Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Echipament sportiv, accesorii EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Echipament sportiv, accesorii EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Echipament sportiv, accesorii EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Echipament sportiv, accesorii EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Echipament sportiv, accesorii EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Echipament sportiv, accesorii EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Echipament sportiv, accesorii EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Echipament sportiv, accesorii EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Echipament sportiv, accesorii EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Echipament sportiv, accesorii EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Echipament sportiv, accesorii EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Echipament sportiv, accesorii EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Echipament sportiv, accesorii EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Echipament sportiv, accesorii EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Echipament sportiv, accesorii EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Echipament sportiv, accesorii

+30
mihamihaela
Maria Tatuti
valentinadof
Motzu
i.xell
mar_ysa_28
Andata
Ais
Admina
andarlidia
Karina33
geanina_scumpica
anasia
piciul
rob roy
marinelabur
Adelle23
Panea Laura
arielas
aidil
Lucia Ro
aba
diada
aurishta
cif2010
MihaelaT
ioana soare
clodi
geany
musetel
34 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de musetel Dum 05 Dec 2010, 11:34 pm

Dupa ce am citit de cateva ori subiectele forumului, am decis sa-mi iau inima in dinti si sa va propun un subiect nou: echipament sportiv, accesorii pentru hobbyurile noastre.

Pana acum nu am realizat decat cateva benzi reflectorizante pentru glezna (bune pe bicicleta, dar probabil si pentru cei care alearga). Dar vreau sa mai fac veste reflectorizante (cele din magazine sunt de-a dreptul oribile), genti pt biciclete, aparatoare anti-ploaie pentru rucsac. Pe mine nu ma pasioneaza foarte tare, dar sigur sunt fete care vor sa isi croiasca costum de aerobic. Alte idei ar fi genti pentru rachetele de tenis, o gramada de accesorii pentru bicicleta, jambiere pentru dans...

Lucrurile sunt putin mai complicate atunci cand vine vorba de materiale, pentru ca sunt ceva mai speciale si nu se gasesc in comert prea usor. Asadar, stiti cumva de unde se poate cumpara cordura, materiale pt pelerine, chingi. membrane? Probabil ca polar se gaseste mai usor... Stiu, spre ex, ca cele mai bune catarame pt rucsaci sunt cele de la National Molding, se gasesc in magazinele de sport.

O alta problema este cusatura... nu stiu cum pot coase o pelerina, de ex, astfel incat cusatura sa nu fie afectata.

Mai este un motiv pentru care va propun acest subiect: sunt multe lucruri care nu se gasesc la noi in magazine, iar daca se gasesc, au niste preturi de-a dreptul obraznice. Plus ca multe accesorii sunt prea masculine, sau prea specializate... de ex, dupa ce ca nu se prea gasesc genti pt bicicleta, alea din magazine sunt extrem de profi (sau macar au pretentie de a fi). Dar nu sunt dragute, feminine sau simpatice. Mie imi trebuie pentru calatorii de maxim 2-3 zile/ maxim 250 de km... Dar si pentru a merge la piata, in oras sau la serviciu.

Sper ca problemele pe care le-am ridicat si subiectul sa fie interesant, sa gasim cat mai multe solutii si sa ne realizam o parte din echipament cusut
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de geany Lun 06 Dec 2010, 8:18 am

Personal, nu stiu cat de fecventat va fi acest subiect, deoarece echipamentul sportiv este compus din accesori ce pot fi categorisite, iar categorii avem destule. Genti la genti si pelerine/veste la geci si asa mai departe. Este o parere nu trebuie luata ca o critica, ci eu din cate stiu in Romania putina lume foloseste bicicleta ca mijloc de transport, ba chiar putina lume isi mai gaseste timp si pentru sporturi... Spun asta facand o comparatie cu ce vad aici.

Subiectul cred eu ca va ramane, poate chiar vom avea placerea de a indemna lumea la miscare si de a imbunatati garderoba si accesoriile specifice domeniului sportiv.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de clodi Lun 06 Dec 2010, 10:32 am

Problema cusaturii la pelerina este impermeabilitatea. Eu am in plan o pelerina de ploaie si am achizitionat un lipici pentru textile. Nu l-am testat si nu stiu daca e bun, dar o solutie mai buna n-am gasit. La hainele impermeabile cumparate am vazut ca peste cusatura este aplicata o banda dintr-un fel de silicon ceva dar nu stiu unde as putea gasi asa ceva...
Pelerina petnru rucsac am facut si eu si e super simplu. un oval mare (cam 1.5 *lungimea rucsacului) cu elastic pe margine fara nici o cusatura in interiorul ovalului pentru a nu pierde impermeabilitatea materialului.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de ioana soare Lun 06 Dec 2010, 12:07 pm

Hei Geany, nu subestima gintea biciclistilor:))) Suntem multi si in proces de inmultire, dupa cum am observat asta toamna. Eu abia astept sa pot sa o folosesc din nou, mi-e tare dor si ii simt lipsa, pierd mult mai multa vreme pe drum.

Eu am bicicleta de baiat, e mai rapida si am pozitie aerodinamica, prind viteza mare, imi place mult , dar recunosc ca visez in secret si la o a doua bicicleta, feminina, cu cadru jos si cosulet in fata, in care sa ma pot imbraca mai feminin.

O geanta incapatoare si cocheta pentru bicicleta e o idee tare buna, as scapa de rucsacul din spate care favorizeaza transpiratia.

Mier cel putin mi se pare foarte interesant acest subiect.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 06 Dec 2010, 2:14 pm

Eu vreau sa si vad produse, ce lucrati...nu doar asa "povesti" Smile ca de nu vad si produse voi fuziona cu alt subiect(gasesc eu cu care Smile )...si nu-i vorba de rautate ca stiti ca nu-i asa, dar am eu bubele mele care nu ma lasa sa vad subiecte deschise care apoi ajung pe ultima pagina.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de ioana soare Lun 06 Dec 2010, 2:28 pm

Pai eu deja am aflat ceva foarte interesant de la Clodi - pelerina pentru rucsac!Si e si super simplu de confectionat! Multumesc Clodi! pupi
Eu imi puneam toate hainele in pungi de plastic si apoi in rucsac, ca sa nu se ude, dar asa cu pelerina e mai comod.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de geany Lun 06 Dec 2010, 8:26 pm

Este chiar lipici care se comporta ca siliconul. La fel se foloseste si la gecile de iarna, gecile de ploaie, la cusaturi si in special la fermoare. Am observat asta la produsele scumpe, la cele ierftine pana in prezent nu intalnisem asa ceva.

Ioana, nu am nimic cu nimeni, insa din ce stiu eu, in Romania se circula mult prea putin cu bicicleta. Si nu spun de tine sau de Bucuresti, ci generalizez. N-am vazut in Romania niciodata ce am avut ocazia sa vad... deci trag concluzia ca romanul merge mai bine pe jos la cumparaturi decat cu bicicleta. Si sunt sigura ca nu gresesc.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de clodi Lun 06 Dec 2010, 10:36 pm

ioana soare a scris:Pai eu deja am aflat ceva foarte interesant de la Clodi - pelerina pentru rucsac!Si e si super simplu de confectionat! Multumesc Clodi! pupi
Eu imi puneam toate hainele in pungi de plastic si apoi in rucsac, ca sa nu se ude, dar asa cu pelerina e mai comod.

Ioana, ma bucur ca iti foloseste prietenie
Am uitat sa specific dar cred ca e intuituv ca si latimea ovalului tb sa fie cam 1.5 latimea rucsacului... sunt masuri orientative ca n-am masurat exact.

Am mai avut in plan sa confectionez parazapezi doar ca pana m-am miscat eu am plecat la munte si am decis sa le cumparam.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se folosesc pentru a tine apa la distanta de interiorul bocancului si sosete (pt ploaie, roua de pe iarba si zapada). De facut sunti iarasi simple: trebuie material impermeabil, un fermoar detasabil, elastic, snur elastic, chinga, catarame si un fel de carlig pentru a se agata de sireturile bocancului - pentru asta eu am vazut niste mosi si babe de dimeniuni foarte mari si 'mosul' poate fi folosit cu succes.
Elasticul se pune la capatul care vine peste bocanc, iar la capatul de la genuchi se pune snur elastic. Chinga ce vine pe sub talpa bocancului trebuie sa aiba o catarama care sa ii permita ajustarea lungimii. Fermoarul se pune la imbinarea celor doua parti - insa eu nu l-as vedea obligatoriu pentru ca oricum trebuie sa fie dublat de inchizatoare cu scai daca nu cumva avem un fermoar impermeabil (daca gasiti asa ceva dati-mi de stire Smile ) Asa ca putem folosi doar scaiul. Copca de jos este necesara pentru a nu se deschide fermoarul/ scaiul.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de musetel Mar 07 Dec 2010, 12:15 am

Revin cu benzile reflectorizante pentru bicicleta. Nu e cine stie ce, dar sunt super practice, pentru ca:
- esti vazut in trafic
- iti tine pantalonul, deci nu te murdaresti foarte tare pe vreme de noroi sau de ploaie
- sunt ieftine (banda reflectorizanta este cam 2lei/m, scaiul la fel). Ca suport pentru cele negre am folosit ceva materiale reciclate, de la o pereche de pantoloni uzati

Am facut mai multe, dar le-am dat prietenilor biciclisti, printre care si copii (deci suntem cativa prietenie ). Am ramas cu cele pe care le folosim noi - eu si cu sotul meu.

Fotografiile sunt facute pe intuneric, cu blitu', ca sa va dati seama cat de bine se vad atunci cand bate lumina direct pe ele.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Urmatorul priect biciclistic este o vesta. Cum ziceam, cele din comert sunt f urate si este greu sa le imbraci peste un rucsac, fie el si micut. Am gasit chiar si ceva tipare aici

Iar modele am gasit aici si aici

off topic in fotografie se poate vedea si o parte din biciclete, care stau cu mandrie in holul apartamentului. Tot timpul glumesc ca de la noi nu au ce sa fure hotii inafara de biciclete si pisica. Cred ca voi adauga si masina de cusut la lucruri pretioase, mai ales daca voi invata cu ajutorul vostru mai multe despre croit I love you
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de ioana soare Mar 07 Dec 2010, 10:06 am

Musetel eu cred ca pisica e in siguranta lol! ...doar bicicletele nu!
Imi plac benzile reflectorizante, e o idee tare buna sa ti le faci chiar tu!

De parazapezi aveam si eu comanda, dar cum momentan stam pe tusa cu muntele, am amanat proiectul. Aveam unele vechi(foarte vechi) drept model, mai bine Clodi ca ai pus modelul si ai explicat, ca ale mele alea vechi nu-s chiar asa de smechere:))
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de clodi Mar 07 Dec 2010, 11:30 am

Musetel, buna treaba cu benzile reflectorizante! Astept sa vad ce vesta faci.
Are dreptate Ioana: de biciclete furate am tot auzit dar de pisici... doar fugite de acasa rade
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de cif2010 Mier 16 Noi 2011, 4:58 pm

ca fost practicant de arte martiale aveam nevoie de echipament
adica kimono de karate
si pentru ca cele de firma sunt un pic cam scumpe in urma cu cativa ani mi-am facut si eu unul, care a rezistat destul de bine in timp si pe care as dori sa il prezint bluza:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pantalonii:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si centura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si ca sa se vada mai bine o poza cu el imbracat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre cif2010 in Mier 16 Noi 2011, 5:14 pm, editata de 1 ori
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de aurishta Mier 16 Noi 2011, 4:59 pm

Este frumos kimono-ul, bravo!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de geany Mier 16 Noi 2011, 5:25 pm

Cif nu stiu cata experienta in domeniu ai, insa cusaturile tale imi spun suficient de multe, ca sa-mi dau seama ca nu cosi de 1-2 ani. Felicitari, chiar esti priceput!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de cif2010 Mier 16 Noi 2011, 5:35 pm

Aurishta, Geany multumesc de aprecieri si ai dreptate nu cos de 1-2 ani
acest hobby pentru mine a inceput cu adevarat prin 1992 cand am fost initiat in acest mestesug de catre un bun prieten - Paul si de atunci am tot continuat sa lucrez cate ceva (printre lucrurile facute de mine se afla geci, rucsaci mici, genti, kimonouri, centuri, espadrile, huse telefon, fesuri, veste si altele de care nu imi mai aduc aminte) mentionez ca desi am un curs de croitorie la activ sunt autodidact.
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de cif2010 Vin 23 Dec 2011, 5:09 pm

in urma cu ceva timp m-a rugat un prieten sa ai fac un kimono pentru baiatul lui si profitand de sarbatori am zis sa joc rolul mosului si sa ai fac o bucurie copilului, cred ca zimbetul lui din fotografiile de mai jos spune tot
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de aurishta Vin 23 Dec 2011, 6:36 pm

Este foarte reusit, bravo!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de diada Vin 23 Dec 2011, 9:41 pm

suuuupeer, imi doresc sa vad copii mei la karate, dar are voie cu costum facut? ca primul musai il cumperi, felicitari!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de cif2010 Sam 24 Dec 2011, 6:13 am

va multumesc pentru aprecieri
de ce sa nu aiba voie cu un kimono "facut"?
cel din comert nu e tot "facut"?

ps ce rost are sa dai 130 - 150 ron pe un kimono doar ca este de firma?
cand poti sa rezolvi problema cu 60 - 70 ron
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de diada Sam 24 Dec 2011, 2:53 pm

Am avut impresia ca trebuie musai cumparat de la ei, cum te obliga sa cumperi uniforma de la scoala de exemplu! din ce material l-ai facut?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de aba Sam 24 Dec 2011, 3:02 pm

Cred ca e mai bine sa intrebi la clubul unde vrei sa duci copiii, sunt cluburi care au si sigle imprimate sau anumite design-uri si daca tu nu poti sa redai kimono-ul, nu accepta. Daca e alb simplu, poti sa-i faci si tu, doar sa-ti arate forma. De exemplu eu a trebuit musai sa-i cumpar.
Sora mea si-a dus copilul la karate si a trebuit si ea sa-i cumpere de la ei, nu e alb simplu. Cel mai bine e sa-i intrebi.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de diada Sam 24 Dec 2011, 4:26 pm

Mulltumesc Aba, am deschis subiect despre sportul la copii si va astept cu mai multe detalii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de cif2010 Sam 24 Dec 2011, 4:28 pm

aba ai dreptate sunt unele stiluri de arte martiale unde iti trebuie ceva mai special pe care nu il poti face cu mijloacele de acasa
diada materialul este doc
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Costume patinaj, balet si costume sport

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 14 Sept 2012, 11:48 am

As dori sa deschid un subiect nou ca oricum e prea stufos Haine pentru copii nostri .. sa fie mai usor de gasit la cautare .. daca moderatorii considera ca nu e potrivit pot sa-l mute
Cum Ruxi face de ceva timp cursuri de patinaj si vrem sa continuam .. (a trecut deja la avansati) a fost necesar sa-i lucrez un costum pentru mini spectacolele care le au in cadrul scolii de patinaj la sfarsit de curs
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de aidil Dum 16 Sept 2012, 8:05 am

Foarte frumos! Succes la patinat!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Echipament sportiv, accesorii Empty Re: Echipament sportiv, accesorii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB