Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

+35
bubu85
claras
cretu_veronica22
skygirl
Serban Valentina
Medi
danae
hope
aidaalex
24elena
MihaelaT
europolis
Ana Maria
cris69
Marry
julix_2007
Dodo-pui
lennny
AlinaJ.Bijoux
LYNDA
totolina
Love
dicioanacris
ribana
rucsy
Ramonica
snoopy
marlen372001
mnarcisa
cata13lina
scami
ioana soare
Admina
geany
diada
39 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 27 Mar 2010, 4:50 pm

Ma alatur si eu celor care au felicitat castigatoarele!!! F. frumoase creatiile lor!!! Fetelor sa le purtati sanatoase si sa va bucurati de premiile castigate!!! kiss kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de lennny Sam 27 Mar 2010, 5:01 pm

Va felicit si eu din toata inima fetelor,sa va bucurati de premiile castigate!


lennny
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 27 Mar 2010, 5:31 pm

felicitari Love, Marlene si Dodo-Pui si multumiri juriului si sponsorului. Merci

eiii si acum ca emotiile au trecut si cele mai bune au castigat sa inceapa petrecerea beat rock
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Sam 27 Mar 2010, 7:01 pm

Flowers Love Flowers Marlen felicitari si voua
Multumesc http://www.merceria.ro pentru premiu oferit,multumesc "lucru de mana" pentru organizarea concursului
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de cata13lina Sam 27 Mar 2010, 7:26 pm

Felicitari fetelor ! Se pare ca bucurestencele au luat toate premiile.... off, eu cum beau sampania ? 😉Marleen , totusi cum ziceai ca ai finisat salul ???
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de julix_2007 Sam 27 Mar 2010, 7:52 pm

Love a scris:Multumesc mult!!! Sunt tare bucuroasa nor . Multumesc juriului si felicitari din suflet tuturor fetelor care au participat Flowers .

Marlen, Dodo, trebuie sa dam de baut...eu aduc floricele si cafea, alcool n-am voie Smile . party coffee

Daca esti la cura, nici floricele nu ai voie. Crede-ma pe cuvant de.... suferinda rade
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Dum 28 Mar 2010, 1:27 am

Felicitari castigatoarelor! Flowers .
La multi ani! Florilor!!! flower
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Dum 28 Mar 2010, 4:04 am

felicitari tuturor fetelor.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Ana Maria Dum 28 Mar 2010, 9:54 am

Multe felicitari premiantelor si inca o data felicitari tuturor participantelor. Nu in ultimul rand multumiri si felicitari Admin-elor pentru organizarea acestui concurs care ne-a dat inca o data prilejul sa ne bucuram de creatii deosebite, facute cu suflet, indemanare si talent!
Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Dum 28 Mar 2010, 10:36 am

Felicitari fetelor! Sa folositi cu multa placere premiile si sa ne aratati ce creatii minunate faceti cu ele hug

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Dum 28 Mar 2010, 10:50 am

kiss Felicitari castigatoarelor dar si celorlalte concurente in egala masura. Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
Felicitari sponsorului si neobositilor-elor albina administratori Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 28 Mar 2010, 12:12 pm

Felicitari, castigatoarelor, participantelor si multumiri adminelor si sponsorului! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 28 Mar 2010, 12:36 pm

Felicitari castigatoarelor si doamnelor care au organizat acest concurs.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Dum 28 Mar 2010, 4:36 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor!!!!!

Multumim organizatoarelor si sponsorului pentru ca au facut posibil acest concurs!!!!


emoticoane nu pot sa pun pt ca nu-mi merge netul bine:))
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de 24elena Dum 28 Mar 2010, 5:56 pm

Felicitari castigatoarelor si La multi ani! tuturor floriilor
24elena
24elena
helper
helper

Numarul mesajelor : 65
Varsta : 42
Localizare : Targu Neamt
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de aidaalex Dum 28 Mar 2010, 8:23 pm

Felicitari tuturor pentru creatii! Toate sunt minunate.
aidaalex
aidaalex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 205
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Dum 28 Mar 2010, 8:49 pm

Dodo-pui, multumesc de datele trimise pe PM. Asteptam sa-si aleaga cele doua castigatoare, premiile sau premiul, din ce era postat la subiectul unde v-ati inscris. Sunt curioasa ce o sa va alegeti. wink
Si apoi imi transmiteti datele personale, pentru expeditie, sa le trimit sponsorului.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Love Dum 28 Mar 2010, 9:54 pm

julix_2007 a scris:
Daca esti la cura, nici floricele nu ai voie. Crede-ma pe cuvant de.... suferinda rade

Nu sunt la cura (nu ca n-as avea nevoie Sad ). Am bebe mic si alaptez, asa ca ma multumesc cu un suc Smile .

Admina, am trimis PM. Multumesc si eu sponsorului, premiile sunt f f atractive, e greu de ales. Flowers


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 29 Mar 2010, 7:27 am, editata de 1 ori (Motiv : sters citat nu-si avea rostul)
Love
Love
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 357
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de marlen372001 Dum 28 Mar 2010, 10:02 pm

draga admina,

si eu am trimis PM.

multumesc pentru sprijin; multumesc sponsorului pentru premii.

marlen
marlen372001
marlen372001
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 750
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de julix_2007 Dum 28 Mar 2010, 10:04 pm

Love a scris:
Nu sunt la cura (nu ca n-as avea nevoie Sad ). Am bebe mic si alaptez, asa ca ma multumesc cu un suc Smile .

Super, ca ai copil. Sucul e natural, nu? kiss


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 29 Mar 2010, 7:26 am, editata de 2 ori (Motiv : sters citat nu-si avea rostul)
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Love Dum 28 Mar 2010, 10:16 pm

Am chiar 3 Smile .

Maine voi posta traducerea modelului wisp, folosit la salul meu, pt. fetele care l-au cerut. Merita incercat. Smile
Love
Love
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 357
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de hope Lun 29 Mar 2010, 5:24 am

n-am intrat de citeva zile in acest topik si..surpriza.felicitari cistigatoarelor!! Flowers
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de danae Lun 29 Mar 2010, 9:48 am

Felicitari tuturor fetelor!Toate ati muncit foarte mult si foarte frumos. Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Felicitari si organizatoarelor si sponsorilor.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Medi Lun 29 Mar 2010, 12:26 pm

Fetelor, sincere felicitari! flower pentru harnicutele de voi!
Sa va purtati cu mandrie creatiile!
Si asteptam lucrusoarele pe care le veti tricota din premii... lucru de mana
Medi
Medi
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 345
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 29 Mar 2010, 1:09 pm

Am urmarit cu mult interes acest concurs de primavara. Am admirat creatiile terminate ale concurentelor le-am transmis felicitari celao 10 din finala.Doresc sa transmit FELICITARI CELOR CE AU ORGANIZAT SI SPONZORIZAT ACEST CONCURS. FELICITARI LOVE ,MARLEN ,DODO -pui .
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TRICOTAT, DE PRIMAVARA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB