Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyAstazi la 7:42 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de alessia Sam 13 Feb 2010, 7:20 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] LA MULTI ANI DRAGA CRISS [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !!!!!!!!!!! ITI DORESC SA FII FERICITA SI IMPLINITA ,SA RAMAI MEREU LA FEL DE FRUMOASA SI DE VORBAREATZA SI SA DEVII INCEPAND CU LUNA ASTA CEA MAI BUNA SI IUBITOARE MAMICA DIN LUME [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

Vaaaai,cate varsatoare avem fetelor.Stiati ca varsatorii sunt singura zodie care pot comunica ok cu orice zodie???????????? Suntem tari,ce mai....
Va pupic si mai vbim
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de avr_dana Sam 13 Feb 2010, 8:04 pm

Buna fetele
am intrat si eu pe seara sa-ti urez Cris LA multi ani ! Sa ai o nastere usoara, sa te bucuri de bebe alaturi de sot si de toti cei dragi . Mullta sanatate si bucurii . pupi kiss ura flower flower flower

intr-adevar ff multe nascute in feb. MAi e Andrica si gata, nu? Sau am omis pe cineva ?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Sam 13 Feb 2010, 9:53 pm

Seara buna dragele mele

Cine vrea, poate sa ne vada maine la binecuvantare live pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de la ora 10 dimineata.

Pupici. ne citim maine seara.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Dum 14 Feb 2010, 12:00 pm

buna ziua fetelor,nu mai am timp de nimic,suntn tot ocupata,sapt asta am stat suplimentar vreo 3-4 zile si am fost si sambata la lucru pana la 15:30 apoi facut mancare etc,ca intr-o zi de sambata.
maine aflam dc ne face contractul definitiv sau ne da afara,cat de sigura pe mine am fost pana acum,deja nu mai stiu ce sa cred si la ce sa ma astept.fie ce-o fi,s-asa nu pot schimba eu nimic.
cu dieta,zero total,mananc super putin la servici si super mult seara cand ajung acasa,dupa 20.am tot 58-59,depinde cum merg la baie,nu pot tine nimic,ma bucur macar ca nu pun pe mine,ca ma mentin cat de cat.
sapt viitoare,dc raman la servici sunt tot de la 10 la 18:30,cu posibilitate de ore suplimentare pana la 21:30 chiar,asa ca iar nu putem vb.
acum fug sa fac niste cartofi prajiti la cuptor,ca ieri am facut doar ciorba,am fost super obo,mi-a fost si rau de la oboseala.
sa-mi tineti pumnii pe maine,nici nu stiu ce-mi doresc,sa ma tina sau sa ma dea afara ca e greu,probabil tot m-as bucura mult mai mult dc m-ar tine,asa ca tineti-mi pumnii.
va doresc o sapt superba si dc am vesti bune intru maine seara sa va spun.
ANA nu am apucat sa va vad,ce religie sunteti de nu faceti botez?fratele meu e baptist si le-a facut la copii tot asa binecuvantare.
va pooooooooop,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 14 Feb 2010, 2:24 pm

Neata fetelor Smile
Multumesc din suflet pentru urari. Deja suntem prietene de ceva vreme si urarile astea stiu ca vin din suflet, sper sa avem cu toatele parte numai de lucuri bune anul acesta si nu numai...
Deiutza, iti doresc maine sa fie in regula si sa se prelungeasca contractul. Pana la urma poti sa renunti tu la job daca nu iti convine sau daca iti cauti altceva. Macar asa va fi alegerea ta.
Eu dupa 2 zile de munca si pregateli de ziua mea, nu m-am simtit grozav asta noapte......incerc azi sa ma relaxez. Mai am doar o saptamana de odihna Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de alessia Dum 14 Feb 2010, 7:05 pm

Buna fetelor si HAPPY VALENTINE'S DAAAAAAAYYYY! cUM PETRECETI ASTAZI?

Eu lucrez azi,de fapt amandoi lucram azi si e o zi super busy.In schmb imi iau luni si marti liber,deci e ok si inca mai putem sarbatrori.

CRIS,bebe ANDREI e tare de gashka ca te-a lasat sa sarbatoresti de ziua ta.Ti-ai facut tort????? Sotia colegului meu e planificata sa nasca peste 2 zile,adica marti,de ziua mamei mele.Sa-l vedeti ce aerian e acum la munca si cat e de emotionat! Parca-i un incepator,nu se poate concentra deloc la ceea ce face [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

DEEA,bafta multa si sa dea Domnu sa se intample ce e mai bine pt tine.

V-am pupat,ca-s pe fuga deja.Cu dieta e asa si asa,o zi mai buna,una mai cu pofte.. De luni tre sa fie 100% dieta.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 14 Feb 2010, 8:32 pm

Smile Daaaaa, mi-am facut tort, a iesit f bun, il recomand tuturor, as manca non stop :D ....
E tortul diplomat tigrat de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Dum 14 Feb 2010, 8:40 pm

Salutare dragelor
Am ajuns si noi acasa si am culcat piticotul. O sa pun si poze, dar cand le primesc. Smile
Deiutza si noi tot baptisti suntem. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 9:08 am

Neata fetelor Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Feb 2010, 9:23 am

neata fetelor kiss
cris cum a fost de ziua ta?
deiutza bafta multa la munca, sa va tina ca mai bine iti dai tu demisia dc nu-ti place ;)
alessia azi ii luati fratior lui vanny,nu?
ana imi pare rau ca n-am apucat sa vad binecuvantarea, sigur a fost f frumos, asteptam poze pupi

l.e.: felicitari cris, luni va fi mare intalnire nu? kiss bebic bibe bis bis bis


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Lun 15 Feb 2010, 10:26 am, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Roxy Lun 15 Feb 2010, 10:26 am

Neata, fetelor !

juliennej a scris:
roxy-frumos cadou...si eu sint maaaare fan tudor gheorghe.cind eram la cj mergeam la fiecare concert cu el..

cred ca ma intru luni,weekendul asta plec la munte.
kiss

Anul acesta va mai face doua turnee prin tara, poate ai norocul sa il nimeresti la cluj daca vii in tara in vara asta. O sa fie o incantare. Te asteptam sa ne spui cum a fost la munte. Speram ca te-ai distrat bine.

ramomic a scris:
ROXA, scoala Waldorf in Cluj este chiar langa blocul in care ne-am luat noi apartamentul, asa ca de te hotarasti sa te "instruiesti" la ei te gazduim noi cu placere hug . Nu stiam mare lucru despre aceasta scoala, dar e bine ca mai aflu si eu cate ceva. Oricum banuiesc ca e prea scumpa pentru posibilitatile noastre din urmatorii ani Rolling Eyes .

Pupici fetele pupi prietenie .

Ramo, multumesc de invitatie. hug Mi-ar placea tare mult sa ne intalnim. De cand am zis ca mergem, inca nu am ajuns... Va tin eu la curent cu ce am sa fac cu waldorf-ul asta. Ma mai intalnesc cu ei saptamana asta cred. Ramo pentru program lung, pretul e cam 400 euro, deci....

ana_bela a scris:Seara buna dragele mele

Cine vrea, poate sa ne vada maine la binecuvantare live pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de la ora 10 dimineata.

Pupici. ne citim maine seara.

Ana pupi Eu am intrat pe link pe la ora 11, cand m-am intors eu de la biserica ptr ca era Tudor cam agitat, dar deja erau mai mult cantece si la un moment dat un pastor, cred, a expus programul dupa-amiezei si mi-am dat seama ca e pe terminate si nu am prins momentul vostru.

Deiutza, eu ii dau dreptate Andricai, mai bine te patsreaza ei si pleci tu cand vrei sau nu iti mai place.

Cris, ce mai spune burtica ta ? pupi Nu te obosi prea mult zilele astea, dar stii si tu asta.

Noi am avut un weekend linistit. Eu mai sunt acasa pana la pranz si apoi imi incep sirul de trebusoare. pupi
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 10:29 am

Fetelor, gata, e stabilit, luni 22 februarie vine cel mic Smile. La 7 dimineata trebuie sa fiu la maternitate, acuma chiar am emotii rock
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Feb 2010, 10:30 am

hehehe, bravo :pupic:hug
te-am mai felicitat o data in mesajul trecut (inainte sa ne anunti aici :P) dar te mai felicit o data kiss
22.02.2010 wink frumoasa data
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 11:06 am

Merci Handrica, e foarte simetrica data :P.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Feb 2010, 11:12 am

dap wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Lun 15 Feb 2010, 2:20 pm

salutare fetelor!
eu tot in vermont ..asa frumos e ,ca n-as mai pleca..ieri am fost cu sania trasa de cai ,countryside skiing si la o fabrcia de inghetata,ben and jerry.
am vizitat si fabrica de ursuleti teddy bear si domeniul van trapper unde s-a filmat the sound of music..
azi trebuie sa ne intoarcem ca se anunta furtuna de zapada..Sad(dar eu vreau sa ramin aici.
dieta e varza...dar nu mi pare rau.ieri macar am fost la hymul din hotel..macar mi-am mai sapalat un pacat doua..

cris-gata,nu mai e gluma,vine bebeeeeeele!bravo si curaj!
ana-nici eu n-am vazut ,dar asteptam poze.
andrica-mai ai vacanta?

va pup si doresc o sapatamina frumoasa.azi o luam inapoi spre casa,cam 370 km de condus..


pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 2:24 pm

Julienne, drum bun, take care Smile.
Cat despre curaj, imi fac rontaind biscuiti si o portocala Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Lun 15 Feb 2010, 2:30 pm

crixuta a scris:Julienne, drum bun, take care Smile.
Cat despre curaj, imi fac rontaind biscuiti si o portocala Smile

Smile) pupi lasa ca o sa uiti de toate cind o sa -l ai pe anrei cu tine.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 15 Feb 2010, 3:05 pm

Salutare dregele mele
Roxi, asa e. Binecuvantarea a tinut vreo 15 minute. Oricum, Iannis a urlat cat l-a tinut gura, ca era ora lui de somn si noi aveam alta treaba Smile
O sa pun si poze, cand le primesc si poate reusesc si filmulet.

Cris, oai, ce emotii am, dar abia astept sa vad mutrita de Andrei dragalas. kiss Sa ne tii la curent cu evenimentele. Instruieste-l pe tatic sa intre pe forum, ca o sa stam ca pe jar pana vii tu. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 3:21 pm

Ana, trimite-mi un PM cu nr tau de tel si te anunt ce si cum, cand apuc si sunt in stare Smile, ca sa le scrii tu la fete pe forum. De sot o sa am nevoie sa se concentreze pe chestiuni organizatorice. Oricum am nitel emotii pentru el, ca va fi emotionat si va sta cu grija noastra Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 15 Feb 2010, 4:43 pm

Cris, am trimis. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Feb 2010, 4:48 pm

ana_bela a scris:Cris, am trimis. kiss
Memorat in tel si raspuns Smile flower
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 16 Feb 2010, 12:04 am

julie ma bucur ca te-ai distrat la munte, meriti asa o vacanta
kiss fetele
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 16 Feb 2010, 9:37 am

Neatza la toata lumea.
O zi minunata va doresc.
La mine a iesit soarele. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 16 Feb 2010, 9:42 am

Neata Smile
Si la noi s-a mai incalzit...
Acusica vine primavara......trebuie sa ma duc sa-mi cumpar o silueta de la magazin.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB