Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

+62
anasia
myky7robc
veronica.l
anamaria79"
europolis
MagdaMarin
mihaela detesan
aisha
silvia adriana
lennny
julix_2007
MihaelaT
geo
antonina
valentinadof
cris_io_mat
letho
mym
Tache Marilena
bibitu
Chirrox13
sunflowers
samo99ro
craluca
mykya
symos
Cristache
Octa75
teisoara
valentyna_sweetly
carmenco
Impakt
firicel
aba
anielle
Anuk
claudiana
danabarbu2007
fizicuta
Iulia40
corina corina
emmancita
danadea
Uca
cld
Serban Valentina
ikuta
corilex
kmn
Karina33
mnarcisa
SilviaDumitrescu
romaya
violetas
marilenai47
dorinamisov
solmizel
Marry
crina68
danniela
rivka
denis21
66 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 05 Iun 2011, 3:08 pm

Codruta, superba bluza. Sa o porti sanatoasa.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de lennny Dum 05 Iun 2011, 3:17 pm

codruta ti-a iesit foarte frumoasa bluza, felicitari! Flowers

Am salvat schemele, maine ma duc sa-mi cumpar fire...gata, ma apuc si eu de crosetat bucurie
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de danniela Dum 05 Iun 2011, 8:33 pm

Foarte frumoasa Codruta, mie nu mi se pare ca ti-a iesit deloc rau oricat ai fi vrut de cambrata, adica vine foarte bine pe corpul tau asa cum e. Oare nu te facea "insarcinata" daca o faceai mai cambrata???

Samo, ai dreptate, daca crosetatul este un hobby, nu numai ca te relaxeaza, dar merge si repede chiar daca strici de n ori, asa cum am facut eu jacheta de la concurs care iesea exact ca tricotatele Morticiei din Familia Adams rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Dum 05 Iun 2011, 9:52 pm

rade ,dar modeste sunt doamnele mele veritabile!!!
Din nou spun saru-mana de laude!
Voiam sa o fac mai cambrata ca sa mearga cu niste nenorociri de fuste largi, nu am intentionat sa o fac ca rochiile lui Marlyn Monreau( am auzit ca erau cusute direct pe ea Smile ) ca riscam sa-mi vedeti colaceii corespunzatori varstei si masei corporale( 62kg la 1,65m), dar o voiam nitelus mai scurta si mai pe langa corp, darrrrrrrrrrrrrrrr promit pe cuvant de ex pionier ca ma apuc de alta care sa corespunda cerintelor( am descarcat niste modele deja de pe un site rusesc), iar la asta nu renunt, mere atat de bine cu niste pantaloni maron inchis trei sferturi, mama mama plus colierul din agate si cuart fumuriuuuuuuuuuu...gata, va pupacesc dragele mele drage de trei ori drage hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de firicel Dum 05 Iun 2011, 9:58 pm

.............abia astept,abia astept bounce bounce bounce bounce
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de silvia adriana Dum 05 Iun 2011, 10:19 pm

Codruta urmaresc tot ce se poate urmari pe acest forum dar sa stii ca bluzita ta mi-a tras tare cu ochiul.Este eleganta si foarte frumos lucrata,eu zic ca tot ce se lucreaza de sus este mai largut,dar e tare de efect.Sa o porti sanatoasa si cu placere.
silvia adriana
silvia adriana
helper
helper

Numarul mesajelor : 42
Localizare : bihor
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Dum 05 Iun 2011, 10:23 pm

Multumesc, aceeasi impresie o am si eu!!! Dar imi plac mult de tot bluzele raglan, sunt mai spectaculoase si poate fug eu de tipare Smile ( stiti voi fazele acelea cu fata si spatele si manecile, da-i scazaturi, iar eu sunt afon in materie!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de mym Dum 05 Iun 2011, 10:56 pm

Buna seara. Foarte frumoasa bluzita,mi-am permis sa o incep si eu.Te-as ruga sa ne explici putin cum ai procedat la subbrat daca nu te superi.
mym
mym
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 60
Localizare : otopeni
Data de inscriere : 13/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Lun 06 Iun 2011, 9:14 am

La subbrat n-am procedat in niciun fel wink , adica n-am scazut, am incheiat in functie de lejeritatea bratului meu.

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de geo Lun 06 Iun 2011, 9:33 am

mym, din ce am "citit" eu din pozele cu schema, zice sa lasi 24 de cm de o parte si alta pentru brate, iar partea de jos se lucreaza circular pe ce ramane.

cand o sa ma apuc eu de ea, dupa ce termin partea de sus, o sa fac un rand circular sa verific daca o pot imbraca asa. daca nu, ori mai fac niste ochiuri la subrat ca sa-i dau largime, ori lucrez fata si spatele separat, cum a facut codruta, si nu le cos pana sus de tot. dar pentru ca mi-ar placea si mie mai cambrata, probabil o voi lucra circular. astfel pot s-o probez in timpul lucrului si pot sa scad unde e nevoie.

edit: m-am uitat mai bine la diagrama dupa ce am povestit cele de mai sus si mi-am dat seama ca nu am inteles tot Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

in bulina mea rosie sunt doua ochiuri de lant, piciorus orb in spatiul de mai jos si inca doua ochiuri de lant?

si in Diagrama3 vad (lant de 3, 2 picioruse inalte) intr-un singur ochi, apoi un piciorus scurt probabil in al treilea ochi, adica sar peste unul. vad bine? lol!
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de aisha Lun 06 Iun 2011, 10:28 am

romaya, mi-a placut foarte tare bluza ta cu floarea soarelui! Eu abia astazi am vazut-o. Ai putea sa postezi si schema de floare?
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de romaya Lun 06 Iun 2011, 11:04 am

aisha a scris:romaya, mi-a placut foarte tare bluza ta cu floarea soarelui! Eu abia astazi am vazut-o. Ai putea sa postezi si schema de floare?

Da,va rog ..insa cea cu legatura dintre flori e neclara ...daca nu poti descifra ..strigaaa...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]]
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de aisha Lun 06 Iun 2011, 11:08 am

Multumesc mult. Merci Sper sa ma descurc.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Lun 06 Iun 2011, 11:41 am

Geo ce-i in cercul rosu asa e cum zici> doua ochiuri ,piciorus orb si iar doua ochiuri!

Iar la diagrama 3 acum vad ca eu n-am finalizat rade
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de geo Lun 06 Iun 2011, 12:26 pm

Laughing

arata bine si fara, dar daca incerci sa ne arati si noua.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de Octa75 Lun 06 Iun 2011, 12:48 pm

Duamna Codruta, sorella draga, cu ce minunatie ne incanti privirile....Super reusita bluzita, felicitari! Si iti si vine tare fain, chiar si nefinisata.
Intre timp, eu m-am apucat de mesterit la celebra bluza "ananasoasa", a carei descriere am gasit-o mai clara decat oricand:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bineinteles ca firul cu care lucrez este de pe "magazinul-minune" Smile. Sper sa o si termin in viitorul cincinal.
Octa75
Octa75
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 366
Varsta : 48
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 16/09/2010

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373174042763091.87212.3

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Lun 06 Iun 2011, 12:53 pm

Sorella cred ca o sa ma apuc si eu de ea!
Multzam si te pup!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de cld Lun 06 Iun 2011, 12:59 pm

codruta fumoasa bluzita ta! felicitari!!!
dupa ce am inceput una in genul celei facute de silvia cu alizee si nu am numarat bine si am stricat tot ce lucrasem, am inceput una in genul celei facute de tine. dar iar am o "buba". nu am nr par de colturi si acum cind vreau sa unesc la subrat am cite 4 colturi la fiecare maneca si 3 in spate si 4 in fata. zid zid zid incerc azi cind ajung acasa sa vad cum iese "corpul" si daca nu stric iar.
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de geo Lun 06 Iun 2011, 1:35 pm

mama, ce clara e diagrama! Shocked
mai mare dragul sa lucrezi dupa ea Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de firicel Lun 06 Iun 2011, 1:50 pm

Fetelor,daca am vazut ceva frumos pe ziua de azi ,acel "ceva" a fost bluza Codrutei!Este un vis,un vis frumos de vara !Acest vis frumos realizat cu fir superb si executie exemplara!Cand am ajuns la scoala,tocmai o proba,asa ca am vazut-o live!Felicitari inca o data Codruta!Sa o porti sanatoasa! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Lun 06 Iun 2011, 3:52 pm

Sarutam dreapta! pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 06 Iun 2011, 4:37 pm

Va mai amintiti de bluza pe care am inceput-o si pemtru care am cerut ajutor? Ei bine multumesc inca o data fetelor ce mi-au sarit in ajutor cu diagrama, dar din pacate nu am reusit sa scot acel model. Modelul in sine a iesit numai ca nu se aseza asa cum ar fi trebuit, deci ceva nu faceam bine. Am tot facut si desfacut si pana la urma am hotarat sa schimb putin. Este vorba de maneca si bordura de jos pentru care ii multumesc lui Europolis.
E cu 10 cm mai lunga decat a fost cererea dar... wink asta e ca si asa vad ca acum dupa ce am terminat-o nu mai raspunde la mail persoana care o comandase. Ii mai dau un mail in seara asta (poate pe celalata nu l-a primit desi.... nu cred) si apoi o scot la vanzare (si asa cerusem mai nimic pe ea wink ).
Pentru a evita tocirea tastaturii de catre Firicel mentionez ca e lucrata din fir de macrama la scul, a intrat un scul si jumatate si este lucrata cu croseta TULIP de 1,6, iar ca timp de lucru ..... minim 30 de ore wink (poate sunt eu mai mocaita Smile )
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Lun 06 Iun 2011, 5:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : lasat spatiu intre poze ca nu-mi placea asa un in alta)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de danniela Lun 06 Iun 2011, 4:54 pm

Silvia e superba!!!!

Iar cu mocaiala rade rade ma lasi????
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de crina68 Lun 06 Iun 2011, 5:26 pm

Superbaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
E extraordinar de frumoasa, felicitari maxime!!!
Octa, sorella mea....foarte clara schema!!!Mai am una tot de la tine ,dar e pe fond albastru!
Promit ca ma apuc de ea!


Ultima editare efectuata de catre codruta97 in Lun 06 Iun 2011, 5:28 pm, editata de 1 ori
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de firicel Lun 06 Iun 2011, 5:26 pm

Adica sa inteleg duamna mocaita ca doar 150 de grame au intrat la aceasta superba bluza?Si doar in 4-5zile ai crosetat-o?Atunci esti duamna vrednicuta! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7) - Pagina 8 Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate(7)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB