Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 01 Noi 2010, 2:04 pm

Juli, Edy are in decembrie 6 ani. La anu merge la scoala. Doamne, ce a mai trecut vremea! La sedinta cu parintii au venit si invatatoarele si asa ma pufnea plansu. Bineinteles ca m-am abtinut, ca ma faceam de rusine.
Cris, pup Andreiul sa iasa dintisorul mai repede.
Cris2 (nu te superi, da? Smile), curaj si fa bebeul, daca asa-ti spune inima.

Aaaa, ce vroiam de multa vreme sa spun si tot am uitat. Iau si spirulina de cand am inceput dieta si se pare ca ma ajuta. Nu mai am atatea pofte. O iau cu o ora inainte de masa.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Lun 01 Noi 2010, 3:05 pm

Buna fetelor

Eu am un somn pe mine de numa.
Al meu a inceput ieri brusc sa tuseasca .si mi-a tusit azi-noapte in cateva reprize si de la 6 trezi amandoi

Copiii sunt in vacanta, ca noi nu........tre sa merg la gradi sa.... facem prezenta , sa bem cafeaua si ne-am impartit sarcinile ca in curand o sa avem la noi la gradi un cerc pedagogic......pe o anumita tema, si eu m-am oferit sa fac prezentare in PP si sa ma documentez..etc.

Si eu as mai vrea sa fac un copil dar nu stiu cand.Si ma gandesc ca acusica face Dav 5 ani..si o sa fie mare dif, dar acu chiar nu e cazul .

Deiutza felictari ca te-ai abtinut. Eu nu cred ca as fi putut sa nu pap tort
Cris ...e jale cu dintii astia. Sper sa iasa mai repede si sa te odihnesti .La david cel mai greu au iesit caninii de sus . O luna a fost marait si nu am dormit mai deloc.......dupa ce au iesit s-a asternut pacea..fiuuuu

Cris 69 feliitari. Cum ai slabit asa frumos?

avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 01 Noi 2010, 3:13 pm

Hello Dana. Of, e groaznic cand tusesc piticii. Al meu e mai bine. N prea mai tuseste, doar cateodata.
Cris, nu vreau sa te sperii, dar eu noapte linistita nu am mai avut dupa ce au inceput dintii. zid
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 01 Noi 2010, 3:39 pm

Ana, eu am mai avut pauze intre dinti pana acum, adica are perioade naspa rau si cateva nopti bune. Macar din cand in cand, atat imi doresc Smile.
Sau macar weekendurile sa fie ok, uffff.
Dana, cred ca e greu sa te decizi la bb 2. Si voi inca sunteti in finisari cu casa, nu? Nu v-ati mutat parca...Acuma in ce zona locuiesti? Cred ca mai stiu BT-ul cat de cat. Si casa unde o aveti?
Interogatoriu, deh... rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de cris69 Lun 01 Noi 2010, 3:55 pm

cum am slabit? am mancat doar fiert , copt, adio prajeli, sosuri, paneuri, toacaturi , afumaturi. acum nu pot zice ca am fost foarte stricta , daca imi ra pofta tare gustam asa cat sa le simt gustul.
de vreo doua saptamani sunt mai balonata,parca am si luat in greutate 2 kg, aseara imi era putin rau, dimineata la fel, sanii mi-i s-au marit de nu mai stiu ce sa cred, in partea de jos a abdomenului simt ca o presiune , off. astept sa vad pana pe la mijlocul lunii.cine stie!!!
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 01 Noi 2010, 9:02 pm

buna seara fetelor Smile
sanatate multa la bebei si spor la invatat, dupa caz ;)
cris felicitari pt mama spus de andrei pupi

eu tot cu munca mea, au ei grija sa mai faca din cand in cand cate ceva care sa ma calce pe nervi, isi bat joc...asta e pana gasesc altceva dar abia astept sa-i las cu fundul in balta rade chiar dc o sa mai dureze putin lasa ca vad ei rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 01 Noi 2010, 10:42 pm

seara buna!

ce de activitate ,azi!

ana-ai baiat mare!!!
tre sa i intreb si pe deiuta, ai ei ce virste au??

dana, daca nu aveti copii, tot e bine..macar asa mai socializati voi..

cris,ce cadou i-ai luat la om??
cris, de acu o sa inceapa vorbitul si mersul.
chiar ieri citeam cum se dezvolta vorbirea:cica primele litere(sunete) pe care le spuna bebeii sint :da-da-da-da si se dezvolta in prima parte a creierului.sint mai usor de zis si de aceea le spun,nu pt ca ar avea ceva de a face cu tata(dada). abia apoi ma-ma-ma ,care se dezvolta in a doua parte a creirului..nu stiu daca intelegeti ce am vrut sa zic,dar in cartea aia erau tare fain explicate..Smile
sper totusi ca ati inteles...azi am fost cu capul in nori,rau de tot..am vrut sa-mi incalzesc mincarea si in loc sa o pun la inclazit,am luat cutia cu ananas si iaurt..am incalzit-o un minut.am mers inapoi in clasa ,desfacut-o si am inceput sa maninic..cind m-am uitatat am vazut ca e ananasul meu,caaaaaaald:)

ca ziceam de ziua omului lui cris,eu sint in pana si imediat e si ziua omului meu..in schimb ,ieri i-am aratat ce vreau de craciun: o geanta mare,rosie, de la coach,suuuperba!!sa vedem de isi aduce aminte:)

cris69 ,poate esti insarcinata!Smile
andrica,bafta cu jobul si cauta de zor in alte parti!!!
seara faina sa aveti ,fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 01 Noi 2010, 11:10 pm

Buna seara fetelor Smile
Merci Handrica, si spor sa iti iasa cum iti doresti tu hug .
Julie, te inteleg perfect. Acuma, ma mir ca e doar atat, eu la inceputul sarcinii parca imi pierdusem 3 sferturi din creier. Inca ma lupt sa le regasesc rade . Eu in luna a 5 a incepusem si proiect nou si ma luptam sa imi tin capul pe umeri, dar sincer, nu mai functionam la capacitate maxima...nici macar pe aproape...Dar am citit ca e ceva normal...
Julie, eu chitisem pt sot de ceva vreme o jacheta neagra, cu nasturi in fata, ca sa o poata purta la camasa alba, e piticul meu pe creier, sper sa ii stea bine, am ales-o impreuna cu Andrei Smile. Deh, mai mult de atat nu prea ne permitem acuma.
Plange Andrei, revin.
E tati pe baricade. ok
Legat de ce zice bb intai si eu am citit ceva similar cu ce zici tu si am vazut la multi bebei ca zic da-da sau dai-dai.
Cum o fi, nu conteaza. Eu nu sunt din aia vai, sa mearga copilu repede, sa vb repede. Il las in ritmul lui, si sunt linistita mai ales ca vad ca e ambitios, ii place sa faca lucruri noi si nu ii este frica.
E clar ca va vorbi si va merge cand se va simti el confortabil. De ex de manutze dus, se plictiseste repede, chiar daca in picioare ar sta non stop Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 01 Noi 2010, 11:47 pm

cris,fain cadoul..eu tot nu stiu,da 'poate mi-a veni ceva idee mai incolo...
cu vorbitul si umblatul,asa-i..cind e pregatit le va face pe amndoua.nici o graba..

eu maninc seminte de dovleac si caut pe net pe cind e preconizata prima furtuna de zapada ca sa putem sta acasa rade
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Noi 2010, 12:35 am

Eu mananc seminte de floarea soarelui, si incerc sa ma mobilizez sa -mi duc posteriorul inca gras la culcare...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 02 Noi 2010, 9:56 am

neata fete.
CRIS LA MULTI ANI la omu tau rade ,ca nu stiu cum in cheama Embarassed si numai bucurii in viata pupi ,pupicul e pt tine nu pt el Merci .
JULLI abia astept sa vad ce-ti zice la eco,azi e ziua cea mare taie .ai mei copii au 6 ani si 4 zile si 3 ani si 4 luni si 2 sapt boo .
ieri au afisat locatia de ex,nimic de ordinea probelor si alte amanunte,sper sa aflam azi mai multe.
CRIS69 poate vine bebe ura ura ura .
ANDRICA si eu ma plangeam cand lucram,dar iti spun eu ca tot e mult mai bine decat sa stai acasa si sa nu faci nimic.spor bee .
fug la invatat,paaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Noi 2010, 10:12 am

Neata fetelor Smile
Multumesc Deiutza, il cheama Alexandru, noi ii ziceam Alex ca e mai scurt Smile.
Am inceput sa am iar visuri, bb al meu a dormit de la 10 jumate aseara, s-a trezit pana pe la vreo 12 si s-a matzait, dar a dormit continuu pana la 7 cand a papat si ne-am trezit la 10.
I am alive again Smile.
Doua zile de somn si odihna. Si dintisorul tot n-a spart gingiuta Smile
rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 02 Noi 2010, 11:27 am

atunci LA MULTI ANI ALEX ura ura ura birthday birthday birthday .
bravo CRIS pt slabit,eu azi am 60,tu tre sa mananci strict sa slabesti,eu tre sa mananc putin,cum mananc ceva mai mult chiar dc permis nu mai slabesc Neutral .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Noi 2010, 11:30 am

Multumesc din suflet Deiutza pupi
Uf, sper sa nu ma dau peste cap cu ziuz lui Alex, o sa incerc sa fac invitatii sa manance tot tortul, ca vreau sa-l fac maricel, sa-mi ajunga, si sa nu mai ramana nimic. Nu vreau decat o zi de nedieta...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 02 Noi 2010, 12:32 pm

neata buna!


cris la multi ani pt alex:)!sa fiti in continuare happy ! birthday
inca un pic si scazi sub 60.bravoooo! si asta fara sport,decit sportul cu andrei.
deiuta, spor! si ai tai baieti sint mari...numai mamici tinere pe acilea.
asadar azi mergem la doctor.am emotii!!!
o sa va ascriu diseara ce e bebele,asta daca ne lasa sa vedem...Smile
o zi buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Noi 2010, 12:39 pm

Ooooooooo, Julie, de-abia astept.
Sa iti dea Dumnezeu un bebe sanatos si fain ar fi sa fie baietel daca asta iti doresti Smile. Ne concentram la voi!!!
Multumesc de urari. Sa fim macar la fel de fericiti ca acum si tot ar fi bine Smile
Da, nu mai am mult si scad sub 60, de-abia astept. E mult sport cu Andrei, sa stii. Acum de ex il adorm, sta pe burtica mea, si il batzai ca asa ii place. Sa stii ca se simte la muschii picioarelor Smile. Nu mai zic ca dus in brate, daca ies cu el asa, ajung leaorca acasa Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 02 Noi 2010, 3:33 pm

Hello
Oau, da ce chef de vorba ati avut.
Cris, La Multi Ani fericiti si sanatosi sotului tau.
Oh, nu-mi spune de dieta ca eu asa m-am dat peste cap cu ziua omului meu...
Azi aveam 68 kg, deci nu e foarte grav, daaaaar, puteam sa ajung sub 67 daca nu mancam aiurea. Nu-i bai, de azi pe bicicleta!!!!!
Eu nu dorm de muuuuulta vreme o noapte linistita, chiar daca il iau langa mine. Tot ma trezesc cand cere tziiiii. Acum chiar cere si imi ridica bluza. Smile
Juli, si eu stau cu ochii pe monitor si astept sa ne spui vestea cea mare, dar cel mai important e sa fie sanatos. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Mar 02 Noi 2010, 9:02 pm

Seara buna fetelor
Deiutza La multi ani si puiului tau...ca sigur nu am apucat sa-i spun nor pupi Sa creasca mare amandoi si sa nu mai raceasca niciodata :D

Cris La multi ani si omului tau Alex , sa fie sanatos si sa fie mereu langa voi . Ce bine ca ai prins o noapte buna.

la gradi la mine e oki. O sa va pun niste poze mai incolo dupa ce o sa facem niste lucrari. Vrem sa facem o prezentare de lucrari din fel de fel de materiale - frunze, seminte, material textil , pene, picturi etc.

Cris noi am terminat cu casa
bee ............am pus si parchetul sus, mai avem parterul- dar avem materialu. E gata toata la cheie.................dar nu ne mutam ca nu avem mobila Laughing Laughing Laughing . Nu avem baie, bucatarie, dormitor ....si sincer chiar daca toata lumea spune sa ne mutam, nu ma pot duce doar cu un pat, si sincer nu vreau sa ma incurc cu rate deocamdata .
Eu deocamdata stau langa gara si am in fata blocului PLUS, Kaufland si mai nou Family Center :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 02 Noi 2010, 11:44 pm

Merci Ana pupi
De cand cu dintisorii, nici n-am mai incercat sa-l pun la el in patuc, oricum seara intre 10-12 oricum are cateva tentative de trezire, suntem la dispozitia lui Smile. Si oricum ne e drag sa doarma cu noi, sper sa il pot obisnui si la el in patuc pe viitor. Momentan inca e mic Smile (of,of)
Dana, nu stai departe de ai mei, ei au ap in intersectia de la scoala 11, blocul de la chioscul non stop Smile.
Gata, ma duc si eu sa mai fac una alta pt maine, ca iar ma trezesc in harmalaia din casa mea, offff,,,
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 03 Noi 2010, 12:42 am

seara buna!

am fost la ultrasounds, totul e bine...bebele nu a vrut sa-si aarate sexul , a trebuit sa sar,fac jumping jax si intr-un final, dupa multe incercai...e fetita, dupa cum banuiam!!
acu mer sa maninc ca sint rupta...si dupa aceea va citesc1
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de firicel Mier 03 Noi 2010, 12:48 am

juliennej a scris:seara buna!

am fost la ultrasounds, totul e bine...bebele nu a vrut sa-si aarate sexul , a trebuit sa sar,fac jumping jax si intr-un final, dupa multe incercai...e fetita, dupa cum banuiam!!
acu mer sa maninc ca sint rupta...si dupa aceea va citesc1
Desi nu am postat niciodata aici,v-am citit aproape in fiecare seara. Smile
Juliennej,ce poate fi mai frumos decat sa sti ca vei avea un copil!?Si sti cum se spune la noi,la romani,ce-o da Dumnezeu,sanatos sa fie!
Iti doresc tie si fetitei tale putere si sanatate sa ajungeti sa va vedeti cu bine kiss kiss kiss kiss kiss kiss Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 03 Noi 2010, 12:56 am

firicel,multumesc din suflet. asa e, sanatoasa sa fie si dupa aceea toate o sa fie bune. multumesc mult si sanatate si tie!

dana,nu mai ai mult la casa. partea cea mai grea a trecut..mobila si aranjatul sint detalii si o sa vina si ele.
cris, cum petrecurati de ziua omului?tot n-a iesit dintele lui andrei?

deiuta, ana ,andrica kiss

noapte buna fetelor! defapt dimineata buna si o zi faina sa aveti!


Ultima editare efectuata de catre juliennej in Mier 03 Noi 2010, 1:04 am, editata de 1 ori
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de firicel Mier 03 Noi 2010, 12:58 am

Pofta buna juliennej si ai grija de fetita ta,ai grija de voi kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mier 03 Noi 2010, 1:17 am

OOoooo Julie Smile
Poate ne pui si o poza!!!!
Sa fiti sanatoase, frumoase, destepte, full de bani, fericire si noroc Smile. Sper ca le-am acoperit pe toate.
Uite, nu am fost pe faza ca am sortat pozele cu burtica mea, dupa luni calculate, si iti pun de la luna 2 pana la 9 cate o poza ca sa vezi cum a evoluat burtica.
Calculate, cele de pe facebook sunt de la inceputul lunii a noua.
Hai ca le adaug acu pe yahoo. Gata. Se cheama Sarcina Cris.
Julie, dupa ce am scris mesajul, ma gandeam: ce ciudata e si viata asta, eu mi-am dorit fata, a iesit baiat, la tine invers Smile. Poate mai facem o tura si ne iese si sexul opus Smile.
Oricum, daca e superb sa fii mama de baiat, o sa vezi cum e sa fii mama de fetita, ai o toooona de rochite la dispozitie!!!!
Eu am fost nitel suparata cand am iesit de la eco si aflasem ca nu e fata, dar Dumnezeu are caile lui, eu cred ca decat sa imi fi dat o fetita care poate avea probleme, mi-a dat un baiat frumos, destept si sanatos. Asa si la tine, n-a iesit baiat, dar vei avea o fetita perfecta si sanatoasa Smile.
Oricum, vorbim noi dupa ce nasti, si imi spui ce si cum pupi .
Chiar ma gandeam acum, ca ar fi fain daca ai avea drum prin Iasi, sa vii sa vedem burtica Smile.
Si nu numai burtica, si pe tine, normal :P.

Gata, fug la somn ca sunt terminata zid .
Iar imi pica ochii in gura si iar am stat o gramada....si in casa tot dezastru este, ufff peace
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mier 03 Noi 2010, 2:35 am

cris,merci. eu nu am fost dezamagita,stiam in adincul meu ca o sa fie fetita..

atita ca imi plac baietii aia rough,destepti care isi spun puctul de vedere.
pe de alta parte stiu si fetite simpatice si destepte foc. chiar a zis omul ca de acu are de cumparat si mai multe haine, genti ,parfumuri:)) saracul de el!!!dar e f happy ,oricum.
o sa pun poze pe fb.o sa-l rog pe om ca eu nu am rabdare.el le-a pus la profilul lui,o sa le puna si la mine.
de ajuns in moldova nu stiu ,nu cred ca ajung in iarna asta.poate la a nul la vara..
merg sa vad pozele tale si apoi sa dorm ca sint rupta.ma doare si spatele si nu stiu de ce...
noapte buna!\

ps-pus poze pe fb.defapt omul...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 30 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB