Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Masinile noastre de cusut - cap 2

+102
MAYA
miclescumirela
diana_scl
lumy_s
luminitza_fuioaga
AKD
diana_roxana
cory74
ruca
Elle89
veniciuc nicoleta
alinaxeni
M.Emilia
PAULA CONSTANTIN
bumbu antonia
sebi71
milena
myssym
teisoara
nicol
tiana
PAUL
maju1810
mnarcisa
ralucahanc
europolis
lennny
rusudaniela
danielacm
MagdaMarin
hope
1icool
ciucamona
alice07
Camy
Sabina Oncuta2
Giobsy
ELENA76
danae
leonutza69
totolina
stephanie
stoy
scamutza
luce
maximlidia
Karina33
happy_magda
ancuta_ancuta
mdlupu
giros
zylv
io nu
puffetta
clodi
IrinaH
chocolate
mihaela79
SilviaDumitrescu
fifi
ralum
Kristina
RAMONA_VOICU2008
Monica
noel
ppisic
anabel79
kla78
ioana soare
oana_007
biscuitzel
irish05
MihaelaT
alexya
Noemi
umdc
zgayby
geany
StMihaela
Clio_Ela
margot
danastanciu
Laila
stela_cj
ileana cosanzeana
aisha
pisi
andreeaX
niculaie
mes
Adriana13
DANIELA.I
olympia
bluegray
tomari
trice
roxana096
Floric
Admina
Dionisia
RalucaS
diada
106 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de tiana Joi 04 Mar 2010, 11:10 am

buna fetelor! m-ati inebunit cu masinile voastre de cusut! pe mine m-a atras una mai ales! PFAFF HOBBY 1132! are careva o asemenea masina? sau alt numar ? m-ati scoate din ceata foarte mult! vreau o masina fiabila, cu destule operatii si accesibila ca pret! are cineva PRIVILEG cu 40 de programe?
e disponibila la quelle cu 999 lei.Merita banii?
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de nicol Joi 04 Mar 2010, 5:13 pm

Haideti sa va spun cu ce masina de cusut m-am ales dupa lungi cautari.
M-am apucat nebunia ca eu vreau sa croitoresc si normal ca mi-am batut sotul la cap sa cumparam una.
Cu banii nu prea statea bine, asa ca a mea cumnata mi-a adus un Singer din aia veche cu pedala care, normal ca nu mergea. Apoi o prietena zice: " Lasa ca am eu o masina Ileana". O aduce si acelasi lucru, nu mergea.
Dupa mai multe scotociri prin podul soacrei dau peste 2 masini de cusut electrice, nemtesti , dar cam vechi.
Mandra tare ma infiintez in fata sotului cu masinile, dar ma descurajeaza imediat spunandu-mi ca sunt stricate.
Tot el, saracutul, dupa vreo saptamana mi-a reparat o masina. Asa ca acum am o masinuta Elna din 1956 care merge de nu se poate, are mai multe tipuri de cusaturi si imi fac treaba cu ea.
avatar
nicol
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/02/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de PAUL Joi 04 Mar 2010, 6:37 pm

Lucrul nemtesc este lucru!. Daca aveam si noi niste nemti, cu putere de decizie dupa revolutie...... Este normal ca masina Elna sa va satisfaca! Toata stima pentru sotul dumneavoastra! Sa incerce si cu cealalta.
Dar ce fac eu cu masina SANDA la care am pierdut instructiunile? Am mai uns-o pe ici pe colo, dar imi trebuie instructiunile. Cine ma poate ajuta?
PAUL
PAUL
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de teisoara Joi 04 Mar 2010, 8:12 pm

tiana a scris:buna fetelor! m-ati inebunit cu masinile voastre de cusut! pe mine m-a atras una mai ales! PFAFF HOBBY 1132! are careva o asemenea masina? sau alt numar ? m-ati scoate din ceata foarte mult! vreau o masina fiabila, cu destule operatii si accesibila ca pret! are cineva PRIVILEG cu 40 de programe?
e disponibila la quelle cu 999 lei.Merita banii?





Eu am privileg-ul cu 40 programe de care sunt SUPERMULTUMITA.O recomand cu toata sinceritatea,daca stii cat de cat sa lucrezi la masina ,aceasta iti aduce o gramada de combiantii si modele de care ai sa fii f.incantata.O am de 1 an si 4 luni si nu mi-a facut nici o fita,nici o problema si am lucrat si matase si denim la ea.
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de tiana Vin 05 Mar 2010, 11:31 am

eu nu sant incepatoare in ale croitoriei,si de aceea am acum pretentii la o masina buna.am deja 2 masini ,dar niciuna adevarata! adica o ileana cu care poti sa tragi si saci daca ai nevoie,si una electrica dn vremea aialalta care desi nu am folosit-o decat la surfilat nu o pot folosi la nici o cusatura decorativa ca da rateuri cand nu te astepti! De aceea am intrebat de Privileg,ca am si overlok de la ei ! Imi spui te rog dc poate coase tiv la materiale elastice? Multumesc pt raspuns !!! love
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de teisoara Vin 05 Mar 2010, 11:56 am

Cu acul dublu.
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de myssym Vin 05 Mar 2010, 10:26 pm

buna
am un hyundai kp100, de vreo 3 ani de acum. nu am cusut f mult la ea pt ca e destul de pretentioasa. e vorba si de ata si de ac si nu coase orice tip de material. dar ce sa-i facem ne descurcam cu ce avem.
mai nou am o problema: mi se blocheaza iar cand invart rotita din partea dreapta o simt ca merge greu si trebuie unsa; dar nu pot sa imi dau seama unde anume. daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc.
myssym
myssym
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 40
Localizare : br
Data de inscriere : 02/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de diada Vin 05 Mar 2010, 11:05 pm

si eu tot KP 1000, dar ma descurc cu ea, intr-adevar nu coase orice tip de material.
Probema ta am avut-o si eu acum de curand, si eu am masina de 5-6 ani si chir lucrez intens la ea, ce sa zic am mai uns-o eu dar se pare ca nu ai acces peste tot. Am dus-o la un mecanic sa se uite la ea si intr-adevar nu era unsa, mi-a desfacut-o de tot si acum merge mai bine decat atunci cand am cumparat-o. O sa i-o duc anual (sper sa nu uit cand face anul) ca tare bine imi merge, nu mai este asa de zgomotoasa, si tot nu coase orice tip de material rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de milena Sam 06 Mar 2010, 6:39 am

myssym asa am patit si eu ,dar am scos suveica si tot mecanismul ala care tine suveica pe loc si am pus ulei pe axul ala care se misca si prinde ata nu stiu daca ma intelegi ,se vede sau mai bine scoti suveica si apoi misti cu mana rotita din dreapta ,te uiti in gaura de la suveica ,vezi ce misca acolo si pici ulei .sper sa ma intelegi ,acum la mine merge super si fara galagie.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de myssym Sam 06 Mar 2010, 11:20 am

buna fetelor,
azi la prima ora m-am trezit cu gandul sa o desfac si sa o mai ung. dar bineinteles ca de fiecare data m-am enervat ca nu mi-am putut dat seama de unde tine. dar am unso cum m-am priceput. si am intrat sa vad daca mi-a raspuns cineva la mica mea problema si am desfacut-o iar, am unso la suveica si intr-adevar si-a mai dat drumul.
mersi pt sfaturi.

ps diada ai incercat sa cosi cu ea ata elastica? merge?
myssym
myssym
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 40
Localizare : br
Data de inscriere : 02/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de diada Dum 07 Mar 2010, 8:45 am

da, merge cum sa nu, intra in albmul meu sa vezi cate chestii am lucrat cu ea. Il gasesti sub avatar "planetuta".

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de sebi71 Dum 14 Mar 2010, 11:51 am

CINE MA POATE AJUTA CU MANUAL DE UTILIZARE A MASINI DE CUSUT SANDA
sebi71
sebi71
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de sebi71 Dum 14 Mar 2010, 12:01 pm

CINE MA POATE AJUTA CU UN MANUAL DE UTILIZARE A MASINII DE CUSUT SANDAVA ROG FRUMOS
sebi71
sebi71
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de bumbu antonia Dum 14 Mar 2010, 9:15 pm

fetelor va rog spune/ti la o masina de cusut electrica marcaTOYOTA ce fel de picioruse se poate atasa pentru diferite cusaturi
bumbu antonia
bumbu antonia
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : vulturu
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de leonutza69 Lun 15 Mar 2010, 8:02 am

buna, eu am masina de cusut Toyota si am la ea din dotare piciorusul normal pentru cusaturi drepte si cel pentru cusatura fermoarului, in plus am incercat cu ea firul elastic si merge bine precum si acul dublu dar sa nu fie mai mare de 4 mm, asa cum scrie in carte.Am intentia sa merg cu ea la un magazin saptamana asta si sa descopar acolo ce picioruse mai pot adapta...si revin cu informatii! O zi buna!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Joi 25 Mar 2010, 11:33 am

BUNA FETELOR. DE FOARTE MULT TIMP NU INTELEGEAM CE SE INTAMPLA CU MASINA MEA DE CUSUT DE LASA PREA MULTA ATA DE SUS scratch . DIN PACATE IN PRAHOVA, IN ZONA UNDE STAU EU NU SE GASESC SUB NICI O FORNA MECANICI PT MASINI DE CUSUT, DAR CU AJUTORUL VOSTRU AM AFLAT CARE ESTE PROBLEMA EI SI SPER SA O REPAR IMPREUNA CU SOTUL MEU. VA MULTUMESC kiss
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de geany Joi 25 Mar 2010, 12:39 pm

Bine ai venit Paula. Bafta la repararea masinii de cusut.

Te rog sa nu mai scri cu majuscule. Multumesc.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de M.Emilia Dum 28 Mar 2010, 10:07 pm

buna seara!
felicitari pt.acest forum, am invatat multe rasfoindu-l si ma bucur ca l-am descoperit!
intervin si eu cu o intrebare pt.posesoarele/posesorii de INNOV-IS 30 - daca in timp acest model nu le-a facut probleme?
cei de la reprezentanta spun ca se comporta f.bine pe materiale de grosimi diferite si am vazut la fata locului ca asa este, dar as vrea sa stiu daca in timp nu apar dereglari tocmai din aceasta trecere permanenta de la a coase materiale subtiri la a coase materiale groase?
M.Emilia
M.Emilia
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 30 Mar 2010, 11:34 am

Gata fetelor. imi comand masinuta. Va fi un LS2125. Acum vreau sa va intreb daca este nevoie sa imi comand si celelalte picioruse, sau alte accesorii. Niste ace sigur, dasr in rest astept sugestiile voastre.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de danae Mar 30 Mar 2010, 12:04 pm

Narcisa, sa o folosesti cu placere (cand va veni). Cred ca ace ar trebui sa iti comanzi de la ei si ai mai putea eventual sa iti iei piciorusul pt fermoare ascunse. Eu am mai luat piciorusul pt tiv rulat, dar nu l-am folosit niciodata (bine, am masina de 3 luni). rade
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de mdlupu Mar 30 Mar 2010, 12:29 pm

mnarcisa piciorus pt surfilat ti-as recomanda, este foarte util mai ales daca nu ai triplock!
eu mi-am luat si sunt multumita!
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Mar 30 Mar 2010, 12:40 pm

eu am o masina de cusut Veronica care cu ajutorul vostru am reusit sa o repar. credeti ca la aceasta se poate atasa piciorus pntru sulfilat? nici eu nu am masina de genul asta si singura mea varianta este sulfilat la mana cos
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 30 Mar 2010, 12:43 pm

multumesc danae si mdlupu .Am sunat la reprezentanta si sper sa ajung maine acolo. Imi fac si un mic instrustaj, ceea ce e super. si am vazut ca pe site zic ca dau cadou piciorusul de surfilar rock
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de danae Mar 30 Mar 2010, 12:49 pm

la mine, piciorusul de surfilat se numeste piciorus universal pt zigzag si este imens, adica are un surub mare intr-o parte. L-am avut si eu inclus in pret.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de mdlupu Mar 30 Mar 2010, 1:09 pm

danae la ce masina de cusut? eu am tot brother 2125, iar piciorusul meu pt surfilat este piciorus normal
poti sa ne pui o poza? kiss
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - cap 2 - Pagina 10 Empty Re: Masinile noastre de cusut - cap 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB