Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

+57
letho
trandafiras78
mariaz_09
solmizel
lennny
myky7robc
AlinaJ.Bijoux
MihaelaT
sunflowers
dadina
Serban Valentina
Chirrox13
claudiana
danielabordei
chocolate
brunettzzica
aisha
stoy
liavas
Uca
m.a.r.i.m.a.r.
europolis
cris_io_mat
emi
kmn
Cristache
anc@
dorinamisov
vasilica
virginia
carmenco
Bodea Simona
veronica.l
anamaria79"
cld
ikuta
fizicuta
LORIMAR
mishou
canadianca50
Giobsy
vero50
Marry
violetas
Octa75
danadea
firicel
Marilum
valentinadof
symos
emmancita
samo99ro
danniela
romaya
cozma felicia
crina68
SilviaDumitrescu
61 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 09 Sept 2011, 8:12 pm

Capitole anterioare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]; [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]; [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]; [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link];[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link];[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link];[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]; [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 10:47 am

Am terminat bluza maron cu ananasi care sa se pupe cu fusta!( ca asa am primit "lacramatie").
Uitati de vedeti pe urzicata pe tapet:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 10 Sept 2011, 11:11 am

Sa o porti sanatoasa ! Da baga fata o poza ca lumea nu dasta intr-o rana asa de unde iese mai mult in evidenta tot fusta. Si lasa sa se vada si fata ca ai ce sa arati wink Asa din cate imi pot da eu seama... vine foarte bine e foarte frumoasa , acum.... hai pune mana de fac altceva , nu sta.... degeaba pupi rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de cozma felicia Sam 10 Sept 2011, 11:44 am

aplauze aplauze aplauze Crina este super;sa o porti cu placere si te rugam si niste detalii Smile pupi
cozma felicia
cozma felicia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 733
Varsta : 67
Localizare : Ovidiu-Constanta
Data de inscriere : 21/09/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 1:53 pm

Te pup Silviutzo,dar fata e in renovare!(aveam ochii carpiti de somn)Iar stramba sunt din nastere,na!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Evidamente ca e raglan,picioruse duble simetrice iar mijlocul cu ananasi!
Repede se face(timp sa ai) si putin material(cam 200-250g)

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de romaya Sam 10 Sept 2011, 2:30 pm

No amu se pupa din toate directiile.. pupi Faina rau de tot Smile
Da' o reclamatiune tot am : trebe sa te cred pe cuvant ca-i maro ,ca eu o vad albastra rade.. si nu cred ca din cauza situatiei ..
Superba ,tu urzicata ce esti... kiss
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 65
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 10 Sept 2011, 3:32 pm

ee acu mi-am dat seama si de bluza ca in prima poza am vazut ca vine bine pe tine dar.... cam cum e bluza... ioc wink Acum da Flowers

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de danniela Sam 10 Sept 2011, 3:54 pm

Super frumoasa doamna Urzicata, si tu esti la fel de frumoasa ca si bluza, hai lasa modestia la o parte. Si eu tot albastra o vad desi tu zici ca e maro!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 4:33 pm

Hai ca ma enervati la nervii capului!!!
Doar nu m-oi duce acu in fata blocului sa o pozez!N-au vecinii pe cine lua la misto!Credeti-ma-ti ca este maron ca ciocolata neagra!Parol! Firul este de la R si e terra(botezat)
prietenie

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de romaya Sam 10 Sept 2011, 4:55 pm

Gata, am inteles ..e maron ca ciocolata neagra hug
Neagra..neagra..da' de care tip ?... adica care-i concentratia % de cacao ? rade
Hai, ca-i faina si albastra rade ...Te pupi


romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 65
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 5:47 pm

peace
Am capitulat! Ce sa mai ,daca voi ziceti ca-i albastra,las-o sa fie(ca si situatia!!!) peace
Dintzareaso,m-am razgandit.....acum zic ca-i albastra ca boabele de cafea lol!
Scuze de offtopic,moderatoareo! kiss


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de romaya Sam 10 Sept 2011, 6:24 pm

crina68 a scris: peace
Am capitulat! Ce sa mai ,daca voi ziceti ca-i albastra,las-o sa fie(ca si situatia!!!) peace
Dintzareaso,m-am razgandit.....acum zic ca-i albastra ca boabele de cafea lol!
Scuze de offtopic,moderatoareo! kiss


plange Cer drept la replica ,ati vazut ca am fost provocata.. inocent boabele sunt prajite ? cat de prajite ? sau verzi ? scratch
Si ma auto bataita suicid pentru off topic

P.S Crinutzo pupi ,lasand gluma la o parte, e super faina, ai lucrat-o,ca de obicei ,foarte frumos si ingrijit primul ..si sa stii ca merge si albastra... rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 65
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 6:29 pm

Vad ca esti super binedispusa si transmiti si la altii rade rade ,mi-am certat copilul si eram nervoasa,dar acum mi-am revenit!!!!
Gluma ,gluma dar bluza mea este absolut banala fata de ce faci tu,Romaya!
Dar intentia conteaza!!!Pupici,inclusiv moderatoarei!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de samo99ro Sam 10 Sept 2011, 6:44 pm

E foarte frumoasa. Nu conteaza ca si de la mine se vede albastra. wink
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 6:47 pm

Multumesc ,Samo! Ma bucur ca iti place!Dar,cu riscul de a ma repeta, e fff simpla pe langa ce faceti voi! pupi

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de emmancita Sam 10 Sept 2011, 6:59 pm

Crinaaa, e foarte frumoasa! Le scoti pe banda, una cate una, azi o fusta , maine...doua bluze, m-ai dat gata,doar eu ma straduiesc de doua luni la...ceva-ul meu! sa le porti sanatoasa si faci muulte, multe!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de symos Sam 10 Sept 2011, 7:25 pm

crina super faina bluza ta , s-o porti cu placere





[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 7:30 pm

Multumesc fetelor!!!Va pup dulce pentru incurajari si laude!!!Emma la fusta aceea am lucrat prea mult, ca melcul, asa ca nu prea imi merit laurii rade

Silviutzo,am hotarat ce fac: un boleroi wink din bumbac tip panglica!Indubitabil va fi ......albastru!Na!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 10 Sept 2011, 8:12 pm

Asa fata vezi ca te cronometrez wink rade Sa ai spor si timp !

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de valentinadof Sam 10 Sept 2011, 9:09 pm

of,Crina de cand te-astept cu bluza asta,dar a meritat!imi place !felicitari! pupi

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de Marilum Sam 10 Sept 2011, 9:16 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna seara. Va arat si eu cu ce mi-am mai ocupat timpul in ultima perioada. Nici nu stiu de cand nu am mai postat ceva. Cred ca ultima data erau rochitele pentru finuta mea. Oricum nu am stat deloc vara aceasta (am tot crosetat la caciulite de vara) dar am reusit si pentru mine cate ceva si va arat unele din "realizarile" mele. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
................................................................................................................
Foarte frumoasa fusta si bluza Crina. Felicitari! Cred ca si eu trebuie sa-mi fac o fusta, am vazut modele deosebite aici pe forum. Oricum ma inspir din modele voastre, sunteti mai experimentate decat mine. Am de la cine invata si oricum daca nu stiu ceva, intreb si pentru asta va multumesc
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
.................................................................................................................
Edit SilviaDumitrescu:Am rugamintea sa nu mai postezi succesiv. Foloseste functia edit daca mai ai ceva de adaugat. Multumesc pentru intelegere si felicitari pentru lucrurile frumoase pe care le-ai realizat!


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Dum 11 Sept 2011, 10:31 am, editata de 1 ori (Motiv : facut vizibil cine a editat mesajul)
Marilum
Marilum
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Localizare : oradea
Data de inscriere : 12/11/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de firicel Sam 10 Sept 2011, 9:35 pm

Crina,bluza este superba si merge super cu fusta!Felicitari si spor la altele care stiu sigur ca urmeaza! pupi
Marilum,eram convinsa ca am vazut patru obiecte facute de tine care erau foarte frumoase!Nu stiu unde au disparut scratch
Editez:au aparut din nou si sunt tot foarte frumoase! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de danadea Sam 10 Sept 2011, 9:54 pm

Crina, super faina bluzita

Marilum, super faine toate lucrarile; vrem detalii: fir, modele, scheme...

Felicitari, fetelor! (Acum vreau si eu sa ma apuc de o fusta sau de o rocie pentru mine, dar nu ma pot hotara la model. Sunt putin cam stresi, de asta pun atatea intrebari la toatea cele...)
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de crina68 Sam 10 Sept 2011, 10:39 pm

Multumesc muuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllltttttttttttt!

Tare faine realizarile tale marilum!Bravo!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de cozma felicia Sam 10 Sept 2011, 10:44 pm

aplauze aplauze aplauze ;fetelor sunteti de nota 11.Sa avveti mult spor in continuare
cozma felicia
cozma felicia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 733
Varsta : 67
Localizare : Ovidiu-Constanta
Data de inscriere : 21/09/2010

Sus In jos

Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10) Empty Re: Bluze, topuri, jachete, bolerouri... crosetate (10)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB