Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:16 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

+4
aba
RamonaM
myky7robc
elenaxx
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de aba Mar 01 Feb 2011, 9:27 pm

elena, am ajuns la elenaxx's share page si mai departe nu stiu, nu pot intra nicaieri. Poti sa ma ajuti te rog?

Am facut download la cateva, dar cu ce program le deschid. Sunt doc files si eu la computator sunt cam paralela. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre aba in Mar 01 Feb 2011, 9:33 pm, editata de 1 ori
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de mykya Mar 01 Feb 2011, 9:33 pm

Si la mine a mers cu ultimul link. Multumesc. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de aurishta Mar 01 Feb 2011, 9:37 pm

Hai ca merge acum, Elena! Multumesc mult Merci
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de aba Mar 01 Feb 2011, 9:42 pm

Inca nu le pot deschide dar mai incerc. ai scris ca deschide acrobat reader, se pare ca eu n-am in computer!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] multumesc elenaxx, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de anka_gabi Mar 01 Feb 2011, 9:54 pm

Se deschid si cu Open.Org3...multumesc,Elena!!!
anka_gabi
anka_gabi
helper
helper

Numarul mesajelor : 63
Localizare : Romania
Data de inscriere : 01/01/2011

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de aba Mar 01 Feb 2011, 9:56 pm

Multumesc anka, asta-l am dar nu-mi deschide. Se pare ca am ceva probleme cu al meu computer... maine am timp si rezolv.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de elenaxx Mar 01 Feb 2011, 10:40 pm

am mai pus unul, food and drinks2, cartea de exercitii nu o poate vedea toata lumea, inca,
kiss

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Am mai pus niste foi noi, pentru doritorii de invatat. Le gasiti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Citeste Punctul 6 din Regulament


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 02 Feb 2011, 12:55 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de elenaxx Lun 07 Feb 2011, 9:47 pm

Am mai adaugat cate fise de lucru aici

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si cateva aici, dar acestea sun private, deci trebuie sa ma contactati pe pm, pentru a va da acces la ele

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de aurishta Mar 08 Feb 2011, 1:28 pm

Elena, Merci Merci Merci
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de elenaxx Mar 08 Feb 2011, 2:52 pm

Cu placere aurishta pupi ,si sper ca sunt ok, ca te ajuta
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de elenaxx Vin 11 Feb 2011, 9:36 pm

Daca aveti copii care se pregatesc pentru Academia de Politie, am un test pentru ei wink .Deocamdata acesta este primul, vti gasi si raspunsurile, puteti sa faceti si singure foaia grila, la un xerox performant, sau folosind plastic de copertat, peste foaia cu raspunsuri, si copiat cu un marker permanent raspunsurile corecte, asa cum am facut eu. O sa pun maine modelul de la testul acesta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri - Pagina 2 Empty Re: Fise de lucru si nu numai pentru copiii nostri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB