Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Profesorii Lucru de mana - gala 2010 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Profesorii Lucru de mana - gala 2010

+39
Bianka7
mariaz_09
greieras
victoriacus
DANIELA.I
Steluzza
cris69
Gabiuta
AlinaJ.Bijoux
vilcris
emi
samo99ro
amoni
Larisa09
danabarbu2007
elenaxx
letho
Admina
diada
Giobsy
stoy
rivka
SilviaDumitrescu
Karina33
Lucia.BlueFlower
europolis
MihaelaT
firicel
CCristinaC
iuliana72
fizicuta
myky7robc
aba
veniciuc nicoleta
ionela stefan
RamonaM
valentinadof
Buburuza
olympia
43 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 11:50 am

M-am gandit mult la un titlu mai potrivit si nu l-am gasit... Poate ma ajutati voi!
Acesta e un subiect unde va invit sa nominalizati acei membrii de la care ati invatat cel mai mult in 2010. Ei sunt oameni modesti, generosi, care care cauta neobositi, experimenteaza tehnici diverse si transmit cu drag mai departe informatiile obtinute. Fie ca e meseria lor, fie ca o practica doar ca un hobby, sunt pasionati de handmade, ne uimesc, ne incanta, ne provoaca si ne inspira! Voi ii cunoasteti cel mai bine de la capitolele forumului unde activati de obicei si din fericire, profesorii sunt din ce in ce mai multi !
Nominalizarile mele sunt:
-Ioana Soare, cu gentutele ei fermecate si gingasele bijuterii impaslite, un spiridus neobosit care, si cand restaureaza mobila si cand manuieste acul sau andrelele, urmareste tenace perfectiunea
-Ciubotaru, un profesor extrem de generos in tehnicile de prelucrare a pielii
-Karina si Maistra, albinutele de la croitorie care raspund promt la orice intrebare si la nevoie sar cu tutoriale
-Ucabesty si Clody, cand jongleaza cu tehnici din domenii diverse si ni le explica apoi cu rabdare
Si nu in ultimul rand, Admina, fara a carei pasiune si determinare in concretizarea ideilor, acest Forum n-ar fi fost posibil Flowers
Imi cer scuze celor pe care i-am omis.
Sunt sigura ca veti completa lista!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Buburuza Mier 29 Dec 2010, 12:30 pm

Aaaaah, Olympia, ce subiect! Multumesc.

Si-o nominalizare: Vilcris, pentru tips-uri, tricks-uri... si nu numai.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de valentinadof Mier 29 Dec 2010, 12:48 pm

eu as mai nominalza pe cazimi in materie de servetelit
si zylv la croitorie .
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de RamonaM Mier 29 Dec 2010, 1:31 pm

iar la goblenit Getasart
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de ionela stefan Mier 29 Dec 2010, 2:01 pm

Interesanta idee...cred insa ca ar trebui putin structurata si nominalizarile sa se faca pe subiect sau categorii cum ar fi..."Bijuterii"...Croitorie"..."Tricotaje"...etc...
Dupa cum observ,exista candidati...si...ok...nominalizam sau suntem de acord cu o nominalizare...si,mai departe?...
Este putin mai complicat, asa ca o astept pe initiatoare cu urmarea sau,de ce nu?...chiar pe Admina si Diada...si cred ca este nevoie si de acordul lor pentru asta...zic si eu... peace
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Buburuza Mier 29 Dec 2010, 2:22 pm

Cred ca scopul acesui subiect este sa le multumim acelor oameni carora, din pacate, prea des uitam sa le multumim: profesorii si "profesorii".

Pentru generozitatea de-a impartasi celorlalti cunostintele si experienta voastra, dragi profesori, plecaciune!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 2:37 pm

Ionela, poti nominaliza orice profesor care te-a ajutat de la orice categorie. Nu-s candidati, sunt oameni care au ajutat alti useri sa se perfectioneze in diverse tehnici, au impartasit cunostintele lor cu generozitate. Aici le multumim! Merci
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Mier 29 Dec 2010, 2:38 pm

Super subiect.Vreau si eu sa multumesc in primul rand administratorilor forumului pentru ca acesta exista..
Mii de multumiri Buburuza pentru un "alt fel"de trandafiri,Vilcris pentru secretele croitoriei,Karina cu "comentariile"constructive,Maistrei pentru "simplitatea"cu care a deslusit tiparele,MihaelaT o doamna "buna la toate",magda pe care o "urmaresc"pe la toate subiectele,si care ne umple mereu de binedispunere...
kiss ...fac inventarul si revin:))
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de aba Mier 29 Dec 2010, 2:58 pm

Si eu vreau sa multumesc tuturor celor de pe forum. Nu nominalizez pentru ca de la toate am invatat cate ceva. Datorita lor am redescoperit hobby-uri uitate( croset, tricot) si am invatat doua tehnici pe care pana nu de mult doar le admiram: quilling si copacei. Datorita postarilor si citind explicatiile am indraznit sa incerc si eu. Incurajarile voastre au fost bine venite si m-au ajutat sa continui( desi stiu ca unele nu erau de waw). prietenie
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 4:59 pm

Aba, sigur ca toata lumea are o contributie, chiar si doar la o incurajare. Si totusi, la copacei te-a inspirat si te-a lamurit cineva cum se fac sau macar de unde se iau materialele, la quilling la fel... Ai aici ocazia sa le multumesti public, desi-s sigura ca ai facut-o in particular demult. Smile
O mana de ajutor intinsa la momentul potrivit e mare lucru. Sunt sigura ca-s si persoane care s-au mai ciocnit si de refuzuri sau de raspunsuri ambigue si atunci prin comparatie, valoarea ajutorului sosit la timp e si mai mare si merita evidentiata.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de aba Mier 29 Dec 2010, 5:17 pm

Ce sa zic olympia?! Sincer, nu am intrebat pe nimeni nici particular nici public. Fetele pot confirma. Dar m-au inspirat copaceii cristinei desi ai mei sunt departe de ai ei; la quilling, am admirat absolut toate creatiile si am facut dupa capul meu desi cred ca lucrarile lui tantelu m-au convins sa incerc. Ii multumesc si aici si i-am multumit si public. La croset si tricot am salvat o gramada de poze de inspiratie si am facut iar dupa capul si priceperea mea. Si materiale cumpar de unde pot, ca nu stau in tara si asta e, cumpar cand gasesc, ce gasesc si-mi mai cadoriseste barbatu-meu ce gaseste si stie ca-mi doresc.
De aceea nu nominalizez, m-au inspirat toate fetele si mai ales m-au impulsionat sa ies din amorteala care ma cuprinsese in ultimii vreo 2 ani. Nu pot da un nume pentru ca de la toate am "furat" cate ceva si mi s-ar parea ca nedreptatesc alte fete.
Ma bucur ca v-am gasit. kiss


Ultima editare efectuata de catre aba in Joi 30 Dec 2010, 1:00 am, editata de 2 ori (Motiv : completari)
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de myky7robc Mier 29 Dec 2010, 6:29 pm

Aici eu le-as nominaliza:- pe d-na samo pentru indicatii, sfaturi obiective si concrete, lectii de tot felul si resurse /linkuri pt crosetat si tricotat etc;
-pe d-na Silvia Dumitrescu pt efortul de a raspunde prompt la orice nelamurire, indiferent de complexitate etc.
Dar sigur mai sunt si altele.
Felicitari pt tot si pt toate fetele de aici.
"La multi ani!" primul aplauze
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de fizicuta Mier 29 Dec 2010, 6:43 pm

love ptr mine,2010, este anul in care am descoperit acest forum si am invatat de la fiecare cate ceva...........asa ca pot sa nominalizez toate forumistele ? Flowers prietenie flower
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de iuliana72 Mier 29 Dec 2010, 7:38 pm

eu nominalizez pe samo,silvia dumitrescu si mihaela t
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 29 Dec 2010, 7:42 pm

Pe linga cele de mai sus, eu o adaug pe Europolis.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 7:49 pm

Aaaa, pai nu merge asa. Iuliana, Cristina, spuneti si voi doua cuvintele acolo, de ce si cum. Asa se multumeste sau strigam catalogul?
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de firicel Mier 29 Dec 2010, 7:52 pm

Nominalizari,ati facut voi,toate.Mie nu-mi ramane decat sa va aduc multumiri tuturor fetelor active de pe forum fara ajutorul carora multe probleme mi-ar fi ramas nerezolvate! Merci Merci Merci Merci Merci Merci Merci
Mutumesc Adminelor ca ne poarta de grija noua ,tuturor ca "piezele rele" sa nu fiinteze printre noi!
Si acum ca la Premiile Oscar:"Multumesc familiei ca ma suporta sa stau ore in sir in fata calculatorului!","Multumesc mamei ca m-a facut asa priceputa wink ,ca altfel nu va descopeream"(cautam un model de gentuta si v-am gasit pe voi kiss ) si multumesc lui Dumnezeu ca voi sunteti niste adevarate prietene(fie chiar si virtuale!)
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 29 Dec 2010, 7:59 pm

olympia a scris:Aaaa, pai nu merge asa. Iuliana, Cristina, spuneti si voi doua cuvintele acolo, de ce si cum. Asa se multumeste sau strigam catalogul?

Si Europolis si celelalte fete nominalizate stiu ca imi sint dragi si le iubesc. Nu le laud prea tare sa nu li se urce la cap [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 8:09 pm

Nu se urca nimanui la cap... Oricum eu astept in continuare nominalizarile voastre, cu precizarea meritelor v-as ruga, sa nu uitam ca sunt 20000 de membri pe forum!!!
Ei, unde-s?
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 29 Dec 2010, 8:21 pm

Stati asa...pe mine nu trebuie sa ma nominalizati pt ca nu v-am invatat nici cum se croieste, nici cum se croseteaza sau se face un tort...in cel mai fericit caz am dat niste sfaturi marunte sau mi-am dat cu parerea.

Ce propuse pana acum, Karina sunt si cele pe care le-as propune si as mai adauga-o pe Diada ca eu din tutorialul ei am invatat sa fac nadragi, buzunarul,....
...sa nu uit de Ppisic ca de nu facea ea minunatia aceea de geanta, cei drept in 2009, eu nici in zi de azi n-as fi strencanit vreo geanta.
...si pe Virus de la care am invatat cate ceva
si mai revin...

Edit: Intorceam chiftelele si ptiuuu ca m-a fulgerat...pai chiar pe cea care a deschis acest subiect s-o uit.
Desi nu m-am apucat de pictat pe material, am urmarit cu interes topicul: Hainute "pictate" si cred ca multe au avut ceva de invatat si chiar au experimentat si poate vor aparea sa multumeasca.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de europolis Mier 29 Dec 2010, 8:31 pm

Huh, bine ca ai spart gheta Mihaela pupi nici eu n-am ce cauta aici dintr-un motiv foarte simplu rade habar nu am sa iecsplic ceva Smile Si de multumit nu pot decat sa multumesc global pentru ca de la fiecare am furat cate ceva si am avut si umeri de plans pe aici dar si cu cine sa ma bucur Flowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 29 Dec 2010, 9:24 pm

Fetelor, eu sunt pe forum de la inceputul anului. . De atunci m-am apucat si de bijutereala. Tot ce stiu, stiu de aici. A fost un an plin pt mine. Aici am invatat cum sa modelez fimo, cum sa crosetez margele, sa impaslesc lana, aici am auzit de clesti pt bucle, de cupa de nod, margele de nisip (nu o sa mai dau exemple, ati inteles ideea,nu stiam nimic Smile ) Aici am primit incurajari, am fost trasa de urechi.
Imi este greu sa nominalizez pe cineva, pt ca am invatat de la multe fete si sigur as uita pe cineva. Am invatat nu numai din reusite ci chiar si din greselile altora... Ma uit la primele incercari si la creatiile mele de acum. Sunt multumita de ceea ce a iesit pana la urma. Si asta datorita voua! Va multumesc!
kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Karina33 Mier 29 Dec 2010, 9:56 pm

Multumesc pentru nominalizarea de incredere!

Ce-mi faceti voi fetele? Ca eu am fugit de invatamant ca dracu de tamaie si voi iar ma faceti 'profa'? Nu-i drept, eu doar v-am aratat ce fac si v-am explicat cat si cum am putut daca m-ati intrebat ceva.

Si eu invat zilnic de la voi, si voi ma motivati sa merg inainte, sa incerc lucruri, proceduri si tehnici noi. Tot voi ma tentati sa incerc altceva sau sa-mi amintesc ce faceam in copilarie. De la voi invat ca 'nu se poate' nu exista inante de-a incerca iar si iar pana 'se poate'!

La multi ani fetelor! Si sa facem cat mai lucruri frumoase care sa-i bucure pe cei din jur! prietenie bucurie multumesc
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de olympia Mier 29 Dec 2010, 9:59 pm

Karina, sa mor da n-am gasit alt termen mai potrivit pe care sa-l folosesc in titlu! Asa ca iata profii si profele si sa fie cat mai multi la anu'!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 29 Dec 2010, 10:14 pm

Subscriu la tot ce ai spus tu Karina. Ai spus exact ce am vrut eu sa spun numai ca am amanat putin si ai spus tu.
Daca as fi fost asa desteapta nu v-as fi gasit, pentru ca, am cautat cum se croseteaza o bluza si am dat de acest minunat forum. Odata ajunsa, este destul de greu sa treaca o zi fara sa va vizitez macar. Chiar daca am scris la cafea ce am scris sa stiti ca nu aberez spunand ca uneori chiar visez ca vorbesc cu voi, dar fara sa va vad , exact ca aici, (ieri noapte de exemplu nu mai stiu ce ii spunema lui samo). Asa ca va rog nu ma faceti sa ma simt naspa cu atatea multumiri. Asa sunt eu si in viata reala, cand pot ofer cu drag, iar cand ma supar.... zic de toate pentru toti.
Va hug kiss pe toate, si imi doresc sa fim cu toate sanatoase sa ne putem ajuta reciproc inca multi ani de acum in colo si de ce nu poate facem si o reuniune ca macar cateva dintre noi sa ne putem aduna, cunoaste fizic, nu sa ne impartasim din experienta ci sa petrecem o seara impreuna, deoarece asa ne vom cunoaste mult mai bine. Cunostintele in domeniul lucrului de mana ni le impartasim aici virtual, dar o seara cu bucurie si veselie,... mai rar si mai greu..
Aceasta fiind dorinta mea pentru anul urmator (pe langa altele personale), va spun deschis ca va iubesc si ma opresc . (deja am scris un roman - cred ca e din cauza la ce am zis la cafea )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Profesorii Lucru de mana - gala 2010 Empty Re: Profesorii Lucru de mana - gala 2010

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB