Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mier 17 Feb 2010, 3:56 pm

Deiutza, te inteleg perfect, eu deja nu mai am stare acasa.....bine eu nici nu sunt in stare de mare filozifie acuma, si cred ca asta ma frustreaza cel mai tare, ca nici treaba ca lumea nu pot face si imediat obosesc, dar oricum....
Iti tin pumnii sa ti se intample ceva pozitiv si sa gasesti un servici chiar mai bun curand Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Mier 17 Feb 2010, 5:16 pm

salutare

deea-am mai zis,lasa ca poate apare ceva bun.
si apoi ,vezi si partea plina,poti fi cu copiii,poti face lucururi pt tine si intre timp cauti ceva mai bun.

cris-nici eu nu cred ca as putea sta acasa ...e bine o zi doua..dar dupa, ma plicti si de tele si de orice altceva.

azi merg sa ii vad pe copiii pritenilor mei.de abia astept..Smile
sint prin zona,inca..Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mier 17 Feb 2010, 5:21 pm

Juilenne, te tii de plimbari vad Smile.
La mine fiecare plimbare e o aventura, mai putin acuma ca s-a incalzit, dar la fel de nasol ca obosesc in 5 minute maximum. Foarte naspa e ca depind de sot.
Doar azi ce m-am incumetat sa cobor sa duc gunoiul -f usor-si sa cumpar lapte de la un magazin situat la 20m de bloc.
In rest e mega aventura ....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Mier 17 Feb 2010, 5:40 pm

cris-e bine sa te misti atit pt tine cit si pt andrei,asa mai greu,mai usor,cum poti.
la mamele care stau mare parte din timp in pat,bebeii au diferite hibe ,pt ca nu se misca in burtica..

copiii priteneilor mei sint taaaare simpatici.mi s dragi de numa.rory va avea 4 ani.e nascut pe 6/6/2006:))
tara va avea 6.sint tare simpatici...ii duc la mag de jucarii,la biblio,apoi la mine si ne uitam la desene faine,tot and jerry,pluto..nu prostiile ce sint acu pe la tv..Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 17 Feb 2010, 6:29 pm

azi iar am mancat numai prostii si mi-e greata de numa,am mancat 2 mandarine si am baut 2 guri de palinca sa-mi treaca greata.
cred ca ma uit la un film acum,ca nu am chef de nimic,am facut curat,am sters mobila,am spalat oglinzile si am dat cu aspiratorul,am facut si o baie si pana vine sotul acasa mai lenevesc.
si am facut si mancare la pranz.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de alessia Mier 17 Feb 2010, 7:28 pm

Buna fetelor!

DEEA,imi pare rau ca ti-ai pierdut serviciul,dar nu ar trebui sa fia asa mare trgedie,mai ales ca ai zis inainte ca nici tu nu stii daca vrei sa-l pastrezi sau sa-l pierzi. Bafta multa in gasirea unui nou servici sau poate te hotarasti sa ramai sa muncesti cu sotul.

CRIS,am emotii pt tine si astept cu nerabdare.Oricum stiu ca totul o sa fie ok si de-abia astept sa vad poze cu micutzul ANDREI.Cu privire la kg ,nu te stresa,ca se duc ele.Si ai timp suficient sa arati slabutza bine pana la vara.

ANDRICO,mai e dar putin si e ziua ta.Dai vreo petrecere ceva?Sau sarbatoresti doar cu iuby?

DANA,esti asa comica cu servicul... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Cum merge cu concursul(de slabit)?

RAMO,vad ca ai mai slabit!!!!! Pupici si bafta in continuare.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mier 17 Feb 2010, 7:51 pm

Fetelor, va multumesc ca ma incurajati, sa dea domnu sa aratam toate bine vara asta, MACAR bine Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 18 Feb 2010, 12:29 am

nu dau nici o petrecere alessia, de ziua mea o sa fiu doar eu cu iubi ca si-a luat liber iar intr-una din zilele din week-end o sa vina verisoara mea impreuna cu parintii ei..cam atat wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Joi 18 Feb 2010, 8:33 am

Neata la toata lumea.
Va doresc o zi minunata.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Joi 18 Feb 2010, 8:53 am

Hai sa va inveselesc, ca eu postez la dublu, mai ales daca e interesant Smile.
am reusit o maaaaaaaaaare performanta , am avut niste emotii....
Aveam rufe la uscat pe sarma, dar sunt in afara, si aveau si vecinii de jos....
Si m-am dus sa le mai intorc, sa le mai bibilsesc, si cum imi cad toate din mana, am scapat o pereche de boxeri de-ai sotului, care s-au oprit exact pe sutienul vecinei.... am zis ca mor boo !!! Cum sa ma duc la usa oamenilor si sa le zic:"dati-mi si mie va rog chilotii de-au cazut la dvs .... mop "
Asa ca am conceput un instrument cu ata si carlig la capat si am reusit sa ii extrag inapoi....sunt asa happy aplauze .
Micile bucurii ale vietii sunt grozave...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 18 Feb 2010, 9:54 am

rade rade rade
"doamna da-ti-mi si mie chilotii sotului de pe sutienul dvs" rade rade rade

neata fetelor kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Joi 18 Feb 2010, 9:58 am

rade
Am mai scapat odata o bluza si a raspuns o baba ciufuta la usa. Nu parea prea fericita ... shot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 18 Feb 2010, 10:04 am

neata fetelor,aseara m-am uitat la vreo 7 episoade din ANATOMIA LUI GREY si azi mai vreau sa ma uit iar,am schimbat paturile,3 la nr,am pus la spalat si azi nu am nimic deosebit in plan,nu am chef sa ies nicaieri,poate fac mai tarziu o negresa,sa vad dc mai am chef mai tarziu,acum ma pun la film.
o zi minunata va doresc.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 18 Feb 2010, 10:09 am

crixuta a scris:rade
Am mai scapat odata o bluza si a raspuns o baba ciufuta la usa. Nu parea prea fericita ... shot
rade rade rade rade iti dai seama ce fata facea dc sunai pt boxeri?

deiutza n-ai obosit? ai muncit intr-una ieri si vad ca azi iar ai inceput in forta pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Joi 18 Feb 2010, 10:10 am

Deiutza, profita si tu de timpul asta, nici nu stii cand intri iar la servici si o sa iti fie dor.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Joi 18 Feb 2010, 10:11 am

andreea_2008 a scris:
crixuta a scris:rade
Am mai scapat odata o bluza si a raspuns o baba ciufuta la usa. Nu parea prea fericita ... shot
rade rade rade rade iti dai seama ce fata facea dc sunai pt boxeri?

deiutza n-ai obosit? ai muncit intr-una ieri si vad ca azi iar ai inceput in forta pupi

Daaaa, si mi-era asa de jena, cum naiba s-a nimerit taman kilotzi sa scap dintre toate rufele.....
Si asa ma gandesc ca poate a vazut cand i-am extras, o pereche de boxeri care urcau incet-incet spre etajul superior :P.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 18 Feb 2010, 10:27 am

poate o fi zis ca-i furi chilotii ei si de-aia era asa tafnoasa rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Joi 18 Feb 2010, 11:11 am

Vai, Cris ce-am ras. Tareeeeee!!!!!!!!!! rade rade rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Joi 18 Feb 2010, 2:07 pm

neata!
cris,faina patanie...Smile)o socai pe biata femeie..

ana-te am visat asta noapte.parca ziceai ca iannis e racit si ca inainte de culcare i-ai pus 3 picaturi de esenta de vanilie pe nasuc si i-a trecut.Smile

eu am tras o sapiama aseara...ieri am avut niste dureri ciudate rau si fff puternice in bratul sting si niste mincarimi si mai ciudate la sin..am mers in baie,mi-am "analizat"sinii de umflaturi ,chestii si asa tare m-am panicat ca in mom in care am iesit din baie,am fost pe jos..:(a trebuit sa ma culeaga hombre de pe jos...
eh..mai astept azi sa vad de mai am dureri in brat si va treb sa merg la doctor..azi treb sa fac programare.

azi vreau sa fac oua umplute cu pate de curcan.am gasit pate,in sfirsit:)
eu sint prin zona...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 18 Feb 2010, 2:10 pm

kiss julie
ai grija de tine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Joi 18 Feb 2010, 4:11 pm

Julie, citind despre esenta de vanilie repede, era sa o iau de buna Smile
Cat despre umflaturi, am o colega care exact inainte sa intru eu in prenatal a patit ceva similar, numai ca intepaturile puternice erau la san.
A fost la doctor si nu avea nimic.
Eu am avut probleme tot asa, mi-am descoperit un nodul in facultate, fix spre mijlocul sanului, si m-am panicat si pe mine, si toate familia odata.
Am fost pe la doctori, niste tratamente, dar sunt chestii care apar de la dereglari hormonale si care odata cu un bebe si cu alaptatul dispar de la sine. Oricum s-au cam retras de la tratament. La ecografie mi-au descoperit multe chestiute din astea mici. M-am documentat destul de mult pe tema asta, si mai naspa e cand nu sunt dureroase, daca te doare de obicei e semn bun. Important e sa mergi la medic, marea majoritate a acestor cazuri sunt benigne si sunt des intalnite. Mai nasol e ca te panichezi.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Joi 18 Feb 2010, 9:18 pm

andrica si cris,eu sper sa nu fie nimic..azi tot am durerea aia in brat.

cris-bine ca n-a fost nimic.
adevraul e ca m-am panicat ff tare.o sa merg sapt viitoare..

am facut oua umplute.iese cam la 100 calorii o jumate.nici nu -i rau:)!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Roxy Vin 19 Feb 2010, 1:06 am

Buna, fetele !

Sunt prinsa in nnnnspe miii de treburi si imi vine sa boo dar nu am nicio sansa. sa scap. Am impresia ca zilele astea toata lumea vrea ceva de la mine si eu cum eu sunt o naiva incurabila, incerc sa-i impac pe toti. In gandul meu:fuga: in Bahamas. Am trecut doar sa va salut si sa va prietenie Nu am reusit sa citesc din urma. Am aruncat doar o juma de ochi. Julienne, ai grija de tine si du-te la medic. E pacat si sa nu previi si sa te sperii asa...Cel mai bine si mai sigur, acolo vei primi un raspuns...Nu te gandi ca e neaparat ceva grav. Pot fi multe alte chestii.


V-am pupat pupi pe toate ! Aveti grija de voi !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Vin 19 Feb 2010, 2:43 am

roxy kiss ia o incet si ai grija sa nu te obosesti prea tare.e fain sa fii activa,dar la un moment dat devine ff obositor...ai grija de tine!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Vin 19 Feb 2010, 3:39 am

Buna fetele kiss .
Iar pe fuga ca e deja trecut de ora 3 ametit .
CRIS super faina faza cu boxerii rade .
DEIUTZA zic si eu la fel ca fetele: tot raul spre bine wink . Eu mi-am gasit mai mult joburi, muuuult mai bune dpdv financiar decat cel pe care il aveam, dar datorita faptului ca eram obisnuita cu munca si colegii am refuzat sa plec. Asa ca am muncit de multe ori ca sclava pe bani de nimic doar de dragul colectivului si al obisnuintei. Cu siguranta daca m-ar fi dat afara as fi avut mai multe sanse pe plan profesional bine .
JULIENNE si eu sunt de parere ca e vorba de o dereglare hormonala ... am o prietena care a patit la fel. Oricum cel mai bine ar fi sa mergi la medic si sa faci niste investigatii hug.
ALINUTZA chiar nu am slabit deloc Sad , ba chiar m-am ingrasat zid si nu inteleg de ce. Deja devin frustrata ... iar am intrat in acel "blocaj" cand nu mai scad in greutate sub nici o forma Sad Sad Sad . Cand vin aici si va aud vorbind de 50 kg imi vine sa mor pt.ca devin constienta ca eu nu voi ajunge niciodata acolo Sad Sad Sad . Imi vine sa las totul balta; ieri am tras o tura de plans de vreo 2 ore de m-am ales cu o ameteala si o durere crunta de cap Rolling Eyes . Nu vreau sa slabesc mult deodata, dar macar 2 kg pe luna mi se pare rezonabil. Cel mai crunt e cand imi dau seama ca anul trecut pe vremea asta aveam cu vreo 6 kg mai putin Neutral si greul cel mai mare e la imbracat si iesit din casa No ... presimt ca vin vremuri grele si nu stiu cum as putea sa evit lucrul asta Neutral . Cred ca si la vara ies tot cu paltonul pe mine Sad Sad Sad .
ROXA, ANDRICA, DANA si toate fetele va pup si sper sa revin la sentimente mai bune pupi prietenie .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB