am vazut schema dar probabil ca trebuie adaptata in functie de marime,fir ..
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de myky7robc Dum 06 Noi 2011, 2:11 pm

crina, draga dar de ce nu scrii aici ce fel de fir este vernilul cu care vrei sa ii faci rochia Codrutei tale, este secret?
Dar iute mai esti la manie, ca dealtfel si cu datul din manute la crosetat.
Sa ai spor. croset
bucurie
Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 351247
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de crina68 Dum 06 Noi 2011, 2:31 pm

E bine ca ma enervez pe mine si nu pe altii pupi pupi
Romaya,sa traiti ! O sa va informez pe parcurs !Am incheiat raportul!
Micky, iti dau PM ca mi-e ca patesc ca Emma daca devin prea limbuta![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de romaya Dum 06 Noi 2011, 3:03 pm

Schema-i pentru marime mare ,tu i-o faci Codrutei ,nu ?
Daca nu cresti la deschizatura deloc ,o sa iasa mai pe langa gat ,nu decoltata ..daca vrei decoltata ca cea din poza atunci cresti ca in schema dar faci mai putine randuri ..vezi cum i se potriveste .. pupi
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de europolis Dum 06 Noi 2011, 3:28 pm

Ce secretosenie aici, na ca m-ati facut curioasa cu firul rade Da Emma ce a patit?
croseta
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Serban Valentina Dum 06 Noi 2011, 3:58 pm

Crina sorella...uite aici o schema, ma grabesc ca se apropie ora 17.00 sper sa-ti fie de
folos .. e si culoarea adecvata asa ca hai esti salavata.... rade rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mortala si bluzita neagra ,dar parca e putin diferita ...pare anchior la git...
mie imi place muuult partea de jos.
Iar pe spate anchiorul este umplut....na ca mai molipsit si pe mine cu modelul ,,arabesc,, super frumos.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 06 Noi 2011, 5:27 pm

foarte frumoase
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4 - Pagina 12 Empty Re: Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB