Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

+82
marcus
bebegaby
mami jeni
kamelyaa
Motzu
cory74
nicoleee
cosmina46
panseluta
violetas
RalucaS
Floren
bobitica
aurishta
valentinadof
Uca
marina40
Lucia.BlueFlower
vero50
Steluzza
elenaxx
pisi
ancone
letho
mdlupu
Aghata
deea_makiaveli
anigherman
7furnici
alioana
Oana Crivat
elutzamicutza
croitoru elena
Narcisa.N
Clio_Ela
Admina
Ginet
emmancita
Nomiria
tinassyliliana
danae
kabunta
louise27
alinutza_andrei08
SilviaDumitrescu
ivanutamihaela
MagdaMarin
margelutamea
Karina33
heidy
nicoleta_mc
emmy
Dodo-pui
minky
EuIrinuca
arielas
geo
danabarbu2007
manuela29
badulet iolanda roxana
monaoprescu
DANIELA.I
cookie
dominiq
piciul
nicopop
ROXANA BUCURESTEANU
Kristina
mykya
violeta25
aurelia.c
kitty_1973
geany
CristineluG
zylv
tomari
aba
stoy
amoni
adelina24
MihaelaT
diada
86 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Votati Pantalonul preferat!

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap8%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 8% 
[ 34 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 9% 
[ 40 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 27 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap14%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 14% 
[ 60 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 9% 
[ 41 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap33%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 33% 
[ 142 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
 
Total voturi : 436
 
 

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de kamelyaa Lun 02 Mai 2011, 2:53 pm

felicitari fetelor.pentru mine toti pantalonii sunt o provocare asa ca apreciez munca voastra si sunt sigura ca ati muncit cu pasiune la ei.imi plac toti chiar daca pe unii nu i-as purta pentru ca nu mi se par stilu meu.
kamelyaa
kamelyaa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 36
Localizare : alba
Data de inscriere : 23/01/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de mami jeni Mar 03 Mai 2011, 1:09 pm

felicitari tuturor concurentelor, dar mai ales castigatoarelor
mami jeni
mami jeni
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 04 Mai 2011, 6:12 pm

Dragele mele tocmai mi-a sosit premiul de la Sibiu si sunt super incantata!asa ca am facut in graba si poze sa va arat ce si cum

Multumesc celor ce s-au implicat in desfasurarea acestui concurs ,votantilor si bineinteles sponsorului BROROM Sibiu! Trebuia sa imi iau si tinuta de Oscar PENTRU DISCURS!!!!!
love dama
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 040520112567
Am incercat sa redimensionez dar nu merge....??
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 040520112568
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de kabunta Mier 04 Mai 2011, 6:42 pm

Felicitari dana. Meriti din plin premiul.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Mier 04 Mai 2011, 6:55 pm

Sa le folosesti cu spor Dana! Ce piciorus ti-ai luat ,ca nu-mi dau seama?
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 04 Mai 2011, 7:06 pm

Multumesc de urari!Mi-am luat piciorus pentru fermoar ascuns ca setul de 15 l-am luat in iarna si mai am cateva de luat dar mai e timp-cel de paiete,de atasat bentita, si ar mai fi cateva ,dar asta pt fermoar -vazusem un tutorial cu el -si chiar il vroiam .Iar la ate sa vezi acu broderie cred ca voi broda tot ce misca pentru ca am luat din aia pt suveica de 10 000 m Smile
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Mier 04 Mai 2011, 7:19 pm

Bravo si spor la lucru cu noile achizitii !( ma refer la toate trei )
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Mier 04 Mai 2011, 8:28 pm

felicitari Dana si spor la lucru Smile
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 04 Mai 2011, 8:32 pm

Dana, sa le folosesti cu spor. Ai facut niste alegeri foarte bune, clar o sa te bucuri de ele.
Am luat si eu un con pentru caneta, dar alb. Primisem unul negru, dar era inceput. 10.000m e muuult. wink Spor la brodat!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Mier 04 Mai 2011, 11:27 pm

Sa le folosesti sanatoasa si cu spor Dana!!
Am primit si eu cadoul meu, abia azi am aflat ca ajuns la mama acasa, la Ploiesti ( de vineri a ajuns). Nu vi le pot arata si eu ca nu are cine sa mi le pozeze la ea, dar va spun ca am luat niste foarfeci profesionale pt croitorie. kiss
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de vero50 Sam 07 Mai 2011, 5:50 pm

FELICITARI TUTUROR SI SA LE FOLOSITI CU DRAG SI SPOR.
vero50
vero50
helper
helper

Numarul mesajelor : 73
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de bebegaby Lun 09 Mai 2011, 4:35 am

am votat si eu ,foarte eusiti pantaloni este foarte greu sa alegi wink
bebegaby
bebegaby
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : petrila
Data de inscriere : 09/05/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de marcus Mar 10 Mai 2011, 10:08 am

intr-adevar, complicata treaba cu votul, nu avem posibilitatea de vot multiplu, prin urmare mi-a fost greu sa aleg, dar pana la urma m-am hotarat la pantalonul nr. 4...e ceea ce mi-as dori si pentru mine. Felicitari tuturor concurentelor si bafta!
marcus
marcus
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 42
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 30/04/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de madelainemarie Mier 11 Mai 2011, 10:41 am

Am votat concurenta nr 15, nota 10 atat pentru model cat si pentru executie. Tare mult mi-ar placea o asemenea pereche.
avatar
madelainemarie
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de godeta Vin 03 Iun 2011, 1:58 pm

Am ales cu greu, in fianla mea au ramas pantalonii 1, 4 si 11... evident i-am votat pe cei mai extravaganti, numarul 11 rules!

Felicitari si multumiri tuturor doamnelor care ne-au impartasit munca lor!
godeta
godeta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Localizare : Ici-colo
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de mykya Vin 03 Iun 2011, 2:02 pm

Mai fetelor e bine ca ati votat numai ca acest concurs s-a terminat de ceva timp si deja castigatorii au fost desemnati! Va asteptam sa votati la concursurile active!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danniela Sam 04 Iun 2011, 10:49 am

Dupa nr de mesaje, se pare ca sunt nou venite sau inscrise doar pentru vot. Nu cumva au gresit concursul?? rade rade rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Sam 04 Iun 2011, 1:23 pm

Poate nu stiu, Danniela, despre ce e vorba. Si eu, cand m-am inscris, am facut aceeasi greseala, din pura nestiinta. Oricum, dupa ce se incheie votarea, nu mai afecteaza pe nimeni aceste optiuni, insa dau un feed-back participantelor. Nici chiar in timpul unei votari active nou-venitii nu au voturi valabile.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de emtix Mar 14 Iun 2011, 9:51 pm

superb materialul si pozele

---------------------------------
Sters link reclama
emtix
emtix
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 12/06/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB