Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Martisoare din diverse materiale III EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Martisoare din diverse materiale III EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Martisoare din diverse materiale III EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Martisoare din diverse materiale III EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Martisoare din diverse materiale III EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Martisoare din diverse materiale III EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Martisoare din diverse materiale III EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Martisoare din diverse materiale III EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Martisoare din diverse materiale III EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Martisoare din diverse materiale III EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Martisoare din diverse materiale III EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Martisoare din diverse materiale III EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Martisoare din diverse materiale III EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Martisoare din diverse materiale III EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Martisoare din diverse materiale III EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Martisoare din diverse materiale III EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Martisoare din diverse materiale III EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Martisoare din diverse materiale III EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Martisoare din diverse materiale III EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Martisoare din diverse materiale III EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Martisoare din diverse materiale III

+80
danniela
craluca
EuIrinuca
romaya
flaviana
aurahd
veronica.l
Andata
cretu_veronica22
fiordaliso
chocolate
mihamihaela
maddy13
bijouxnod
Aditza
obanceacristina
andarlidia
roxy29
cld
alessia2007
amoni
Dodo-pui
violetas
arielas
Gianina4ever
ancamm
zorzonica_z
gmiki1
nana_vulpe
betymi72
SilviaDumitrescu
infinityme
cristinica_70
Lorena1
ele
carmendana
LORIMAR
pufoi
LN
nancyrbd
oanapip
Nicoleta Irimescu
cookie
anigherman
ada85bejan
ivanutamihaela
monatibi
ghita
dienutzababy
stoy
clodi
Valentina-handmade
diana-s
piciul
Karina33
Serban Valentina
anasia
carmenco
Steluzza
danadea
CCristinaC
aba
AlinaJ.Bijoux
came_lia
etana
mariaz_09
Uca
samo99ro
Crissy86
symos
firicel
odrina
lotus nufar
europolis
diada
Gabiuta
ikuta
Admina
valentinadof
corina corina
84 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de corina corina Lun 28 Feb 2011, 3:04 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

La raport , Corina !Alaltaieri 12 lei , ieri 35 de lei si azi 93 de lei ! In total - 140 de lei . Azi am inghetat ceva mai mult decat ieri , dar a fost vanzare mai buna . Am vandut si eu 1 puisor , cam trei sferturi din fluturasii si inimioarele de matase , alb rosu de bumbac nimic , dar am dat buburuze vreo 10 de data asta cu 1,50 lei ( ca la piata - daca ieri le-am dat pe toate cu 1 leu insemna ca se cauta , deci trebuie scumpite ).Brosele de vinilin merg mai greu , dar spre multumirea mea le cumpara doamne care le si apreciaza . Maine cred ca o sa fie mai bine , asa ca dupa amiaza mai crosetez cate ceva (poate doar buburuze,pentru ca am impresia ca chestiile mai 3D asa au lipici ).
In concluzie , nu va lasati fetelor ! Pe ei !!!Banii nostri sunt in buzunarele clientilor. Trebuie doar sa ni-i luam . kiss
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de valentinadof Lun 28 Feb 2011, 3:23 pm

succes corina si spor la crosetat!
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Admina Lun 28 Feb 2011, 3:33 pm

zid Ma ingrozesc cand vad ca trebuie sa ne vindem munca mai ieftin decat chinezismele de serie... E trist si refuz sa cred ca nu este apreciat lucrul de mana, deloc in tarisoara asta. Cum sa dati cu 1leu ceva atat de bibilit? Cum sa stati cu ele la 1-1.5-2lei? Chiar am vazut la o florarie chinezisme de prost gust cu 2lei.
Pai numai materia prima ne costa 1leu minim, munca noastra unde mai e? Am facut florile crosetate cu strasuri mari si ac de brosa, cu snur si in punguta. Pai numai un stras de 2cm se vinde cu 2lei in Obor, dar firul, dar punguta, snur, dar manopera... E pe ras munca noastra si tot noi suntem de vina ca ne subapreciem. Eu inteleg ca nu poti da fetelor din clasa martisoare de 5lei, dar pentru o mama, ruda, prietena, educatoare, invatatoare, profesoara, chiar sa nu dea 3-4-5lei pentru ceva mai deosebit? Mai ales cele brosa ar trebui platite mai bine pentru ca le pot purta apoi pe o geanta, un rever, etc.
Iar cele de piele sunt deosebite, materia prima e scumpa, se lucreaza greu pielea, tin in timp... ce mai vor oare?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de ikuta Lun 28 Feb 2011, 5:02 pm

Euro, da ai inteles gresit prima data.Zice-am ca lumea vrea sa cumpere chinezarii cu 0,5-1 leu.Dar am gresit.Ar cumpara si de ale noastre, daca ai putea sa le faci asa un pret.Cineva mi-a spus ca imi cumpara 50 de martisoare trandafiri din organza rosie cu 2 lei bucata.Pai cum pot sa dau cu 2 lei cand panglica ma coasta aproape 2 lei/trandafir, unde mai pui:acul ca toate sunt tip brosa,cartonasul snurul si mai ales munca mea.A fost dezamagit ca am afirmat ca sunt mai castigata daca citesc in timpul in care as face trandafiri pentru el
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 28 Feb 2011, 5:20 pm

Samo atit sunt de frumoase buchetelele tale.........mi-au inveselit ziua (ce a mai ramas din ea Smile ) si privirea..........Ar fi superb un buchetel de trifoi si inimioara.
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de diada Lun 28 Feb 2011, 5:45 pm

la mine nica, nimicuta, ma bucur pentru voi fetelor!

Samo, super, super! sper ca ai un baiat care apreciaza! si la fel ca tine vreau sa ajung la 60 de ani pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de europolis Lun 28 Feb 2011, 6:02 pm

hehe Bety, Pui era in fotografie pupi
Fetelor eu n-am dat sub 10 lei nici moarta, si asa mi se parea umilitor dar....ingheta Pui si nu avea nici-o satisfactie (banii din vanzare i-am promis ei). Mai bine le folosesc la altceva, mai bine le mananc la pranz si nu le mai scad. Poate am muncit o jumatate de zi numi sa fac o brosa, pe urma coase acele, pune snurul, ambaleaza. ...asa ca, nu stiu cum sa spun dar munca noastra conteaza (beat de suparare)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de lotus nufar Lun 28 Feb 2011, 6:32 pm

Idea mea totul artizanal ,sper ca va place!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

kiss
lotus nufar
lotus nufar
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 459
Localizare : satu-mare ,uneori, si mereu in Toscana.
Data de inscriere : 17/03/2010

http://artlotus-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de odrina Lun 28 Feb 2011, 7:01 pm

Tot citesc sa vad cum va merge cu vanzarea...De ce va mirati ca lumea le vrea aproape gratis, lucrul de mana n-a fost niciodata apreciat in Ro (oops, gresesc, la "Fondul Plastic" da...si se si vindeau)? Ce mi se pare mai dureros este atitudinea (pai cum sa propui cuiva sa cumperi 50 de trandafiri...). Eu va doresc sa le vindeti pe toate si mai ales, sa nu fiti ranite ca, in general, munca voastra nu e apreciata!
odrina
odrina
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 208
Localizare : USA
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 28 Feb 2011, 7:30 pm

Da.Fondul Plastic avea intr-adevar un vad exceptional dar era si exigent cu cine intra acolo.Nu accedeai usor in zona aceea.In primul rind trebuia sa fii artist plastic.Lucrarile erau de o exceptionala valoare...........
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de odrina Lun 28 Feb 2011, 7:39 pm

Sunt off topic acum si imi cer scuze, dar nu ma pot abtine...Gabiuta, mai exista Fondul Plastic? Da, un prieten de-al meu arhitect isi vindea acolo o gramada de chestii, inclusiv martisoare. Am cumparat si eu de acolo cate ceva ( o bratara si un colier - ambele pictate - le mai am si acum, dupa 30 de ani...).
odrina
odrina
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 208
Localizare : USA
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de firicel Lun 28 Feb 2011, 7:47 pm

Fetelor,vin si eu sa raportez:azi 89 lei si cel mai bine au mers bratarile si fluturasii!Floricelele,nu prea,deci oamenii vor altcevape care am reusit sa li-l vand in obiectele nou aparute(bratari si flutri handmade,ca"chinezisme"sunt si bratari si fluturi!).Ma uitam deunazi,chiar la noi in Mercerie si am vazut snur de martisor cu 2,5 lei/m(frumos cu floricele alb-rosii).La "colorati"bratarele din astfel de snur costa 2,5 lei/bucata si in fiecare bratara nu erau mai mult de 10 CM de snur,deci aici profit,nu la noi care bidiganim la o brataruca de ne ies ochii.
Deci,una peste alta,pentru astazi sunt multumita si daca si maine reusesc sa vand ceva este foarte bine!Nici multe nu am avut nci cu pret mic nu am dat,cred eu,asa ca ....este bine!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de corina corina Lun 28 Feb 2011, 8:00 pm

Ma bucur , Firicel !Sa ai vanzare buna si maine !
De acord cu voi fetelor . Eu anul asta nu am investit pentru ca ata , vinilinul le-am avut acasa . Cartonasele nu au fost scumpe , pungute nu am pus ( de ce sa mai pun? ),iar la brose am folosit ace de siguranta de 10 bani ( ca sa nu-mi para rau ).Dar daca punem la socoteala toate materialele folosite si munca noastra , niciodata nu vom ajunge la un rezultat multumitor . Ramane doar placerea de a face ceva frumos , iar investitia e ca un imprumut la tine personal , la risc ( te imprumuti cand cumperi materialele si-ti restitui banii cand se vinde produsul - daca se vinde ! )
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de symos Lun 28 Feb 2011, 8:53 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pe toate si aveti mare dreptate,dar chiar nu stiati ca lucrul de mana in Romania e ffffffffff prost platit?,ne multumim dor cu satisfactia de a crea lucruri delicate si [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cum spune firicel unicate fetelor .....asta e
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Crissy86 Lun 28 Feb 2011, 9:21 pm

Ultima serie de mărțișoare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Crissy86
Crissy86
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de ikuta Lun 28 Feb 2011, 9:29 pm

Fetelor, hai nu trebuie sa ne descurajam.Am vazut ce merge, am incercat anul acesta, la anul va fi mai bine.Si apropo,stiti sa-mi spuneti de unde pot cumpara folie de acetofan?
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de samo99ro Lun 28 Feb 2011, 9:35 pm

Gata. Nu mai fac. Astea sunt ultimele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trec inapoi la 8 martie, apoi la cele pentru paste.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de ikuta Lun 28 Feb 2011, 9:41 pm

Samo ce ideei ai pentru 8 martie?Dar pentru paste?Eu ma gandesc inca pentru paste
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de samo99ro Lun 28 Feb 2011, 9:44 pm

De amigurumi ai auzit? Jucarii mititele. Eu mi-am scos modele pentru crosetat: pui, gaina, iepuras, oua..., plus modele de imbracat ouale rosii. Mai vad eu. Daca te duci la Jucarii handmade ai sa vezi ca am postat deja ceva.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Uca Lun 28 Feb 2011, 10:08 pm

Buna seara.
Va felicit pentru munca voastra. Sper sa reusim cu timpul sa ii facem pe cei din jurul nostru sa o aprecieze.

Am facut si eu cateva zilele astea, dar nu sunt deloc multumita.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La acestea mai am sa le pun ata si cartonasul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dar, in schimb, imi plac mult cele pe care le-a facut soacra mea azi, sincer, in comparatie cu ale mele, jos palaria!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va urez vanzare buna si cat mai multa apreciere din partea celor din jur.
Va pup!



Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Lun 28 Feb 2011, 10:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : centrat poze)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 28 Feb 2011, 10:49 pm

ucabesty,sunt foarte frumoase florile,felicitari tie si soacrei tale.Toate sunt foarte reusite.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Uca Lun 28 Feb 2011, 10:58 pm

Multumesc Maria! Merci hug

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de etana Lun 28 Feb 2011, 10:58 pm

cativa vestitori ai primaverii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre etana in Lun 28 Feb 2011, 11:21 pm, editata de 2 ori
etana
etana
helper
helper

Numarul mesajelor : 10
Localizare : bistrita
Data de inscriere : 01/10/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de came_lia Lun 28 Feb 2011, 11:00 pm

acum am terminat pentru fiul meu comanda de 16 martisoare, am si vandut cateva si am si daruit- si nu mai am nici unul- deci misiune indeplinita!!

dar le-am facut cu drag pe fiecare...
iar la anul am sa incerc si alte tehnici-anul acesta am vrut sa vad daca pot si eu sa fac!

Succes doamnele la vanzare!
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 28 Feb 2011, 11:18 pm

Vin si eu la raport. Azi am vandut tot ce am facut eu 11 martisoare si 2 felicitari, tot la colegele mamei mele!!! Adica 30 lei!!! Iar felicitarile au luat deja drumul Italiei. Una la nora si una la fata colegei care le-a cumparat!!! Azi, defapt acum cateva minute am mai terminat cateva martisoare, comanda speciale pt. fratele meu. M-a sunat aseara si mi-a zis sa ii fac un martisor. Il-am facut. Azi ma suna iar ca mai vrea inca 7!!! Asa ca , m-am pus pe treaba!!! Poze nu le mai fac pt. ca sunt modele in quilling pe care le-am mai pus la rubrica respectiva!!! Smile
De maine, dupa ce termin felicitarea comandata de parinti pt. sefa lor de la servici, pe care i-o va da miercuri sau de 8 martie (acum e la Buc. si vine maine seara), ma apuc de felicitari pt. Paste!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale III Empty Re: Martisoare din diverse materiale III

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB