Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyLun 06 Mai 2024, 10:18 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

+73
Maci
bijouxdemonange
adadebu
lorellay
cristinica_70
madelainemarie
Day Lily
taokama
bellajane_10
godeta
kristadesign
bibi2085
mssdelilah
Marry
came_lia
bijutierul30
Bijutierul
Lucia Ro
Made by Ank
magdaR
gabi34_cat
blue_blue
Chyby
costi_iacob
Amalia T. Design
roxanabacila
iuliana72
Ela
Nicoleta Irimescu
ladybug
JENI
subryna
dianabutnaru
Kristina
maddy13
Aditza
diana-s
alys77
SilviaDumitrescu
Arabela Stefania
MoniKozi
magdariana
darkpoke
ramona_m
ramon_na_m
dandana
viviana06
amnro
crinishor
firimitura
milena
dienutzababy
gabriela.maria
Teodor Coca
bulinuta
flavia ana pop
Becky
marami
dmk
mangokiwi
doni
ADArt
Lucia.BlueFlower
zmotocel
letho
zaharel
Admina
ioana soare
bonzo
betymi72
marabr
isa1980ro
MihaelaT
77 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty recomandare de furnizor

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 26 Iul 2010, 3:18 pm

Marti am facut o comanda de proba aici si am avut placuta surpriza ca in aceeasi zi comanda mea a si plecat de la ei, iar azi, luni (deci in 4 zile lucratoare) am primit pachetelul. Fiind mic, a sosit cu factorul, in plic. Deci nu a fost nevoie sa ma deplasez pana la oficiul postal. Produsele sunt exact ce am comandat. Decat sa astept 15 zile pana la onorarea comenzii la noi, prefer sa platesc asemenea serviciu. Taxele postale sunt 3,5 eur (la carti se aplica tarife speciale). La noi taxele postale sunt in jur de 10-12 lei. Deci diferenta nu e mare. Problema e a timpului de asteptare si mai presus de asta, a varietatii din care sa alegi.

Acum va las sa munciti. Ma duc si eu sa muncesc si sper ca in curand sa va arat ce am facut din ce am primit.

Spor la treaba

PS: palta am facut-o prin PayPal. Magazinul nu accepta decat carduri emise in Marea Britanie sau plata prin PayPal. Dar nici crearea unui cont PayPal nu e o filozofie si nu dureaza decat 1-2 zile lucratoare maxim (pentru confirmarea contului bancar).
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Lun 26 Iul 2010, 5:08 pm

ce ai cumparat?
daca a fost asa de usor?
a fost de proba?
cum ai facut sa cumperi in paypall?
sau mai clar care is pasii ca sa obtii card sau ce vor ei?cum ai cerut la banca ?vreau si eu sa imi fac cont in pay pall,de asta intreb
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de zmotocel Lun 26 Iul 2010, 8:32 pm

iti faci orice card bancar (mai bine de debit decat de credit :D) si il activezi la banca pt plati pe internet . intri pe site-ul paypal.com si urmezi pasii indicati.... si gata contul Smile
zmotocel
zmotocel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

http://margelutze-azzurro.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 27 Iul 2010, 10:14 am

da, asa cum a zis si zmotocel un card cu cont in lei e suficient. daca ai unul, nu trebuie sa-ti faci altul. apoi intri la paypal pe site si urmezi pasii. iti zic ei acolo, mura-n-gura ce trebuie sa faci. iti valideaza intai contul de e-mail printr-un mesaj, apoi iti zice ca valideaza contul bancar. iti retrag ei 1,5 eur din cont si prin tranzactia respectiva iti trimit si un cod pe care il gasesti pe extrasul de cont. apoi codul de validare il introduci pe site si ei iti vireaza inapoi cei 1,5 eur.
de cumparat, am cumparat niste margelute (cubice, sferice si tubulare), o inchizatoare, un ac de margelit cu urechi mobile (sa incapa orice fir).
a fost o comanda de proba, sa vad cum se misca treaba. si m-au cam convins. spre deosebire de un site romanesc care de la intrare zice ca timpul de asteptare pentru onorarea comenzii e 15 zile... zid
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Mar 27 Iul 2010, 6:40 pm

multumesc pt informatii. kiss
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 27 Iul 2010, 7:01 pm

Va rog f f mult explicati-mi cere e diferenta dintre toho seed beads si margelele de nisip. Multumesc!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 4246 Merci hug pupi
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 27 Iul 2010, 9:12 pm

Nicoleta Irimescu a scris:Va rog f f mult explicati-mi cere e diferenta dintre toho seed beads si margelele de nisip. Multumesc!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 4246 Merci hug pupi
Una dintre diferente este pretul Smile (incercam sa fiu spirituala, daca nu mi-a iesit, imi cer scuze)
Alta, la fel de importanta este ca toho sunt fiecare margea de aceeasi dimensiune si forma, spre deosebire de cele de nisip la care forma si dimensiunea variaza. Daca mergi la capitolul VI din topicul 'Bijuteriile noastre' la pagina 18, o sa vezi doua spirale: una pe alb lucrata cu toho, iar cea pe verde e cu margele de nisip.
Lucrul cu toho se aseaza mai frumos, mai ordonat. Pe cand margelele de nisip au un aspect deranjat, ravasit. Nu neaparat urat.

Uite aici linkul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

SPor la treaba!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 27 Iul 2010, 9:30 pm

Laughing rade Vazusem diferenta de pret, si faptul ca toho sunt si de 1mm...

Multumesc de raspuns! multumesc prietenie

Nu am intentia sa ma apuc de bijutereala nu Ma itereseaza doar in perspectiva , poate voi reusi sa-mi cos o ie cu margele (cu hurmuz-cum se zice pe la noi)
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de firimitura Mar 27 Iul 2010, 11:12 pm

fetelor a comandat cineva vreodata de aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] am dat de acest site in seara asta si am vazut ca au comanda min de 30 de lei, si is curioasa cat sunt de seriosi, daca a comandat careva si cat de repede a ajuns marfa la ea. kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Mier 28 Iul 2010, 5:42 pm

Nicoleta Irimescu a scris:Va rog f f mult explicati-mi cere e diferenta dintre toho seed beads si margelele de nisip. Multumesc!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 4246 Merci hug pupi
si inca ceva :toho nu se decoloreaza la soare sau pe piele nu se ingalbesneste in combinatie cu transpiratia sau parfumul
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Joi 29 Iul 2010, 6:35 am

doni mulţumesc pentru completare. nu ştiam treaba asta. e bine de reţinut.

Nicoleta Irimescu - să lucrezi cu mărgele de 1 mm e 'criminal'. Poate la cusut e altfel, însă la mărgelit... zid tricot Shocked cyclops affraid De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 4246 batutincap nu ştiu cine m-a pus, însă al doilea colier la dimensiunile astea nu-l voi mai face...
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Joi 29 Iul 2010, 8:53 am

criminal de frumos poate vrei sa spui.am vazut si eu de 1 mm dar sunt de fapt de un mm si cativa milimicroni sau in ce se masoara subdiviziunile milimetrului.
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Vin 30 Iul 2010, 9:37 am

doni, la aasemenea dimensiuni mai conteaza micronii????? rade
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Vin 30 Iul 2010, 10:49 am

pentru noi nu,poate pt ei.dar sunt frumoase oricum
daca nu pt vanzare pt sufletul nostru si tot se merita asa ceva.
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Sam 07 Aug 2010, 10:55 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
nu stiu daca oe asta l-ati mai vazut.ca am vazut si eu atatea ca nici nu mai stiu dar azi l-am descoperit.
n-am luat de aici,de fapt de la nici un magazin strain,insa sunt f frumoase
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Ela Sam 07 Aug 2010, 4:06 pm

E super siteul, are si multe tutoriale [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ela
Ela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Kristina Lun 09 Aug 2010, 8:17 pm

Ia uitati ca am gasit si ceva bun in Portugal

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 10 Aug 2010, 5:10 pm

Kristina a scris:Ia uitati ca am gasit si ceva bun in Portugal

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Foarte frumoase si preturi suportabile. Insa sincer nu am reusit sa-mi dau seama daca livreaza si in afara Portugaliei. Am ramas cu impresia (din tabelul de taxe) ca numai in Portugalia. Ma insel? Aveti cunostinte mai temeinice si zice altfel?

Multumesc
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Kristina Mar 10 Aug 2010, 5:31 pm

Akinom,
am sunat la Beads , livreaza si in afara Portugaliei,

jos dupa tabelul de valori au o nota in care zic asta!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de iuliana72 Mar 10 Aug 2010, 7:18 pm

m-ar interesa si pe mine sa achizitionez inchizatori de brosa din argint si tortite cercei tot din argint.cunoasteti pe cineva care are asa ceva?daca nu din argint macar din metale care nu ruginesc.
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 10 Aug 2010, 10:19 pm

Am vazut accesorii din argint sau argintate la: allex.ro - au multe accesorii din argint, margelutze.ro , accesorii-argint.ro , margele si accesorii si am vazut si la margelatu
Spor si sper ca ti-am fost de folos! kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty PT. Becky

Mesaj Scris de roxanabacila Mier 11 Aug 2010, 12:14 pm

Becky a scris:apropo de ce spunea Zaharel, ca la noi nu prea este diversitate de accesorii, margele s.a,eu sincer va zic ca am gasit chestii deosebite la ..., am inteles de la fetele de acolo ca aduc de afara ei niste chestii, care chiar nu le gasim pe on-line

poti te rog sa imi trimiti mesaj privat cu adresa asa sa ma uit si eu ca tot caut chestii mai deosebite si peaste tot sunt aceleasi chestii mersi.....
roxanabacila
roxanabacila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 145
Varsta : 40
Localizare : sibiu,romania
Data de inscriere : 20/05/2010

http://roxyunique.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Amalia T. Design Mier 11 Aug 2010, 2:34 pm

Zilele trecute ma plimbam pe net.... Si cum ma plimbam eu asa, ce-mi vad ochii? Mariashop a scazut termenul de livrare la 10 zile. Peste putina vreme imi vine un mail ca aniverseaza 3 ani si ca au o promotie ( cine punea comanda intre orele 15:58 si 16 in acea zi are 20 % reducere) si ma pun si stau cu ochii pe ceas ca si cum ar fi o bomba mirat ca sa prind reducerea.
A reusit sa ma incadrez nor
Acuma astept comanda. Promit sa revin si sa va spun daca intr-adevar ajunge in 10 zile.
Amalia T. Design
Amalia T. Design
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 10/03/2010

https://www.facebook.com/amaliatiradesign

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de costi_iacob Mier 11 Aug 2010, 3:03 pm

@ nicoleta irimescu.
Margele de nisip este o denumire de tip. Toho este un producator ( de marca, de altfel): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
E cam aceeasi chestie ca la "adidasi" (toho) si incaltaminte pentru sport (margele de nisip)
costi_iacob
costi_iacob
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 175
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/03/2009

http://choice4all.wordpress.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Chyby Joi 12 Aug 2010, 9:23 pm

Fetelor, am si eu o mare dorinta pe ... lumea asta.

Caut de ceva vreme bratari de lemn, acelea fara incuietori si care intra direct pe mana. Vreau ceva de genul acesta ca sa incerc eu sa pictez ce imi trece prin minte. Doar ca nu am gasit pe nicaieri; cei de la care ma aprovizionez frecvent cu margele nu au asa ceva..Voi aveti idee de unde as putea gasi asa ceva? Exista pe la noi, ati vazut pe undeva?
Chyby
Chyby
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/07/2010

http://www.bijuteriihandmade.org

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 6 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB