Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

+30
valentinadof
danniela
ancabanu
MagdaMarin
Gianina4ever
MihaelaT
tiana
arielas
afilimonb
zylv
pufoi
i.xell
feliciagl
Karina33
diada
firicel
emmancita
Motzu
aidil
luminitza79
Admina
bibitu
Gabiuta
elenaveronica
mnarcisa
Andata
annamarya
Uca
geany
clodi
34 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Lun 02 Apr 2012, 11:04 pm

Extragerea:


Felicitari! ura
Astept adresa pe pm pentru micul premiu Smile

Multumesc inca o data celor care au participat la provocare si astept sa vad tema urmatoarei provocari. prietenie
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Karina33 Lun 02 Apr 2012, 11:08 pm

Felicitari!!!!!!
Si eu sunt curioasa ce va alege.
O rugaminte as avea, sa tina cont ca vine Pastele si fiecare suntem tare ocupate si cu treburile casei, poate pune un termen mai lejer Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 4246
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Admina Lun 02 Apr 2012, 11:16 pm

Felicitari Felicia! Flowers
Sa ai mila de noi (usurel sau termen lung) sau sa aiba legatura cu iepurasul: haine de copilasi, decoratiuni de Paste, etc.

p.s. eu doar ma bag in seama, nu luati de bun tot ce scriu eu. apropo de ce zicea Clodi, despre pantalonii de pija, propusi de mine. fiecare cu ideile ei, eu gandesc mult cu voce tare sau in scris, deci... rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 02 Apr 2012, 11:49 pm

Feliitari! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Mar 03 Apr 2012, 10:37 am

Si eu care eram sigura ca este Zylv! (dupa cum se vedea pe ecran) graba... felicitari Felicia si asteptam noua provocare, vad ca asa ma mobilizez si eu rade

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Mar 03 Apr 2012, 11:26 am

diada a scris:Si eu care eram sigura ca este Zylv! (dupa cum se vedea pe ecran) graba...

Am vazut si eu, dar nu am stiut cum sa schimb asta. confused
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de geany Mar 03 Apr 2012, 1:50 pm

Felicitari, Felicia Flowers

Si mie imi plac provocarile si daca voi putea, voi incerca sa ma inscriu la toate!
Abea astept sa vad ce tema va urma bounce bounce bounce

geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de feliciagl Mar 03 Apr 2012, 5:06 pm

Am vazut mesajul lui Geany si am inghetat, m-am uitat inca o data la concurente sa vad cate Felicia sunt,....sunt doar eu. Eu am castigat? Sunt tare uimita dar si ingrozita, nu stiu ce trebuie sa fac, unde gasesc regulamentul? Trebuie sa aleg o tema, nu?
M-am mai uitat o data, cred ca eu sunt, vad eu in ce m-am bagat.
Multumesc mult, daca-s eu castigatoarea.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Mar 03 Apr 2012, 10:34 pm

Tu esti Felicia castigatoarea! Felicitari!
N-ai de ce sa fii ingrozita!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de bibitu Lun 16 Apr 2012, 6:17 pm

interesanta a fost aceasta provocarea, cate idei mi-ati dat ,felicitari fetelor si in special castigatoarei
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de feliciagl Mier 13 Iun 2012, 2:28 pm

O iubesc pe Clodi! Acesta-i premiul meu, ce sa mai adaug: e minunat, unicat, chiar sunt norocoasa.
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 DSC00159
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Gianina4ever Joi 14 Iun 2012, 12:02 am

Sa le folosesti sanatoasa!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Joi 14 Iun 2012, 3:11 pm

Ooo Felicia, ma bucur tare tare mult ca iti place! Aprecierile tale mi-au mers direct la suflet love Multumesc!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Vin 15 Iun 2012, 12:13 am

Chiar ca esti! Ceasul este minunat! Acum am vazut pe blog si ceasul matematic, bestiale, felicitari primul

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Uca Vin 15 Iun 2012, 8:13 am

Clodi, e bestial ceasul! Felicia, eşti o norocoasă!
Mă bucur că ai spart gheaţa şi ai postat ce ai primit, poate îţi vor urma exemplul şi alte fete.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 15 Iun 2012, 9:25 am

Clodi, e super ceasul!!! Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Vin 15 Iun 2012, 10:00 am

Va multumesc pentru aprecieri! Recunosc ca si mie imi place ceasul asa ca vreau sa fac si pentru coltul meu de croitorie unul.

Uca, ar fi spart Felicia gheata de la inceput daca ar fi avut cu ce. Ea a postat premiul imediat ce l-a primit (din vina mea l-a primit cu mare intarziere)
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 4 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB