Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Broderie computerizata, la masina de brodat

+77
varvy
anna_sandu
gabytza26
daniela raducanescu
adela_stefy
mutu_42
Alysh
sorinadumi
tiana
arwen4y
Ginel
mihalache_nela
Greteledelweiss
raluca1980
MagdaMarin
adakaru
despina13cucli
SorinP
Eugen Dumitrescu
mihu72
haiducean
aditapisi
umm ibrahim
Crissy86
ismi3ismi
Ginga
SilviaDumitrescu
auricaco
grenada
nicoletaioni
nicoletamurarescu
IuliaMe
Duel
cif2010
andegelia
Indra
Deliria
Marry
arielas
minky
kabunta
v_v_a_l_i
TeoCanada
justme_maia
mariaz_09
emmancita
danabarbu2007
ortieortie
viviene
speedy
Celica
bibidesign
Steluzza
tagio
danae
anigherman
letho
Danu
deedee
Anuta
monica_rsn
ciucamona
ilias
aidaalex
Gabi Pencea
roxana096
niculaie
Camy
aisha
ioana soare
Eva
geany
diada
MihaelaT
DANIELA.I
Admina
irinaindira
81 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de arielas Mar 13 Dec 2011, 8:31 pm

Multumesc Indra pentru raspuns. Am observat si eu ca totul depinde de totul rade de ata (folosesc de caneta), de material si mai ales de model. Daca are cusaturile prea marunte, normal ca nu iesa bine. Incerc sa inteleg programul, dar cum nu am foarte mult timp la dispozitie.... si trebuie multa , multa experienta, ca in toate.
Spor tuturor !
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Duel Mier 14 Dec 2011, 1:38 am

Multumesc frumos, ca de obicei, Speedy. Am incercat sa comand cate ceva la furnizorii de insertie si m-au intrebat: de care vreti, normala sau hidrosolubila, ce grosime sa aiba etc.? Cum pachetul minim este de 100 sau 200 m, parca nu as lua din fiecare cate un val. Cei de la Sibiu au si role mai mici, insa doamnele de acolo nu stiu sa consilieze ("va dati seama ca noi nu brodam aici").
Am primit de la cei care mi-au dat masina o bucata de insertie groasa dar ramane urat de tot dupa ce se rupe si mi-am mai cumparat eu termocolanta dar tot nu-mi place ce ramane pe dos, plus ca Brother nu recomanda insertia termocolanta pt ca se poate uza graifarul.
Eu vreau sa brodez pe tricouri (unele putin elastice), pe satin/matase si pe prosoape. Am nevoie de 3 tipuri de insertie?
Duel
Duel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 50
Localizare : Bucovina
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de speedy Mier 14 Dec 2011, 10:42 am

La tricouri folosesti insertie normala(teardown) sau daca crezi ca atunci cand tragi rupi materialul sau se strica broderia, folosesti cutaway, pentru satin/matase ar fi indicat hidrosolubila care o vei folosi si la prosoape, pe fata pui hidrosolubila si pe dos normala, altfel se agata piciorusul in flausatul de la prosoape, ca sa nu cumperi atatia metrii prima data incearca cu cei de la Sibiu iei o rola de aia, mai testezi si vezi ce iese si daca ai nevoie de alte tipuri de insertie cumperi altadata. Cu aia hidrosolubila se pot face si broderii gen macrame, daca ai modele, cred ca erau si in memoria masini ceva. Eventual cumperi si un spray adeziv poate ajuta la materialele mai elastice sa nu le intinzi tare in gherghef, doar insertia o vei tensiona, dai cu spray si lipesti materialul de insertie fara sa-l tensionezi prea tare. Spor.
speedy
speedy
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 54
Localizare : Hunedoara
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de IuliaMe Mier 14 Dec 2011, 5:57 pm

Buna,

Mi-am luat si eu de curand o masina combinata de cusut/brodat de la Brother si pana acum sunt incantata de ea...Mi-au fost de ajutor raspunsurile voastre...O sa mai fac teste si o sa revin cu ce-am reusit.Spor la treaba in continuare!
IuliaMe
IuliaMe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 39
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 14/11/2010

http://trendysmilehandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Duel Sam 17 Dec 2011, 5:49 am

Buna dimineata si un week-end minunat!

Dragilor, e din rau in mai rau cu broderiile mele: am incercat un portativ colorat de pe dvd-ul primit odata cu masina. Prima data l-am facut cu o sg culoare pe un tricou si a iesit ok, poate putin putin incretit. Cand sa-l "trec pe curat" in culori.... dezastru. Liniile portativului au iesit ok, la cheia sol s-a incalcit rau ata dedesubt, am taiat nodul, am continuat si a facut-o numai cu ata de la bobina si pe fata si pe dos, apoi notele au iesit buclate atat pe dos cat si pe fata. Am facut din nou o cheie sol separat si a iesit ok.
Nu inteleg de ce iese la proba si apoi da rateuri????????

Prosoapele si halatele de baie au iesit ok, mai ales dupa ce am pus insertie de hartie PE FATA.

Va doresc broderii reusite!
Duel
Duel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 50
Localizare : Bucovina
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de nicoletamurarescu Mier 21 Dec 2011, 5:37 pm

Buna seara,

poate sa ma ajute si pe mine cineva, sa-mi spuna si mie unde gasesc programul PE design?
nicoletamurarescu
nicoletamurarescu
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2011

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de speedy Vin 23 Dec 2011, 9:19 am

De cumparat la Brother Sibiu (decusut.ro), din alte surse te descurci tu daca vrei de gratis, citeste tot topicul ca sunt ceva sugestii.
speedy
speedy
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 54
Localizare : Hunedoara
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de nicoletamurarescu Mar 27 Dec 2011, 3:27 pm

multumesc frumos


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mesaj 2


Buna Niculaie

am inteles ca te pot contacta cei care doresc manual in lb romana pentru programele PE Design. Daca se poate as dori si eu pentru PE Design 6, in cazul in care nu cer prea mult. Cumnatul meu a reusit sa-mi faca rost de acest program insa inainte de a ma apuca de lucru as dori sa citesc sa inteleg si eu despre ce este vorba.
Multumesc,
Nicolle

Edit Magda Marin
Te rog sa citesti Regulamentul Forumului mai ales Punctul 6 privind postarea de mesaje succesive in mai putin de 24 de ore

Multumesc


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 28 Dec 2011, 8:48 am, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje)
nicoletamurarescu
nicoletamurarescu
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2011

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de nicoletaioni Joi 05 Ian 2012, 2:27 pm

Buna!

are cineva traducerea de la programul Embrid ? Nu prea ma descurc cu el in engleza. Va rog, ma poate ajuta cineva?

Multumesc.
nicoletaioni
nicoletaioni
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de grenada Mier 11 Ian 2012, 2:42 pm

wink salutare Niculae ..
am citit tot ce era de citi pe forum ...intrebarea mea este urmatoarea? de unde as putea lua manualele traduse in romana de la Pe design lite si de la pe design 7?
in speranta ca ma vei putea ajuta, iti multumesc wink
grenada
grenada
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : google
Data de inscriere : 07/09/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Buna fetelor

Mesaj Scris de auricaco Vin 20 Ian 2012, 11:02 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cusuletul si rochita le-am facu la botezul nepotelei mele,restul sant pentru un magazin in italia,aici inca nu stiu daca merge asa ceva...daca ceva nu este in regula,va rog sa ma scuzati si corectati-ma...o zi buna la toate


auricaco
auricaco
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/01/2012

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de arielas Vin 20 Ian 2012, 12:31 pm

Bravo Aurica , multumesc , despre asta vorbeam. Am mai multe intrebari: incep doar cu una, scrisul e facut din fontul masinii ? Mie nu-mi iesa bine se ingroapa scrisul, cel mic (fontul).
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de auricaco Vin 20 Ian 2012, 2:51 pm

buna,unele sant din fontul masinii dar ff multe broderii le-am cumparat. Eu am programul Pe-design7,nu sant experta,am invatat tot ce stiu singura,dar cand scrii un nume din fontul masinii si vrei sa-l modifici te duci la setari si-l faci manual.Daca ai pe-design cred ca te pot ajuta,pentru restul intrebarilor...cu toata placerea ceea ce stiu
auricaco
auricaco
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/01/2012

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de arielas Vin 20 Ian 2012, 2:55 pm

Multumesc, am pe design7, si eu am invatat tot singura, multe broderii le-am primit cu masina. Am sa te mai deranjez cu intrebari. Daca te uiti in mesajele anterioare ai sa vezi ca eu am facut cateva broderii.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de auricaco Vin 20 Ian 2012, 3:20 pm

daca ai pe-design7 si daca ai posibilitatea sa deschizi acum programul,putem incerca acum. Al meu program e in italiano dar pas cu pas incercam
auricaco
auricaco
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/01/2012

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Vin 20 Ian 2012, 5:17 pm

Aurica, superbe creatiile facute de tine, cu ajutorul masinii de brodat. love
Pe ce insertie ai facut cosuletul? Din cea care se dizolva in apa, cumva?
Eu am care se topeste la caldura si a fost un esec total. Cred ca merge doar cu presa de calcat (temp. mai mare si uniforma) sau nu am stiut eu ceva.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de auricaco Vin 20 Ian 2012, 5:33 pm

da este hidrosolubil,se spala si ramane broderia...eu am toate materialele din italia,acolo se numeste " hidrosolubil vilene 40 ". scuza-ma aici inca nu stiu daca este,am vrut sa sun la sibiu sa vad daca gasesc...pot sa-ti explic cum este : este o hartie,asemanatoare cu aceea care se lipeste la noi pe dosul materialelor pt intaritura,numai lipsesc bobitele alea mici care se topesc cu calcatorul...daca e posibil iti dau nr.de celular si putem vorbi mai bine...scuzama daca nu am pus bine fotografiile,nu reusesc sa le mut in albumul meu ...sant zid zid nu stiu cum se face multumesc mult...pentru orice,sant aici
auricaco
auricaco
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/01/2012

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 20 Ian 2012, 5:50 pm

auricaco ca sa lamurim o problema pe care se pare ca nu ai inteles-o: pe acest forum nu este fiecare cu albumul lui. Albume ne facem fiecare unde dorim. Aici postam creatiile noastre in functie de modalitatea de lucru pe subiecte. Adica brodate de mana la "broderie manuala", brodate la masina la " broderie computerizata ( adica aici), crosetate in functie de obiectul crosetat la sectiunea crosetate, tricotate la fel pe sectiuni la tricotate.
Sper sa nu te superi si sa nu te ametesc prea tare dar am vazut si azi dimineata ca ai deschis subiect separat unde ai postat pozele tale. Ele au fost mutate aici de o admina wink
Te rog sa ai putina bunavointa sa rasfoiesti forumul si te vei lamuri cum sta treaba wink Nu este greu deloc. Vad ca te-ai descurcat sa pui poze pe forum lucru care pentru alte fete a parut foarte greu la inceput. Deci treaba cu postarile le subiecte ar trebui sa fie floare la ureche wink hug

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de auricaco Vin 20 Ian 2012, 5:58 pm

multumesc mult,promit sa studiez mai mult si sa fiu mai atenta hug
auricaco
auricaco
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/01/2012

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Ginga Lun 30 Ian 2012, 4:56 pm

Salut fetelor.
Am gasit multe raspunsuri aici, va multumesc.
Sunt din Chisinau si recent am deschis atelier de creatie. Facem tot felul de obiecte pentru decor interior brodate, si nu numai.
Vreau sa fac si aplicatii pach, a incercat cineva sa lucreze cu ele...cu aplicatiile in general, ce stabilizator trebuie folosit>
Ginga
Ginga
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localizare : Moldova, Chisinau
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.ginga.jimdo.com

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Joi 09 Feb 2012, 3:21 pm

Mai sunt doritori de insertie hidrosolubila, pentru broderie?
Vrem sa facem o comanda de la o firma din Italia si stiu ca nu se prea gaseste la noi. Pretul e aprox. 5 euro/ metru cu latimea de 1.6m. E bun pretul, parerea mea, fiind atat de lat. De obicei au 90cm.
Se pot broda articole in genul celor postate de Auricaco, pe pagina precedenta. Insertia dispare complet in apa calduta si ramane doar firul bordat, ca o dantela. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Broderie cusuta la masina

Mesaj Scris de TeoCanada Sam 11 Feb 2012, 12:14 pm

Pot sa postez aici prosoapele mele de bucatarie?
Ele sunt utile, dar eu le folosesc mai mult ca "decoratie interioara" rade ...ca am muncit atat la ele, ca nu vreau sa le patez!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de ismi3ismi Sam 11 Feb 2012, 3:08 pm

wooooww,ce frumoase sunt,teo!!! foarte foarte frumoase!!!multe felicitari!
sunt brodate cu masina sau manual?
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de TeoCanada Sam 11 Feb 2012, 3:45 pm

Sunt brodate cu "fatele" meu....un Brother Innovis950, de care sunt foarte multumita!
"Manuala" este dantela....
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de ismi3ismi Sam 11 Feb 2012, 4:32 pm

sper sa nu se supere teo ca le-am pus eu...am vrut sa le vedeti si voi,pt ca ,sunt foaaaarte frumoase
deci,poze cu lucrarile lui teo:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ismi3ismi in Sam 11 Feb 2012, 4:55 pm, editata de 3 ori
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 7 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB