Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Materiale textile si auxiliare - croitorie II

+89
ASV
brtlm
lovehandmade
Adela Ispas
LRodica
tomari
anc@
gabriela1554
Iulia888
ladybird
anex07maia
vilcris
oliv
mishou
tyna_mbm
diada
carmensz
32vali
kabunta
piciul
nico1206
marina40
PAULA CONSTANTIN
orhapetru
ema
Samarineanca
oanaraluca
mar_ysa_28
Gabica
Adelle23
nico21
palarierul
valentinadof
ancagio
CarmenClaudia
adela09
Butterfly_Amalia
relutant
Steluzza
i.xell
bisisica bijuterii
Mirky
ral
georgianamatei2007
kla78
despina13cucli
ALICET
rob roy
jearika
nicole24
rigo
laurin
alexaaa08
Ionela.Radu
AITEN
molioa
criston84
olguta cusma
ARYANNA
marabr
otilia gergely
dandana
Andata
bobitica
aurishta
Dolores
Panea Laura
arielas
Gianina4ever
afilimonb
rosita
sybex
anomyss
ancabanu
MagdaMarin
codryna
Admina
denise17
IrinaH
Karina33
aurelia.c
anamaria79"
Buburuza
andrea.z style
ioana soare
ismi3ismi
aidil
felgarii
Uca
93 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de diada Mier 27 Feb 2019, 9:47 am

Da, se poate si pe firma dar cred ca este alt pret. Neaparat sa vizitati si sa va rezervati timp pentru ce gasiti acolo. Deschid dimineata, in jur de ora 7.00. Inchid la ora 14.00 maxim!!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Gorgi Lun 01 Apr 2019, 10:07 am

Am fost la sam-expo. Aveau la etaj cateva role pe care le vindeau foarte scump. pentru un depozit. erau foarte putine modele.
Nu m-am descurcat. Smile
Gorgi
Gorgi
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : ,
Data de inscriere : 15/02/2019

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de diada Mar 02 Apr 2019, 10:13 am

Nu pot sa cred! te pierzi printre marteriale acolo. Intr-adevar la etaj sunt mai scumpe. Dar jos, la baietii din fata mai ales. Tot FB de-acolo vinde materiale. Si mai era pe lateral material de lenjerie.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Michelle88 Sam 19 Iun 2021, 9:58 pm

Buna seara. Am și eu câteva întrebări. Cum se numește materialul de trening. Nu vreau pe cel elastic cu lycra în el. Vreau bumbac simplu, dar sa nu se scamoseze. Cum sunt pantalonii de trening din Lidl. Acum bermudele. Și cum se numește banda aceea elastica de la baza hainelor , guler și manșete? De cate ori ajung la metraje nu știu ce să cer. Mă uit ca și curca.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de diada Joi 24 Iun 2021, 8:28 am

Eu cer material pentru pantaloni de trening. Nu ai de unde sa stii cum se comporta, decat dupa ce il speli/porti. Nu poate nimeni sa-ti spuna asta. Banda elastica se numeste material patent, este metraj si il croiesti tu. Mai este un material care se foloseste ca guler la tricourile polo, ala este direct guler, eu una nu l-am putut folosi, mi se pare aspru si neelastic.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Materiale textile si auxiliare - croitorie II - Pagina 9 Empty Re: Materiale textile si auxiliare - croitorie II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB