Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Sam 26 Mar 2011, 2:57 pm

fetelor vorbaretele :D

Juli si eu am vazut multi copii in maternitate si urati si frumosi. Erau unii rosii, vineti , movi chiar sau incretiti dar si cativa de-ti venea sa-i papi.

Al meu a fost superrrr frumos si curat si neincretit si mi-a zambit din prima zi de viata. Neaparat o sa caut poza sa va pun ca sa nu ziceti ca deh e al meu :D
Si Cris nu numai tu esti asa :P Si eu vroiam un bb frumos si destept si mai presus de orice sanatos.
Eu aveam o revista de bebe iar pe ultima pag era un bebe de care m-am indragostit . Si am pus revista in picioare pe frigider si de fiecare data cand intram in casa ma astepta zambind poza aia . Si imi tot spuneam ca o sa am un bebe super-frumos lol!

Deiutza incet incet o sa capeti si experienta si o gramada de clienti ...o sa vezi rock

Pana acum am trebaluit prin casa, am papat. dar nu fac nimica dulce ca ar insemna ca pe jumate sa pap eu... si mai bine nu fac click

Ana ce frumos e sa ai 2 copii. Si eu imi mai doresc pt Dav un fratior sau surioara ,,,dar acu nu-i mom., si deja timpul trece si o sa fie o dif f mare intre ei , dar , dar...

wk frumos
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 26 Mar 2011, 3:00 pm

Dana, deci nu ma duc singura la Socola rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Sam 26 Mar 2011, 9:03 pm

nop...mergem de manuta ..cate 2 cate 2 rade

si ca sa vedeti ca cioara se lauda cu puiul ei , pun acu ,pe grup ,poza cu dav din prima lui zi de viata :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 26 Mar 2011, 11:30 pm

Danaaa Smile
Ce frumos, pufos si zamabert era love
Si seamana fenomenal cu David de acum Smile, wow !!!!!
Eu tocmai am vazut Black Swan. Mi s-a parut superb, sotului cah rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 26 Mar 2011, 11:46 pm

Hello
Ce vorbarete ati fost!!! hug

Juli, odihneste-te!!! Nu mai e mult si o sa visezi la cateva ore de somn linistit. Smile
Edy a fost asa de frumos camd l-am nascut, ca m-am gandit sa ma uit bine la el, ca sa nu mi-l schimbe din greseala.
Iannis mi s-a parut cam uratel. Era negru si mi s-a parut foarte disproportionat. Intr-o saptamana era deja alt copil. Chiar radeam ca a inceput sa arate a bebelus si nu mai arata ca o broasca. rade Bineinteles ca acum este cel mai dulce bebelus din casa. rade

Cris, si eu imi doresc acelasi lucru pentru copiii mei. Deci nu esti nebuna deloc. Chiar discutam cu omul meu zilele astea despre faptul ca Edy are nasucul putin intr-o parte pentru ca a cazut cand era mai mic si am hotarat ca daca va dori sa-si faca operatie estetica, noi o sa-l sustinem.

Deiutza, bafta cu clientul. hug Daca nu te angajeaza nici nu stie ce pierde.
Nu trebuie sa mai ai emotii, doar si judecatorii sunt tot oameni. Smile
Mie mi-e tare de dor de sala de judecata, dar ma gandesc ca petrec mai mult cu piticii mei, ca sa ma consolez.

Dana, fug acu sa vad pe bb David.
Sa sti ca nu-i bine sa amani. Un copil e intotdeauna o bucurie si o raza de soare in casa. Si e tare fain cand sunt mai multi.
Eu tare mi-as mai dori o fetita si poate ca o sa si incerc, dar dupa ce vad ce se alege cu examenul meu de intrare in avocatura. Si examenul ca examenul, dar sa imi gasesc avocat, ca eu 20.000 de euro nu dau. Mai bine ma lipsesc.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 27 Mar 2011, 12:27 am

seara buna!

dana, chiar ca a fost frumos david ca bebelus.:)si zimbeste...Smile

eu toata ziua am stat ,chiar nimic n-am facut..mai acu am iesit sa luam brinza feta si masline de la un mag iranian/turcesc /armenesc sau ceva de genul..si bineinteles ca am luat si citeva prajiturele ,toate de casa si buuuuune de ti se topesc in gura...
chair asa zi ,sa nu fac nimic, n-am avut de ffffffff multa vreme..
noapte buna , fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Dum 27 Mar 2011, 8:44 am

Neatza

Aurishta, am vrut sa te intreb si am uitatat. Cati ani are Angelica? Smile Intreb pentru ca deja ma asalteaza toti ca Iannis e prea mare sa mai suga titi, inclusiv dr. de familie s-a mirat. Doar pediatra m-a incurajat si mi-a zis ca ei ii plac tare mult copilasii mai mari care inca sug. Smile
Aaaa si cati prunci ai? Am mai urmarit discutii pe forum, dar nu mi-am dat seama.
Sper ca nu sunt cu suparare intrebarile mele Smile

Dana, l-am vazut pe David. Vai ca frumos e!!!!!!!!!!! Nici nu zici ca-i nou-nascut.

Duminica faina.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de aurishta Dum 27 Mar 2011, 9:12 am

Ana-Bela, averea mea e compusa din cinci copii, cel mai mare avand 17 ani, iar Angelica, un an si sapte luni. Stiu pe pielea mea ce patesti din partea celor ce critica alaptatul dupa varsta de un an! Eu m-am detasat de mult de parerile altora in ceea ce priveste cresterea copiilor mei in toate zonele, nu numai in privinta asta. Pe ceilalti copii i-am intarcat la un an, dar cu Angelica pur si simplu nu a mers. Este asa de disperata dupa titi ca-mi rupe inima! Si chiar nu vreau s-o fortez, nu vad rostul unui asemenea gest. Se vede ca nu e timpul pentru intarcat. Sper ca pana la doi ani sa reusesc! Si, am uitat sa spun, dr de familie m-a incurajat sa o alaptez pana la doi ani! Cica asa recomanda OMS! M-a intrebat mama de ce i-am intarcat pe ceilalti la un an, daca este asa?I-am zis ca, pe vremea aceea, OMS recomanda intarcarea la un an! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Dum 27 Mar 2011, 12:53 pm

Buna fetelor Smile
La noit tare urat e afara azi, e lapovita si ninsoare rade
Ana, ok, e clar, ca nu suntem cu capul...nici eu nici Dana Smile. Foarte tare daca vreti sa-l sustineti pe Edy in privinta asta. Daca el va considera ok cand va creste, mi se pare normal....eu visez de cand ma stiu la o operatie estetica la nas, e cam mare rade ...acuma nu prea ma mai deranjeaza, mai mult asa, mi-a ramas piticul ca vreau sa fac asta pana mor, sa mor baba frumoasa rade , dar am avut multe complexe pe chestia asta cand eram mai tanara, dar parca niciodata n-au fost bani, bla bla.... ai mei sa ma sustina, ehe, de unde....
Legat de alaptat, eu oficial nu-l mai alaptez pe Andrei, el nu a fost niciodata un super fan tzi, am tras destul demult de el sa mai prelungesc alaptatul, dar consider ca tu trebuie sa faci cum crezi mai bine si sa-l alaptezi cat iti doresti, sau cat doreste el. Gura lumii.....sa faci ceva in ea, ca in rest nu te ajuta la nimic....
Weekend frumos in continuare, mai avem de gatit, barbatu` e racit in puii mei, ce stare de fleoshc Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 27 Mar 2011, 1:48 pm

neata
aurushta sa iti traiasca si sa fie sanatosi copiii.
cris, sanatate sotului.

tot aici sint..Smile
duminca faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de aurishta Dum 27 Mar 2011, 2:46 pm

Merci, Julie, si tie la fel! pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Dum 27 Mar 2011, 9:10 pm

Seara buna

Aurishta sa-ti traiasca copiii si sa te bucuri de ei. Cum se inteleg ? Probabil cea mica e mascota lor :D .
Tare faza cu alaptatu si OMS rade

Cris sanatate sotului si sa nu ia si Andrei de la el hug

Si la noi a nins..o vreme de rahat, 2 zile nu am iesit din casa. Abia astept sa ies maine la gradi la piticoti.
Acu pregateam materiale pt maine.....saptamana asta o sa inv despre meserii.O sa ne jucam de-a doctorii, de-s pompierii, frizerii etc

Juli pupici si sa nu nasti pe la scoala...desi prevad ca ti se rupe apa la scoala lol!

O saptamana frumoasa si calduroasa tuturor wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 27 Mar 2011, 10:45 pm

dana, nu merg miine ca azi am avut contractii destul de numeroase si inconfortabile...cred ca stau acasa miine sau voi vedea cum va fi dimineata.
nu stiu de ce, doar as dormi....are vreo legatura cu posibila venire a piticoatei?
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Dum 27 Mar 2011, 11:23 pm

Hello
Aurishta, uau, ce fain!!! Sa-ti fie sanatosi copilasii!!!!! Ehe, Angelica e aproape de Iannis la varsta. Al meu implineste in 27 un an si opt luni. Smile
La inceput ma deranjau rau de tot comentariile celorlalti. Acum nu ma mai seaca asa de tare, dar chiar indiferenta inca nu pot fi.
Asa-i si piticotul meu, adora titi. Mai nou imi ridica bluza, il striga pe tat-su si pune capul pe titi. rade

Cris, daca Andrei nu a mai vrut titi, era aiurea sa il obligi. Fiecare copilas are personalitatea lui si nu ar trebui ca noi, ca si parinti sa le-o suprimam. hug
Smechero, de aia esti asa de slabuta. wink

Dana, bafta cu meseriile.Smile

Juli, e bine ca poti sa te odihnesti. Dormi atat cat simti nevoia. Cum spuneam, te asteapta o treaba foarte importanta (asa imi spunea mie dr. wink ca sa ma incurajeze sa dorm cat mai mult).
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Mar 2011, 12:48 am

Multumesc fetelor pentru urari. Iar dormim in 2 in seara asta...
Julie, cred ca Anna nu mai are rabdare mult Smile
Ana, Andrei a renuntat de tot de cateva saptamani, cu cat manca el mai putin, cu atat mai putin s-a produs....cred ca spre sfarsit era mai mult un fel de calmare noaptea la san decat mancare. Asta e...
Fug si eu la somn, iar incepe o saptamana singurei acasa, si nenorocita asta de vreme ma enerveaza la culme Sad
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 28 Mar 2011, 1:15 pm

Hello
Cris, asa e cel mai bine. E, de fapt, autointarcare. Asta-i cea mai naturala si mai putin traumatizanta pentru bb.

Juli?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Mar 2011, 3:56 pm

Julie iar ne tine in sah, de-abia astept sa o cunoastem pe Anna Smile
Legat de alaptat, da, asta mi se pare cel mai bun lucru la faptul ca s-a intarcat singur....cred ca as fi suferit si eu sa- l vad ca se chinuie si plange dupa san, eu oricum in jur de un an am zis ca ma opresc. Nu stiu cum as fi rezistat sa planga si eu sa nu ii dau san....
Scriu cu Andrei in brate si ma hraneste cu pufuleti Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Lun 28 Mar 2011, 4:23 pm

salutare

aci-s..am dormit la tirziu ca asta noapte am facut pauza de dormit..
m-am trezit de multe ori pt baie, apoi verifcam de nu s-a rupt apa, apoi cind am adormit am avut un cosmar si iaca asa, n-am dormit mai deloc.
cris, pofta buna la pufuleti!
zi faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de aurishta Lun 28 Mar 2011, 4:44 pm

avr_dana a scris:

Aurishta sa-ti traiasca copiii si sa te bucuri de ei. Cum se inteleg ? Probabil cea mica e mascota lor :D .
Multumesc pentru urari! Ce sa zic? In general, se inteleg foarte bine. Mai sunt si momente mai tensionate, desigur, dar niciodata nu permit sa degenereze in certuri! Am deja diploma de arbitru, dobandita la locul de munca rade Insist foarte mult ca sa aiba relatii bazate pe respect unii fatza de altii. Pana la urma, suntem o micro-societate! Angelica este,bineinteles, jucaria lor preferata! De cand s-a nascut ea, papusile au ocupat un loc sub pat rade fiindca a aparut o "papusa vie si adevarata", ca sa folosesc una dintre expresiile lor. O imbraca, o dezbraca, se joaca in fel si chip cu ea, e un deliciu sa-i privesti! hug
Ana-Bela, Angelica e nascuta pe 21 august, deci la o saptamana distanta de Iannis! Deci sunt de-un leat!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 28 Mar 2011, 6:06 pm

Iannis e pe 27 iulie, deci e mai mare un pic. :D
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 28 Mar 2011, 6:19 pm

buna fetele.
eu sunt cam zombi ca aseara am stat la un film pana dupa 12 si dim de emotii m-am trezit la 6:25 si de la 6 cauze cate am avut normal ca am plecat acasa cu durere de cap si de ochi.am stat putin in pat si mi-am mai revenit,dar ochii inca ma dor.
la noi e o super vreme,chiar dc nu e soare e in schimb super cald si frumos,simti vant de primavara.am iesit ieri in parc si a fost tare frumos.
clientul m-a angajat,am avut azi o infatisare si s-a mai dat un termen,sper sa fie ultimul,ma bucur dar abia peste 3 zile imi da banii,pana nu-i vad in mana parca nu ma bucur cu adevarat.
JULLI si ai mei au fost tare frumusei la nastere,nu mi s-au parut deloc urati,erau curati si roz si netezi rade ,sincer erau frumosi,o sa vezi ca si Anna o sa ti se para frumoasa.asteptam vestea cea mare.
eu sunt cu M pe cap,mananc de toate,orice si la orice ora,ma simt umflata,dar inca nu sunt groaznica rade ,astept sa nu-mi mai placa deloc de mine si apoi ma straduiesc sa ajung la 57,ca vad ca acum ma mentin cu succes la 60-61,sper sa ma pot mentine si la 57 la fel de usor,dar asta dupa Paste incolo.
va poop fete si mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de vero50 Lun 28 Mar 2011, 6:25 pm

Laptele matern este cel mai sanatos. Bucurati-va cele care aveti si lasati bebeii sa suga la san. Nimic nu este mai minunat dacta sa tii un prunc la san. Numai cine nu a avut - cine nu a alaptat - nu stie asta. Cata fericire iti poate transmite copilul cand te priveste cu ochii lui ca doua margele, cu titi in gurita si cu manutele pe san.
vero50
vero50
helper
helper

Numarul mesajelor : 73
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 28 Mar 2011, 9:47 pm

buna fetelor Smile
dana super pozele, chiar nu arata a nou nascut david. sau cel putin nu seamana deloc cu cei pe care i=am vazut eu rade
deiutza bafta pt primul tau proces care nu e din oficiu
cris ce dulce e andrei, cred ca iti vine sa-l pupi toata ziua
roxy bafta cu laptopul
julie tin pumnii, inca putin kiss
ana cand o sa dai ex pt avocatura?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 28 Mar 2011, 10:23 pm

Handrico, da, il super pupacesc, ca e asa pufos si alintat si dragastos Smile
E taaare greu sa cresti bb, da e si o bucurie in fiecare zi love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 28 Mar 2011, 10:38 pm

cris da-i un kiss maaare lui andrei din partea mea
pupi pt toate fetelor

fug la dus, cremuiala si dup=aia somn
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB