Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

+43
Camy
norelif
ileana cosanzeana
adelina24
kitty_1973
letho
LYNDA
fizicuta
CCristinaC
iulia sevcenco
betymi72
diana-s
ladybird
Savu Ramona
cld
MARI_H
violeta25
Uca
Admina
Marry
Nicoleta Irimescu
ivanoiuadela9
Steluzza
bubu85
amoni
Kristina
carmenco
Andata
mihaelavama
iuliana72
danabarbu2007
Gianina4ever
micheline
elenaxx
Aghata
Lucia.BlueFlower
RamonaM
denis21
myhappyfeet
diada
mykya
Maci
cris69
47 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de diana-s Vin 04 Mar 2011, 11:46 am

eu nu zic unde am trimis, dar abia astept sa le primeasca destinatarele flower
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Andata Vin 04 Mar 2011, 4:22 pm

Nici eu nu spun unde am trimis, dar sper din suflet sa fie o surpriza placuta. Oricum sunt lucrate cu multa dragoste si dorinta de a face o bucurie si sunt special dedicate persoanelor care le vor primi.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de cris69 Vin 04 Mar 2011, 5:04 pm

si de la mine sper sa fie o surpriza placuta. si sa aduca bucurie.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de fizicuta Vin 04 Mar 2011, 5:42 pm

kiss a sosit primul ghiocel !!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vreau sa va spun ca am avut emotii pana am deschis pachetul acasa,eram tare curioasa ce contine .Parca stia draga de Marry ca eu sun fan mov si rosu ,culori regasite in darurile primite.....si marca de ciocolata primita este favorita mea. pupi ......cu alte cuvinte darul primit este exact pe gustul meu!!!! hug
Iti multumesc draga Marry ptr minunile trimise.......m-am laudat la mama mea cu ele si ,molipsita de florile tale,vrea sa-si faca si ea o brosa ptr petrecerea de 8 martie wink
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de mykya Vin 04 Mar 2011, 5:45 pm

Shocked maiculita ce frumoase sunt!!!!! Sa le stapanesti sanatoasa fizicuta, felicitari Mary!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de fizicuta Vin 04 Mar 2011, 5:50 pm

hug multumesc mult.......astept cu nerabdare sa primesc si eu raspunsurile ,sper sa fiu un ucenic destul de priceput ce calca pe urmele maestrelor Flowers
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de amoni Vin 04 Mar 2011, 6:37 pm

Eu cred ca esti un maestru si nu doar un simplu ucenic fizicuta si sper sa invat multe de la tine .
pupi hug pupi pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de betymi72 Vin 04 Mar 2011, 6:58 pm

A sosit si la mine primul ghiocel!!Multumesc Mihaela ........!!!o sa fac fotografii mai tarziu ca aparatul l-a luat fii-mea la scoala!Insa pot spune ca gentuta mi-a fost confiscata deja iar port -fardul e super!!!revin cu poze!Multumesc!!! hug pupi love Merci


Ultima editare efectuata de catre diada in Vin 04 Mar 2011, 7:30 pm, editata de 1 ori (Motiv : sters nume familie)
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de diada Vin 04 Mar 2011, 7:31 pm

Va rog sa nu mai scrieti nume de familie, suntem totusi pe un forum public si avem un nume de utilizator.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de betymi72 Vin 04 Mar 2011, 7:52 pm

scuze dar nu stiu numele de utilizator!Sad
am revenit cu poza:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Sam 05 Mar 2011, 7:03 am, editata de 1 ori (Motiv : Sters text poza inutil)
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Marry Vin 04 Mar 2011, 11:15 pm

Fizicuta .ma bucur ca a ajuns coletul si ca prin continut am reusit sa -ti fac o surpriza .Mii de kiss
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Maci Vin 04 Mar 2011, 11:24 pm

Am reusit sa trimit si eu astazi pachetele... Imi cer iertare fetelor care vor astepta dupa ele, dar sincer imi pare rau... Am fost foarte ocupata, martisoarele mi-au mancat zilele si noptile...
Sper totusi sa fie o bucurie pentru ele... Sunt facute cu multa dragoste si daruite din suflet... kiss
Maci
Maci
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 331
Varsta : 51
Localizare : Sebes- Alba
Data de inscriere : 23/01/2010

http://maci.webgarden.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de elenaxx Sam 05 Mar 2011, 12:41 am

A venit si primul meu martisor Smile De la Baia Mare, cred ca de la ladybird kiss Sunt superbe toate lucrusoarele, maine pun poza cu ele. Super super.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de carmenco Sam 05 Mar 2011, 4:40 pm

M-ati facut sa am si mai mari emotii. Cadourile mele sunt mai micute...sper ca fetele sa nu se supere.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de elenaxx Sam 05 Mar 2011, 5:08 pm

Carmen,eu cred ca marimea cadoului conteaza mai putin, sau nici nu ar trebui sa conteze, ceea ce conteaza in opinia mea este efortul depus si dragostea cu care a fost conceput pentru dragele de ele, forumistele acestui site exceptional. kiss
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de norelif Sam 05 Mar 2011, 5:20 pm

Foarte frumoase cadourile!Felicitari celor care le-au lucrat!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de carmenco Sam 05 Mar 2011, 7:34 pm

elenaxx a scris:Carmen,eu cred ca marimea cadoului conteaza mai putin, sau nici nu ar trebui sa conteze, ceea ce conteaza in opinia mea este efortul depus si dragostea cu care a fost conceput pentru dragele de ele, forumistele acestui site exceptional. kiss


Ai dreptate si chiar le-am facut cu drag. Sper sa fie apreciate.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de letho Sam 05 Mar 2011, 8:15 pm

Inca sper sa gandeasca si destinatarele mele asa voi... ce-am lucrat eu este chiar mic de tot dar am vrut sa fie ceva delicat si in ton de primavara. As dori sa stiu macar daca au ajuns bine Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de fizicuta Sam 05 Mar 2011, 8:19 pm

ups .........oare sa se fi inscris cineva din dorinta de a primi cadouri consistente........nu cred.Sunt sigura ca toate ne-am inscris din dorinta de a oferi cuiva ,chiar daca nu-l cunosti,un strop de bucurie la inceputul primaverii. love kiss
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de firicel Sam 05 Mar 2011, 8:22 pm

Fetelor,nu va mai stresati atat cu privire la marimea sau micimea cadourilor,ca toate le-am lucrat cu drag si asta conteaza cel mai mult! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de amoni Sam 05 Mar 2011, 9:32 pm

Si eu sunt de acceasi parere cu tine firicel , chear nu conteza ce primesti Smile pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de cris69 Sam 05 Mar 2011, 11:18 pm

letho la mine a ajuns dar doar luni ma voi bucura de el.
si eu sper sa placa ce am facut.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de MARI_H Dum 06 Mar 2011, 12:38 am

Eu abia acum jumatate de ora am terminat de pregatit cadourile lucru tricot . Vor ajunge putin mai tarziu decat as fi vrut, sper sa nu se supere destinatarele.Am avut o saptamana foarte incarcata si, desi am lucrat cu mult drag si emotie, n-am reusit sa respect termenul.
peace
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de denis21 Dum 06 Mar 2011, 9:45 am

A ajuns la mine o pereche de cercei superbi si atat de diafani si inca ceva : au margelute de culoare bleu.Am descoperit cine e autoarea:Letho,careia ii multumesc.Mi-ar place si un colier la fel, e pacat sa las cerceii singuri.
Letho as vrea sa discutam despre detalii, daca se poate , bineinteles. kiss bucurie
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de adelina24 Dum 06 Mar 2011, 10:55 am

Vai mie ! Rosesc deja cand ma gandesc ce martisoare am trimis eu si ce martisoare ati facut voi fetelor . Martisoarele mele sunt foarte simple !Cand le-am facut m-am gandit sa fie utile .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau? - Pagina 11 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB