Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

+30
valentinadof
danniela
ancabanu
MagdaMarin
Gianina4ever
MihaelaT
tiana
arielas
afilimonb
zylv
pufoi
i.xell
feliciagl
Karina33
diada
firicel
emmancita
Motzu
aidil
luminitza79
Admina
bibitu
Gabiuta
elenaveronica
mnarcisa
Andata
annamarya
Uca
geany
clodi
34 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Sam 24 Mar 2012, 10:55 pm

Super Admina! sa-l porti sanatoasa! am si eu 2 cutii de modificat, chiar am un sarafan pe care am pus ochii, dar m-am descurajat cand am inteles ca de fapt nu trebuie doar strimtat/scurtat, altceva nu merge sa-i fac, dantele/flori... vedem, daca ma incadrez in timp....

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Karina33 Mar 27 Mar 2012, 10:20 am

Cam liniste pe-aici! Sper ca sunteti ocupate cu modificarile!
Eu sar peste provocarea asta, m-am tot gandit ce si cum si daca sa intru in joc, dar nu-i de mine. Am dulapuri intregi de haine in care ar trebui sa intru sa arunc cam jumatate ca zac nepurtate. Nu as avea ce transforma la ele, sunt ok, pur si simplu sunt prea multe. Si mai am si dulapul cu maimute plin cu materiale noi ce asteapta sa le vina randul la lucru. Aici astept provocarile viitoare. pupi hug
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Andata Mar 27 Mar 2012, 10:24 am

Karina33 a scris:Cam liniste pe-aici! Sper ca sunteti ocupate cu modificarile!
Eu sar peste provocarea asta, m-am tot gandit ce si cum si daca sa intru in joc, dar nu-i de mine. Am dulapuri intregi de haine in care ar trebui sa intru sa arunc cam jumatate ca zac nepurtate. Nu as avea ce transforma la ele, sunt ok, pur si simplu sunt prea multe. Si mai am si dulapul cu maimute plin cu materiale noi ce asteapta sa le vina randul la lucru. Aici astept provocarile viitoare. pupi hug

Ma ofer eu sa te scap de ele Smile hug pupi


Admina, foarte frumoasa a iesit. Frumos si materialul si iti sta f bine.


Ultima editare efectuata de catre Andata in Mar 27 Mar 2012, 10:45 am, editata de 1 ori
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Uca Mar 27 Mar 2012, 10:40 am

Admina, îmi place transformarea! Felicitări! Flowers
M-am tot gândit să fac ceva mai creativ pentru provocarea asta, ceva mai vizibil transformat aşa cum se şi cere. E frumoasă tema şi mi-ar părea rău dacă nu aş participa. Sper până la sfârşitul provocării să mă mobilizez şi să produc ceva, căci în ultimul timp am observat că mai repede caut patul să dorm decât să mai lucrez . zid

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Mar 27 Mar 2012, 12:49 pm

Uca a scris:..., căci în ultimul timp am observat că mai repede caut patul să dorm decât să mai lucrez . zid

Bucura-te si mai cauta patul cat poti rade cand or sa vina copii o sa-ti doresti sa dormi IN PICIOARE numai sa te lase rade

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Mier 28 Mar 2012, 11:30 am

Bravo Admina! ura Esti si prima si ai si un sarafan foarte fain. Imi place cum ai folosit partile cu nasturi si imi place rezultatul final!

diada a scris:chiar am un sarafan pe care am pus ochii, dar m-am descurajat cand am inteles ca de fapt nu trebuie doar strimtat/scurtat, altceva nu merge sa-i fac, dantele/flori... vedem, daca ma incadrez in timp....
Hai Diada, te rog nu te descuraja, zau ca nu asta a fost intentia pupi

Si eu sunt in criza cu timpul, sper sa incep si sa finalizez in seara asta, trebuie sa ma descurc cu ce furnituri am pe acasa ca timp sa ma duc la magazin nu mai e.

Sa avem spor!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Mier 28 Mar 2012, 1:47 pm

Eu ma asteptam sa fi pus poze, am scos sarafanul si acum sa vad cum fac, de unde scot timp sa-l si lucrez....

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de feliciagl Mier 28 Mar 2012, 9:32 pm

Am raspuns la provocare. Aveam un pulover foarte placut la atingere, dar nu-mi mai placea ca era prea simplu si mai aveam si o camasa maro care avea manecile prea largi si ea era croita pe corp ceea ce nu se potrivea. Am taiat gulerul camasii si l-am atasat la pulover, si camasii i-am scos si manecile si -am captusit-o, i-am mai cusut si niste flori pe care le aveam crosetate si-am transformat in vesta. Imi place tare mult ce a iesit.
pulover inainte
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 DSC04128
camasa
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 DSC04127
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 DSC04129
dupa
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 DSC00169
Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 DSC00175

dupa
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de i.xell Joi 29 Mar 2012, 9:10 am

wow, o transformare (pardon, doua) totala!!! Imi plac mult felicia. Nu mai ramane decat aplauze aplauze aplauze
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de pufoi Joi 29 Mar 2012, 9:27 am

Feli imi plac amandoua.
Mi-a luat ceva timp sa vad ca,de fapt, ai facut doua piese.
imi place bluzita cu guler si vesta e finuta tare!
Bravo tie!!!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Admina Joi 29 Mar 2012, 9:29 am

Bravo Felicia. Amandoua modificarile sunt frumoase. nor Sa le porti cu placere!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de pufoi Joi 29 Mar 2012, 9:34 am

Admina am dat pagina in urma si am vazut si sarafanul tau.
e frumos si se aseaza tare bine pe tine.
sa-l porti cu placere!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de zylv Joi 29 Mar 2012, 9:37 am

admina,fain sarafanul,dar daca aveam silueta ta,imi lucram ceva mai mulat.
felicia,vesta este superba Flowers la pulovar ar merge o floare croseata pe guler.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de feliciagl Joi 29 Mar 2012, 11:51 am

Multumesc, fetelor, dragute ca-ntotdeauna! Zyly, multumesc de sugestie, mai am flori crosetate (ca in iarna cum prindeam putin timp mai crosetam o floare; m-am molipsit de la fete), voi coase una.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de clodi Vin 30 Mar 2012, 1:39 am

Felicia, sunt super! Imi place puloverul cum arata, este o varianta la care nu m-am gandit Smile Si mai ai si o vesta noua ura

M-am provocat si eu sa transform o pereche de jeans in fusta (banal Smile) Am incercat sa evit clinii aceia in V in fata si spate. Nu sunt foarte creativa la vorbe la ora asta, dar daca imi amintesc ceva completez dimineata.

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 IMG054

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 IMG056

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 IMG060

Cat o sa absentez sper sa mai postati transformari Flowers
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de luminitza79 Vin 30 Mar 2012, 6:26 am

super ideea cu blugii,poate am timp si eu sa fac o fusta asa
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de feliciagl Vin 30 Mar 2012, 10:42 am

Super fusta, trebuie sa-mi fac si eu.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de afilimonb Vin 30 Mar 2012, 11:58 am

Clodi, imi place foarte mult ideea! o mie de ani si tot nu m-as fi gandit sa transform asa pantalonii in fusta.
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Karina33 Vin 30 Mar 2012, 12:06 pm

Ce frumos ati transformat!
Clodi iti vine bine fusta, nu-i nici prea scurta...super!
Felicia tie ti-a iesit tare elegant pulovarul cu rever! Si vesta e buna in multe ocazii!
Admina bine ca ai intrat si tu la provocari, cum pe la concursuri nu te putem 'prinde'...

Hai fetele! Care urmeaza? Uca poate wink
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de arielas Vin 30 Mar 2012, 1:15 pm

Fetelor, felicitari ! Sunteti tari. Eu am ceva de lucru si nu m-am putu baga. Fac prea multe de o data si e posibil sa nu iasa. Stiti ca va admir. hug
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de diada Sam 31 Mar 2012, 6:08 pm

mi-a adus aminte Geany ca astazi este ultima zi cand putem posta, asa ca, in mai putin de o ora am realizat ceva, nu am multe poze decat inainte si dupa, dar ma credeti pe cuvant, imi place maxim ce a iesit o sa revin cu poze mai pe seara, acum sa bag vreo 2 ore de calcat (cu statia!!!)

edit: Multumesc Clodi, multumesc Geany pentru aceasta provocare, am foarte multe de strimntat scurtat, modificat, de data asta m-am oprit la ce mi-a fost mai usor de facut, mai ales ca am fost presata de timp, nu stiu daca ma incadrez in tema, Clodi decizi daca intru in tragerea la sorti.

Pozele nu sunt cele mai reusite... asa arata initial, o rochie din tricot negru, primita, materialul merita salvat si decolteul merita salvat, imi pare rau ca nu am poze din timpul lucrului, e facuta "la minut". Toata este lucrata la triplock.

INAINTE:

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Initial2

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Initial1

DUUUUPAAAA rade

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Fata1-1

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Lateral1

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Spate1


Ultima editare efectuata de catre diada in Sam 31 Mar 2012, 9:52 pm, editata de 1 ori (Motiv : postat poze)

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de tiana Sam 31 Mar 2012, 10:07 pm

o, super Diada! acum e pentru tine! bravo! si foarte rapid
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de geany Sam 31 Mar 2012, 10:09 pm

SUUUPEEERRR!!! Si ea ascunde corpul asta sub tunica cu un-doua numere mai mari pocnit

Iti vine foarte bine si sa te vad mai des cu haine de marimea ta pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Andata Sam 31 Mar 2012, 10:11 pm

Moamaaaa, ce transformari reusite!
Eu nu am reusit sa termin nimic, am avut prea multe proiecte in acelasi timp.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Karina33 Sam 31 Mar 2012, 10:25 pm

Am transformat si eu ceva. Sa vad daca reusesc sa-mi adorm nepotul (si sa nu fie invers) sa pot descarca/incarca pozele.


SUPER Diada!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose - Pagina 2 Empty Re: Provocarea 2, la croitorie: Reuse, Recycle, Repurpose

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB