Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

+50
Fancy-
CarmenClaudia
letho
ppisic
vali91
Panea Laura
anex07maia
piciul
orhapetru
Uca
deeoxana
adii
afilimonb
nicole24
clauditzuka
Phlom
Clio_Ela
crivas
emmancita
katy51
geanina_scumpica
adriuta
Chirrox13
valentinadof
marabr
musetel
arielas
geany20062006
ara71
kabunta
mdlupu
roxana096
sanda
diana_roxana
ancone
kla78
geany
IrisT
danabarbu2007
niculaie
diada
lucianemil
tomari
totolina
MagdaMarin
Noemi
zylv
Karina33
Admina
Camy
54 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Uberdeck

Mesaj Scris de Mia 68 Mier 13 Apr 2022, 12:25 pm

Bună ziua.
Am un uberdeck Merrylock 30-40, la care o sa renunt din cauza ca e tare greu de folosit.
Cel putin la infirat atele e nenorocire.
De aceea am nevoie de sfatul vostru, pt un uberdeck mai usor de folosit, si mai accesibil la pret.
Mulțumesc.
Mia 68
Mia 68
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/11/2021

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Re: Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

Mesaj Scris de Panea Laura Mier 13 Apr 2022, 6:43 pm

Buna Mia,
La fel ca tine si eu am renuntat sa folosesc Merrylock 3040, am tot experimentat, incercat, insa nu merge.
In caurarile mele, cea mai recomandata a fost Janome CoverPro 1000 cpx.
M-am uitat si la Brother CV3440, dar preturile sunt mari fata de Merrylock. Daca bugetul iti permite recomand Janone.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Re: Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

Mesaj Scris de Mia 68 Mier 13 Apr 2022, 6:51 pm

Si Brother cum e? E mai prietenos decat Merrylock?
Mia 68
Mia 68
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/11/2021

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Re: Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

Mesaj Scris de Panea Laura Mier 13 Apr 2022, 7:08 pm

Poti verifica video pe youtube video de mai jos, la min. 7 arata cum se pune ata.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty De unde ai luat dispozitivul pt bentita?

Mesaj Scris de Mia 68 Dum 06 Aug 2023, 3:07 pm

Camy a scris:gata am reusit cu bentita,am prins sistemul acum totul tine de indemanare,cu toate ca banda asta eu zic ca ar trebui sa stea sustinuta de ceva ,pana o sa improvizez ceva o tin cu mana si in acelasi timp cu mana stanga tii bluza sa nu se scape ca altfel trebuie desfacut toata banda nu e ca la liniara sau triploc de mai bagi o data,dar am observat sa se desface foarte usor si merge refolosita banda.si acum cu pozele.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ptr mine uberul inseamna tiv si musai banda.


dispozitivul meu este ptr banda de 26mm si la gata 10 mm,adica tai banda de 3,5cm,daca o tai prea mica se scapa ,daca o tai prea lata iese in afara
Mia 68
Mia 68
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/11/2021

Panea Laura apreciază acest mesaj

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Re: Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

Mesaj Scris de diada Vin 18 Aug 2023, 9:03 am

Iti raspund eu de unde l-a luat,

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire - Pagina 9 Empty Re: Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB