Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

+42
crina68
MagdaMarin
nicole24
piciul
Karina33
letho
rivka
eriliana
corilex
Giorgi
bisisica bijuterii
Angelica18
Dorulet
Serban Valentina
sergiu valentin
mari42
pufoi
LadyK
Celya_f40
alinutza_andrei08
fizicuta
cristina07
mari01
lucky
kmn
emilia-elena
tinap
symos
Rimmelle
victoriacus
ema
emmancita
elluta
GinaP
SilviaDumitrescu
flori balteanu
canadianca50
mariaiacob07091987
Tache Marilena
danniela
gabi1972
virginia
46 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de crina68 Mier 02 Ian 2013, 5:14 pm

Silvioarăăăăăăăăăă, te înnoiși din prima zi,care va să zică!!!!!Tare faină bluză!!!!Și firele îmi plac, mai ales multicoloru* că așa îl văd!!!
Sănătoasă s-o porți!!!! hug hug hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 02 Ian 2013, 5:31 pm

Sar'mana fetelor!
Da Crina este un multicolor wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de tinap Mier 02 Ian 2013, 5:42 pm

Tare frumoasa bluza Silvia,are un aer asa romantic,ca o ie,dar in acelas timp este si eleganta.
Silvia,e o bluza care intinereste!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 02 Ian 2013, 7:17 pm

Multumesc Tina! Cand m-am apucat de lucru am avut alt model dar ... socoteala de inceput nu se potriveste cu ce iese wink rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de cris_io_mat Mier 02 Ian 2013, 8:28 pm

Letho este frumos si delicat setul gentuta-bratara,iar margelutele dau o nota deosebita...imi place mult de tot,ca si bluza Silviei -vine asa de bine!E foarte buna socoteala care a iesit Smile Danniela vin si eu la 30 grade ..iubesc caldura si soarele off topic scuzati..
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de virginia Sam 05 Ian 2013, 9:42 am

Rog fetele care doresc sa participe la provocare, sa posteze in cursul zilei de astazi creatiile lor.
Maine fac extragerea.
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de denis21 Dum 06 Ian 2013, 12:03 am

Va prezint 2 esarfe

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Imag025



Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Imag023x

denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de eriliana Dum 06 Ian 2013, 9:51 am

virginia a scris:Rog fetele care doresc sa participe la provocare, sa posteze in cursul zilei de astazi creatiile lor.
Maine fac extragerea.
kiss
N-am inteles exact ,mai postam inca o data ce-am prestat? Adica, de ex, eu care am neuronu in pauza se pare,zid mai postez "magnificele" mele bolerouri??? wink zid
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Extragerea

Mesaj Scris de virginia Dum 06 Ian 2013, 10:05 am

Iata lista, in ordinea postarii pozelor:
1. Rimmelle
2. Elluta
3. Sergiu Valentin
4. Dorulet
5. Eriliana
6. Victoriacus
7. Rivka
8. Letho
9. Silvia
10. Denis 21

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Printscreenx

Felicitari, Eriliana!! pupi
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de eriliana Dum 06 Ian 2013, 10:39 am

wow... stiti zicala aia : "noroc sa ai ca restul...stim noi".Nici nu-mi vine sa cred ...va multumesc din suflet...este prima data in viata mea cand castig ceva....(asta daca nu pun la socoteala prietenele castigate aici).
Va multumesc !
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de virginia Dum 06 Ian 2013, 10:59 am

Eri, de acum inainte poti avea incredere in norocul tau. hug hug
Trimite-mi te rog un PM cu adresa la care iti pot expedia cadoul.
Si inca ceva....... cred ca am predat stafeta wink E randul tau sa lansezi o provocare. wink
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de mari01 Dum 06 Ian 2013, 11:04 am

Felicitari Eriliana Flowers
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de danniela Dum 06 Ian 2013, 12:02 pm

Felicitari Eriliana!!!!
Si bafta la provocare!!!
Cand termin rochita o voi pune la rochii crosetate.
Felicitari tuturor doamnelor pentru efort !
Si tie Virginia pentru asa buna idee!
kiss kiss
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de eriliana Dum 06 Ian 2013, 12:10 pm

Dragele mele,
Am stat eu, si am stat, si am mai si cugetat si am ajuns la urmatoarea concluzie:
sunt foarte onorata si mandra in acelasi timp de ceea ce am realizat,dar mai ales de increderea pe care am capatat-o in mine, dar...simt ca acest premiu nu-l merit.Sunt nou venita in aceasta frumoasa familie de aceea as dori ,fara sa supar pe nimeni, sa ofer premiul Silviei (care isi ofera ajutorul ori de cate ori una dintre noi de impotmoleste),sau lui Letho a carei creatie chiar merita premiata...Virginia ,draga mea ,te rog sa nu te superi ...dar eu cred ca asa este cel mai bine.Multumesc inca o data pentru ca m-ati primit in familia voastra ; pentru mine asta este adevaratul premiu.
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de virginia Dum 06 Ian 2013, 12:19 pm

Eri, niciodata in viata ta sa nu mai spui ca nu meriti ceva. pupi A fost alegerea lui Dumnezeu ca tu sa fii castigatoare (cu ajutorul programului Random - desigur). A fost o provocare, nu un concurs. Este o diferenta.
Daaaaar... daca tu decizi sa oferi premiul tau altcuiva, eu nu ma impotrivesc.
Am convigerea ca persoana care il va primi se va bucura.
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de rivka Dum 06 Ian 2013, 12:43 pm

felicitari eriliana kiss
toate sunt frumoase pupi
eu am postat la provocare caci am fost urecheata de silvia sipt mn chiar a fost o provocare sa fac ceva asa micut pt bebe bebic caci vb fetelor mami tre sa te pregatesti ca acusi nu ne mai faci noua nimic numai la copii nostri cand om avea wink
deci asteptam urmatoarea provocare
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de eriliana Dum 06 Ian 2013, 1:31 pm

virginia a scris:Eri, niciodata in viata ta sa nu mai spui ca nu meriti ceva. pupi A fost alegerea lui Dumnezeu ca tu sa fii castigatoare (cu ajutorul programului Random - desigur). A fost o provocare, nu un concurs. Este o diferenta.
Daaaaar... daca tu decizi sa oferi premiul tau altcuiva, eu nu ma impotrivesc.
Am convigerea ca persoana care il va primi se va bucura.
kiss
eu am cam zis cine ar merita premiul; acum alegerea este a ta si indiferent care va fi, va fi o alegere inspirata !
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de denis21 Dum 06 Ian 2013, 1:41 pm

Felicitari, Eriliana! Asteptam o noua provocare. Meriti premiul,de ce nu?Alegerea e a ta. wink
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de victoriacus Dum 06 Ian 2013, 2:22 pm

Ce frumos din partea ta Erilliana.Felicitari pentru castigarea provocarii.Acum,chiar daca vei oferi alteia premiul, tot de la tine asteptam urmatoarea provocare,nu-i asa ? boo bucurie
Oricum,de la oricine ar veni urmatoarea provocare, abia o astept Smile
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de virginia Dum 06 Ian 2013, 2:59 pm

Eri, astept PM cu adresa ta, te rog. Meriti tot ce e mai bun, la fel ca oricare dintre noi. pupi Fiecare are ceva special.
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de letho Dum 06 Ian 2013, 5:06 pm

Eriliana, gresesti! iti spun cu tot dragul pe care-l am de tine.
Stiu ca ai probleme in perioada asta dar cu atitudinea asta negativista nu te ajuti deloc. Cum vrei sa vina norocul la tine daca tu-i dai cu piciorul? Ia-o ca pe un semn bun la inceput de an, poate soarta iti arata ca se va schimba ceva.

Daca simti ca nu poti continua provocarea sau esti in pana de idei, putem sa venim si noi cu idei si tu sa alegi Smile Iar premiul oferit trebuie sa fie simbolic.

Nu-i frumos sa refuzi un premiu, mai ales cand se spune clar ca este cadou. Mie daca-mi ofera cineva un cadou sar in sus de bucurie! Nu conteaza ce este, ca e mic sau mare, ma bucur pentru orice. As fi fost foarte onorata sa primesc ceva lucrat de mainile Virginiei!
Si daca cineva mi-ar refuza cadoul eu una m-as simti jignita. Acum astept cu emotie reactia lui Cris de la provocarea cealalta...
Daca ce-am scris e nepotrivit, scuze. Mai gandeste-te. hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de cris_io_mat Dum 06 Ian 2013, 5:43 pm

Letho...aici sunt draga mea pupi cred ca eriliana se simte putin ca mine...pai ce lucruri frumoase si cata munca au depus fetele la provocarea de la tricotat si ...surpriza!am iesit eu care facusem un infinit si ala desirat rade asa este Eriliana,ca de castigat am castigat mai mult ..si daca ai iesit tu la tragere f bine...felicitari !oricare fata ar fi putut fi in locul nostru....eu una ma bucuram pt fiecare model si pt fiecare lucratura,chiar daca de multe ori nu mai comentam...Astept sa treaca ziua de maine cu marea sarbatoare(LA multi ani Ioana mea!)si mai caut ceva pt provocarea trico pupi Sa ma scuzati pt off topic Merci
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 06 Ian 2013, 6:14 pm

HEEEIIIIIIII!!!!!! CE-I AICI???
Nu am scris din greseala cu caps look wink Am strigat sa ma fac auzita ca vad ca e cam mare galagie. Si pe aici si pe la concursul de croiorie...
Eriliana daca "premiul" nu-l vrei bataie vrei? Am pus premiul in ghilimele pentru ca de fapt nici nu este un premiu din punctul meu de vedere. De fapt este o mica atentie din partea celei care la randul ei a primit o atentie odata cu incheierea provocarii trecute. Hai pune mana si scrie PM cu adresa ta virginiei si lasa fandoseala. Si in loc sa te tot gandesti ca vai nu meriti tu, gandestete ce ne propui sa lucram. dar nu te gandi asa... vre-o luna ci cat mai repoede ca mai am putin si termin ce am inceput si nu vreau sa ma apuc de alt proiect sa nu pot participa la provocarea ta.
Eriliana desi "tonul" pare unul autoritar si dur sa stii ca eu te iubesc si tonul e doar asa in gluma, dar ce ceeace vreau sa spun este total adevarat. hug kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de eriliana Dum 06 Ian 2013, 6:26 pm

Mai fetelor ,de ce nu intelegeti voi ca faptul ca am cu cine vorbi, ma sfatui pentru mine e f.important.Dar ca sa nu se inteleaga altceva ,ok ,sunt de acord...mai ales ca nu vreau bataie de la nicuna dintre voi....Tare as fi vrut sa intelegeti exact gestul meu , si sa va conformati....asta e ....daca-i ordin ...cu placere ....Multumesc inca o data ! Dar, sincer acum provocare ?!?! eu ???? nicio sansa...chiar nu stiu ce ... de gura voastra accept...relelor!! kiss
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de virginia Dum 06 Ian 2013, 6:30 pm

Nu te teme, Eri pupi Ideii vei avea atat de multe incat nu vei sti pe care sa o alegi wink
Nici eu nu am avut nici cea mai vaga idee cand am fost aleasa la extragerea Provocarii nr.1.
Noi stim ca esti mult mai priceputa decat vrei TU sa crezi despre tine. hug
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!! - Pagina 6 Empty Re: Provocare crosetat Nr. 2 - Sunt mandra de mine!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB