Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyAstazi la 8:53 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyAstazi la 8:49 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyAstazi la 8:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:55 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

+20
dana_mi16
StMihaela
dorina64
zahariaelouise
mykya
micheline
arielas
came_lia
Gianina4ever
firicel
Roxy
vero50
avr_dana
andreea_2008
deiutza23
ana_bela
juliennej
crixuta
aurishta
MagdaMarin
24 participanți

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Joi 14 Apr 2011, 11:38 pm

Aoleu Dana, ce concediu ca n-avem nicio letcaie...incerc sa nu ma deprim si parca astept o minune....pe bune, asta e expresia, acum mi-a venit dar se potriveste perfect. Acum stiu, si mi se confirma de ce nu am vrut credit pt casa cand nu-l aveam pe Andrei. Ca nu eram pregatita sa fac atatea sacrificii, si bine am facut, ca macar cand nu era Andrei tot mai mergeam pe ici pe colo.
Efectiv nu avem bani de concediu, doar un job bun ne poate salva sau o mostenire grasa rade
Andreea, sala mi se pare super din ce se vede. E foarte important sa nu ai separeuri (nu mai stiu daca ti-am scris asta doamne sunt o baba nebuna si uituca), trebuie ca invitatii sa poata vedea mireasa (am un sentiment de deja-vu, cred ca ti-am zis deja zid ), sa nu se simta nimeni dat la o parte. Si sala voastra pare faina si eleganta. Aaaa, si sa va ganditi daca ringul de dans e macar aproape de suficient, ca ringurile mici unde lumea sa calca in picioare dau o stare de nervi Smile.
Si sa nu fie cei de la sala super nesimtiti sa va fure prea mult (asta daca v-a fost recomandata sala de catre cineva).
Formatia daca va este impusa, sa fiti siguri ca va place ce canta.
Si sa stabiliti exact cu ei tot ceea ce doriti, sa stabiliti momentele, ce se intampla de ex la tort (ca la mine s-a bagat si o chelnerita la taiatul tortului si mi-a stricat tot momentul), daca va dau ei tortul sa intrebati daca trebuie sa va cumparati singuri artificii (ca de ex eu am presupus ca asta vine by default si m-am trezit fara, si taaaare mi-am dorit).
Deci: mare mare antentie la detalii Smile (plus minus cati invitati, cate meniuri in plus va pot face in afara de ceea ce ati stabilit, daca vin mai multi invitati, ce se intampla cu tot ceea ce ramane dupa, daca au vaze-ca o sa veniti plini de flori, unde le pun, sa gustati mostre de mancare, sa discutati gramajele, sa stabiliti de la inceput daca faceti momente gen jocul sarmalelor sau mai stiu eu ce ca sa nu va faca ei surprize, sa vina sa se consulte cu voi inainte sa serveasca un anumit meniu, ca in functie de cum merge distractia poate vreti mai repede sau mai tarziu-in general astia sa grabesc sa baga tot ca sa scape repede, si apropo de asta, ora maxima la care se poate termina petrecerea, sa nu va treziti ca invitatii danseaza si aia strang de pe mese, etc ), asta ca sa ramai doar cu amintiri placute.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Vin 15 Apr 2011, 12:13 am

seara buna!

andrica,mie mi se pare fain.acu citeste sfaturile lui cris ca se vede ca are experienta..
dana,vacanata faina...si aici e vacanta sapt viitoare( cred)...nici nu mai stiu sigur..
de dormit, nu stiu ce a avut aseara,defapt peste zi adormit mult, n-a prrea mincat si aseara era rupta de foame.tot scapa sinul , se enreva ,plingea, n-avea rabdare..si iaca asa s-a facut aproape 1....
azi am fost la doctor,pt ultima data,pina implineste o luna.are 7 pounds si 10 ounces ,galbenul ala-i bun, umflatura de la pipet, cum am mai zis,cica e normala.....
m-ati intrebat de botez, cred,sau am visat?? rade
daca n-am visat, il facem in vara, in ro, dar fara mare tam-tam(sper) ca nu sint eu fan...dar cum il facem in ro,asta se poate schimba ,pt ca ai mei parinti au deja planuri marete legate de botez..incerc sa le schimb intre timp ideile,dar nu stiu de resuesc.

m-am cintarit pe cinatarul care nu merge sau care merge ciind vrea el.aveam la amiaza 72 de kile.nu stiu cit de bine merge, dar macar am o idee pe unde sint cu kilele.
cam asa..seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Vin 15 Apr 2011, 1:01 pm

Julie eu te intrebasem de botez Smile
Asa e, in general se face fara mare tam tam, si la noi a fost o petrecere restransa....
Plus ca vrei sa fii slaba slaba, si pana atunci nu se duce chiar tot....pana iti gasesti o rochie Smile
Da cand face bb un an, arati bine iar Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Vin 15 Apr 2011, 1:44 pm

ziua buna, fetelor

cris, nu stiu cit de slaba oi fi pin la botez, oricum eu incerc sa mi revin cit de cit...tare bine era de nu era operatia de cezaraiana, pteam face sport, asa de abia umblu cit de cit mai bine..citeodata ma mai si deranjeaza si am si o durere de spate de abia umblu..

piticoata e mortala, in timp ce doarme trage cite un zimbet cu jumate de gurita la sin,apoi ma priveste asa, printre gene , ma cerceteaza de -s acolo..e mortala!!!!!!!!cind e gata de mincat ,lasa sinul din gura, si isi pune capul pe piept, il miroase si adoarme f satisfacuta..citeodata ride in somn, asa in "hohote"mici!!
acu zimbeste, se intinde ca o pisica..Smile
azi ,pe seara, are 2 saptamini!Smile

zi faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Vin 15 Apr 2011, 3:15 pm

La Multi Ani Julie Smile
Socul cel mare a trecut, gata :P
Mie imi placea ca Andrei, in timp ce papa, ma studia cu ochii mari, si imi ducea manuta lui la gura, la nas love
Eu si la 8-9 luni ma simteam naspa sa fac abdomene...deci cu sportul e greu...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Vin 15 Apr 2011, 5:44 pm

Hello
Andreea, imi place restaurantul. Cris, a punctat bine la ce trebuie sa fii atenta. La mancare nu prea cred ca ar putea fura, dar la bauturi sa ai un om de incredere care sa urmareasca. Smile

Juli, esti foarte bine cu kg-le. Eu am ajuns la 72 abia cand avea Iannis vreo 6 luni. hug

Va pup. Fug cu Edy la gradi ca au ceva activitati de Pasti.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Vin 15 Apr 2011, 6:51 pm

Da chiar, am uitat tu parca aveai vreo 62 kg Julie?
Nu mai stiu exact...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Vin 15 Apr 2011, 7:05 pm

eram intre 58 si 60 de kile.dar faceam sport si arata bine corpul..acu am o burta si niste picioare............ zid
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Vin 15 Apr 2011, 9:38 pm

Macar nu ai multe kg de dat jos Julie...la mine a fost aproape dublu.
Deci sigur nu arati asa rau Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Sam 16 Apr 2011, 4:31 pm

Hello

Juli, eu zic sa nu-ti faci probleme ca o sa dai jos repede. La prima sarcina se duc kg-le mai repede si tu ai facut si sport mult inainte.

E sambataaaaa!!!!!!!!!
E asa de frig la noi. zid Nu mai vine primavara. Sad
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Sam 16 Apr 2011, 6:57 pm

ziua buna!

cred ca burta se duce numai cu operatie din aia de liposuctie..aici multe mame fac operatie din asta dupa nastere..mai ales partea aia de jos.inainte nu aveam nimic,acm am asa ca o gramajoara de grasime(cred)in partea de jos a abdomenului.
sport nimic, asa ca greu o sa mearga kilele astea...

si aici e frig,dupa ce saptamina asta au fost citeva zile cu temperaturi de 20+ de grade.

weekedn fain sa aveti! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de avr_dana Dum 17 Apr 2011, 11:56 am

buna fetelor
O duminica frumoasa de Florii ! hug

La noi e frumos, soare dar nu f cald.
Azi leneveala ca de maine ma apuc de curatenia de primavara :D

Juli sa stii ca si David cand era mic mic radea in hohote si mi se parea incredibil. Imi aduc f bine aminte zambetele si rasetele in hohote. Era fenomenal. Si nu e neaparat ca dupa cezariana sa ramai cu burtica aia inferioara asa lasata. Vezi cum e Cris, cu toate ca am muuulte prietene care au facut cezariana si au ramas cu burtica aia de sub linia operatiei. Tu ai facut sport inainte si nu te-ai ingrasat exagerat. Nu te panica de pe acum, mai ai un pic rabdare sa mai treaca timpul .

Andrica am vazut restaurantul dupa :P , nu remarcasem ca e link . E super ,spatios si cred ca o sa fie o nunta pe cinste. Acu depinde si de bugetul vostru .

Eu ma duc sa ma intind , mai incolo sigur o sa ies la plimbare.
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Dum 17 Apr 2011, 12:54 pm

Buna fetelor Smile
La noi e mai ok afara, cred ca o sa ne aventuram la o plimbare mai lunga.
Julie, eu burta mare am avut f multa vreme, acu mai am putin, pe mine ma oftica f mult ca inainte eram plata plata cand stateam in picioare. Dar eu cred ca se duce cu sport, eu de cand m-am apucat sunt mult mai multumita.
O operatie mi-ar placea ca sa nu ma mai agit ca un pepsi si sa imi ia surplusul de peste tot, iar dupa aceea doar sa intretin rade
Si am vazut extrem de multe mamici si fara burta. Nu ca nu se duce fara operatie, dar e f incapatatanata :P
Dana, multumim de urari, uitasem ca sunt Floriile Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Dum 17 Apr 2011, 6:57 pm

Hello
Si la noi s-a mai incalzit. Azi a fost soare si caldut. Trag nadejde ca de data asta vine primavara. Smile
La Multi Ani floricelelor!!!

Iannis iar tuseste. Sad
Sper sa nu fie in concediu peditra.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Apr 2011, 12:33 am

seara buna

ana, sanatate lui iannis.

si aici a fost fain azi..am fost pe afara,la biserica romaneasca,am luat vopsea de oua adusa din ro.am fost pe afara si cam atita.
omul a luat o pe piticoata la o plibare si acu -s solo.ce bine eeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

o saptamina buna sa aveti.
de miine sint solo home,omul merge la birou pt o juma de zi...sper sa nu ma apuce depresia..........
noapte buna!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Apr 2011, 10:39 am

Helllo!!!!
La Multi Ani Ana!!!!!!!!!!!!!! Sa fii slaba, frumoasa si fericita, ca o familie grozava ai deja Smile
Julie, o sa fie bine, ai sa vezi Smile Tine-ne la curent si vino aici pentru incurajari Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de juliennej Lun 18 Apr 2011, 1:28 pm

Ana, la multi ani! Sa fii sanatoasa ,fericita si sa te bucuri de familia ta! hug
sa ai o zi faina !

o saptamina buna tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 18 Apr 2011, 7:04 pm

buna fetelor Smile

Ana LA MULTI ANI!!!! kiss

eu sambata am fost sa vad rest pe cere vi l-am aratat. imi place f mult, e spatios, are doar 2 coloane in dreptul ringului de dans. mesele sunt rotunde si imense, incap 13 persoane la o masa
ne-a dat un draft dupa contract sa ne uitam acasa, sunt trecut gramajele la macare, la bauturi marcile si e mentionat ca sunt in cantitate nelimitata. in pret sunt incluse si aranjamentele si dc semnam pana la sf lui mai at e si o reducere de vreo 20 euro fata de pretul normal al meniului. fara aceasta reducere ar fi muuult peste bugetul nostru
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Lun 18 Apr 2011, 7:21 pm

Hello
Multumesc de urari. hug
Andreea, nu mai sta pe ganduri. Citeste contractul cu atentie. Unde tii se pare suspect, intreaba-ma. Poate mai da si Deiutza pe aici. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 18 Apr 2011, 7:29 pm

ana_bela a scris:Hello
Multumesc de urari. hug
Andreea, nu mai sta pe ganduri. Citeste contractul cu atentie. Unde tii se pare suspect, intreaba-ma. Poate mai da si Deiutza pe aici. Smile
multumesc Ana, chiar vroiam sa va intreb ceva.

"Conditii de anulare a evenimentului:
In cazul anularii contr din motive persoanel inainte de termenele enumerate de mai jos nu se returneaza avansul platit.
Cu 6 luni inainte de ev: 25% din contravaloarea totala a serv comandate
Cu 3 luni inainte de ev: 50% din contravaloarea totala a serv comandate
Cu 2 luni inainte de ev: 60% din contravaloarea totala a serv comandate
Cu 1 luna inainte de ev: plata integrala a serv comandate si anulate
In cazul ev de deces in familia mirilor, avansul va fi returnat in totalitate, indif de data".

Partea asta nu imi e f clara. Acele procente reprez cat pastreaza ei din avans in cazul anularii ev sau atat % din pretul total al meniurilor ar treb sa platesc eu dc as anula?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Lun 18 Apr 2011, 9:34 pm

Eu zic ca ar fi cel mai bine sa ii intrebi pe ei. Nici mie nu mi-e foarte clar.
Si nici nu mi se pare ok sa te puna sa platesti ceva ce nu ai folosit. Imi pare a fi o clauza abuziva, ca si la contractele de telefonie.
Incearca sa negociezi cu ei si toate clauzele din contract sa fie foarte clare.

Aaa, cred ca e vorba de avansul pe care voi trebuie sa il platiti si in cazul anularii, nu il veti mai primi inapoi. Eu asa am inteles. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 18 Apr 2011, 9:41 pm

asa m-am gandit si eu, ca e vb de avans dar am vrut sa va intreb si pe voi ca sa fiu sigura Smile oricum o sa ii intreb si pe ei ca sa fiu 100% sigura
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de crixuta Lun 18 Apr 2011, 10:25 pm

Hola fetelor Smile
Handrica, ii poti pune sa reformuleze daca nu ti se pare ok. Le zici ca nu e clara exprimarea si ca vrei sa pastrezi ce scrie acolo, dar sa fie formulat mai concret, nah. N-au ce sa comenteze Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de ana_bela Lun 18 Apr 2011, 10:32 pm

Aia zic. Sa fie totul clar si echitabil pentru ambele parti.
De exemplu, daca ei nu iti mai organizeaza evenimentul, ce se intampla?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de avr_dana Mar 19 Apr 2011, 4:56 pm

Buna fetelor

ANA LA muulti ani, multa sanatate , sa fii o HSM cat mai curand, sa te bucuri de viata impreuna cu cei dragi pupi

Andrica bafta cu cautarile , sa fii lamurita inainte de a semna wink

Juli ca mai face Anna ?

Eu franta de oboseala, dar acusica tot ies un pic in parc cu juniorul :D

Pupici
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-12

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB