Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sport de performanta/sau nu, la copii

+12
mlizeta
Dorulet
Samarineanca
danniela
ivanoiuadela9
gabyd
cristinamihaela
cif2010
pufoi
Admina
aba
diada
16 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de mlizeta Mar 08 Dec 2015, 9:13 am

Super noi suntem la FEFS Craiova. Participam la junioare 3, 4 sau 5 (niciodata nu le-am retinut). Grupele de handbaliste sunt formate din fete nascute in 2002-2003 (cred ca sunt junioare 5), fete nascute in 2004-2005 si minihandbal cu fetele nascute in 2005. Fata mea fiind nascuta in 2004 participa la cele de 2004-2005. Abia astept sa ne vedem la meciuri sa vezi ce galerie ˝nebuna˝ a parintilor avem (cu toba, steaguri, vuvuzele, tricouri). S-ar putea sa ne fi intersectat si anul trecut la turneul Ion Tiriac de la Bucuresti daca ati fost. kiss
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Cristache Mar 08 Dec 2015, 11:30 am

Da, am fost la Tiriac cu Slobozia. N-am avut meci intre noi, dar v-am vazut echipa - frumoasa atat la propriu cat si la figurat!
Si a mea e 2004 - este la J4 si joaca pe interdreapta.
2001-2002 - J3
2003-2004 - J4
2005 > minihandbal (J5 nu e, dar la mini se mai zice si J5)

Bafta multa!
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Mar 08 Dec 2015, 3:31 pm

Gabriel, baiatul meu mijlociu, a castigat duminica o medalie de aur la Cupa Romaniei la Brazilian Jiu-Jitsu. DIncolo de fapt in sine, sportul este un debuseu excelent pentru energia debordanta a adolescentilor.
Baiatul mai inalt este fiul meu Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Cristache Mar 08 Dec 2015, 5:22 pm

WAW!!! Aurishta, felicitari din toata inima!!!! mi s-a facut pielea de gaina! bucurie bucurie bucurie
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Mar 08 Dec 2015, 8:21 pm

love hug Multumesc mult
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Gabica Mier 09 Dec 2015, 9:48 am

Felicitări Aurishta.
Şi Gabriel este un băiat frumos....
Mă bucur că ne mai dai veşti despre familia ta.

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Mier 09 Dec 2015, 11:38 am

Gabica a scris:
Mă bucur că ne mai dai veşti despre familia ta.

love hug
In familia mea s-au petrecut niste schimbari importante...o sa mai scriu pe la alte subiecte Smile In ultimul timp parca mi-am pierdut energia de a mai posta....am intrat intr-un fel de ...comoditate, ca sa nu zic lene Smile
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de ema Joi 10 Dec 2015, 4:54 pm

Aurishta, felicitari si ai grija sa nu-ti fure fetele baiatul(nu inca) ca e frumusel foc.
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Joi 10 Dec 2015, 7:02 pm

Multumesc love love pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Admina Dum 13 Dec 2015, 7:56 am

Felicitari, Aurishta pentru Gabriel! Jiu-Jitsu e un sport frumos si mai ales daca are asa rezultate, se vede ca i se potriveste. La cat mai multe reusite, in sport si nu numai. Vorba fetelor, e frumusel si el. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Lun 14 Dec 2015, 11:23 am

Admina a scris:...Vorba fetelor, e frumusel si el. wink
pupi
Stie sa se apere Smile , deci n-o sa-l fure fetele rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Gabica Mar 15 Dec 2015, 12:03 pm

Aurishta... în faţa dragostei... crezi că există vreun procedeu de luptă???
Eu nu cred...

Off topic:
Te rog să mă anunţi şi pe mine pe unde postezi tu pe la alte subiecte, să citesc rapid! ştii că te urmăresc îndeaproape.
Încă odată felicitări!

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de diada Mier 16 Dec 2015, 6:48 am

Gabica a scris:Aurishta... în faţa dragostei... crezi că există vreun procedeu de luptă???
Eu nu cred...

Fix la asta ma gandeam si eu. hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de aurishta Mier 16 Dec 2015, 10:06 am

rade Dar de rapire se poate apara! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sport de performanta/sau nu, la copii - Pagina 2 Empty Re: Sport de performanta/sau nu, la copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB