Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

+73
Maci
bijouxdemonange
adadebu
lorellay
cristinica_70
madelainemarie
Day Lily
taokama
bellajane_10
godeta
kristadesign
bibi2085
mssdelilah
Marry
came_lia
bijutierul30
Bijutierul
Lucia Ro
Made by Ank
magdaR
gabi34_cat
blue_blue
Chyby
costi_iacob
Amalia T. Design
roxanabacila
iuliana72
Ela
Nicoleta Irimescu
ladybug
JENI
subryna
dianabutnaru
Kristina
maddy13
Aditza
diana-s
alys77
SilviaDumitrescu
Arabela Stefania
MoniKozi
magdariana
darkpoke
ramona_m
ramon_na_m
dandana
viviana06
amnro
crinishor
firimitura
milena
dienutzababy
gabriela.maria
Teodor Coca
bulinuta
flavia ana pop
Becky
marami
dmk
mangokiwi
doni
ADArt
Lucia.BlueFlower
zmotocel
letho
zaharel
Admina
ioana soare
bonzo
betymi72
marabr
isa1980ro
MihaelaT
77 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Dum 09 Mai 2010, 4:29 pm

maria schop este printre cele mai scumpe magazine de margele pe care le stiu.
nu mi se pare ok in conditiile in care sunt asa de scartzari sa-ti mai puna si limita minima de 100 de lei in conditiile in care vrei sa iei doar de 50 lei.mari neseriosi,e clar ca n-au stoc.comanda doar cand primesc comenzi asteapta sa iai mai multe comenzi odata si pe urma sa ia marfa de la investitor.de aia si dureaza atata pina vine coletul.de aia si sunt scumpe produsele ca sa aiba ceva castig pina la urma"saracii".
margelutze e fata buna eu am luat de le ea,e singura din cate mi-a facut impresia si e f serioasa.mai are si ea ajutor din cand in cand, cand primeste marfa dar munceste pe branci din cate am observat.
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de mangokiwi Mar 11 Mai 2010, 2:33 pm

Si eu comand la simo
Seara la 10 dau comanda si dimineata la 7 primesc email ca a fost expediata..
Ii cam capiez din 2 in 2 zile cu comenzi de ce-mi trazneste ca am uitat,..dar sunt f ok
si cei de la colorit, picturaonline si margele net sunt ok, foarte prompti (max 1 zi)
ai am mai comandat la atelier marbelle
mangokiwi
mangokiwi
helper
helper

Numarul mesajelor : 54
Localizare : Romania
Data de inscriere : 14/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de dmk Joi 13 Mai 2010, 9:02 am

buna tuturor,

puteti comanda margele ieftine si de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si va puteti insipira din modelele de bijuterii fantezie create de noi.


Edit Admina: Da, nu mai spune? Spam din primul mesaj, nu suna prea bine, vei primi sanctiune pentru nerespectarea Regulamentului.
dmk
dmk
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de marami Joi 13 Mai 2010, 10:41 am

Ultima oara am luat fimo de la galeriacreativ.ro, au cea mai variata gama de culori si la clasic si la efect si la soft. Am facut comanda vineri seara si marti mi-a venit coletul, asta dupa ce in prealabil m-au sunat sa intrebe daca ramane in picioare comanda deorece nu au verdele ce l-am comandat.
avatar
marami
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 56
Localizare : Hunedoara
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Becky Joi 20 Mai 2010, 12:23 pm

apropo de ce spunea Zaharel, ca la noi nu prea este diversitate de accesorii, margele s.a,eu sincer va zic ca am gasit chestii deosebite la ..., am inteles de la fetele de acolo ca aduc de afara ei niste chestii, care chiar nu le gasim pe on-line
Becky
Becky
helper
helper

Numarul mesajelor : 10
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de betymi72 Joi 20 Mai 2010, 12:46 pm

unde vine asta?ptr cineva care nu e din Bucuresti... Sad
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mar 25 Mai 2010, 9:21 pm

Buna! Am gasit un site cu materiale pt bijuterii. Nu am comandat inca de aici. L-am gasit intamplator, nu au prea multe, dar am vazut ca au fetru de vanzare..pt cele interesate. Smile
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
am revenit. am uitat sa pun linkul rade
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de ADArt Mier 26 Mai 2010, 4:34 pm

Am comandat eu de la atelier marbelle si livreaza repede, sunt serioase
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 26 Mai 2010, 5:18 pm

Cred ca o sa comand si eu de aici pe viitor. Am vazut niste chestii dragute. Au niste accesorii si baze pt pandantive ff dragute.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Dum 30 Mai 2010, 10:30 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
uite ce am mai descoperit,n-am luat de aici dar este interesant
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de flavia ana pop Lun 31 Mai 2010, 2:27 pm

Fetelor, de unde comandati sarma argintata? M-ar interesa daca oxideaza sau nu...
flavia ana pop
flavia ana pop
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de bulinuta Joi 03 Iun 2010, 4:54 pm

buna, noua pe aici, dar am citit despre problemele pe care le-ati intampinat.
poate ar fi bine sa fie un tipic si "de unde NU va aprovizionati" ;)
bulinuta
bulinuta
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/06/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Teodor Coca Joi 03 Iun 2010, 9:30 pm

Buna!Sarma argintata de la made-in -brasov, este foarte buna si nu oxideaza...
Teodor Coca
Teodor Coca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/12/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Joi 03 Iun 2010, 10:29 pm

de exemplu in brasov pe unde (as vrea cateva indicii vreun numa de strada sau punct de reper)sunt magazine deschise cu margele si accesorii?va rog pina maine daca puteti sa-mi spuneti.tre sa plec deja pe la ora 16,00 la un curs pe acolo doar de-o zi din pacate si as vrea sa-mi bag un pic nasul prin cele magazine.daca o sa am timp.Imi doresc f mult sa reusesc sa intru macar intr-un nul.sambata ma intorc.am mai fost o data acolo dar pe atunci nu margeleam ,am fost doar in plimbare,si am gasit in piata sfatului pe cineva care avea o taraba dar erau doar semipretioase f simple,nu avea sofisticanii ,desi am vazut-o ca impungea de zor acolo la niste margelutze,mai degraba m-am gandit ca repara ceva.nu stiam ca exista inca si ramura asta a lucrului de mana cum facem pe aici noi(acum zic noi) din margele mici si alte cate cele kiss
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de ADArt Vin 04 Iun 2010, 8:54 am

Tocmai ce am revenit de la Brasov si am vizitat asa Smile :

- 2 magazine Galeria Creativ care sunt foarte aproape de Piata Sfatului. Unul este in celalat capat al strazii Hirscher (aia cu pizzerii), la intersectia cu Alecu Russo si celalalt e pe Castelului nr 52, mai mergi nitel inainte de la primul magazin, intrarea prin curte.
- un magazin de margelute, mai jos pe strada Alecu Russo decat primul magazin Creativ, mai scump decat daca ai lua de pe net asa ca eu am zis pas, dar poate te inspira.

Spor la cumparaturi
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de doni Vin 04 Iun 2010, 10:12 am

merci mult! e mai scump ca e in brasov.asa mi s-au parut si mie tarabagioaica aia cu trei ani in urma comparand pretul semipretioaselor ei cu cele de la alex.ro,si cu cele ale tarabagiilor care mai vin prin targurile de la caracal cu diferite ocazii.astia erau dispusi spre finalul targului sa lase la gros din pret numai sa nu plece acasa inapoi cu marfa.de trei ani n-au mai venit,chiar 4.aveau numai semipretioase pe sirag ,guguloaie semipretioasee simple,inele,brelocuri si magneti care bazaiau,cred ca hematite era alea.A! si felii de agate de diferite culori.
cred ca n-au mai venit ca trebuiau sa lase la pret fata de alte orase de dever turistic unde preturile sunt totusi mari.in caracal cred ca totusi nu prea sunt apreciate chestiile astea.aia nici nu cunosteau prea bine semipertioasele ,aveau o hartie trasa la xerox cu ele impartite pe zodii.m-am apropiat de unul si i-am cerut malahit si habar n-avea.i le-am arat eu care sunt ,se uita la mine de parca ii rasarise nu stiu ce minune in fatza. rade
ok ,inca o data merci mult kiss hug
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de flavia ana pop Sam 05 Iun 2010, 5:56 pm

Fetelor, as vrea sa stiu si eu daca pt. a participa la un targ de bijuterii (ca sa vand cate ceva) e nevoie de acte gen PF sau AF sau se plateste o taxa la primarie?
_____________________________

Am ramas fara servici de curand, si stau si ma gandesc daca se pot obtine ceva venituri din aceasta ocupatie?

_____________________________

Edit ppisic: Unit mesaje, te rog citeste regulamentul.
Multumesc anticipat!
flavia ana pop
flavia ana pop
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty producator/furnizor de margele

Mesaj Scris de gabriela.maria Lun 07 Iun 2010, 8:34 pm

buna fetelor

eu sunt noua pe aici Smile
ma gandeam ca poate ma ajutati si pe mine sa gasesc un producator de margele sau un furnizor cu preturi bune, in afara

multe multumiri celor care ma ajuta love
avatar
gabriela.maria
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 13/06/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Admina Lun 07 Iun 2010, 8:46 pm

Nu esti noua. Anul trecut pe vremea aceasta, postai reclama la un magazin virtual cu accesorii de bijuterii.
Nu e problema, sper sa gasesti ceea ce cauti, dar sunt cu ochii in patru. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de dienutzababy Vin 11 Iun 2010, 4:55 am

buna, v-as ruga daca se poate sa imi ziceti un loc de unde va aprovizionati, dar care sa aiba de toate (sa fie si de calitate si ieftine si sa fie si seriosi). m-am uitat pe site-urile mentionate de voi dar m-am incurcat si mai tare. adica unele par ieftine dar gramajul e mic, etc. multumesc Flowers
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de ADArt Vin 11 Iun 2010, 10:38 am

Eu zic ca la simoshop mergi la sigur per total (seriozitate, rapiditate, preturi). Poate sunt unele produse mai scumpe dar compenseaza cu altele mai ieftine....

Totusi eu nu cumpar de la ei decat accesorii pentru margelit si fimo plus cateva feluri de margele asa ca poate e mai potrivit sfatul celor care iau margele in cantitate mai mare. ;)
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de zaharel Vin 11 Iun 2010, 1:07 pm

Mie de exemplu imi plac foarte mult accesoriile de pe margelutze,mi se par de foarte buna calitate,margelute tibetane am vazut destul de ieftine pe margelatu.
Semipretioase de pe Simo si breslo,cristale am gasit foarte ieftine pe margelatu,sarma argintata de pe Simo...samd.
Asta cu comanda doar dintr-un singur loc tine doar de tine si gusturile tale.
Eu nu ma pot limita doar la unul Laughing
Inca nu avem genul de site-uri care sa le aibe pe toate.Sunt si vremurile care sunt si exact cum spuneai,vrem cat mai ieftin si cat mai bun,asa ca bietii distribuitori se limiteaza si ei la cateva modele care stiu ca merg si care nici nu implica investitie prea mare.
Mai exista varianta cu etsy,varianta pe care eu personal nu am incercat-o inca dar ma tenteaza rau de tot Smile
zaharel
zaharel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 27/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de milena Vin 11 Iun 2010, 4:26 pm

Au deschis pe Calea Grivitei un magazin cu tot felul de obiecte folositoarea lucrului de mana ,margelute, sforicele servetele (tehnica servetelului) si multe altele, ma refer la persoanele care stau in Bucuresti trebuie sa faceti o vizita pe acolo este demential.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de firimitura Vin 11 Iun 2010, 5:28 pm

milena, pe unde pe calea grivitei?poti sa imi dai un punct de reper? cum se nu meste magazinul? ms kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Teodor Coca Sam 12 Iun 2010, 7:53 pm

Milena, unde pe Calea Grivitei?
Teodor Coca
Teodor Coca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/12/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2) - Pagina 2 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB